توسط جیل COLVIN

واشنگتن (AP) — پس از یک تعطیلات آخر هفته را صرف تحریک تقسیم جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه رفت و پس از نسکار را فقط سیاه و راننده و انتقاد از تصمیم خود برای ممنوعیت مؤتلفه پرچم در آن نژادها و سالن.

بهره برداری از تنش های نژادی تهمت به اشتباه متهم به بابا والاس از ارتکاب “جعل” پس از یکی از اعضای خدمه کشف یک طناب به شکل یک طناب دار در یک گاراژ غرفه به آنها اختصاص داده شده بود به. مقامات فدرال حکومت در ماه گذشته که طناب حلق آویز شده بود وجود دارد پس حداقل در ماه اکتبر گذشته بود و نه یک جنایت نفرت. والاس نگهداری طناب بوده و از مد افتاده به طناب دار.

“اتحاد @BubbaWallace عذرخواهی به همه کسانی که NASCAR drivers & مقامات که آمد به کمک او ایستاده بود کنار او بازی می کردند و حاضر به فدا کردن همه چیز برای او تنها برای پیدا کردن که همه چیز فقط یکی دیگر از جعل?” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “که & Flag تصمیم باعث شده است که پایین ترین رتبه بندی تا کنون!”

توییت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از یک جفت از استقلال بعد سخنرانی به حفاری عمیق تر به امریکا بخش توسط متهم معترضان که تحت فشار قرار دادند برای عدالت نژادی از درگیر شدن در یک “بی رحم مبارزه برای محو کردن تاریخ ما است.” این سخنان به عنوان یک درخواست تجدید نظر مستقیم به جمهوری خواه رئیس جمهور پایگاه سیاسی, از جمله بسیاری از رای دهندگان ناراضی سفید, با کمتر از چهار ماه قبل از روز انتخابات.

کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany در دفاع از رئیس جمهور تصمیم به اب راه رفتن را به والاس مورد گفت: در یک مصاحبه با Fox News Channel که رئیس جمهور صرفا اشاره به این که ما باید اجازه دهید به حقایق آمده قبل از ما به قیامت.”

والاس آلاباما بومی گرفته شده یک نقش فعال در فشار برای برابری نژادی. او را پوشیده است و یک پیراهن و گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” مسابقه با موضوع زندگی رنگ و طرح در ویرجینیا و با موفقیت لابی برای نسکار مؤتلفه پرچم ممنوعیت.

برای بیش از 70 سال پرچم مشترک و پیچیده بینایی در مسابقات نسکار. این سری برای اولین بار سعی کردم به ممنوعیت مؤتلفه پرچم پنج سال پیش بود اما هیچ چیز به اجرای سفارش.

در حالی که تهمت ادعا نسکار رتبه بندی آنها در واقع ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو