توییتر غیر فعال تهمت کمپین جورج فلوید تصویری ادای احترام

توییتر را مسدود کرده است یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تصویری ادای احترام به جورج فلوید بیش از یک کپی رایت ادعا می کنند در یک حرکت است که می افزاید: به تنش ها بین پلت فرم رسانه های اجتماعی و رئیس جمهور آمریکا یکی از آن به طور گسترده کاربران به دنبال.

این شرکت با قرار دادن یک برچسب بر روی یک ویدیو ارسال شده توسط @TeamTrump حساب که گفت: “این رسانه ها غیرفعال شده است در پاسخ به یک ادعا توسط مالک کپی رایت.” این تصویری بود که هنوز هم در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کانال یوتیوب و شامل تصاویری از فلوید که مرگ موجب اعتراضات گسترده در شروع.

“هر کپی رایت ما, سیاست ما در پاسخ به معتبر کپی رایت شکایت ارسال شده به ما توسط مالک کپی رایت و یا نمایندگان مجاز خود” توییتر در بیانیه ای گفت. آن را می گویند نیست که شکایت.

به بربنک کالیفرنیا وکیل که درخواست حذف سام Koolaq کاهش یافته است به شناسایی مشتری خود را و یا نقض کپی رایت در این ویدئو. او گفت: در یک ایمیل که او نیز فرستاده شده اعلامیه حذف به YouTube, Facebook و Instagram که در آن تصویری iwa هنوز هم به عنوان از ظهر جمعه. Facebook که صاحب Instagram و یوتیوب نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

سه دقیقه و 45 ثانیه کلیپ یک مونتاژ عکس و فیلم از راهپیمایی مسالمت آمیز و افسران پلیس بغل کردن معترضان پراکنده با برخی از صحنه های سوختن ساختمان ها و خرابکاری تنظیم برای پیانو ملایم, موسیقی و تهمت صحبت کردن.

ماه گذشته توییتر قرار داده شده واقعیت-بررسی هشدارها در دو توییت از مغلوب ساختن پیشی جستن حساب خود که به نام پست الکترونیکی-در برگه های رای “جعلی” و پیش بینی مشکلات نوامبر انتخابات در ایالات متحده. در زیر توییت در حال حاضر وجود دارد یک لینک مطلب “دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای” که هدایت کاربران به توییتر “لحظات” صفحه با واقعیت بررسی و اخبار در مورد تهمت به ادعاهای بی اساس.

آن را نیز تنزل مقام قرار می گیرد و قوی تر هشدار در یک سوم مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد مینیاپولیس تظاهرات که خوانده در بخشی که “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.” توییتر گفت که صدای جیر جیر نقض کرده پلت فرم قوانین توسط ستایش خشونت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ تهدید به مقابله به مثل در برابر رسانه های اجتماعی شرکت ها.

در سال گذشته توییتر نیز حذف یک مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر است که شامل یک doctored Nickelback موسیقی کلیپ های ویدئویی که در زمان هدف در سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن پس از دریافت کپی رایت شکایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو