زمان به مایکل فلین زندگی خود را به عقب

هر آمریکایی باید شوکه شده در درمان ژنرال مایکل فلین انجام افسر نظامی که ساخته شده است شهرت خود را در جبهه های عراق و افغانستان.

فلین بود و یک مصدوم از مبارزات انتخاباتی برپا برابر نامزد و رئیس جمهور تهمت توسط واشنگتن استقرار با وزارت دادگستری به عنوان نوک نیزه.

این نتیجه گیری شد برای بسیاری از ضد مغلوب ساختن پیشی جستن افراد در داخل دولت که چیزی معاملاتي اتفاق افتاده است باید بین کرملین و نامزد به نیویورک میلیاردر پیروزی در انتخابات خود را بیش از هیلاری کلینتون ،

مقامات امنیتی به دنبال فلین نشانه هایی از تبانی و یا هماهنگی با روسیه است. آنها دریافتند هیچ چیز بر او و عوامل بودند درخواست پایان دادن به تحقیقات در اوایل ژانویه 2017 اما FBI رهبری شروع به پریدن کرد و دستور داد عوامل برای مصاحبه با او به هر حال.

آنها brainstormed چقدر به او نزدیک است. با توجه به یادداشت های کشف شده در هفته گذشته لایحه Priestep اف بی آی را رئیس سابق ضد جاسوسی, سوال در یادداشت “آنچه ما هدف ؟ حقیقت/پذیرش یا به او دروغ, بنابراین ما می تواند به تعقیب او و یا او را از کار اخراج شدند؟”

James Comey FBI را تا به حال کنار معمول دوره از نزدیک شدن به مقامات دولت از جمله اطلاع کاخ سفید و مشاور و او بعد از bragged در مورد مانور در مصاحبه ای اشاره کرد که آن را “چیزی است که من احتمالا نمی خواهد انجام داده اند و یا شاید بعد فورا رفت واز دور با تر … دولت سازمان یافته.”

اف بی آی ثبت شده بود یک سال 2016 مکالمه بین فلین — به زودی به نام مشاور امنیت ملی و سفیر روسیه سرگئی Kislyak. در میان چیزهای دیگر, دو صحبت در مورد تحریم ها و اقدامات تلافی جویانه. گفتگو بود و نه غیر قانونی و نه چنین مکالمات بین ورودی ادارات و کشورهای خارجی غیر طبیعی است.

فلین اخراج شد مدت کوتاهی پس از آن برای گمراه معاون رئیس جمهور پنس در مورد صحبت خود را با این دیپلمات روسی.

اما پس از آن Comey اخراج شد در مارس 9 و اقدام FBI مدیر اندرو McCabe بلافاصله مجاز تحقیقات از رئیس جمهور تهمت برای انسداد در روسیه مورد. Comey پس از آن به مطبوعات درز جزئیات یک مکالمه او می خواهم تا به حال با مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد مایکل فلین که باعث راد Rosenstein به عمل و نتیجه مولر بررسی متولد شد.

FBI نقل مکان کرد و دور از تبانی استیل پرونده طولانی شده بود پرتاب در دامپستر به عنوان زباله در آن بود.

اما دوستان از Comey شد نه از طریق.

اگر آنها نمی تواند به مغلوب ساختن پیشی جستن در روسیه, آنها می خواهم او را در چیز دیگری است و آنها را با استفاده از مایکل فلین به آن را انجام دهد. آنها تهدید فلین با لوگان عمل و اظهارات نادرست به اف بی آی است. اگر او نبود اعتراف به گناه آنها اتهام خود را با جنایت و نقض عامل خارجی قانون ثبت (فرا). این زمان فلین در حال حاضر از نظر مالی خراب مجبور به فروش خانه خود را و او و خانواده اش را زیر کوهی از استرس و اضطراب است.

او التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی است.

مفهوم این است که فلین تا به حال مانع از FBI در روسیه بررسی است اما وجود دارد هیچ چیز به بررسی و به هر حال اف بی آی ضبط کرده فلین گفتگو با Kislyak و در حال حاضر می دانستم که چه شد در نوار.

ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه مورچه سالیوان باید اجازه می دهد فلین را به خود گناه. پس از آن وزارت دادگستری باید مورد پیگیری در برابر او. این بدان معنی است که فلین اینه بدون عفو کرد.

اگر که اتفاق نمی افتد جمهور تهمت باید او را عفو کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im