تصور کنید که سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری است که می تواند به طور خودکار تمام تصمیمات سرمایه گذاری خود را برای شما است که می تواند تنظیم و تخصیص نمونه کارها خود را به عنوان شما رشد و از بین بردن نگرانی های که در مورد وجوه متقابل به سرمایه گذاری و یا چگونه به تعادل نمونه کارها خود را.

با توجه به متقابل-صندوق صنعت وجود دارد از جمله وجوه متقابل. آنها به نام هدف-تاریخ بودجه.

پس از اولین معرفی در سال 1994 هدف-تاریخ بودجه به بازار عرضه شده به عنوان یک صندوق است که می تواند کمک به حدس و گمان از صرفه جویی برای دوران بازنشستگی. شما به سادگی انتخاب یک صندوق با یک سال و در آن نام (یعنی سال 2020 یا 2030) است که نزدیک به سال است که شما برنامه ریزی بازنشستگی و سرمایه گذاری خود را 401(k) و/یا ایرا پس انداز به آن صندوق. سادگی از این “آن را تنظیم و آن را فراموش کرده ام” رویکرد به سرمایه گذاری باعث شده است که محبوبیت هدف-تاریخ بودجه برای افزایش قابل ملاحظه ای به ویژه در یکی از شرکت کنندگان-کارگردانی برنامه 401(k). بیش از 10 سال گذشته این مبلغ از محل بازنشستگی-برنامه ریزی پس انداز سرمایه گذاری در هدف-تاریخ بودجه رشد کرده و از حدود 158 میلیون دلار به بیش از $1.1 تریلیون.

اگر تنها سرمایه گذاری است که ساده است.

وجود یک نقص قابل توجهی با این بودجه: آنها فرض کنیم که هر کسی که هم سن و سال و یا برنامه های بازنشستگی در همان سال باید دقیق مشابه نمونه کارها سرمایه گذاری.

زیر را در نظر بگیرید به عنوان مثال. دو 50-سال-افراد کار برای همان شرکت و صرفه جویی در شرکت خود را طرح 401(k). آنها هر طرح بازنشسته در 15 سال با 1 میلیون دلار در پس انداز. آنها هر دو در حال حاضر 250.000 دلار در 401(k) طرح 2035 هدف-تاریخ صندوق. یکی از کارکنان برنامه های صرفه جویی در $10,000 در هر سال به 2035 هدف-تاریخ صندوق و برنامه های دیگر در صرفه جویی در مصرف 2000 $در هر سال به این صندوق. بر اساس تفاوت های قابل توجهی در کمک های سالانه واضح است که 2035 هدف-تاریخ صندوق مناسب است برای هر دو از این افراد است.

حقیقت ساده این است که هدف-تاریخ بودجه اساسا یک کوکی-برش one-size-fits-all رویکرد به سرمایه گذاری. و وقتی که می آید به سرمایه گذاری وجود دارد هیچ چیز مانند یک one-size-fits-all نمونه کارها. وجود دارد و هیچ تخصیص دارایی که برای همه کار می کنند. نه هر کس همان هدف افق زمانی تحمل خطر و یا شرایط.

استراتژی های سرمایه گذاری را باید به حساب چگونه شما را در رسیدن به اهداف خود با توجه وضعیت مالی خود را. باید آن را متناسب با اهداف خود را به دلیل وضعیت خود را متفاوت از هر کس دیگری. متاسفانه هدف-تاریخ بودجه ها نه بر اساس هر یک از این چیزها. تنها دو عامل این وجوه را سرمایه گذاری تصمیم گیری یک فرد سن و سال که در آنها قصد بازنشسته است. که آن را … نه چیزی بیشتر.

مارتین Krikorian رئيس جمهور از سرمایه و ثروت, مدیریت ثبت نام مشاور سرمایه گذاری ارائه “تنها هزینه” مدیریت سرمایه گذاری خدمات واقع در 9 بیلریکا جاده, Chelmsford, MA. او نویسنده از سرمایه گذاری کتاب “10 فصل به داشتن پرتفوی سرمایه گذاری موفق” و “7 مرحله برای تبدیل شدن به یک سرمایه گذار بهتر.” مارتین را می توان در رسید (978) 244-9254, سرمایه, ثروت, مدیریت وب سایت; www.capitalwealthmngt.com و یا از طریق ایمیل در info@capitalwealthmngt.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net