U R محقق پرداختن به اثر بیماری همه گیر در بازی

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله

ویتنی Blaisdell می خواهد برای کمک به خانواده ها حفظ سحر و جادو از بازی.

بازی بخش مهمی از رشد کودک است اما COVID-19 همه گیر ایجاد چالش برای پدر و مادر به بچه ها خود را درگیر در فعالیت ضروری.

“بازی فوق العاده مهم است برای توسعه یک انسان و برای مغز ما از دوران کودکی تمام راه را به خوبی به بزرگسالی” گفت: Blaisdell طی یک مصاحبه تلفنی در روز چهارشنبه.

Blaisdell یک دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه رجینا دانشکده آموزش و پرورش در حال کار بر روی یک پروژه تحقیقاتی با همکاری Early Learning Centre (ELC) برای کمک به پیدا کردن راه هایی برای حمایت از خانواده ها در عصر کنونی اجتماعی فاصله.Blaisdell بنیانگذار پروژه بازی YQR که اسناد فضاهای بازی در شهر در تلاش به آنها را قابل دسترس بیشتر را به خانواده ها است.

متاسفانه به دلیل همه گیر بسیاری از این فضاهای عمومی بسته شده اند. همایش مکان های که ارائه drop-در فضاهای بازی و برنامه نویسی برای خانواده ها نیز بسته شده اند. همایش هنوز هم می خواهد برای حمایت از خانواده های چند, و تکیه بر Blaisdell تحقیقات به آنها کمک کند کشف کردن که چگونه به انجام این کار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>