لوول — آنها بیش از 100 سال تجربه با لوول پارک تاریخی ملی.

آنها را به تماشای پارک رشد. آنها تسهیل برقی و کانال تورهای. و در این تابستان بکی وارن پل Fontaine و جان Marciano بازنشسته شد.

“آنها را بشدت از دست رفته است. هر یک از آنها ساخته شده است سهم بسیار زیادی در طول سال در راه بسیار متفاوت,” لوول لوول پارک تاریخی ملی سرپرست Celeste برنارد گفت.

ترین پارک ملی کارکنان خدمات حرکت از پارک به پارک در طول حرفه خود برنارد گفت.

“پس از ملاقات سه نفر را که باید صرف طولانی و درخشان استخدام در یک پارک واقعا صحبت می کند چگونه به ویژه لوول است و چگونه مرتکب شده بودند به این شهر و این پارک,” او گفت:.

پس از گذراندن چند دهه گفتن پارک داستان هر بازنشسته مشترک خود را:

بکی Warren Tsongas صنعتی تاریخچه مرکز دستیار مدیر

وارن جمع است. در حالی که تمیز کردن میز کار خود را در روز دوشنبه 59 ساله کشف کرد عکس پارک تاریخی ملی کارکنان از ’80s در و یادگاری از برنامه های انجام شده طولانی در پیش است.

“آن را مانند رفتن را از طریق خط حافظه,” او گفت: تأمل در 36 سال کار حرفه ای با پارک. او فرستاده بسیاری از آثار به پارک بایگانی.

“من می خواهم به مطمئن شوید که تاریخ قرار داده است نه در سطل بازیافت می کنید,” او اضافه شده بعد.

وارن شروع به عنوان یک فصلی پارک رنجر در سال 1984. در چلمزفورد بومی led تور به عنوان یک کار تابستانی و آموخته زیادی در مورد لوول تاریخ در طول راه.

در حالی که تور میلز و یا کانال او فکر می کنم, “اوه خدای من این بود که اتفاق می افتد در حیاط خلوت من است و من نمی دانستم که چگونه سرد این بود,” او گفت:. “هنگامی که شما می توانید چیزی واقعی برای من تاریخ می آید زنده است.”

وارن فارغ التحصیل از دانشگاه ماساچوست امهرست در سال 1987 در رشته تفسیر زیست محیطی و در ادامه به انجام درست آن با لوول پارک تاریخی ملی برای بیش از سه دهه است. به عنوان دستیار مدیر Tsongas صنعتی تاریخچه مرکز او اطمینان می داد که پارک 45,000 سالانه مدرسه بازدید کنندگان “یک تجربه بزرگ بود” از تورهای به کارگاه.

تا زمانی که او در هفته گذشته وارن گفت که او همیشه آموخته در کار است. برای مثال در حدود سال 1850 آسیاب شهرستان به اندازه کافی تولید پارچه به بسته بندی کردن در اطراف زمین دو بار او گفت:. و در این زمان کارخانه های تولید بودند اجرا شده توسط زنان است.

“این شروع انقلاب صنعتی واقعا اتفاق می افتد در اینجا,” او گفت:.

یکی از وارن بهترین خاطرات اتصال با گردشگران که بستگان مشغول به کار در کارخانه های تولید. هنگامی که وارن رهبری گروه را از طریق پر سر و صدا عامل بافت اتاق در Boott Cotton Mills موزه برخی از گردشگران را دریافت کنید عاطفی.

“آن نیست تا زمانی که آنها راه می رفت از طریق این نمایشگاه و شنیده سر و صدا (که) آنها را متوجه آنچه خود پدربزرگ و مادر بزرگ استفاده می شود به کار در,” او گفت:.

“که باعث می شود داستان و حتی قوی تر برای من این است که مردم به اشتراک گذاری آن داستان های خانوادگی و ارتباط خود را به این داستان است که ما سعی می کنیم برای گفتن در اینجا,” او گفت:.

وارن بزرگ و پدر بزرگ خود را در کنار پدر هنگامی که مشغول به کار در یک لوول فروشگاه دستگاه تولید دستگاه های مورد استفاده در صنایع. پدر بزرگ او در کنار مادرش مشغول به کار در راه آهن و حمل و پنبه به لاول و تمام صادرات پارچه.

“این است که بخش زیادی از زندگی من است. … من فقط نمی تواند راه رفتن به دور از آن” وارن گفت. حتی در دوران بازنشستگی او قصد دارد در داوطلبانه در پارک.

پل Fontaine امکانات مدیر

زمانی که Fontaine شروع به عنوان یک متولی در لوول پارک تاریخی ملی در سال 1979 او انتظار ندارد به ماندن در پارک برای 41 سال است.

“من انتظار می رود برای پایان دادن به موقعیت من بود یا” 60 ساله لوول بومی گفت.

قبل از پیوستن به پارک کارکنان Fontaine مشغول به کار در ساخت و ساز. او جذب فرصت های کار دولت ممکن را از جمله حقوق بازنشستگی. شروع خود را حقوق و دستمزد با لوول پارک تاریخی ملی بود $4.25 یک ساعت — یک 25 درصد افزایش از کار قبلی.

“من واقعا لذت می برد کار من,” او گفت:. به عنوان مدیر امکانات Fontaine نظارت قایق و برقی, تعمیر, مرکز تعمیر و نگهداری و حذف برف.

زمانی که او شروع به پارک تا به حال فقط یک پل موقت نظامی زدن قایق و چرخ دستی نمی شد و در عین حال در تصویر. در حال حاضر این پارک دارای چهار تور قایق یک قایق رودخانه سه چرخ دستی و 23 امکانات. این لوول پارک تاریخی ملی مراقبت برای 1.5 مایل از واگن برقی آهنگ و 6.5 کیلومتر از کانال با توجه به Fontaine.

“او می داند که جایی در داخل و خارج” برنارد گفت.

Fontaine به یاد می آورد یکی از proudest موفقیت — کمک به تعمیر باتلاق قفل که تا به حال نشده است سفر در بیش از 100 سال است. خدمه مشورت با تاریخی معماران بازسازی دروازه تمیز قفل و افزود کفپوش. در سال 2008 لوول پارک تاریخی ملی هدایت یک قایق از طریق باتلاق قفل برای اولین بار پس از سال 1901.

“من خیلی خدا را شکر که من تا به حال این فرصت را به افتخار به کار وجود دارد” فونتین گفت. “من چیزی را تغییر نمی دهد.”

جان Marciano حوادث ویژه و هماهنگ کننده

رشد همه هفت نفر از Marciano خانواده خواهد پک وسایل خود را به یک ون و تریلر و جاده. آنها می خواهم سفر “تکه های کوچک از کشور” دیدن به عنوان بسیاری از پارک های ملی به عنوان ممکن است در طول راه از گراند کانیون به یلوستون به Acadia.

سال بعد Marciano در بر داشت خود را “به طرز وحشیانه ای از دست رفته” تلاش برای پیدا کردن لوول پارک تاریخی ملی پارکینگ در اولین روز خود را به عنوان یک پارک رنجر.

او استخدام در یک نمایشگاه کار و استخدام شد و در سال 1983 در 5 دلار در ساعت است.

“که بود برگشت پول پس از آن,” او گفت:.

Marciano فارغ التحصیل از دانشگاه ایالتی بریج در سال 1986 جایی که او مورد مطالعه علوم سیاسی و تاریخ بود و در قبل از قانون پیگیری است. اما او در بر داشت شور و شوق خود را در لوول پارک تاریخی ملی که در آن او و همکار همکاران “آمد تا با ایده های خوب و … آورده و آنها را به زندگی است.”

به عنوان رویدادهای خاص هماهنگ کننده Marciano برنامه لوول سالانه تابستانی سری موسیقی و جشنواره های عامیانه است که راه اندازی شده در سال 1990 و در سال 1987 بود. و در این روند او را تماشا پارک تبدیل به “اندازه و مقیاس برخی از بزرگترین پارک های ملی در کشور است.”

در سال 1987 شبانه روزی خانه پارک بود یک پارکینگ Marciano به یاد می آورد. امروزه مشتریان جمعیت چمن برای تماشای نوازندگان صحنه را در طول 16 ticketed حوادث در طول تابستان است.

“مراسم ویژه اقتصادی موتور حیاتی به مرکز شهر لاول” Marciano گفت. حوادث قرعه کشی در بازدید کنندگان که ممکن است در غیر این صورت سفر به آسیاب شهرستان.

Marciano به یاد می آورد با هیجان رزرو عامیانه سنگ اواز یا موسیقی دو نفری نیلی در سال 2006 و RatDog در سال 2007 به افتخار سالگرد 50 از لوول نویسنده جک کرواک رمان “در جاده ها است.” دومی نشان می دهد “به فروش می رسد در دقیقه,” او گفت:.

“نه تنها (به) لوول سری موسیقی تابستان ایجاد یک سری سرد برای مردم به رفتن به آن ایجاد یک موسیقی جامعه است. آن را ایجاد یک دسته از مردم که با هم و تبادل ایده ها و بحث در مورد گروههای … در حال حاضر آنها می دانند که هر یک از دیگران’ خانواده و مسائل مانند آن” Marciano گفت.

با وجود این که در این سال سری شد به نام خاموش میان COVID-19 گیر یک گروه Marciano شوخی به نام “باشگاه صبحانه” هنوز هم جمع آوری شده در این چمن به جشن می گیرند. این گروه به طور معمول جمع آوری در پارک ساعت 6 صبح با قهوه و دونات و کاغذ در حال انتظار برای گشودن خود پتو روی چمن پس از آبپاش خاموش در 7 صبح

“این گروه هنوز هم به هر حال فقط به مناسبت وضعیت” Marciano گفت.

برنارد گفت: Marciano کار کرده “بی سر و صدا پشت صحنه” برای دو رویدادهای موسیقی.

“همه سال که او رزرو شده همه اعمال برای تابستان سری … ساخته شده آن را بسیار موفق” او گفت:.

او استخدام شد در 18 جوانترین یک لوول پارک تاریخی ملی کارمند می تواند به استخدام و بازنشسته در 56 یکی از جوانترین می توانند بازنشسته شوند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

آموزش سئو