بالا 10 نورث وسترن کلاس برای دانشجویان کارشناسی

به عنوان یک شمال غربی آن می تواند طاقت فرسا به حرکت از طریق ساعت از CTECs برای پیدا کردن بهترین کلاس امکان پذی

توسط ATSHNEWS در 13 تیر 1399

به عنوان یک شمال غربی آن می تواند طاقت فرسا به حرکت از طریق ساعت از CTECs برای پیدا کردن بهترین کلاس امکان پذیر است. با این حجم گسترده از طبقات را انتخاب کنید, گاهی اوقات به نظر می رسد غیر ممکن است حتی می دانم که در آن برای شروع. کالج, مجله لیستی از 10 باید کلاس های شمال غربی در شمال غربی. آیا شما می خواهید برای پیدا کردن یک کار جالب البته به صورت عمده خود را برای پر کردن یک توزیع یا هر چیز دیگری به این لیست تمام آن است.

بررسي فايلهاي 10 صفحه نورث وسترن کلاس برای دانشجویان مقطع کارشناسی.

ازدواج 101

man in blue jacket and woman in white wedding gown
unsplash.com

یکی از مهمترین و معروف خوب کلاس در شمال غربی باید خود را سزار آماده به ثبت نام اگر شما می خواهید به گیر یک صندلی. استاد الکساندرا Hambright جزایر غواصی عمیق به آنچه باعث می شود روابط کار شکستن و به ثمر می آیند در وهله اول. کلاس توضیحات شامل بحث در اطراف دوستیابی تعارض و همکاری در سراسر تفاوت های فرهنگی. او در عمق تجزیه و تحلیل سازگاری و همراهی با چالش های دانش آموزان مفاهیم قبلی در مورد عشق و ازدواج. این کلاس تنها اجرا می شود در بهار سه ماهه و تنها به ثبت نام برای نوجوانان و سالمندان. اما او بررسی بیحوصلگی حرف زدن آن را روشن صبر خاموش می پردازد.

Morty کلاس

File:Morton Schapiro, Meet Northwestern's New President.jpg ...
wikimedia.org

چگونه بسیاری از کلاس های شما را که در حال تدریس توسط رئیس جمهور از خود دانشگاه ؟ در شمال غربی رئیس Morty شاپیرو می آموزد یک کلاس در سال به نام اقتصاد و علوم انسانی: درک انتخاب در گذشته و حال و آینده. او می آموزد که آن را در رابطه با پروفسور گری Saul Morson مشهور ادبیات روسیه محقق (ما شنیدن بیشتر در مورد او و بعد از آن). کلاس بررسی ایده های اقتصادی تصمیم گیری به عنوان به خوبی به عنوان تقاطع بین علوم انسانی و اقتصاد است. "اگر من می تواند انتخاب کنید یک کلمه برای توصیف Morty کلاس آن خواهد بود هیجان انگیز است. من عاشق تماشای او و Saul بحث و این احساس ما به دنبال به ذهن غربی خود را" دانشگاه نورث وسترن دوم بهشت Hirschfield گفت. بهترین بخش: در نیمه راه از طریق سه ماهه شما را وادار به خوردن شام در Morty خود در کاخ ریاست جمهوری به بیش از این زمان فعالیت های کلاس و بحث در مورد تئوری شما باید به عنوان خوانده شده با دو تا از اساتید. غذا می آید catered با, ناهارخوری زیبا و نوشیدنی ها–تجربه شما قطعا نمی خواهید به دست است.

فلسفه دین

Philosophy of religion - Wikipedia
wikipedia.com

اگر شما می خواهید یک کلاس است که نیاز به مقدار زیادی از درون فردی فکر این فیل-266 دوره. این کلاس شامل خوانش از فیلسوفان برجسته مانند کانت کیرکگارد و هیوم. آن را به کنکاش تیوی عملکرد داخلی از عمده ادیان توحیدی و باعث می شود دانش آموزان بازرسی در اثبات وجود خدا. "پس به [دین] بیش از زوم و یادگیری از راه دور, من شک و تردید بود من می خواهم همان از آن به عنوان من ممکن است در فرد اما در این دوره مواد و استاد Seeskin ارائه این واقعا من را تشویق به سوال شخصی خود من درک درستی از دین است. به طور کلی من واقعا لذت می برد و البته اغلب با خودم فکر کردن در مورد آنچه که ما در مورد زمانی که در تصادفی گفتگو با دوستان و خانواده" دانشگاه نورث وسترن دوم کیت Schlager گفت. پروفسور Kenneth Seeskin دارای تخصص در فلسفه دین و آموزه های خود را از مجموعه نظریه ها را به کلاس خیلی قابل هضم تر و از همه جالب تر است.

ادبیات روسیه

Image from page 9 of "Anna Karenina : a novel" (1919) | Flickr
flickr.com

ادبیات روسیه همچنین می تواند توسط "باید به" کلاس در شمال غربی. تدریس توسط Gary Saul Morson (که همچنین می آموزد اقتصاد و علوم انسانی: درک انتخاب در گذشته و حال و آینده با رئیس جمهور Morty Schapiro) کلاس با تمرکز بر دو قابل توجهی قطعه از ادبیات: The Brothers Karamazov توسط داستایفسکی و آنا کارنینا توسط تولستوی. آن را همراه با تجزیه و تحلیل عمیق از دستگاه های ادبی و ریشه های این تا کنون-تا-متون مهم است. استاد Morson تبدیل شده است بیش از بدنام برای تدریس این کلاس و به همین دلیل تدریس آن را هر سقوط در بزرگترین اتاق درس در دانشگاهفن آوری گردید.

روزنامه نگاری 301-1

vietnam, tam coc ninh binh, backpacking girl, solo traveling, HD wallpaper
wallpaperflare.com

این روزنامه نگاری کلاس مطمئنا به نظر می رسد یکی از آنهایی که منحصر به فرد ارائه شده توسط Medill مدرسه روزنامه نگاری. این دوره ارائه می دهد پنج کلاس مختلف هر کدام با منحصر به فرد و موضوع و محل را با نمونه هایی مانند شانگهای و کوبا و لندن و بیشتر. دانش آموزان باید برای رسیدن به جهانی 301-1. آنها را البته بیش از دو چهارم زمستان و بهار و در بهار شکستن آنها سفر به عنوان یک کلاس به محل که آنها مطالعه شده است. آن را فراهم می کند یک تجربه بی نظیر برای Medill دانش آموزان برای یادگیری, گزارش بین المللی و همچنین یاد بگیرند که چگونه به استفاده از یک مترجم و گسترش دانش خود را از نظر فرهنگی.

اخلاق زیستی

Army scientists energize battery research | ADELPHI, Md. - S… | Flickr
flickr.com

اگر شما همیشه تعجب که چه تکنولوژی و پزشکی را در فروشگاه برای آینده این کلاس را. اخلاق زیستی می پردازد که چگونه نوسازی بهداشت و درمان نقش مهمی در چه خواهد بود تلقی اخلاقی در آینده. اخلاقی است برای تغییر ژن کودکان قبل از آنها متولد می شوند بنابراین پدر و مادر می توانید انتخاب کنید چیزهایی مثل رنگ چشم و رنگ مو ؟ چه مفهومی از انسان و حیوانات آزمایش در جامعه پزشکی? پروفسور مارک P. شلدون می آموزد این کلاس یک بار در سال در پاییز و همه دانش آموزان می توانند با ثبت نام به عنوان وجود دارد بدون پیش شرط.

روزنامه نگاری در آیووا انجمن: معضلات از قدرت آمریکا

man standing on lectern surrounded by people
unsplash.com

آن را دست تر از این روزنامه نگاری-353 ، این کلاس به بررسی تاریخچه روزنامه نگاری از نقاط عطف مهم مانند جنگ ویتنام و واترگیت. تدریس توسط پروفسور پیتر Slevin این سه ماهه گذشته آن هم در زمان نگاهی به نقش رسانه ها در زیر برگ برنده دولت و تغییراتی که رخ داده است پس از آن. اما مسلما جالبترین بخش از کلاس: یک شانس برای گزارش در آیووا انجمن. دانش آموزان که رفت و این زمستان گذشته در سه ماهه می تواند ملاقات با آرای انتخابات ریاست جمهوری مانند جو بایدن و برنی ساندرز و از آنها سوال بپرسید در مورد سیاست و آینده ملت ما.

سیاست از فرهنگ پاپ

grayscale photo of men playing musical instruments
unsplash.com

موسیقی و دوستداران این کلاس را. آفریقایی آمریکایی 327 مطالعات سیاست پشت سیاه ژانرهای موسیقی. از دیسکو, هیپ هاپ به reggaeton این کلاس می آموزد ریشه ژانرهای موسیقی. همچنین این دوره را پوشش می دهد که چگونه سیاه مهاجر نقش مهمی در شکل گیری و منشاء این نوع ، خیلی از این کلاس شامل گوش دادن به موسیقی و تماشای فیلم های مستند. این در خدمت به عنوان یک استراحت خوب از روش های آموزش سنتی. این تن از طاقچه جزئیات بیشتر در مورد موسیقی و صنعت به عنوان یک کل. این کلاس قابل توجهی را فراهم می کند زمینه را برای دانش آموزان به آموزش خود را در مسائل مربوط به نژاد و نابرابری در این کشور است.

تاریخ جهانی دوم

Mount Rushmore
unsplash.com

استاد Immerwhar تاریخ کلاس ها به طور مداوم پر کنید تا پس از ثبت نام اولیه در این یکی گیر نقطه خود را. تاریخ جهانی دوم غواصی به رویدادهای اصلی و تم تاریخ مدرن است. این شما را به چالش انتقادی فکر می کنم ریشه از رویدادهای مهم تاریخی که شکل جهان ما. همچنین بر اهمیت تجزیه و تحلیل چنین رویدادی به منظور تصمیم گیری برای آینده است.

ریاضی 300 مبانی ریاضیات عالی

HD wallpaper: math, classroom, university, student, formula, board ...
wallpaperflare.com

شما تا کنون فکر که چرا 1+1 برابر با 2? این سطح بالای ریاضی کلاس می رود از طریق اثبات که چرا برخی از ریاضی همه چیز درست است. به نظر می رسد مانند یک مخوف کلاس که احتمالا نباید در این لیست است. اما برای کسانی که علاقه مند در شماره این مجموعه بنیاد اصول آنها استفاده خواهد شد برای بقیه عمر خود را در آموزش و پرورش است. "من فکر کردم آن بود فوق العاده جالب به واقع می دانم که چگونه برخی از چیزهایی که ما فقط برای اعطا" دانشگاه نورث وسترن دوم Amanda Brown گفت. اگر شما هر گونه علاقه در ریاضی شما می توانید از شمال غربی ریاضی قرار دادن امتحان به جای به ریاضی-300 و یا نیاز به پیش نیازها به آن را.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب