سه تست مثبت برای COVID-19 در مندیا; یکی از ترخيص از Mysuru

میسور | No comments

میسور/Mysuru: سه بیشتر افراد باید آزمایش مثبت برای Coronavirus در مندیا گرفتن تعداد کل موارد مثبت به 8.

در یک رسانه بولتن منتشر شده توسط خانواده و سلامت وزارت رفاه این ظهر سه مورد جدید تایید شده است. P237 60 ساله زن از ملوللی, مندیا و یک تماس از P179 (مادر), P238 یک 8 ساله فرزند دختر از ملوللی و یک تماس از P179 (دختر), P239, 18 سال, پیر مرد نیز از ملوللی و یک تماس از P179 (خواهر پسر) آزمایش شده اند مثبت است. تمام موارد مثبت جدا شده اند که در تعیین COVID-19 بیمارستان در مندیا.

با این که تعداد کل موارد مثبت در کارناتاکا افزایش یافته است به 247 با 59 نفر مرخص و 182 فعال موارد است. شده است وجود دارد شش مرگ و میر تا کنون.

در Mysuru یک فرد مرخص شد از COVID-19 بیمارستان در KRS جاده ها است. در یک رسانه ارتباطی Mysuru معاون کمیسر Abhiram G. Sankar گفت که بیمار یک کارمند خوشحال جنریک ها مرخص شده به عنوان او سالم است و نشان داده است هیچ نشانه ای از Coronavirus.

در نامه ای 35 ساله و بیمار در حال حاضر سالم است تشکر دولت های منطقه و پزشکان و پرستاران برای درمان او را با دقت در بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>