بالا 10 دانشگاه در بوستون

مردم نمی اشاره به بوستون به عنوان “ماهواره smaht” بدون هیچ دلیل. شناخته شده برای مسکن برخی از معتبرترین دانشگاه های در جهان, بوستون ارائه می دهد مدارس با طیف گسترده ای از تخصص تاریخچه و ارزش ها. مطالعه در میان دانش آموزان شرکت در معتبر ترین دانشگاه های جهان همیشه الهام بخش, انگیزه و همکاری. در علاوه بر این به برجسته دانشگاه بوستون ورزشی تسلط سال پس از سال است. آیا تام بردی clenches ششمین سوپر باول عنوان برای میهن پرستان یا Red Sox برنده شدن یکی دیگر از سری جهانی بوستون است که قطعا یک شهرستان از قهرمانان. پس از صرف ساعت ها در کتابخانه و دانش آموزان به Fenway پارک تنها به پاداش با یکی دیگر از بوستون رژه. و اجازه دهید من به شما بگویم هیچ یک سری جهانی یا سوپر باول رژه مانند بوستون (ما تا به حال مقدار زیادی از عمل). بنابراین اگر شما به خودتان پیدا کنید که در آن بهترین از بهترین ها را به مطالعه و بازی, نگاهی به شرح زیر است.

بررسي فايلهاي 10 دانشگاه در بوستون.

10. Wellesley

عکس از کلر یانگ

دایان ساویر, هیلاری کلینتون, Nora Ephron, پاملا Melroy و مادلین آلبرایت همه راه می رفت پایین سالن Wellesley برای تبدیل شدن به درخشان زنان در این زمینه است. این همه دختران کالج تمرکز بر نخبگان آموزش و پرورش و ارتباطات آموزش داده شده توسط استعداد اساتید مانند امیلی گرین Balcثانیه و کاترین لی بیتس. زنان در تعامل دقیق liberal arts بار دوره که در آن آنها می توانید خود را ایجاد کنید عمده با راهنمایی از استادان, و یا را انتخاب کنید از طیف گسترده ای از برنامه های. “پس از ورود در Wellesley College, من استاد اقتصاد تغییر کل من دیدگاه در موضوع” Wellesley دانشجو کلر یانگ گفت. “نه تنها او توضیح مفاهیم در راه مختصر است که اعمال هر موضوع به شرایط زندگی واقعی اما من همیشه می تواند با مراجعه به دفتر او ساعت ها به بحث در مورد هر چیزی. حال من گرفته نشده و این جهش از ایمان است من می خواهم که هرگز اعلام کرد من عمده در اقتصاد است. من باور نمی کنم که من این تجربه در دیگر نهاد. در Wellesley یک نفر که نهفته است من بیشتر بود alumna که از من دعوت به مصاحبه برای پذیرش. به عنوان یک زن قوی با حکمت و نصیحت او الهام بخش من و تقویت عشق من برای Wellesley–و او یکی از اولین کسانی است که من به نام وقتی که من دریافت نامه پذیرش.” در علاوه بر این به زندگی علمی و دانشکده Wellesley مشهور است برای آن زیبا پردیس های سبز و نوآورانه مراکز تحقیقاتی و همچنین ساختمان های مدرن.

9. دانشکده

عکس ماریسا کوچک

همه شما می توانید خوردن ناهار خوری و سالن های کافی شاپ و لذیذ سوشی تمام در دانشگاه ؟ بله لطفا. متشکل از کالج هنر و علوم و همچنین چهار فارغ التحصیل مدارس, دانشکده برتری در تنوع و عدالت اجتماعی است. میشیگان الی گسترده دانشکده مدیریت و سیاست برجسته شد برای مطالعه خود را در سیاست اجتماعی و حفر کردن به دروس تئوری اقتصادی به حقوق بشر است. دانشکده ارائه می دهد یک دوره اخلاق در روزنامه نگاری از یک برنده جایزه پولیتزر پروفسور آیلین مک نامارا. “من فکر می کنم که چه چیزی باعث دانشکده ویژه برای من است فقط نحوه باز کردن و مراقبت از همه است. گروه های من است که بخشی از مانند باله باشگاه و دانشکده آب و هوا و عدالت به همه خیلی استقبال و آن را فقط ایجاد یک واقعا فوق العاده جامعه” تاریخ و ماریسا کوچک گفت. “و از نظر دوره های–من تاریخ هنر پروفسور پیتر Kalb شده است واقعا تاثیر گذار برای من–کلاس های خود هستند و واقعا فکری و او همیشه شامل بسیاری از دیدگاه های است که واقعا شگفت انگیز است. او همچنین فقط واقعا در مورد مراقبت از دانش آموزان خود را–که یکی دیگر از چیزی که من در مورد دانشکده. من در واقع واقعا شیرین ایمیل از او روز دیگر پرسید چگونه من انجام در قرنطینه و من حتی با در نظر گرفتن یک کلاس از او در این ترم.” شماره عاقلانه دانشکده در مقطع کارشناسی ثبت نام بالغ 3,639 دانش آموزان با 10 به 1 نسبت دانشجو به هیئت علمی. در خارج از دانشگاه دانشجویان می توانند یک و بیست دقیقه رانندگی به شهر که در آن آنها را به رایگان دریافت پذیرش در موزه هنرهای زیبای بوستون و تخفیف های مختلف تئاتر و تورهای. چه کسی دوست ندارد یک تخفیف ؟

8. تافتز

که آماده است برای تبدیل شدن به یک ادم تنومند و بدقواره? متشکل از دانشکده هنر و علوم و دانشکده فنی و مهندسی, تافتز ارائه می دهد 90 در مقطع کارشناسی رشته از اساسی اقتصاد به Africana مطالعات عربی و مردم شناسی. نسبت دانشجو به هیئت علمی است 9:1 و 69.4 درصد از تافتز’ کلاس های تشکیل شده از کمتر از 20 دانش آموزان اعطای هر دانش آموز در یک زمان با استادان خود را. اما آنچه واقعا مجموعه تافتز از هم جدا ؟ جمعی فضای مدرسه. “بخش مورد علاقه من از دانشگاه به جامعه” دانشجوی سال دوم تاد هامفری گفت. “حتی با تعداد زیادی از مردم هستند که متفاوت از یک دیگر دانش آموزان درک و مهربان به یکدیگر با این وجود. حتی هنگامی که صحبت کردن به فارغ التحصیلان از دانشگاه احساسات هنوز هم همان ‘یک بار در ادم تنومند و بدقواره همیشه ادم تنومند و بدقواره.’ من همچنین می گویند که تافتز عالی بود از یک کلاس درس نظر ترویج همکاری و کار گروهی است.” تافتز است همچنین شناخته شده به زندگی و فعالیت های فوق برنامه. A Cappella گروه هستند تمام خشم بنابراین نمی خجالتی و دور از Beelzebubs عملکرد. گذشته از دانشگاهیان و دانش آموزان زنده فقط ده دقیقه پیاده روی به دور از دیویس مربع عجیب و جالب منطقه مرکز شهر با یک فیلم و تئاتر و رستوران ها. دانش آموزان اغلب به گراب در flatbread در حالی که duckpin بولینگ در سککو کاسه هاون یا جشن در برخی از BBQ از کرم پای Barbeque.

7. بابسون

Top 10 Colleges in Boston
facebook.com

برو Beavers! با تمرکز بر کسب و کار بابسون توسعه داده است شهرت برای ارائه یک مشهور آموزش و پرورش برای کسانی که علاقه مند به سرمایه گذاری, بازاریابی, حسابداری و سیستم های اطلاعاتی. واقع تنها بیست دقیقه از شهر بوستون بابسون به ارمغان می آورد و حومه احساس به دانشگاه با آلاینده قدس و قرمز آجر ساختمان است که به شما احساس در خانه. بابسون همسایگان ناتیک بازار یکی از بزرگترین مراکز خرید در بوستون. اکثر دانش آموزان را به بازدید از شهرستان برای رستوران ها و خرید به طور خاص در خلیج است که همه طراح بوتیک ها و فروشگاه های مانند Saks Fifth Avenue, Neiman Marcus, Sephora و نایک و رستوران ها مانند Sweetgreen آبه و لویی و ایتالیایی. در رابطه با کسب و کار و مدرسه تشکیل شده است 2,361 دانشجویان که حداقل تضمین های یکی در یک زمان با اساتید. “کیفیت اساتید و زمینه های خود را به عنوان به خوبی به عنوان محیط رقابتی ایجاد شده توسط دانش آموزان است که چه چیزی باعث بابسون یک کسب و کار خوب مدرسه” تاریخ و Tono Bejar گفت. بزرگ کسب و کار و مدرسه و دانشگاه احساس و نزدیکی به بوستون را بابسون یک انتخاب برتر برای کسانی که علاقه مند به دنبال کسب و کار.

6. دانشگاه بوستون

درست در مرکز شهر BU تعریف “شهر مدرسه” با یک هزار و فعالیت رستوران ها و بارها در این نزدیکی هست. بی خوابی کوکی ها در سراسر از خوابگاه خود را? بررسی کنید. مرغ سرخ شده در بالا بردن عصا مرغ انگشتان دست ؟ بررسی کنید. خرید در نوبوری خیابان ؟ همچنین بررسی کنید. در علاوه بر این به محل نخست دانشگاه بوستون می بالد در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده ارتباطات عمده. این برنامه به خصوص برای خود شناخته شده است روابط عمومی غلظت با توجه به این تجربه است که دانش آموزان دریافت از کارآموزی و اتصالات دانش آموزان باید به اساتید. BU متخصص در هنر. فقط خود را بررسی کنید قابل توجه روزنامه نگاری عمده و مطالعات گسترده ای در دسترس در تئاتر و بازیگری است. بسیاری از دانش آموزان می گویند که بهترین قسمت اصلی خود را–به خصوص در رابطه با کسب و کار و ارتباطات–شامل دانش و آگاهی عملی به دست آمده از برنامه درسی. “برای ما کسب و کار ما باید این برنامه به نام “هسته ای” است که در اصل یک ترم صرف و به طور کامل اختصاص داده شده به نصب و راه اندازی یک طرح کسب و کار به نقطه ای که از آن می تواند تصویب,” دانشگاه بوستون دوم ایزابل برنج گفت. “وجود دارد که در واقع شده است کسب و کار است که شروع کرده اند به عنوان پروژه های هسته ای. هسته ترم خسته کننده است اما دانش آموزان بیرون آمدن از آن را با یک معنای جامع از تمام جنبه های در حال اجرا یک کسب و کار–بازاریابی, سرمایه گذاری, تولید و غیره. BU ارتباط شگفت انگیز کارآموزی همکاران و فرصت است و نیاز به فارغ التحصیل با درجه ای.” مرغ سرخ شده و کارورزی مشارکت است ؟ تعداد دفعات مشاهده در.

5. بوستون کالج

عکس ژاکلین پرورش

شناخته شده برای خود را یسوعیون آموزش و پرورش و ماموریت دادن به دیگران, کالج بوستون می رود فراتر از فقط آموزش و پرورش است. اگر چه برخی از دانش آموزان در مورد شکایت های قوی هسته برنامه درسی مورد نیاز کالج بوستون همچنان قاطعانه در مورد حفظ آن مورد نیاز برای ساخت بزرگسالان جوان که دارای دانش در زمینه های مختلف. استادان مراقبت عمیقا در مورد دانش آموزان خود را و زمانی را برای دیدار با ساعات اداری به بحث در مورد تخصص خود را. “من فکر می کنم قبل از میلاد به من داده است آموزش و پرورش است که به خوبی گرد شده است و شکل گیری, برای من به عنوان یک فرد و نه فقط به عنوان یک دانشگاهی. ارزش یک آموزش هنرهای مسلم گرفته شده و سال قبل از میلاد است و به خصوص در ارائه که اگر این چیزی است که شما می خواهید از کلاس های خود را و استادان” تاریخ و لورن سفید گفت. در ضمن قبل از میلاد طول می کشد افتخار بزرگ در ورزش به خصوص فوتبال و هاکی. شما می توانید پیدا کردن هر ارشد tailgating در مدها در یک بازی فوتبال, ترجمه خود را همکار عقاب در حالی که آراسته در Superfan پیراهن. نه به فوتبال ؟ بررسی تیم هاکی که غالب در هاکی شرق قهرمانی و Beanpot مسابقات است. گذشته از اعتقادات خود و یسوعیون آموزش و پرورش, کالج بوستون ساکن در تپه شاه بلوط همسایه کلیولند دایره. کلیولند دایره است خانه را به بسیاری از رستوران ها از جمله Chipotle سوشی Momento و آملیا را Taqueria و فروشگاه های دیگر مانند CVS مخزن Wines & Spirits و خلوص ناخن بار و سالن. اجازه ندهید که من فراموش کرده ام در مورد کوه سفید به راحتی واقع در سراسر خیابان را از دانشگاه و خدمت به بهترین بستنی خانگی در بوستون. ترک بدون تلاش خود را Cookie Monster عطر و طعم. در روز فارغ التحصیلی سنت بر آن است که قبل از میلاد سالمندان همه جمع آوری در اطراف مخزن و تماشای طلوع آفتاب (البته می آید که پس از ماندن تمام شب جشن).

4. برکلی

Top 10 Colleges in Boston
facebook.com

واقع در قلب مرکز شهر برکلی تبدیل به یکی از شناخته شده ترین موسیقی و بازیگری مدارس در کشور و بزرگترین دانشگاه موسیقی معاصر در جهان است. نوازندگان و بازیگران از جمله جان مایر, Quincy Jones, Charlie Puth, Diana Krall و Steve Vai کامل هنر خود را در برکلی. برکلی ارائه می دهد دوازده مقطع کارشناسی رشته از جمله آهنگسازی حرفه ای موسیقی و عملکرد دیگران است. این پیتزا خود را در رشته دانش آموزان ارائه می دهد فرصت را به دوره های آموزشی از تمام انواع مختلف از رشته های اصلی به وسیع ترین طیف وسیعی از دانش است. مشتاق ترانه سرایان می تواند به جلو نگاه به کلاس های مانند صفحه کلید اساسی تکنیک های شعر نوشتن, باند, ضبط و تولید ترانه سرا و کسب و کار آهنگسازی. “من انتخاب برکلی به دلیل نام آن را. این یکی از بهترین مدارس موسیقی در جهان معاصر موسیقی و من می خواستم به در همان محل به عنوان مردم/دانش آموزان با همان طرز فکر و رانندگی است که من تا به حال” 2019 برکلی آلوم یعقوب Harelick گفت. “من غلظت کسب و کار و عملکرد. من اعتقاد دارم که برکلی به من کمک کرد چرا که آن را انجام نمی, و من هر شخصی به نفع. آن را به من اجازه داد در یک محیط از افرادی که مشغول به کار بودند فقط به عنوان سخت به عنوان من انجام چیزی که خود را. برکلی من مجبور به دیدار با هنرمندان است که نیاز به خدمات من و آن من در دنیای واقعی را تجربه کنند. من در بازی کنسرتهایی در اطراف بوستون و ضبط در میلیون-دلار studios همه به خاطر من بود و در همان محل به عنوان دیگر نوازندگان با استعداد.” روند درخواست متفاوت از یک مدرسه معمولی. اگر چه یک دانش آموز سابقه تحصیلی در نظر گرفته شده است متقاضیان باید انجام به خوبی در خود ریخته و مصاحبه به طلایی که نامه پذیرش.

3. شمال شرقی

Top 10 Colleges in Boston
facebook.com

واقع در نزدیکی Fenway پارک شرقی ساکن در قلب رستوران, خرید و فعالیت های سرگرم کننده بهشت است. اما چه چیزی باعث شمال شرقی بسیار ویژه? جای تعجب نیست که زمان از بازار که فقط باز در این نزدیکی هست اما برنامه های تدارک دیده شده برای تک تک دانش آموزان توسط اساتید و مشاوران. شمال شرقی و همچنین دانش آموزان ارائه می دهد یک برنامه منحصر به فرد به نام تعاونی آموزش و پرورش (Co-op) که در آن دانش آموزان در زمان خود در شمال شرقی تکمیل دو به سه و شش ماه پرداخت می شود, کارآموزی با شرکت های بزرگ مانند PWC. قبل از شروع خود را Co-op دانش آموزان ملاقات با استادان برای رفتن بیش از اهداف خود و شرکت در کلاسهای آنها را به آماده شدن برای حرفه ای محل کار. “در co-op کلاس من ایجاد جلا رزومه شرکت در مسخره مصاحبه و یاد گرفتم در مورد چگونه به عمل در محل کار. مشاور من مرا هدایت در نحوه تعامل با کارفرمایان و به من کمک کرد تصمیم گیری من از آنچه co-op به قبول” گفت: دانشجوی سال دوم راشل سیلورمن. “یکی دیگر از جنبه های جذاب از co-op برنامه در شمال شرقی این است که بسیاری از دانش آموزان فارغ التحصیل تمام وقت ارائه می دهد از خود قبلی co-ops.” یک فرصت شگفت انگیز به زمان را از کلاس درس و به دست آوردن تجربه زندگی واقعی نمی توان نادیده گرفت. به خصوص با نخست محل به طور خاص در حال راه رفتن فاصله از چوپان زن. شمال شرقی خود را ثابت می کند به یکی از رقابتی ترین مدارس در بوستون.

2. دانشگاه هاروارد

Top 10 Colleges in Boston
facebook.com

Barack Obama, Mark Zuckerberg, ناتالی پورتمن, Al Gore, مت دیمون, Robert F. Kennedy, T. S. Eliot و بیل گیتس. چه این غولهای صنعت در مشترک دارند ؟ مدرک از دانشگاه هاروارد. یکی از شناخته شده ترین دانشگاه های جهان, دانش آموزان همواره الهام بخش یکی دیگر علمی و خلاقانه. “من شیفته هر روز توسط مردم که با من ملاقات کند و منرا بسیار فروتنی تجربه دانستن که همسالان خود هستند و در آینده رهبران جهان,” ارشد الکس LaPolice گفت. “این احتمال وجود دارد که دانش آموزان در دانشگاه هاروارد قادر هستند کارهای فوق العاده ای صرف نظر از دانش اضافی آنها به دست آوردن در دانشگاه هاروارد به عنوان توسط اثبات مشکل از وارد شدن به مدرسه. که با زوج خود را با همکاری برجسته ترین اساتید در زمینه های مربوطه منجر به توسعه و موفقیت در آینده است.” همیشه تعجب که در آن Facebook آمد ؟ یک جفت از هم اتاقی در دانشگاه هاروارد که در نتیجه ایجاد شده در سراسر جهان امپراطوری رسانه ای. همیشه تعجب می کنم که پدر جراحی مغز و اعصاب چیست ؟ ویلیام هاروی کوشینگ که او یک پیشگام در جراحی مغز و کشف بیماری کوشینگ. تنها در دانشگاه هاروارد خواهد کرد شما در پیدا کردن طیف گسترده ای از رهبران با نفوذ همه کار برای تبدیل شدن به بزرگترین در این زمینه است. دانشگاه هاروارد نیز در اطراف میدان هاروارد, یک روستای زیبا پر از کافه و رستوران و بوتیک. آیا دانش آموزان طلب برخی از مواد غذایی ژاپنی و رفتن به کافه سوشی نیاز به یک قهوه از Tatte یا یک کاسه مواد غذایی مکزیکی از Jefe را در دانشگاه هاروارد میدان همه را دارد. دانش آموزان نیازی به ولگرد دور از پردیس به پیدا کردن آنچه آنها نیاز دارند.

1. MIT

Top 10 Colleges in Boston
facebook.com

اگر شما برای مدت زمان طولانی چشمگیر در رشته مهندسی و یا مانند نگاه هیچ بیشتر از موسسه تکنولوژی ماساچوست. پس از همه, MIT به هنگام تولد به برخی از مشهور ترین جهان, دانشمندان و ریاضیدانان. فقط Andrea وانگ رئیس جمهور Sony بین المللی تولید به عنوان مثال. MIT متخصص در مهندسی کامپیوتر و علوم اطلاعات و خدمات پشتیبانی, ریاضیات و آمار, علوم فیزیکی و زیستی و علوم پزشکی. اگر شما شک چقدر موثر MIT است در نظر بگیرید این زندگی در حال تغییر اختراعات است که از MIT: کلمه گسترده وب doppler radar, GPS, دستگاه فکس و تکنولوژی تشخیص صدا. لیست در می رود و در. رقابت الهام بخش دانش آموزان به excel در درون خود تمرکز و با هم کار کنند به اشفتگی فکری موقتی و تحقیق و توسعه پروژه. “چه چیزی باعث MIT بسیار ویژه است که این درایو است که هر کس می خواهد برای کسب اطلاعات بیشتر و بهبود” دانشجوی سال دوم توماس Ogeka گفت. “این واقعا باعث می شود شما را به کار سخت تر و قطعا به من کمک کرد رسیدن به چیزهایی که من در غیر این صورت ممکن است. برای من شخصی و حرفه ای من فکر می کنم که MIT ارائه شده من با علم به این که هیچ چیز وجود دارد که من می توانم تحمل کنم. علمی زندگی در اینجا بسیار دقیق بنابراین من می دانم که هر چه من روبرو می شوند در آینده حرفه ای MIT آماده کرده است من به آن است.” در رشته مهندسی مکانیک تحقیقات نمایشگاهدانش آموزان خود را نشان می دهد قابل توجه پژوهش مانند ایجاد microfluidics به کشف چگونه metastasizes سرطان در مغز و یا با استفاده از ميکروفلوييدی تراشه برای تولید عروق خونی که به تقلید از مغز انسان است. به عبارت دیگر به طور متوسط شما نمی دانشکده علوم پروژه های نمایشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im