محتوای مقاله در ادامه

هدف از این قانون این است که برای جلوگیری از تفاوت های قابل توجهی بین بازیکنان در بلوغ فیزیکی و تجربه و به تشویق برابری در میان کنفرانس.

U ورزشی تغییر مواضع خود در روز دوشنبه بیان کرد که در آن فوتبال واجد شرایط بودن سیاست خواهد شد مورد بررسی و بازبینی توسط فوریه 2021. در حال حاضر زمان 24 ساله که تو ورزش فصول ممکن است قبل از موعد مقرر به پایان رسید باید یک فصل دیگر در سمت چپ از دانشگاه فوتبال است.

“ما بسیار خوشحال است که آنها قادر به معکوس که تصمیم” قوچ موقت سر مربی علامت McConkey گفت. “من بسیار هیجان زده بود اجازه دادن به تیم ما و کارکنان می دانم که زمانی که من دریافت کرد که ایمیل (دوشنبه) صبح. من رها هستم و هیجان زده برای کسانی پنجم-سال بازیکنان خود را در سال گذشته است.”

اصلاح اثرات بیش از 300 بازیکنان در سراسر کانادا از جمله شش با قوچ — لوس دفاعی lineman کامرون صلیب linebacker کودی پیترز گیرنده سام مایک بیمارستان Colton Hippe و گیرنده Kyler Mosley.

“یکی از بهترین قطعات این تصمیم فقط صحبت کردن با هم تیمی های من,” لوس گفت. “من بسیار نزدیک با بسیاری از آنها اما این عجیب و غریب بود گفتن آنها من می خواستم بهترین راه حل برای آنها در سال آینده بدون ما. در حال حاضر آن را دوباره به ما و ما در حال انجام این کار چیز با هم.”

کیر, سفید, سابق, مدیر ورزشی در U R U است ورزشی’ موقت رئیس اجرایی. او بود که تصمیم به برقراری 24 ساله بازیکنان.

“من قصد ندارم به آن را معکوس به دلیل آن را واقعا یک نام تجاری جدید ابتکار” به رجینا مبتنی بر سفید گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im