U R تیم جدید با استفاده از فن آوری های تست برای شناسایی مسیر ویروس

محتوای مقاله در ادامه

با شروع در حدود یک ماه کامرون گفت: محققان خواهد بود آماده برای تست برای هر ویروس در یک بار با استفاده از توالی ژنوم.

“ما آماده برای انجام بسیاری از کار از طریق زمستان زمانی که بسیاری از عفونت ها اتفاق می افتد”

“بسیار به سرعت شروع می کنیم برای دریافت پاسخ … ما شروع به دریافت بینش های جدید به دلیل خواهیم بود تست برای چیزهایی که ما هرگز برای تست قبل از اینکه در نمونه های بیمار.”

توالی ژنوم شامل به دنبال در آرایش ژنتیکی یک موجود زنده. با انجام این کار دانشمندان قادر به شناسایی عفونت با دقت بیشتری ببینید و اگر فرد بیش از یک ویروس در همان زمان. این است که به نام یک شرکت عفونت است.

دانستن اینکه اگر کسی بیش از یک ویروس به طور بالقوه می تواند کمک به حرفه پزشکی را در درک که چرا یک فرد ضربه سخت تر توسط COVID-19 از دیگری. این می شود به طور فزاینده مربوط به ساسکاچوان را به طور منظم فصل سرما و آنفلوانزا بیش از ماه های سرد سال نزدیک.

“این بسیار سخت تر برای بدن ما برای مبارزه با متعدد دشمنان در همان زمان آنها می توانید ترکیب اثرات باعث صدمه به بافت و ضعف ما دفاع” کامرون گفت.

“ما در حال حاضر در آینده نزدیک به پرتگاه در فصل سرما و آنفلوانزا که در مورد بسیار از ديدگاه بهداشت عمومی به دلیل همانطور که ما حرکت در داخل خانه آن را فقط بدان معنی است که بیشتر و بیشتر بیماری های تنفسی می تواند انتقال.”

اما توالی ژنوم نیست و فقط نشان می دهد نوع از ویروس است که با کسی که آلوده است. آن را نیز نشان می دهد که چگونه آنها قرارداد که ویروس به دلیل ژنوم به نظر می رسد کمی متفاوت بسته به اینکه از کجا یا چه کسی آن را می آید. می توانید آن را نیز برجسته است که هیچ ارتباط خاصی COVID-19 موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید