تاونسند سالانه هنر و صنایع دستی نمایشگاه لغو

تاونسند — فصل تابستان گرفته یک ضربه عمده به لطف بیماری همه گیر کوروناویروس با بسیاری از آزاد و رویدادهای اجتماعی به نام خاموش برای جلوگیری از هر گونه گسترش ویروس. متاسفانه حتی سقوط رویدادهای در حال گرفتن آمار توسط همه گیر.

تاونسند تاریخی جامعه اعلام کرد و لغو آن 39th annual هنر و صنایع دستی نمایشگاه در روز پنج شنبه.

“با توجه به محدودیت های کنونی و آینده عدم قطعیت از COVID-19 وضعیت برنامه ریزان رویداد به اندازه کافی نمی تواند نشانی از بسیاری از مشکلات که بوجود آمده به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر” جامعه رایان هیوارد گفت: در آزادی مطبوعات. “این تصمیم نمی آمد به آرامی و ما می دانیم که این خبر را دریافت کرده بود با احساسات مخلوط و پاسخ. لطفا توجه داشته باشید که ما به همان اندازه صدمه دیده و نا امید است که ما نمی قادر خواهد بود برای به اشتراک گذاشتن این سقوط های مورد علاقه با شما در این سال است.”

جامعه شده است میزبانی این نمایشگاه هر سال از سال 1981 در تاونسند رایج است. این رویداد معمولا ویژگی های فروشندگان به فروش محصولات دست ساز با جامعه و گسترش این کلمه در مورد صنعتگران محلی. این محصولات شامل دستباف سبد گلدوزي عکاسی و محصولات غذایی است. این رویداد همچنین ویژگی های موسیقی زنده صنعتگر تظاهرات و جاذبه های دیگر است.

“نیمی از ما برنامه ریزی شده لغو شده است و هنوز روشن نیست که اگر ما قادر خواهد بود به هر فرد در برنامه ها در همه” هیوارد گفت. “ما در حال آزمایش با برنامه های دیجیتال و ارائه شده اما ما یک راه طولانی برای رفتن قبل از اینکه ما آماده برای شما برای پیوستن به ما.”

هیوارد اضافه شده است که در حالی که جامعه در زمان اجتماعی فاصله گرفتن اقدامات احتیاطی در هنگام برنامه ریزی نمایشگاه دلیل اصلی لغو آمد با نگرانی در مورد آماده سازی و سرو غذا در این نمایشگاه است.

“این است که از لحاظ فنی infeasible برای دیدار با بسیاری از شرایط جدید اعمال شده برای خدمات امن” او گفت:. “ما نمی توانیم کنترل کمکهای مالی به پخت جدول. هدف ما اضافه کردن یک سخت شراب سیب شراب یا آبجو صنایع دستی فروشنده بوده و در مجموع حذف شود. از دست دادن این عناصر تصمیم برای ما. آخرین کاه بود نیاز به پاکسازی امکانات ما اغلب. این اعمال چیزی است که هیچ کس می خواهد به در. همه این عوامل منجر به یک بحث شدید توسط هیئت مدیره. نتیجه این بود اتفاق آرا ایستاده در همبستگی با هم به حفظ یکپارچگی این رویداد است. نمایشگاه امسال نخواهد رفت.”

با وجود لغو این جامعه است که هنوز برنامه ریزی برای جشن سالگرد 40 با یک نمایشگاه در پاییز 2021.

“COVID-19 may چالش های موجود اما ما را شکست داد” هیوارد گفت. “ما باید ایستادگی هم پس از یک سال از هم اکنون ما را در پر تلاطم آماده شدن برای فصل شاخ و برگ تولید فولکلور و موسیقی و هنر و صنایع دستی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Vodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themeshurdacıMobil Ödeme bozdurma