هزاران نفر در اروپا نگرانی نژادی و بی عدالتی خشونت پلیس

توسط پان PYLAS و جیل LAWLESS

لندن (AP) — هزاران نفر از مردم نشان داده و در لندن در روز چهارشنبه علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی در پی قتل جورج فلوید در مینیاپولیس است که در تنظیم کردن روز از ناآرامی ها در ایالات متحده است.

در آتن پلیس با شلیک گاز اشک آور برای متفرق کردن جوانان که انداخت firebombs و سنگ آنها را در خارج از سفارت آمریکا به سوی پایان در غیر این صورت تظاهرات مسالمت آمیز در حدود 4000 نفر است. هیچ آسیب و یا بازداشت شدند و گزارش شده است.

لندن تظاهرات آغاز شد و در هاید پارک با معترضان شعار “Black lives matter” قبل از بسیاری از آنها بعد از راهپیمایی در خیابان های مسدود کردن ترافیک.

برخی از آنها همگرا در مجلس و در نزدیکی خیابان داونینگ دفتر نخست وزیر بوریس جانسون. چند لغو کردند فوران بین معترضان و پلیس در خارج از خیابان فلزات سنگین دروازه.

داخل جانسون یک کنفرانس خبری گفت که او “وحشت زده و بیمار” توسط Floyd مرگ در مارس 25 تا زمانی که مینیاپولیس افسر درک چوین فشرده زانو خود را بر روی دستبند را گردن برای چند دقیقه.

قبلا “جنگ ستارگان” بازیگر John Boyega که متولد انگلیس به نیجریه پدر و مادر و بزرگ در جنوب لندن نظر محله التماس قطره قطره به تظاهرکنندگان به ماندن صلح آمیز است.

“از آنجا که آنها می خواهند ما را به ظروف سرباز یا مسافر تا آنها می خواهند ما را آشفته باشد, اما, امروز نیست,” او گفت:.

Boyega, به یاد می آورد مورد استفان لارنس, 18 سال, پیر مرد سیاه و از جنوب شرقی لندن که چاقو به مرگ در سال 1993 به عنوان او منتظر یک اتوبوس. این مورد در برابر مهاجمان خود را فرو ریخت و در سال 1996 و یک گزارش دولت اشاره نهادی نژادپرستی در شهر لندن نیروی پلیس به عنوان یک عامل کلیدی در شکست خود را به طور کامل به بررسی این قتل است.

“سیاه و سفید زندگی همیشه اهمیت” Boyega گفت. “ما همواره مهم بوده است. ما همیشه به معنای چیزی است. ما همیشه موفق بدون در نظر گرفتن و در حال حاضر زمان است. I ain’t انتظار.”

پلیس به نظر می رسد برای حفظ مشخصات پایین در طول تظاهرات و متعاقب آن راه پیمایی.

زودتر و انگلستان بیشترین ارشد پلیس گفت که او “وحشت زده” توسط Floyd مرگ و “وحشت” توسط متعاقب خشونت در شهرستانها ایالات متحده است.

Metropolitan Police Commissioner Cressida, کیر, گفت لندن زور خواهد “ادامه سنت ما پلیس با استفاده از حداقل نیروی لازم است.”

در حالی که لندن معترضان ابراز همبستگی با آمریکایی ها اعتراض فلوید مرگ بسیاری نیز با اشاره به مسائل و نزدیک به خانه. “نژادپرستی یک بیماری همه گیر” گفت: یک پلاکارد در لندن تظاهرات.

برخی از آنها انجام شده پلاکارد گفت: “عدالت برای حلقه Mujinga” یک زن 47 ساله ایستگاه راه آهن کارگر که درگذشت coronavirus در آوریل سال پس از یک حادثه که در آن او گفت که او سرفه و تف بر توسط یک مشتری که مدعی به توان و حذف.

مرگ او آمده است به نماد بالا تلفات ویروس گرفته بر روی اقلیت های قومی انگلیسی و کارگران خط مقدم و برخی بی عدالتی اجتماعی. پلیس نمی آوردن اتهامات عنوان شده علیه این متهم به مقابله با Mujinga گفت: تحقیقات نشان داد او نه آلوده و وجود دارد هیچ مدرکی برای اثبات یک جرم جنایی.

جانسون که به دنبال پرورش روابط نزدیک با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شد که آنچه او می خواهد به او می گویند. او پاسخ داد: “پیام من به رئیس جمهور تهمت به هر کسی در ایالات متحده از انگلستان است که … نژادپرستی نژادپرست و خشونت هیچ جایی در جامعه ما است.”

جانسون گفت: مردم حق اعتراض دارد و می خواهیم مردم را به اعتراض مسالمت آمیز و مطابق با قوانین اجتماعی فاصله.”

“همه زندگی ماده, سیاه زندگی می کند اما ما باید به مبارزه با این ویروس خوب,” او گفت:.

در دیگر تظاهرات در سراسر جهان:

— بیش از 1000 نفر در اعتراض در استکهلم با وجود ممنوعیت تجمع بیش از 50 نفر با توجه به کروناویروس و در حالی که آنها ابراز همبستگی با ایالات متحده تظاهرکنندگان شرکت کنندگان مشتاق به تاکید است که نژادی و بی عدالتی بود یک مشکل در سوئد بیش از حد. یک علامت به عنوان خوانده شده “را نژاد پرستی بد دوباره.. پلیس گفت که آنها تا به حال به استفاده از اسپری فلفل و خود را منحل کرد.

— حدود 3000 نفر بسیج در فنلاند پایتخت هلسینکی اگر چه آنها پراکنده یک ساعت بعد هنگامی که تعداد شرکت کنندگان بیش از 500 حداکثر مجاز تحت ویروس محدودیت.

— در کیپ تاون آفریقای جنوبی و حدود 20 نفر جمع شده بودند در دروازه های مجلس برگزار شد تا نشانه های مطلب “عدالت 4 جورج فلوید کالینز و Khosa.” Khosa درگذشت یک ماه پیش پس از مواجه شدن با سربازان و پلیس در ژوهانسبورگ را Alexandra township. اعضای خانواده می گویند او پس از اینکه فشرد و مورد ضرب و شتم, اما آفریقای جنوبی ارتش تحقیقات پاک سربازان — پیدا کردن بستگان وکلا می گویند که آنها را به چالش بکشد.

— پلیس برش های کوتاه یک تظاهرات در هلند بندر روتردام توسط هزاران نفر از معترضان که جمعیت رو بیش از حد بزرگ برای coronavirus اجتماعی فاصله گرفته است.

بسیاری از لندن تظاهرکنندگان به نظر می رسد به چشم پوشی اجتماعی فاصله دستورالعمل در انگلستان که در آن مردم بوده است گفت: برای ماندن 2 متر (6 فوت) از هم جدا.

از شیوع کروناویروس در معرض اختلافات و نابرابری در انگلیس یک دولت-سفارش گزارش روز شنبه تایید کرد که اقلیت های قومی در انگلیس تجربه بالاتر مرگ و میر از coronavirus از سفیده اما ارائه هر گونه پیشنهادات در مورد چگونه برای کاهش خطرات.

آمار و ارقام از لندن شهری پلیس همچنین نشان داد که سیاه و اقلیت های قومی لندن با احتمال بیشتری از همتایان سفید به جریمه یا بازداشت برای شکستن قفل قوانین جلوگیری از تجمعات و یا غیر ضروری سفر.

آسوشیتد پرس نویسنده جرالد Imray در شهر کیپ تاون آفریقای جنوبی و راف Casert در بروکسل کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im