با دفاع از مایکل فلین ما باید دنبال این تخلفات در هر سطح از وزارت دادگستری.

هفته گذشته وزارت دادگستری کاهش یافته و این پرونده جنایی علیه رئیس جمهور تهمت اولین مشاور امنیت ملی, مایکل فلین حول یک محاکمه بر اساس یک رسوایی بود که: تهمت/روسیه تبانی.

مشاور ویژه رابرت مولر بود به شدت با استفاده از این مورد در برابر فلین امید فشار تزئین ژنرال ارتش به تسلیم کالا در, رئیس, دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. به ترس های بسیاری را در واشنگتن تاسیس شد هیچ کالا.

به عنوان مولر گزارش آمده است: “این تحقیقات مورد بررسی قرار گرفت که آیا این تماس های درگیر و یا منجر به هماهنگی و یا یک توطئه با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه از جمله با توجه به روسیه ارائه کمک به مبارزات انتخاباتی در ازای هر نوع درمان مناسب در آینده است. بر اساس اطلاعات موجود بررسی نمی ایجاد چنین هماهنگی است.”

حقیقت این است که دولت اوباما که برای اولین بار راه اندازی مغلوب ساختن پیشی جستن/روسیه تحقیقات و نگهداری پدال به فلز و تمام راه را از طریق انتخابات در حال حاضر می دانستم که هیچ چیز وجود دارد.

پنج شنبه, خانه کمیته اطلاعات منتشر شده متن از آن سال رسیدگی به این موضوع است.

رئیس جمهور اوباما مدیر اطلاعات ملی جیمز کف زننده گفت: این کمیته در تابستان 2017 که او می خواهم دیده می شود هیچ مدرکی از تبانی.

“من هرگز با لينک مستقيم شواهد تجربی که مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی و یا کسی که در آن توطئه/همکاری با روس ها به دخالت در انتخابات” نخست توضیح داده شده است.

در واقع این کمیته خواسته دولت شاهد همان سوال اساسی: تا به حال آنها را دیده و یا در اختیار داشتن مدارک و شواهد از هماهنگی و یا تبانی بین روسیه و مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی ؟

سامانتا پاور اوباما سفیر سابق در سازمان ملل در پاسخ به این راه: “من در اختیار داشتن هر چیزی — من نه در اختیار داشتن و نمی خواند و یا جذب اطلاعات است که از خارج از جامعه اطلاعاتی.”

مشاور امنیت ملی سوزان رایس جواب داد: “من به یاد نمی هر گونه اطلاعات و یا مدارک و شواهد به آن اثر است.”

دادستان کل سابق Loretta Lynch بود کمی بیشتر cagey در پاسخ او گفت که او “نه به یاد بیاورید که در حال داد به من.”

دیگر سوابق منتشر شده نشان می دهد که عالی رتبه FBI مقامات می دانستند که بدنام استیل پرونده را معتبر و که در اوایل سال 2017 عوامل بودند درخواست پایان دادن به این تحقیقات زمانی که رهبری در این سازمان داشت.

با همه شواهد موجود به نظر می رسد آنها رسم شده در مورد نحوه گیر فلین در یک دروغ دام. سوابق نشان می دهد که آنها brainstormed چقدر به او نزدیک است. با توجه به یادداشت های کشف شده در هفته گذشته لایحه Priestep اف بی آی را رئیس سابق ضد جاسوسی سوال در یادداشت “آنچه ما هدف ؟ حقیقت/پذیرش یا به او دروغ, بنابراین ما می تواند به تعقیب او و یا او را از کار اخراج شدند؟”

James Comey FBI را تا به حال کنار کاخ سفید مشاور به منظور دریافت فلین به شرکت در آنچه که او تنها برای پیدا کردن که بعدا جنایی بازجویی. James Comey bragged در مورد شگرد هوشمندانه در آن مصاحبه غرق در افکار بود که آن را “چیزی است که من احتمالا نمی خواهد انجام داده اند و یا شاید بعد فورا رفت واز دور با تر … دولت سازمان یافته.”

شواهد در حال تبدیل شدن روشن تر و واضح تر. دولت اوباما در استفاده از سرویس های اطلاعاتی به گیر جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در انسداد اتهامات با استفاده از ساخته شده روایت روسیه و تبانی به عنوان خود را توجیه و مایکل فلین به عنوان ابزار اصلی.

عدالت باید در خدمت. پلاتر توطئه گران و شرکت کنندگان در هر سطح نیاز به موسیقی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو