توسط JUAN A. LOZANO و NOMAAN تاجر

هوستون (AP) — آخرین فرصت برای خداحافظی به جورج فلوید به خود جلب کرد هزاران نفر از عزاداران دوشنبه به یک کلیسا در هوستون که در آن او به عنوان مرگ او دو هفته پیش در ادامه به استوک تظاهرات در امریکا و فراتر از آن بیش نژادی و بی عدالتی و موجب فرانسه به طور ناگهانی توقف استفاده از پلیس خفه کردن نگه می دارد.

منعکس کننده وزن لحظه ای و خدمات و جلب خانواده ها از قربانیان دیگر مشخصات بالا قتل که نام تبدیل شده اند خشکیده در آمریکا گفتگو بر سر نژاد — در میان آنها اریک گارنر و مایکل براون Ahmaud Arbery و Trayvon Martin.

“این فقط لطمه می زند” گفت: Philonise فلوید جورج فلوید برادر گریه او به عنوان علامت برخی از نام خود را در خارج چشمه ستایش کلیسا. “ما عدالت است. ما آن را دریافت کنید. ما نمی خواهد اجازه دهید این درب نزدیک است.”

تحت فروزان تگزاس خورشید عزاداران با پوشیدن تی شرت با فلوید تصویر یا عبارت “من نمی توانم نفس بکشم” — عبارت او گفت: بارها و بارها در حالی که به پایین دوخته توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس — منتظر ساعت برای ادای احترام خود را به عنوان فلوید بدن پوشیدن و در کت و شلوار قهوه ای دراز در یک کفش طلا-رنگی تابوت. برخی از سنگ “به من تکیه کن” و هوستون رئیس پلیس ضربه مشت و آغوش دیگران در خط. کفن سخنگوی لا’Torria لیمو گفت: حداقل 6,000 حضور داشتند ،

برخی می دانستند فلوید در نزدیکی پروژه های مسکن که در آن او بزرگ شده. دیگران سفر ساعت یا سوار از کشورهای دیگر. کسانی که نمی توانستم آن را به میل خود تجلیل و قدردانی: در لس آنجلس یک مراسم تشییع جنازه به سبک صفوف خودرو inched از طریق مرکز شهر به عنوان مشاهده آغاز شد در هوستون. در تنسی ساکنان ممفیس برگزار شد یک لحظه سکوت.

Onc برنت نزدیک فلوید را در تابوت پوشیده, در خانه, جین, ماسک صورت ناخوانا با “8:46” — طول زمان دادستان ها می گویند فلوید بود که سیاه دوخته بود به زمین تحت یک افسر زانو قبل از او درگذشت.

“همه مردم سیاه و سفید مجرم نیستند. همه مردم سفید نیست نژادپرستان. تمام پلیس ها بد نیست. و جهل می آید در همه رنگ. این چیزی است که من فکر کردن در مورد زمانی که من مشاهده بدن” برنت 66 گفت.

فلوید مرگ در 25 مه الهام گرفته از اعتراضات بین المللی و کشیده جدید توجه به درمان از آمریکایی های آفریقایی تبار در ایالات متحده توسط پلیس و نظام عدالت کیفری.

ساعت به مشاهده یک قاضی در مینیاپولیس نگه داشته وثیقه در $1 میلیون دلار برای درک چوین مامور پلیس به اتهام قتل درجه دوم در Floyd مرگ است. چوین, 44 گفت: تقریبا هیچ چیز در طول 11 دقیقه شنیدن در حالی که ظاهر می شود در تلویزیون مدار بسته از حداکثر امنیت زندان است.

دو هفته پس از فلوید مرگ تاثیر ادامه داد: به طنین در خانه و خارج از کشور.

در پاریس فرانسه را بالا مقام امنیتی گفت: پلیس دیگر اجازه chokeholds که متهم شده است که چند مورد از خفگی و آمده اند تحت تجدید انتقاد فلوید پس از مرگ است.

در Portland, Oregon شهرستان رئیس پلیس استعفا داد دوشنبه, فقط شش ماه به کار خود در بحبوحه انتقاد از وزارت او را از دست زدن به تظاهرات در اورگان بزرگترین شهرستان. یک آمریکایی آفریقایی تبار به عنوان ستوان در نیروی جایگزین ، این shakeup آمد و به عنوان پلیس شده اند به شدت انتقاد برای استفاده از آنچه بوده است به نام نامناسب زور علیه برخی از معترضان به عنوان بزرگ تظاهرات همچنان در پورتلند.

“با این اتفاق می افتد به آن را برای ایجاد یک تفاوت در جهان” گفت: Pam رابینسون که با فلوید و دست از بطری آب به عزاداران در خارج از انتظار کلیسا در هوستون. مجازات حرارت مشخصی بالاتر از 90 درجه و رو به ده ها تن در خط از جمله یک نفر که گرفته شد به یک بیمارستان است. ده ها تن بیشتر کمک کرده بودند به یک خنک کننده چادر.

Comill آدامز گفت: او سوار بیش از هفت ساعت از شهر اوکلاهما با خانواده اش از جمله دو کودک در سنین 8 و 10. آنها عینک تطبیق سیاه و سفید تی شرت با “من نمی توانم نفس بکشم” در پشت پیراهن او ساخته شده به خصوص برای یادبود.

“ما تا به حال مشاهده شده است تظاهرات در تلویزیون. ما شده ایم در خانه احساس خشم. در آن زمان ما به ارمغان آورد به اشک,” آدامز گفت. “واقعیت این یکی باعث تغییر, ما تا به حال آمده بود یک بخشی از آن است.”

عزاداران بودند نیاز به پوشیدن ماسک بیش از ترس از coronavirus ایستاده بود و 6 فوت از هم جدا به عنوان آنها متوقف شد به طور خلاصه برای مشاهده تابوت. در یک مرحله پشت سر تابوت دو یکسان نقاشی های دیواری نشان داد فلوید با پوشیدن یک کلاه سیاه است که به عنوان خوانده شده “هوستون” و فرشته بال کشیده پشت سر او.

جمهوری خواه تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت در میان اولین برای مشاهده تابوت پوشیدن راه راه های طلا-و-کراوات زرشکی رنگ فلوید را هوستون دبیرستان که در آن فلوید standout بازیکن فوتبال.

“جورج فلوید است که رفتن به تغییر قوس آینده ایالات متحده است. جورج فلوید است درگذشت بیهوده است. او در زندگی خواهد بود زندگی میراث در مورد راه که آمریکا و تگزاس در پاسخ به این تراژدی” ابوت گفت.

فلوید مرگ موجب خواستار تغییر در سراسر کشور.

مینیاپولیس شورای شهر قول داده است برای از بین بردن این شهر 800-عضو آژانس پلیس. و در واشنگتن در مجلس نمایندگان و سنا دموکرات برگزار شد یک دقیقه سکوت در کنگره به رهایی سالن قبل از پیشنهاد تغییرات قانونی در پلیس نظارت خواندن فلوید نام و کسانی که از دیگران کشته, پلیس تعاملات و زانو را به مدت 8 دقیقه و 46 ثانیه — در حال حاضر یک نماد خشونت پلیس.

علاوه بر ممنوعیت پلیس chokeholds دادگستری در پلیس عمل خواهد محدودیت قانونی برای حمایت از پلیس و ایجاد یک پایگاه داده ملی از بیش از حد نیروی حوادث با توجه به یک پیش نویس اولیه.

در همین حال مقامات در سراسر کشور در حال حاضر مراحل گرفتن به یاغی chokeholds: کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور دولت پلیس برنامه های آموزشی برای جلوگیری از آنها را آموزش و دنور پلیس اعلام کرد روز شنبه آنها منع آنها موثر بلافاصله. در نیویورک دولت در مجلس سنا و مجلس تصویب قانون است که ممنوعیت پلیس chokeholds تضمین مناسب برای ضبط پلیس فعالیت و جمع آوری اطلاعات بیشتر در مرگ و میر در بازداشت است.

فلوید مراسم تشییع جنازه خواهد بود روز شنبه پس از دفن در هوستون یادبود باغ گورستان در حومه پرلند که در آن او خواهد شد به استراحت در کنار مادرش Larcenia فلوید.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در دیدار با فلوید خانواده چهار شنبه, با توجه به عکس ارسال شده در توییتر توسط کشیش Al Sharpton. بایدن ارائه خواهد شد پیام فلوید مراسم تشییع جنازه خدمات. قبلی خاطرات جای گرفته اند در مینیاپولیس و Raeford کارولینای شمالی در نزدیکی که در آن فلوید متولد شد.

“گوش دادن به یک دیگر است چه خواهد شد شروع به درمان امریکا است. این تنها چیزی است که معاون رئیس جمهور بایدن را با خانواده جورج فلوید برای بیش از یک ساعت. او گوش او شنیده درد خود را و به اشتراک گذاشته شده در وای. که شفقت به معنای جهان به این خانواده هایی گفت:” بن Crump وکیل برای فلوید ،

شهرستانها تحمیل حکومت به عنوان چندین تظاهرات هفته گذشته خدشه دار شد اسپاسم آتش سوزی ضرب و جرح و سر و صدا-و-گرفتن حملات در کسب و کار. بیش از 10 ، 000 نفر دستگیر شده اند در سراسر کشور با توجه به گزارش های ردیابی شده توسط آسوشیتد پرس.

اما اعتراضات در روزهای اخیر شده است به شدت مسالمت آمیز و بیش از آخر هفته چندین ادارات پلیس به نظر می رسد به عقب نشینی از تاکتیک های تهاجمی.

چندین شهر را برداشته حکومت از جمله شیکاگو و نیویورک که در آن فرماندار خواست معترضان برای آزمایش برای coronavirus به عنوان نگرانی مطرح شده است که تظاهرات می تواند منجر به افزایش ویروس موارد است.

___

آسوشیتد پرس writer Paul J. Weber در Austin, تگزاس, مارینا وینیو در آلبانی و لایحه بارو در آتلانتا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو