مغلوب ساختن پیشی جستن: COVID-19 نیروی کار نه برچیدن فقط تمرکز

توسط ZEKE میلر جیل COLVIN و DARLENE SUPERVILLE

واشنگتن (AP) — یک روز پس از آن گفت که کاخ سفید COVID-19 نیروی کار خواهد بود پیچ در پیچ پایین جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این امر به طور نامحدود ادامه اما تمرکز بیشتر بر روی راه اندازی مجدد اقتصاد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را برگشت می آید به عنوان مرگ و میر و میزان عفونت در خارج از نیویورک, کانون coronavirus در حال افزایش است و حتی به عنوان متحده حرکت می کند به بلند مستندات خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که کار ویژه نیروی تمرکز در حال حاضر خواهد بود در “ایمنی و باز کشور ما دوباره.”

یک مقام کاخ سفید اذعان کرد در روز چهارشنبه که سیگنالینگ که نیروی کار آماده می شد را تعطیل کرده بود ارسال پیام اشتباه و ایجاد یک رسانه گرداب. رسمی صحبت به شرط ناشناس ماندن به بحث داخلی تفکر گفت: عضویت در گروه تغییر خواهد کرد به عنوان ماهیت بحران تکامل می یابد.

در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ستایش نیروی کار برای انجام یک کار بزرگ اما گفت: “ما در حال حاضر به دنبال یک کمی از فرم های مختلف و فرم های ایمنی و باز کردن. و ما — ما باید گروه های مختلف احتمالا برای آن است.”

صدای جیر جیر خود را در روز چهارشنبه گفت: “نیروی کار خود ادامه خواهد داد و در به طور نامحدود.” او افزود که کاخ سفید “ممکن است اضافه کردن یا تفریق مردم به آن به عنوان مناسب. نیروی کار نیز بسیار متمرکز واکسن & Therapeutics.”

تهمت خود ساخته شده نمایشگاه برای بازگشایی این کشور با جمعه سفر به آریزونا ماسک صورت کارخانه با استفاده از این سفر برای نشان دادن عزم خود را برای دیدن یک کاهش stay-در-خانه سفارشات حتی به عنوان coronavirus همچنان وخیم تهدید. تهمت نمی پوشیدن یک ماسک با وجود دستورالعمل گفت: آنها باید پوشیده در داخل کارخانه در تمام زمانها.

“مردم کشور ما باید فکر می کنم از خود را به عنوان رزمندگان. ما باید برای باز” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد به عنوان او را ترک واشنگتن در یک سفر که بیشتر در مورد سفر از مقصد است.

به عنوان برگ برنده فشرده ملت به بازگشایی دکتر تام فریدن سابق مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شهادت روز شنبه در کاپیتول هیل که “جنگ علیه COVID خواهد بود طولانی و دشوار است.”

“ما فقط در آغاز این بیماری همه گیر و باید تمرکز بر روی آینده” او شهادت داد پیش بینی وجود خواهد داشت تا 100000 مرگ در پایان ماه. به عنوان بد به عنوان بحران شده است, او گفت:, “این فقط آغاز است.”

در آریزونا تهمت اذعان انسان هزینه بازگشت به حالت عادی.

“من نمی گویم هر چیزی کامل است و بله را برخی از مردم تحت تاثیر قرار? بله. برخی از مردم شود بد است ؟ بله. اما ما باید به کشور ما باز است و ما باید آن را باز کنید به زودی,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود او را به یک ماسک صورت اگر کارخانه “ماسک محیط زیست” اما در پایان میپوشید تنها عینک ایمنی در طول یک تور از Honeywell تسهیلات. تقریبا تمام کارگران کارخانه و اعضای مطبوعات به عنوان به خوبی به عنوان برخی از کارکنان کاخ سفید و راز خدمات نمایندگی عینک ماسک. ارشد کاخ سفید و کارکنان شرکت Honeywell مدیران نیست.

CDC توصيه کرده است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک زمانی که آنها نمی تواند به لحاظ اجتماعی فاصله مانند در سوپر مارکت ها به خصوص در مکان های با نرخ انتقال. در منطقه ای که در آن تهمت صحبت زیادی نظارت تصویری ذکر شده در دستورالعمل های ایمنی که یکی از آنها گفت: “لطفا پوشیدن ماسک خود را در همه زمان ها است.”

معاون رئیس جمهور مایک پنس ایجاد یک هم بزنید و به تازگی زمانی که عکس را به او نشان داد maskless در مراجعه به کلینیک مایو احاطه شده توسط مقامات بیمارستان و پزشکان همه با پوشیدن ماسک. او گفت که او تا به حال شناخته شده آن را یک نیاز بود و این که او است که با آزمایش این ویروس اغلب. او عینک یک ماسک در یک رویداد چند روز بعد.

رئیس جمهور حدود سه ساعت در ققنوس تور Honeywell کارخانه و برگزاری یک میزگرد در, بومیان آمریکا, مسائل است. مشاوران گفت: سفر ws ارزش نزدیک به هشت ساعت از زمان پرواز به عنوان نمادین نشان می دهد که این کشور گام بازگشت به حالت عادی. این سفر همچنین انتظار می رود به عنوان یک نشانگر از مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به یک به طور منظم برنامه سفر او به عنوان امید کشور نیز آغاز خواهد شد به ظهور از هفت هفته از ویروس-تحمیل انزوا.

تهمت می بیند احیای اقتصادی به عنوان یک الزام سیاسی به عنوان متحدان خود اشاره کرده اند فرسايش در حمایت در هفته های اخیر. جمهوری خواهان بر این باورند مغلوب ساختن پیشی جستن راه به دور دوم بستگی به درک عمومی از سرعت اقتصاد ریباند از خاموش شدن ناگهانی به معنای به سرعت گسترش ویروس.

Coronavirus نیروی کار شده است جلسه کمتر. اعضای آن را تبدیل به وسایل در مجموعه های تلویزیونی سراسر کشور با آمریکایی ها گرسنه برای اطلاعات و marooned در خانه.

پنس گفت: وجود داشته است گفتگو در مورد “چه زمان مناسب برای نیروی کار برای تکمیل آن کار و تلاش مداوم را در یک سازمان توسط آژانس ، او گفت: این گروه می تواند باد کردن کار خود را در اوایل ماه ژوئن است.

به طور جداگانه تهمت خواسته بود روز سه شنبه در مورد اظهارات خود را در ماه فوریه بازی کردن تهدید ویروس. در مصاحبه با ABC او اظهار داشت که کارشناسان پزشکی نیز دست کم گرفته بودند خطر است.

او افزود: “من می خواهم به خوش بینانه است. من نمی خواهم به آقای عذاب و دل تنگی. این یک موضوع بد. من به دنبال این نیست که بگویم مردم آمریکا زمانی که هیچ کس واقعا نمی داند چه اتفاقی می افتد و در عین حال ” آه شما این است که رفتن به بسیار غم انگیز است.'”

___

Colvin و Superville گزارش از واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im