مغلوب ساختن پیشی جستن: ویروس نشان می دهد زنجیره تامین باید نقل مکان کرد و از چین

توسط جیل COLVIN

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: بیماری همه گیر کوروناویروس تاکید بر اهمیت ایالات متحده تولید و حرکت زنجیره تامین از چین رقیب او مسئول انجام نمی دهد به اندازه کافی به سرعت گسترش یافته است.

“این احمق زنجیره تامین است که در سراسر جهان — ما یک زنجیره تامین که در آن آنها ساخته شده در تمام نقاط مختلف جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه با فاکس کسب و کار شبکه Maria Bartiromo که پخش پنج شنبه. “و یک قطعه کوچک از جهان بد می رود و همه چیز را خراب کرد.”

“ما باید همه آنها را در ایالات متحده,” او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مصاحبه پخش ساعت قبل از او را ترک کاخ سفید در سفر به آلن تاون پنسیلوانیا است. او برنامه ریزی شده برای به برجسته پزشکی ایالات متحده توزیع کننده تجهیزات است که کمک به تلاش برای تولید و کشتی شخصی دنده محافظ در سراسر کشور برای کمک به coronavirus پاسخ.

آن بود که او در سفر دوم به عنوان بسیاری از هفته به عنوان او تلاش می کند برای متقاعد کردن مردم آمریکا که آن زمان به صورت متحده شروع به بازگشایی حتی به عنوان ویروس همچنان در حال گسترش است.

تهمت بود به تور اونز و جزئی Inc., که کاخ سفید می گوید فرستاده است میلیون ها نفر از N95 ماسک جراحی روپوش و دستکش به ایالات متحده بیمارستان.

در حالی که سلامت ایمنی و اقدامات احتیاطی در اطراف رئیس جمهور را افزایش داده اند در روزهای اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن است و در عین حال دیده می شود در پوشیدن ماسک. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: آمریکایی ها باید از پوشیدن پارچه رو پوشش در موقعیت های اجتماعی که در آن فاصله دشوار است برای جلوگیری از ندانسته گسترش ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن است آزمایش روزانه برای ویروس; کاخ سفید می گوید او منفی است.

در سخنان خود در این شرکت مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفته شده برای بحث در مورد تلاش برای restock استراتژیک ملی ذخایر به آماده شدن برای آینده بیماری های همه گیر با داشتن یک تا 90 روز تامین مواد و تجهیزات و مواد مخدر, با توجه به کاخ سفید.,

اونز & Minor می گوید آن را در جای خود قرار دادن روش های جدید به دلیل ویروس از جمله محدود کردن بازدید کنندگان به توزیع آن و امکانات تولید و نیاز کارکنان به پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی و تحت درجه حرارت چک.

دولت مجموعه ای پوشش و اجتماعی فاصله مورد نیاز برای همه کسب و کار است که مجاز به کار گیرند.

رژیم صهیونیستی. تام گرگ D-Pa. است که تحت فشار به عقب coronavirus محدودیت پس از به طور موثر حاوی خارجه شیوع اولیه در مبارزه با جمهوری شورش در طول اقامت خود را در خانه سفارشات و کسب و کار خاموش شدن ناگهانی. شهرستانهای را تهدید به سرپیچی از دستور خود در حالی که حداقل چند صاحبان کسب و کار بازگشایی درهای خود را با وجود هشدارهای خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنده پنسیلوانیا با صرف 44,000 آرا چهار سال پیش. اما در یک واکنش در برابر او در سال 2018 این منطقه رای دادند برای یک دموکرات به نمایندگی از آن در کنگره برای اولین بار در دو دهه.

Allentown حدود 75 مایل از اسکرانتون که در آن به احتمال زیاد دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن متولد شد. معاون سابق رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی تبدیل شده است به طور فزاینده ای امیدوار از بازگشت به پنسیلوانیا به دموکراتیک ستون که در آن بوده است از سال 1992 تا سال 2016.

پنسیلوانیا است 10 در میان کشورهای کلی عفونت رای با برخی از 59,000 تایید coronavirus موارد یا تقریبا 450 در هر 100 ، 000 ساکنان و تقریبا 4000 مرگ و میر با توجه به آمار فدرال.

عفونت های جدید شده اند روند را هر چند و گرگ شده است کاهش محدودیت در به آرامی تحت تاثیر قرار شهرستانهای اما نه به اندازه کافی سریع برای برخی از.

مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در تشدید مبارزه سیاسی جمعه با به tweeting: “بزرگ مردم پنسیلوانیا می خواهید آزادی خود را در حال حاضر و آنها به طور کامل آگاه از آنچه که مستلزم.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Zeke میلر در واشنگتن مارک لوی در هریسبورگ پنسیلوانیا و جاناتان Lemire در نیویورک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de