مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب کنید به نظارت بر ویروس صرف وعده های بی طرفی

توسط MATTHEW دالی و مری کلر JALONICK

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب برای نظارت بر بخش قابل توجهی از 2 تریلیون دلار اقتصادی نجات قانون متعهد شنبه برای انجام ممیزی و تحقیقات “با انصاف و بی طرفی است.”

برایان میلر یک وکیل در کاخ سفید و مشاور دفتر گفت: کمیته بانکی سنای طول خود را تایید شنوایی که “استقلال حیاتی است” برای بازرس ویژه برای همه گیر بازیابی. این پست قرار بود او را مسئول نظارت بر حدود 500 میلیارد دلار از خزانه صندوق برای صنعت ایجاد شده به عنوان بخشی از اقتصادی نجات قانون تصویب شده در اواخر ماه مارس است.

نوشته شده در شهادت میلر متعهد به هوشیار در حفاظت از تمامیت و استقلال و قول داد “به دنبال حقیقت در همه امور آمده است که قبل از من و به استفاده از قدرت و منابع برای کشف تقلب اتلاف و سوء استفاده است.”

در یک testy ارز با سن. الیزابت وارن D-Mass., میلر گفت: هدف این است که تمام اطلاعات مربوط به 500 میلیارد دلار از صندوق عمومی است. وارن که کمک به ایجاد مصرف کننده حمایت مالی اداره پس از رکود اقتصادی سال 2008 بود unimpressed گفته میلر در کاخ سفید و مشاور دفتر باید رد صلاحیت او را از بازرس کل نقش.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها نشان داده و خود را تحقیر برای نظارت خواهد شد و توانمند مانع برای میلر و یا هر گونه دیگر دیده بان وارن گفت. “او در حال حاضر گفت: او را پوزه شما,” او گفت میلر. “شما خواهد شد شانس خود را برای دفاع از استقلال و تمامیت خود را توسط اقدامات خود را.”

میلر پاسخ داد که آن را “اساسی برای یک بازرس کل مستقل باشد.” او متعهد به کار با وارن و دیگر دموکرات ها حتی اگر او نمی او رای “به شما نشان داد دیروز” در یک جلسه خصوصی.

وارن و دیگر سناتورها از هر دو طرف به نظر می رسد در روز سه شنبه شنوایی از طریق یک لینک ویدئو انتخاب به دور ماندن از شنیدن اتاق به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس. در یک نقطه و یک سگ می تواند شنیده پارس در حالی که دموکرات ایالت Sherrod قهوه ای صحبت کرد و از او اوهایو صفحه اصلی.

آیداهو ایالت مایک Crapo پانل را جمهوری خواه رئیس عینک ماسک او به عنوان رهبری جلسه سنا برای اولین بار “مجازی” جلسه پس از coronavirus بحران تا حد زیادی تعطیل کشور در ماه مارس است. حداقل پنج نوروزی با حضور در جلسه از جمله چند که ماسک می پوشند در حالی که سوال میلر و دیگر نامزد. میلر و دانا وید به عنوان نامزد معاون وزیر مسکن و شهرسازی هر دو شهادت با ماسک خود را در.

Crapo به نام جلسه “موفقیت” از نظر تکنولوژی با تشکر یک دسته از کارکنان سنا و دیگران که درهم برای قرار ملاقات با هم. میلر و وید “هر دو تبرئه خود خوب” Crapo گفت و میلر جواب کشت و سوالات خود را در مورد استقلال.

“من فکر می کنم (میلر) بود قادر به پاسخ های خود را نشان می دهد که او یک حرفه ای تمام از موثر بودن و مستقل IG” Crapo گفت. “من فکر می کنم او خیلی خوب است. و من انتظار دارم او پشتیبانی خواهد شد و در (سنا) طبقه.”

میلر کار کرده در وزارت دادگستری و بازرس کل برای نزدیک به یک دهه در خدمات عمومی دولت که نظارت هزاران نفر از قراردادهای فدرال. میلر کمک نیروی GSA مدیر در دوران جرج دبلیو بوش, نقشه کشی, انتقاد از کاخ سفید و قانونگذاران جمهوری خواه.

سابق مدیر Lurita Doan به نام میلر بوروکراتیک “تروریستی” و تلاش برای قطع بودجه یک واقعیت نوروزی بارها و بارها ذکر شده در شنبه شنوایی.

“این یک بازی بسیار خوب در مورد تاریخچه استقلال گفت:” تام Tillis R-N. C.

در حالی که او مورد احترام است و در نظارت جامعه میلر نقش در کاخ سفید و مشاور دفتر — که منجر مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع در طول استیضاح — مشکل است دموکرات ها و گروه ناظر گفت.

قهوه ای, بالا دموکرات در بانکداری پانل سوال که آیا میلر خواهد بود قادر به نگه داشتن برگ برنده دولت پاسخگو برای, چگونه آن را اداره کسب و کار برنامه و “تضمین می کند که شرکت های گرفتن پول مالیات دهندگان قرار داده و کارگران خود را برای اولین بار.”

در 20 سال گذشته براون گفت که کارکنان خود را در بر داشت فقط یک بازرس کل نامزدی که نامزد دریافت جایزه بود در حالی که خدمت در کاخ سفید و مشاور و یکی دیگر که به خدمت در دفتر حقوقی از اوایل دولت. هر دو نامزد استعفا “یکی سیاسی و دیگری برای عدم استقلال” براون گفت. “نه سابقه بزرگ است.”

هنوز هم قهوه ای به نظر می رسد به تن میلر به احتمال زیاد تایید توسط جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا. اگر او تایید براون افزود: “من انتظار دارم شما به دنبال نامه و روح قانون و خدمت به مردم آمریکا – و نه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. … شما باید مایل به ایستادن به دولت و سایر بد بازیگر و رعایت اهداف قانون است. هر چیزی کمتر غیر قابل قبول است.”

نوح Bookbinder, مدیر اجرایی, شهروندان مسئولیت و اخلاق در واشنگتن گفت میلر نامزدی بخشی از یک الگوی “موانع پرتاب” با مغلوب ساختن پیشی جستن برای جلوگیری از نظارت دولت او.

در هفته های اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج شده است یک بازرس به طور کلی وابسته به خود را استیضاح و کنار دیگری بود که در مجموعه ای به رهبری یک گروه از بازرسان به طور کلی نظارت بر نجات بسته است. در شب جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن از نقل مکان به جای دیگری بازرس کل یک اقدام رسمی است که با انتقاد از coronavirus پاسخ توسط مقامات بهداشتی فدرال.

تهمت نیز گفت: در امضای قانون نجات که او را به مقاومت در برابر نظارت و مقررات. “همه از این گرفته شده با هم به معنی واقعی نظارت خواهد شد ملاقات با قصاص که باعث می شود آن را همه مهم تر,’ Bookbinder گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im