مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش زیست محیطی بررسی برای پروژه های زیربنایی به دو سال

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او را نهایی تجدید نظر به بررسی های زیست محیطی فرآیند در پروژه های زیربنایی می تواند خار عمده سرمایه گذاری و پا زدن شروع یک بیماری همه گیر — مذکور را شکست اقتصاد است.

و یا مخالفان سیاسی خود را می گویند, آن می تواند تضعیف حیاتی محیط زیست حمایت و تسریع اثرات مخرب تغییر آب و هوا.

اما واقعیت این است که بسیار متنوع تر. و گام نهایی برای نوسازی ملی و سیاست محیط زیست عمل می کنند (NEPA) نیاز به اقدام کنگره.

“وجود دارد برخی مثبت در اصلاحات اما به پایدار اصلاحات NEPA در مقیاس است که لازم است شما نمی توانید انجام دهید که فقط از طریق اقدامات اجرایی” گفت: Josiah ملبورن ساکن ارشد با R خیابان محافظه کار و آزادیخواه فکر می کنم تانک.

50 سال پیر NEPA نیاز به آژانس های فدرال در نظر گرفتن اثرات زیست محیطی قبل از مصرف اقداماتی مانند تصویب مجوز برای خطوط لوله, بزرگراه های, دولتی امکانات و پروژه های دیگر. آن را نیز فراهم می کند برای نظرات.

در طول سال آن را تبدیل به weaponized به عنوان طرفداران محیط زیست با استفاده از NEPA روند به کشتن نفت و گاز خطوط لوله. واکنش از مترقی گروه به ناروا اعلام شد نمونه ای از اغراق همراه است که از اقدامات دولت فعلی است.

“این برش از این بستر محیط زیست قانون را انکار می کند مردم آمریکا ساده خود را حق می گویند زمانی که خطوط لوله ساخته شده در کنار مدارس و یا معادن زغال سنگ در حال حفر در پشت حیاط خود را,” مرکز آمریکایی پیشرفت ارشد معاون رئیس جمهور برای انرژی و محیط زیست کریستی Goldfuss در بیانیه ای گفت. “امروز حکومت نهایی را انکار واقعیت ما بحران آب و هوا و واقعیت دموکراسی ما. صدای مردم را نمی خواهد سکوت می شود.”

بخش انرژی از سوی دیگر با ستایش از تصمیم گیری است. “اقدام امروز ضروری است به ایالات متحده رهبری انرژی و محیط زیست پیشرفت ارائه بیشتر یقین به jumpstart نه تنها مدرن خط لوله زیرساخت های ما نیاز به ارائه سوخت پاک استفاده کنند اما در بزرگراه ها, پل ها و انرژی های تجدید پذیر” موسسه نفت آمریکا رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت مایک Sommers گفت. این اصلاحات کمک خواهد کرد که سرعت بخشیدن به اقتصادی این کشور بهبود و پیشرفت زیرساخت های انرژی در حالی که در ادامه لازم زیست محیطی بررسی است.”

برگه کاخ سفید گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن تجدید نظر خواهد شد “راست-اندازه دولت فدرال محیط زیست, بررسی روند” اشاره کرد که مکرر دادگاه چالش های آن را سخت برای برنامه ریزی و سرمایه گذاری پروژه ها. فرآیند جدید را محدود می کند اثرات زیست محیطی اظهارات به دو سال و ارزیابی های زیست محیطی به یک سال است.

“این فرایند است که باعث شده تریلیون دلار در طول سال برای کشور ما و تاخیر مثل شما نمی خواهد باور این است که واقعا تاریخی دستیابی به موفقیت است که به معنی بهتر جاده ها و پل ها و تونل ها و بزرگراه های یو پی اس برای هر راننده هر شهروند در سراسر سرزمین ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک رویداد در آتلانتا که در آن او اعلام کرد اصلاحات. “ما در حال بازپس امریکا افتخار میراث به عنوان یک ملت از سازندگان و یک ملت است که می تواند کارها را انجام داده است.”

این NEPA روند هیچ نتیجه از پیش تعیین شده برای پروژه های, و نه آن است که یک برنامه ریزی و رویه ابزار برای سازمان های مختلف درگیر در مجوزها و مصوبات. این انگیزه اصلی پشت این عمل بزرگ و بزرگراه ها پروژه های انجام شده توسط سپاه مهندسان ارتش.

در طول زمان پروژه زیرساخت های منتقل شده از دولت فدرال به بخش خصوصی که نیاز به فدرال اجازه در مورد چنین چیزهایی به عنوان کشتیرانی آبهای حساس زیستگاه ها و مناطق بیابانی.

“هیچ یک از اشیاء به این ایده از نقد و بررسی” کلمن گفت که رئیس جمهور باراک اوباما ابراز نا امیدی به بازیابی و سرمایه گذاری مجدد قانون فرار به یک NEPA دیوار. در زمان بررسی در زمان حدود سه و نیم سال کلمن گفت.

با کنگره مهیج به همین آمار گاز در یک بهبود اقتصادی از این بیماری همه گیر خرید اینترنتی ساده از فرایند بررسی به دو سال اولین گام خوب است گفت: ConservAmerica را برنت Fewell.

“این بسیار آسان است به کاهش سرعت و توقف پروژه ها با استفاده از NEPA,” او گفت:. “شما می توانید درک 99.9% اثرات زیست محیطی و جایگزین وجود دارد که برای کاهش آن اثرات در عرض دو سال ، اما از آنجا که گروه با استفاده از NEPA به طرح دعوی و آهسته یک پروژه آن را تبدیل به یک سلاح از انتخاب است.”

این نه فقط نفت و پروژه خط لوله هر چند که گرفتار در دام.

“پروژه های انرژی تجدیدپذیر فوت کرده اند تحت طولانی NEPA بررسی” Fewell گفت. “بسیاری از پروژه های بزرگ که با تاخیر به اعدام مزایای زیست محیطی.”

توسعه دهندگان از یک پیشنهاد دریایی مزرعه بادی به نام کیپ باد در نانتاکت صدا در نهایت کشیده پروژه پس از 16 سال به تاخیر می اندازد. تسهیلات پیش بینی شده بود برای تولید 1,500 گیگاوات ساعت برق در سال از باد.

این Intercounty اتصال بزرگراه در ایالت مریلند است که متصل Montgomery County با Prince george’s County می کشد و وسایل نقلیه فوق العاده متراکم سرمایه منطقه کمربندی بود که در نهایت ساخته شده از 60 سال پس از آن طرح پیشنهادی پس از مخالفان متوقف شده و این پروژه برای چند دهه.

کلمن گفت: در آن طول می کشد زمان برای سازمان به انجام بررسی است که ایستادن برای بررسی قضایی. اما در هر NEPA مورد در نظر گرفته شده توسط دادگاه عالی ایالات متحده, دولت فدرال غالب. هنوز دادگاه استیناف باید اساسا قوانین خود را.

“دیوان عالی کشور شده است سازگار است که دولت فدرال در حال انجام است مقدار زیادی و دادگاه های پایین تر مورد نیاز سازمان های فدرال به انجام بیش از حد” کلمن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن اصلاحات نمی خواهد از موارد دادگاه اما کوتاه بررسی دوره این معنی است که دولت می تواند در دفاع از اقدامات خود را دارند.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اوباما-دوران بررسی و دادگاه گفت:” برو و انجام بررسی های بیشتر,'” کلمن اضافه شده است. “اگر رئیس جمهور جدید (پس از نوامبر) آنها را مجبور به دفاع از پروژه های آغاز شده در زیر برگ برنده دولت است. در دوره اول آنها نخواهد بود قادر به ساخت هر چیزی که نبود آغاز شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن.

“اگر آنها می خواهند جدید زیرساخت های آن را تنها به این دلیل از اصلاحات است.”

جسیکا Towhey می نویسد: در آموزش و پرورش و سیاست انرژی برای InsideSources

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im