آنها پزشکان در این Ayer, کسب و کار, اما ضروری هیچ کدام کمتر

AYER – برای چند هفته گذشته کارن DeGagne دو همسر نیاز درخواست شده است او همان سوال بعد از کار: حال شما خوب است ؟ آیا شما عصبی ؟

“آنها را کاملا درک نمی جدیت همه چیز” DeGagne گفت, ورزشی, ماسک و دستکش در پشت شمارنده وارسی از Ayer فروشگاه ‘n Save روز پنج شنبه صبح. “من فقط به آنها بگویید من پاک ماندن در محل کار من غرق در ضد عفونی کننده.”

DeGagne مانند بسیاری از 76 کارکنان در فروشگاه مواد غذایی در حال نگه داشتن روحیه خود را بالا و چهره خود را پوشش داده شده به نگه داشتن قفسه مواجه نگردند در طول زمان از coronavirus وحشت.

در فیچبرگ جاده فروشگاه که باز شده است از اکتبر 2015, یکی از ضروری کسب و کار هنوز هم استقبال ساکنان از طریق درهای خود را. این فروشگاه متعلق به صورت محلی و وابسته به Hannaford زنجیره ای از سوپر مارکت ها.

با وجود بیش از 4000 تایید موارد COVID-19 در Middlesex County ساکنان از چند شهر هنوز هم مراجعه به فروشگاه ‘n صرفه جویی در به امید پیدا کردن مواد غذایی و لوازم آرایش هنوز هم از دست رفته از قفسه در دیگر فروشگاه های مواد غذایی.

مانند مراقبت های بهداشتی کارگران و متخصصان پلیس و آتش نشان و دیگران در خط مقدم, فروشگاه های مواد غذایی و کارگران آن ها در نهایت به رسمیت شناختن آنها سزاوار برای نگه داشتن همه قفسه های انبار از طریق این بیماری همه گیر. رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر است متوجه این نیز به ویژه پس از یک کارگر برای سبد بازار زنجیره ای شاغل در آن Salem جرم است. فروشگاه تست مثبت برای COVID-19 و تسلیم به این ویروس مخوف.

مطمئنا کسب و کار به طور معمول در Ayer فروشگاه ‘n save. مدیر مایک Velardi هفته گذشته گفت که در این زمان از سال است که معمولا آهسته تر برای کسب و کار به خصوص زمانی که میهن پرستان جدید انگلستان نیست در پلی آف. Co-مدیر جیک Szelest اضافه شده است که کسب و کار شروع به انتخاب کنید تا در اطراف دومین هفته از ماه مارس است.

“این مطلب که مردم به صحبت در مورد این ویروس بیشتر است که فروش مشخصی,” Szelest گفت. “کارکنان ما نیست نگران حق دور اما ما می خواستیم برای جلوگیری از هر کسی از بیمار شدن. هیچ یک از گوشی بیش از حد زیاد است اما ما خوشحال بودند و به جای آنها است.”

Velardi گفت: این فروشگاه به فروش می رسد سه برابر بیشتر پاستا, سوپ کاغذ توالت و دستمال مرطوب از ماه قبل است. مشتریان نیز تماس فروشگاه ‘n Save برای دیدن اگر آنها تا به حال ساعت های مختلف از دیگر بزرگتر مواد غذایی فروشگاه زنجیره ای. دلیل از این بالاتر هجوم مشتریان به ذکر است امکانات تولیدی با مشکل نگهداری با افزایش تقاضا Velardi با اشاره به دشواری به نگه داشتن قفسه های کامل برای مشتریان.

“با اقامت در خانه سفارش افراد زیادی ندارد و به غیر از تماشای اخبار و اقامت تا به روز در اطلاعات” Szelest گفت.

“از نظر ما خودمان را خوش شانس ما در این موقعیت برای کمک به مردم” Velardi اضافه شده است. “من فکر می کنم ما کارکنان بزرگ مردم را واقعا افزایش می رفتن بالا و فراتر از آن.”

فروشگاه ‘n Save هنوز گرفته اقدامات احتیاطی برای اطمینان از حفاظت از کارکنان. فروشگاه برچسب قرار داده شده بر روی زمین در مقابل شمارنده وارسی, هشدار به مردم برای اقامت شش فوت جدا از یکدیگر. فروشگاه نیز آن راهروی تک خط با استفاده از برچسب به فلش کارگردانی مشتریان تا یک راهرو و پایین دیگر. بسیاری از کارکنان ورزش نه تنها یک ماسک بلکه دستکش باز کردن بسته بندی جدید مواد غذایی از آن حمل و نقل جعبه ها و قفسه.

یکی از این کارکنان که تیفانی دنت از Ayer ورزشی یک ماسک صورت با وجود رزرو بر روی چیزی گیر به صورت او برای تغییر کل.

“من موضوع را با ماسک روی صورت من فقط باید یک اضطراب در مورد آن,” او گفت:.

بدون در نظر گرفتن دنت می پوشد ماسک و دستکش برای مشتریان است. او اذعان می کند که بیشتر نگران از دست رفته کار از گرفتن این ویروس در حالی که همچنین تلاش برای نگه داشتن آن نور هنگامی که او لباس کار است که شبیه به اتاق اورژانس کارکنان.

“ما فقط سعی کنید به همه چیز بخندید و نه خیلی عصبی” دنت گفت. “ما در حال انجام بهترین ما می توانیم, ما باید برای حفظ حرکت رو به جلو است.”

جف زد همچنین از Ayer درک که “کسی باید این کار را انجام” حتی اگر شرایط در حال به چالش کشیدن.

“بسیاری مردم بیش از حد معمول به طوری که باعث افزایش خطر چون شما نمی دانید زمانی که شما در حال رفتن برای آمدن به تماس با کسی که” او توضیح داد. “من شروع به پوشیدن دستکش ظرف چند هفته گذشته به دلیل دست من در تماس با بسیار است.”

زنگ زد گفت که روحیه در میان کارکنان است که هنوز هم در حالت عادی هر چند برخی از آنها خسته تر از حد معمول چه بیشتر مشتریان به معنی کار بیشتر مورد نیاز برای انجام شود.

“این بیشتر کمک به بخش های دیگر و گرفتن بیشتر طرح پاک” زنگ زد توضیح داد. “ما مطابق با اصول بهداشتی بسیار کمی.”

کارول Arnoff از گروتون دیگر کارکنان احساس تنش های اجتماعی فاصله خودش را با توجه به این که او نمی تواند او را نوه فرد در حال حاضر و او می داند که ساکنان دیدن آمدن به فروشگاه به عنوان وسیله ای برای رهایی از بودن cooped ، او احساس نمی کند که استرس زمانی که مشتریان در آمده است.

“مردم در واقع خوب برای اکثر,” او گفت:. “مشتریان بزرگ هستند و سپاسگزار. این در واقع پاداش برای پیدا کردن محصول آنها دنبال آن هستید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im