مغلوب ساختن پیشی جستن: ما ممکن است تجدید نظر تصمیم به خروج نظارت پیمان

توسط DEB RIECHMANN

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز پنجشنبه گفت که روسیه به نقض آن را غیرقابل دفاع آمریکا برای ماندن در یک پیمان است که اجازه می دهد 30-به علاوه سازمان ملل برای انجام رصد پروازهای بیش از هر یک از دیگر خاک اما او اشاره کرد این امکان وجود دارد که ایالات متحده تجدید نظر تصمیم به خروج.

مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام می آید به عنوان ایالات متحده آمریکا آغاز می شود دور جدید مذاکرات کنترل تسلیحات با کرملین با هدف جایگزین کردن یک انقضای سلاح پیمان با مدرن و به طور بالقوه سه راه توافق است که به ارمغان می آورد چین بریزید. ارشد مقامات دولت می گویند تهمت تمایل به ترک آسمان باز پیمان شواهدی از چگونگی برجسته کنترل تسلیحات تایید و انطباق خواهد شد از ویژگی های جدید در این مذاکرات.

آسمان باز پیمان که حاکم غیر مسلح overflights در ابتدا راه اندازی شد برای ترویج اعتماد و جلوگیری از جنگ بین ایالات متحده و روسیه است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به اطلاع دیگر اعضای این پیمان که آمریکا قصد دارد به جلو در شش ماه — است که پس از انتخابات ریاست جمهوری — روسیه به دلیل نقض پیمان. کاخ سفید همچنین می گوید که تصاویر جمع آوری شده در طول پرواز به دست آمده می تواند به سرعت در کمتر از هزینه متحده آمریکا و یا تجاری ماهواره.

“روسیه نمی پایبندی به این پیمان است. بنابراین تا زمانی که رعایت آنها ما را بیرون بکشد اما وجود دارد یک فرصت بسیار خوب ما یک توافق جدید یا انجام کاری قرار داده است که توافق دوباره با هم” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید قبل از خروج از میشیگان.

“بنابراین من فکر می کنم آنچه که اتفاق می افتد این است که ما در حال رفتن به بیرون بکشد و آنها (روس ها) در حال رفتن به عقب می آیند و می خواهید به یک معامله” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. او افزود: “من فکر می کنم چیزی بسیار مثبت کار خواهد کرد.”

ایالات متحده اعلام کرد که قصد دارد به ترک این پیمان است که انتظار می رود به ناراحتی برخی از اعضای کنگره و متحدان اروپایی آن بهره مندی از تصاویر جمع آوری شده توسط آسمان باز پروازهای انجام شده توسط ایالات متحده

“پایان دادن به چنین موافقت نامه بدون هر چیزی به جای آنها می تواند منجر به بی ثباتی فعالیت های چنین به عنوان یک عفونت جدید مسابقه تسلیحاتی منجر به ممکن است محاسبات غلط” گفت: U. N. سخنگوی استفان نواز.

در مسکو با معاون وزیر خارجه الکساندر Grushko انتقاد از تصمیم ایالات متحده.

“موضع ما کاملا روشن است و تغییر ناپذیر: خروج آمریکا از این پیمان خواهد آمد به عنوان یکی دیگر از ضربه به سیستم نظامی و امنیتی در اروپا است که در حال حاضر تضعیف شده توسط حرکت های قبلی توسط دولت” Grushko گفت: دولت خبرگزاری Tass.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت: رئیس جمهور روشن ساخته است که ایالات متحده باقی خواهد ماند یک حزب به موافقت نامه های بین المللی نقض توسط دیگر احزاب و که دیگر در امریکا ، او اشاره کرد که روسیه به نقض نیز آنچه باعث مغلوب ساختن پیشی جستن در سال گذشته به جلو و از یک سال 1987 سلاح هسته ای پیمان با روسیه است.

که پیمان امضا شده توسط رونالد ریگان رئیس جمهور و رهبر اتحاد جماهیر شوروی میخائیل گورباچف ممنوع, تولید, تست و استقرار متوسط محدوده زمین-بر اساس کروز و موشک های بالستیک با برد 500 به 5500 کیلومتر (310 به 3,410 مایل).

شروع جدید پیمان که منقضی می شود در ماه فوریه پس از مدت کوتاهی بعد از مراسم تحلیف ریاست جمهوری در حال حاضر تنها باقی مانده پیمان محدود آمریکا و روسیه زرادخانه هسته ای است. این تحمیل محدودیت در تعداد متحده و روسیه دوربرد کلاهک های هسته ای و پرتاب. روسیه پیشنهاد کرده است به گسترش این پیمان اما مغلوب ساختن پیشی جستن است برگزاری به امید مذاکره سه راه توافق با روسیه و چین است.

“این است که ما انتظار آن است که روسیه کمک خواهد کرد ما را به چین به سر میز مذاکره” مارشال Billingslea ویژه ریاست جمهوری ایران برای کنترل تسلیحات گفت: روز پنج شنبه در طول یک رویداد آنلاین میزبانی شده توسط موسسه هادسون فکر می کنم تانک. او گفت که او شروع مذاکرات چند روز پیش با همتای روسی خود و این مذاکرات برگزار خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است با توجه به COVID-19 همه گیر در عین حال-به-اعلام محل برگزاری در اروپا است.

رئیس جمهور دوایت آیزنهاور اولین پیشنهاد ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی سابق اجازه هوایی پروازهای شناسایی بیش از هر یک از دیگر خاک در ژوئیه سال 1955. در مسکو را رد کرد اما رئیس جمهور جورج دبلیو بوش احیا آن در ماه مه سال 1989 و پیمان به زور وارد شده در ژانویه 2002. سی و چهار کشور آن را امضا کرده اند; قرقیزستان امضا کرده اما تصویب آن است.

بیش از 1500 پروازهای انجام شده تحت این پیمان با هدف ترویج شفافیت در مورد عملیات نظامی و کمک به نظارت بر کنترل تسلیحات و دیگر موافقت نامه. هر کشور در این پیمان موافق به تمام قلمرو آن در دسترس برای نظارت پرواز و به اشتراک گذاری تمام تصاویر جمع آوری شده و در عین حال روسیه را محدود کرده است پروازهای بیش از مناطق خاص.

الکساندرا بل یک مقام پیشین وزارت خارجه و در حال حاضر ارشد سیاست مدیر در حزبی غیر انتفاعی مرکز کنترل تسلیحات و عدم اشاعه گفت: خروج از آسمان باز خواهد rub متحدان راه اشتباه است.

“من کاملا نمی توانید ببینید یک حرکت صعودی به ترک این پیمان در برابر مشاوره و خواسته های ما متحدان دیگر نسبت به افرادی که هرگز دوست game, این پیمان و نمی خواهم این ایده از شفافیت و باز بودن این پیمان فراهم می کند” بل گفت.

ایالات متحده مشغول به کار در یک پیشنهاد برای به اشتراک گذاشتن با همکاران و متحدان تصاویر ایالات متحده را به اشتراک گذاشته اند از آن باز آسمان پرواز ارشد گفت: مقامات دولت که صحبت خواست نامش فاش نشود به توضیح تهمت تصمیم.

ماه گذشته بالا دموکرات در امور خارجی و کمیته خدمات مسلح در مجلس سنا و مجلس نوشت: به ناروا او را متهم به “ramming” خروج از این پیمان به عنوان جهان چنگ زدن با COVID-19.

این ماه و 16 ارشد سابق نظامی اروپایی و مقامات دفاعی امضا, بیانیه ای در حمایت از این پیمان گفت: آمریکا خروج خواهد بود یک ضربه به امنیت جهانی و بیشتر تضعیف بین المللی کنترل تسلیحات موافقت نامه.

اگر آمریکا و روسیه به خروج, همه ایالات متحده و خاک روسیه خواهد بود از حد به overflights. که باعث کنترل تسلیحات کارشناسان مانند استیو Pifer در موسسه بروکینگز به سوال “چه خواهد بود؟'” از سوی دیگر او گفت: مسکو می تواند انتخاب کردن برای اقامت در این پیمان که حداقل اجازه می دهد آن را به ادامه overflights از امکانات آمریکا در اروپا است.

مقام ارشد دولت در انتخابات گفت: روسیه نقض شامل محدود کردن پروازهای بیش مسکو و چچن و نزدیکی آبخازیا و اوستیای جنوبی. محدودیت های روسیه نیز آن را دشوار است به انجام مشاهدات در کالینینگراد روسیه exclave ساندویچ بین لیتوانی و لهستان است که به روسیه ناوگان بالتیک گفتند.

روسیه با استفاده غیر قانونی overflight محدودیت در امتداد مرز گرجستان در حمایت از تبلیغات خود را روایت است که روسیه و اشغال نواحی گرجستان کشورهای مستقل هستند. این مقام ارشد دولت گفته است که روسیه با استفاده از باز آسمان پرواز برای جمع آوری اطلاعات در بحرانی غیر نظامی و زیرساخت ها در هر دو ایالات متحده و اروپا است اما برای ارائه جزئیات بیشتر.

___

آسوشیتد پرس دیپلماتیک نویسنده متی لی و AP امنیت ملی نویسنده رابرت برنز در واشنگتن ادیت Lederer در سازمان ملل متحد و جیمز Heintz در مسکو در کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im