وجود دارد مقدار زیادی از ننگ: جوانان با از دست دادن بینایی در یادگیری مهارت های لازم برای شکستن کار موانع

محتوای مقاله

پانزده ساله اماتور Lenius امید به یک روز باید یک حرفه ای در موسیقی و عملکرد و او می داند که تا حدی اندیش را نگه نمی دارد او را به عقب.

او در حال حاضر می خواند و نقش پیانو, ویولن, یک نوع الت موسیقی شبیه گیتار و فلوت. هنوز هم وجود دارد زمان عجیب و غریب او خودش را می یابد نگرانی در مورد چگونه او را به زمین او اولین کار.

Lenius متولد شد و با عصب بینایی هيپوپلازی که به معنی اعصاب در چشم او توسعه نیافته است. به این دلیل او کاملا نابینا در چشم چپ است و تنها یک چهارم از منظم بینایی در چشم راست. او می تواند دیدن جزئیات بزرگ (مانند چگونه قد بلند کسی است) اما نمی توانم جزئیات کوچکتر (مانند رنگ چشم).

“وجود دارد مقدار زیادی از انگ در مورد آنچه که نابینا یا بخشی از مردم می توانید در نیروی کار” او گفت: در مصاحبه اخیر است.

“من می خواهم کارفرمایان به می دانم که ما می توانیم و می خواهید به کار می کنند. ما فقط نیاز به آن را انجام دهد متفاوت است.”

برای کمک به او آماده شدن برای محل کار Lenius با حضور مجازی اشتغال جوانان مهارت (بله) اردوگاه هفته گذشته قرار داده و به طور مشترک توسط کانادا موسسه ملی نابینایان (CNIB), Saskatchewan و از دست دادن بینایی توانبخشی استان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید