به عشق یا عشق نیست: دبیرستان دوستیابی در کالج

کالج مگزین | No comments

حرکت در روز است که همیشه یک زمان تلخ و شیرین. شما شکستن دکوراسیون و خنده با هم اتا قی خود را به عنوان فرماندهی نوار شروع به پوشش دیوار. به عنوان روز تساوی به نزدیک شما و خود را roomie ماندن تا دیر وقت گرفتن به یک دیگر; مبادله داستان و خاطرات از مدرسه بالا است. شما به او نشان می دهد یک عکس از خود را دوست پسر, یک پسر قد بلند با چشم هایی که یدک کش در رگ و ریشه دل خود را. وجود دارد یک سکوت بین شما و هم اتا قی خود را. او در نهایت پاسخ “من شکست تا با دوست پسر من قبل از حرکت در روز است.” بیشتر سکوت بی دست و پا. “من فکر کردم این امر می تواند بهتر از این راه ملاقات با افراد جدید جهان را ببینید…” او مسیرهای پیاده روی. وجود دارد دو طرف به قدمت درپیدا کردن کسی جدید و در حال سقوط است که برای عیار پای خود را در دبیرستان کلاس زبان انگلیسی. در ادامه به شما کمک کند کشف کردن چه باید بکنید.

در اینجا پنج دلیل برای ترک خود را له و پنج دلیل برای آنها یک فرصت است.

5 دلیل برای ترک خود له پشت

1. تمام جهان جدید

giphy.com

پله بر روی یک دانشگاه به عنوان دانشجوی سال اول احساس می کند مانند سحر و جادو فرش صحنه از “علاءالدین” را به عنوان شما را به یک دنیای کاملا جدید. زندگی خود را و به دست آوردن نوظهور استقلال باعث می شود احساسات خود را اجرا وحشی. نه به ذکر است که اگر شما بخواهید هر دانشجو شما عملا تضمین شده به بیمار حداقل یک بار در یک ترم است. با خیلی در زندگی خود را انحراف از له می افزاید: تنها به استرس ناخواسته. به عبارت دیگر هاپ در خود را فرش سحر و جادو و ترک گذشته در گذشته است.

2. تمرکز بر شما

giphy.com

در قریب به اتفاق جهان از دانشگاهی دانشگاه مراقبت از خود رشد می کند بیشتر و بیشتر مهم است. تمایل به تمرکز در مدرسه, فعالیت های فوق برنامه و روابط را تا پایان انجام بیش از آسیب خوب. “نه تنها من معدل شاقول اما آیا من سلامت روان. من فکر می کنم ارزش من آمد از او گفت:” دانشگاه میسوری junior بیلی مهر است. عسل شما لازم نیست استرس اضافی از یک دانشجوی پسر که تلاش برای عمل سرد در مقابل بالقوه خود frat. “اما ما پس از شکست من در بر داشت ارزش خود خودم. من هرگز شادتر تک بودن و من پر رونق” مهر گفت:. ترک له درام و شروع به رشد.

3. رفتن در ماجراهای

giphy.com

هنگامی که هوا گرم است و تعطیلات آخر هفته رول در اطراف شما گرفتن برخی از دوستان هاپ در ماشین و چه کشف خانه جدید خود را در فروشگاه. پس از یک پیاده روی در جنگل یا یک قدم زدن از طریق مرکز شهر سرگرم کننده متوقف نمی شود. “ورود به دانشگاه به عنوان تنها مجاز به مقدار زیادی از وقت آزاد برای قطع ارتباط با دوستانتمرکز در کلاس من/مطالعه و [باید] توانایی برای مراقبت از خودم در حالی که دور از خانه گفت:” دانشگاه میسوری junior دالتون رینولدز. مجرد بودن به شما اجازه می دهد به هیچ f**ks و همه سرگرم کننده شما می خواهید.

4. استرس کمتر بهتر است

giphy.com

هر زمان که شما حرکت را از طریق رسانه های اجتماعی بی شماری وجود دارد memes صحبت کردن در مورد استرس در کالج جهان است. “نداشتن استرس و نگرانی در مورد اینکه در یک رابطه, در هنگام ورود به دانشگاه کمک کرده است تا من با جایی که من هستم امروز” رینولدز گفت. در حالی که شما نمی توانید حذف استرس از کلاس های از بین بردن استرس از گذشته دوست دارد کمک می کند تا نگه داشتن آن ضعف در خلیج.

5. افراد جدید

giphy.com

هر روز به عنوان شما راه رفتن را از طریق چهار شما ببینید بی شماری از چهره های جدید. علاوه بر ملاقات با افراد جدید کالج ها ارائه انواع باشگاه ها و سازمان های که در آن افراد علاقه مند به همان چیزهایی می اویختن. افراد جدید با سرگرمی های مشابه را فریاد می زند یک جفت مناسب مانند کره بادام زمینی و ژله. اتصال عشق در یک سازمان می شود به عنوان مشترک به عنوان یک کارول Baskin مم امروز. و فکر می کنم در مورد آن; شما نمی توانید به سقوط در عشق اگر شما اقامت در خوابگاه خود را به طور مداوم. خود را با شتاب roomie و اتمام باحال باشگاه. شما هیچ وقت نمی دانید که شما را ملاقات کند.

5 دلیل برای مدرسه خود را بالا له شانس

1. آشنایی

giphy.com

در حال دور شدن از خانواده و دوستان خود را احساس می کند مانند سرگرم کننده و بازی تا زمانی که هیولا به نام تنهایی سرخی در. صحبت کردن به که کسی خاص قرار می دهد و همه چیز را به چشم انداز. “دوستیابی در حالی که در آینده به کالج مفید بود برای من چون من می دانستم که او همیشه پشت من و من می خواهم به صحبت با کسی که من تا به حال به چالش کشیدن روز” گفت: دانشگاه میسوری دانشجوی سال اول لیز سیمون. خود را مهم دیگر این است که همیشه فقط یک Facetime دور.

2. تاریخ

giphy.com

در هر پنج شنبه شب شما می توانید لباس و شنیدن یک دست کشیدن بر روی درب. له خود را در مقابل شما می ایستد. قلب خود را تبدیل به یک بالون شناور شما بر روی cloud 9. از formals به tailgates و شب داشتن له خود را در اطراف باعث می شود حتی grossest Frat خانه زیرزمین بیشتر سرگرم کننده. زمانی که قلب خود را احساس می کند همه گرم و فازی همه چیز را در اطراف شما می شود که گلگون عاشقانه احساس به آن.

3. رسیدن به آنها را می دانیم

giphy.com

برای بسیاری از مردم آشنایی است یک راه برای رسیدن به کسی که بهتر می دانید. از پیاده روی بر روی چهار به مطالعه تاریخ در کتابخانه وجود دارد تن از زمان برای رسیدن به کسی را می شناسید. اگر شما تا به حال پیروز شدن بر کسی در حالی که شما به سختی به یاد داشته باشید آخرین نام دانشگاه یک محل عالی برای کشف اگر که کمی له جوانه به یک حماسه عاشقانه. نه به ذکر است وقتی که می آید به رفتن بر روی تاریخ در کالج شما محدود نمی شود والدین حکومت و قوانین. پس با شتاب خود را به شارژر ماشین و رانندگی های طولانی با له خود را. شما خواهد شد شگفت زده شگفت انگیز مکالمات اواخر شب رانندگی می توانید از زیرخاک در اوردن.

4. Roadtrips

giphy.com

گاهی اوقات ستاره ها فقط چین و راست زمانی که شما و شکست خود را اعتراف احساسات خود را از آن زمان به حرکت به دور به کالج. فاصله زمانی به پایان می رسد تا بهانه ای برای بسیاری از روابط بالقوه برای پایان دادن به قبل از آنها حتی آغاز شده است. اما شما می شود شگفت زده در چه فضای کمی می توانید انجام دهید برای شکوفایی ارتباط است. “ما صرف تقریبا هر روز با هم در دبیرستان و سپس تصمیم به رفتن برای جدا کردن دانشگاه” سیمون گفت. “این سخت بود در ابتدا برای دریافت استفاده می شود به دیدن او هر روز اما ما تقریبا احساس را به یکدیگر نزدیک تر از ما همیشه احساس در مدرسه بالا است.” شما هرگز می دانم که اگر شما یک نوت بوک شایسته عشق داستان اگر شما سعی می کنید هرگز! بروید و یک سفر جاده ای لیست پخش و لذت بردن از رانندگی به له خود را.

5. جدید بهترین دوست

giphy.com

گاهی اوقات پیروز شدن را احساس نمی کند به همان شیوه در مورد شما و هیچ کس دوست دارد یک قلب شکسته. اما گاهی اوقات قلب های شکسته را التیام بخشد و از خاکستر ققنوس دوستی مطرح می شود. هنگامی که شما بدانید که کسی در شما توسعه یک عشق و قدردانی برای فرد و شما آنها را می خواهید در زندگی خود را بدون توجه به آنچه. در حالی که دوستی ضرب در کالج بهترین دوستان شما باقی می ماند نادر مانند یک شبدر چهار برگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>