پارادوکس انتخاب

ارسال شده توسط کیتلین کلمنت

شما می توانید خلاصه زندگی عشق من این است: من سیزیف و دوستیابی است من تخته سنگ. هر بار که من فکر می کنم من در مورد پیشرفت خود را با یک مرد در رسیدن به این اجلاس شاید پیدا کردن عشق که تخته سنگ له من. تخت. نان شیرین و پهن ، من از آنها بدم میاید که تخته سنگ.

مانند روز دیگر. من صحبت کردن به یک مرد در آتش زنه در واقع من در بر داشت جالب است. آن آغاز شده بزرگ—او از من پرسید که چگونه من بعد رفتن ما صحبت در مورد سفر و حتی آموخته است که ما تا به حال مشابه سرگرمی مانند خارج از منزل و عشق به فیلم. من فکر کردم: “شاید این به جایی خواهد رفت.” سپس من را و یا شکستن سوال: “پس چرا شما در Tinder?” منظور من آن را معتبر اما من ایستاده از آنچه من خواهم گفت: “من اینجا نیست برای قلاب یو پی اس اما من مایل به دیدن جایی که همه چیز. چه در مورد شما؟” او سپس گفت: “در حالت ایده آل من می خواهم یک دوست با مزایای.”

و به عنوان فردی مرکوری می گویند: another one bites the dust.

من مانند یک شکست احساس کردم و وقتی که پیام. چرا من تنها ارزش های گاه به گاه f–k? چه به زمان از زمزمه چیز شیرین و دست نوشته نامه ؟ بله می دانم و تلاش. آن را می سازد به من احساس علاقه بی ارزش و بی ربط.

و در اینجا چیزی است: من تنها نیستم. این تجربه بسیاری از زنان است. شما را در تلاش های شما تند صحبت شما در مورد عمیق تر مسائل امید خود را دریافت و سپس برخی از آتش زنه پسر می گوید: “پس شما dtf?” آه عاشقانه واقعا مرده است.

من آزمایش

dating
giphy.com

بنابراین من به عنوان هر انسان عادی می کند هنگامی که تغذیه با قدمت در حالی که کمتر از یک COVID-19 اقامت در خانه سفارش—من تصمیم به انجام یک آزمایش با نرم افزار دوستیابی برای درک اینکه چگونه آنها را تغییر راه ما تاریخ. به طور خاص, Tinder و پس از سرهم بندی کردن کسانی که محبوب ترین و امن ترین راه به تاریخ در حال حاضر. من تصمیم گرفتم تا تعدادی از ابجو بد و کم مایه من—هنوز پیوستن به برخی از استانداردهای البته من هرگز ضربه تند وشدید زدن برای ماهیگیری عکس. من هم می خواستم به ببینید که چگونه تعدادی از مسابقات را دریافت کردم و مکالمات من تا به حال متنوع از برنامه به برنامه.

JD Stehwein 24 ساله از Des Moines, IA, و یک کاربر از نرم افزار دوستیابی به حال خود نظرات در مورد هر نرم افزار قابلیت. “من تا به حال لولا سرهم بندی کردن و آتش زنه. من احساس می کنم هر یک از آنها متفاوت پرنیان به آنها. آتش زنه است که حداقل جدی و لولا است. آنها خوب برای شروع مکالمات با, بنابراین شما می توانید پیدا کردن خیلی سریع اگر شما از شیمی با کسی.” خواهیم دید که در مورد.

نرم افزار دوستیابی به طور کلی باید گسترده تر از روح بالقوه جفت را انتخاب کنید. این می تواند یک امتیاز مثبت برای کسانی که زندگی در شهرهای کوچک و یا نیاز به نگاه در خارج از دفتر ، داده ها از یک 2019 تحقیقات پیو مطالعه نشان داد 30 درصد از بزرگسالان ایالات متحده باید با استفاده از آنلاین دوستیابی نرم افزار و یا سایت. نگاه کمی نزدیک تر و تعجب از آن است که افراد جوان که در حال انجام آن ترین: نزدیک به 50 درصد از کسانی که 18-29 و 38 درصد از 30-49 سال ها تلاش کرده اند به کش رفتن راه خود را به عشق.

از آن 12 درصد می گویند که آنها ازدواج کرده اند و یا وارد یک رابطه متعهد به عنوان یک نتیجه از یک اتصال آنلاین. و آمار است که واقعا مرا شوکه کرد: 57 درصد را تجربه مثبت بود و در عین حال 71 درصد از نام تجاری آنلاین می گویند این بسیار معمول است برای مردم را به دروغ در مورد خود. اما در یک جهان پر از بسیاری از گزینه های, چرا ما پیدا کردن نیاز به دروغ ؟

پارادوکس انتخاب

dating
giphy.com

در Aziz Ansari کتاب “مدرن, داستان عاشقانه” او اشاره تناقض از انتخاب. این ایده که بیشتر انتخاب های ما کمتر به احتمال زیاد ما به واقع را انتخاب کنید. با توجه به کتاب millennials در جهان زندگی می کنند با گزینه های بیشتر از هر نسل به نسل قبل از آنها تعهد تقریبا غیر موجود. ما با وسواس پیدا کردن بهترین از بهترین. من بدون استثنا. من تقریبا یک ساعت فقط تلاش برای حق انتخاب کردن بطری آب برای من مناسب زیبایی. در نهایت من تصمیم گرفتم تمام این گزینه ها بود بیش از حد گران است و نمی خرید هر.

من متوجه شدم من انجام همان چیزی که زمانی که من ابجو بد و کم مایه ، من به تصویر نگاه کنید تا ببینید اگر من می خواهم راه است که آنها نگاه کنید. سپس من در پایین حرکت به جزئیات بیشتر از این محصول ، k.یک. زیستی خود. برای یک نام Ty آن گفت: “فقط به دنبال برای نوشیدن شریک است.” در حالی که من به طور معمول کش رفتن به سمت چپ به دلیل تنبل تلاش در بیوگرافی من می دانستم که هدف از این بود که برای جلوگیری از ضربه زننده. او زیبا است. من برای آن رفت.

یک مسابقه است. او با ارسال یک پیام به من گفت: “آیا شما می دانید چه تاج سه گانه برای پیاده روی?” نه, من فکر نمی, اما آن را مانند صدا sexcapade است که اتفاق می افتد در بالای کوه (از من خواسته بودند چیزی مشابه قبل). بنابراین درونی من قضاوت شیطان تصمیم گرفت من که قرار بود برای پاسخ. چند روز بعد من کنجکاو در مورد آنچه در آن بود. بنابراین من آن را گوگل. این نام از سه عامل اصلی در مسافت مسیرهای پیاده روی در ایالات متحده نه یک چیز. من احساس مانند یک dumbass.

در پایان هر چند من واقعا نمی مراقبت. من تا به حال همه این گزینه های دیگر در اختیار من است و می تواند پیدا کردن یک بهتر به هر حال—پارادوکس انتخاب در کار است. من بلافاصله می تواند عبور کسی از لیست اگر آنها نمی, شش, پا, عشق به سفر, و یا می خواهید به نوازش در حالی که گوش دادن به Piña Colada آهنگ. اما این “روح همسر خرید” است که صدمه زدن به من شانس—شانس ما—در عشق با توجه به روابط و رفتار انسان متخصص دکتر پاتریک Wanis.

من به ذکر مبارزات من با این برنامه از او می پرسی چرا من اغلب خودم علاقه مند به یک پسر اما بعد از یک هفته یا دو چیز را خواهد شکست ؟ او در پاسخ با سوال خودش: “چرا شما از دست دادن علاقه؟” سوال بزرگ doc. شاید به این خاطر که من ملکه از خرابکاری? من پیدا کردن یک چیز کوچک اشتباه و بلافاصله فکر می کنم, “اوه, این هرگز کار نخواهد کرد.” جستجوی بی پایان برای رسیدن به کمال و انتظار دارند دیگران به من را قبول کند ، در واقع من علاقه از دست رفته چون من منافق.

من یک طعم پزشکی خود را با این بعد Tinder مطابقت. مرد زیستی بود به طور قابل توجهی طولانی تر از Ty هرچند که سخت است برای انجام به هنگام آن به معنای واقعی کلمه یک جمله. او تا به حال شده است به هر قاره علاوه بر این دو صحبت اسپانیایی بود و زندگی در بولدر. من بلافاصله swiped.

او شروع می شود با این سوال: “اگر شما می توانید زندگی می کنند در هر نقطه در جهان به شما نبوده است که در آن شما را انتخاب کنید?” وای این رومئو واقعا می داند که چگونه به درخواست یک دختر با وسواس سفر ، مکالمه می رود حتی انتقال به اسپانیایی, ذهن, شما, که طول می کشد برخی از کار. سپس من پیام (به زبان اسپانیایی) “آنچه در کشورهای دیگر شما بازدید؟” ندا. بدون پاسخ. چه جهنم ، چه بگویم ؟

که یکی نیش زده کمی. آن را به من فهماند چقدر من نفرت آسیب پذیری. به طوری که من احتمالا تمایل به تنها ماندن و تبدیل شدن به یک دختر ترشیده. منظورم اینه که هی ملکه الیزابت هرگز ازدواج و او تبدیل به یک رشته badass. آسیب پذیری; به همین دلیل من تا به حال چنین وحشتناک شانس با مردان.

ما تنهاتر از همیشه

dating
giphy.com

من فکر نمی کنم من تنها. دکتر Wanis می گوید این عدم تمایل به ارتکاب به هر چیزی در حال تبدیل شدن به یک موضوع در میان نسل جوان. ما تبدیل شده ایم تنبل—مردم نمی خواهند که کسی را انتخاب کنید اما پس از آن دست در چیزی بهتر است. قرنطینه نیز نشان داد مردم را از نیات واقعی در نرم افزار با توجه به هلند Haiis بشر اتصال متخصص. آنها تشدید تنهایی. “آن را ساخت و آنها را حتی بیشتر احساس جدا شده چرا که آنها معتقد بودند روابط آنها با دیدن آنها نیست چرا که این افراد نمی خواهید به صحبت کنید. این جیرجیرک.”

من می خواهم بحث کوچک برای هفته ها با این پسر کالین در آتش زنه و او می خواست به ملاقات (قبل از اقامت در خانه سفارشات البته). ما حتی رد و بدل Snapchats به برقراری ارتباط آسان تر است. در ابتدا, من هیجان زده بود. “کسی که می خواهد به زمان برای دیدار با من!” سپس درست مانند بطری آب من در بر داشت خطر از رد بیش از حد گران است. من ناامنی ظهور تا مثل sh-ts آنها هستند. اگر چه من به اندازه کافی خوب نیست? اگر او دروغ می گوید در تمام این مدت و من catfished? چگونه من می دانم که او یک قاتل است ؟ شروع کردم به بهانه ای در مورد اینکه چرا من نمی توانستم. منظورم هک, او فقط می خواستم برای رفتن به قهوه و من در حال حاضر صحبت کردن خودم از آن است. داستان کوتاه او در سمت چپ من در به عنوان خوانده شده.

ترس از تعهد می تواند ترس از شکست” دکتر Wanis گفت. من شنیدن بله doc.گزارش این آگهی

واقعیت

giphy.com

من 99+ دوست در آتش زنه و 50+ دوست در سرهم بندی کردن و من نمی گویم این به لاف زدن. در واقع این نوع شرم آور است که من ظاهرا باید همه این بچه ها که “مانند” من هنوز اینجا هستم در 20 داشتن هرگز به حال یک پسر. من خودم پرسیدن این سوال من جالب نیست به اندازه کافی برای رسیدن به می دانم که در یک سطح عمیق تر? با توجه به Haiis دوستیابی اتحاد ما متقاعد شده است که قلاب تا فرهنگ چیزی است که ما می خواهیم. “ما واقعا با بهره گیری از عمق آنچه صمیمیت می تواند اضافه کردن به لایه بندی یک رابطه و زندگی ما با قلاب, فرهنگ,” او می گوید. واقعیت این است که من معتقدم که مردم فراموش کرده اند که چگونه می تواند آسیب پذیر باشد. خودم گنجانده شده است. و من فکر می کنم که چرا بسیاری از مردم ترس را که اولین تاریخ.

در آتش زنه من باید همسان با حدود 20 بچه ها سرهم بندی کردن حدود 15. از کسانی که من فقط آغاز شده پیام پنج تن از آنها در آتش زنه و دو در سرهم بندی کردن. از کسانی که هنوز هم من تنها رو به Snapchat مرحله با یکی از آنها از هر برنامه. و وجود دارد مقدار زیادی از کار. من می توانم درک چرا مردم نیاز به یک استراحت از برنامه آشنایی هر یک بار در در حالی که. آن را کمی خسته و له هر شکل pizzaz دوستیابی قرار است به. برای کسانی که من را انتخاب کرد برای جلوگیری از پیام های آن معمولا ناشی از یکی از سه چیز است. من رو “شما dtf?” از سمت راست دروازه. آنها مزاج من با معاشقه و سپس اقدام به درخواست اگر من دوباره “dtf.” و یا آنها فقط کاملا خسته کننده و به من نیم assed پاسخ.

همه از دست داده است و به نظر می رسد. سارا سوانسون 21 ساله از CO در بر داشت دوست پسر فعلی او در آتش زنه. “من فکر می کنم آن است که یک انتقال از ‘عادی’ صحنه دوستیابی, اما من فکر نمی کنم آن را کاملا متفاوت است زیرا هنگامی که شما دیدار با کسی که در یک برنامه آشنایی شما هنوز هم می خواهم برای رفتن در تاریخ و کارهایی هم انجام دهید.”

در پایان از تمام این وجود یک مرد است که دورتر از بقیه است. آخرین مرد ایستاده است. مکالمات در مورد شخصیت ما می خواهد دوست نداشتن امید به آینده است. مطمئن شوید که وجود دارد کمی از مخ زن, زبان, اما این احساس او در واقع تلاش برای رسیدن به می دانم من. سوال که آیا در نهایت آمده: “چرا شما در Tinder?” ما هر دو توافق کردند که ما به دنبال چیزی عمیق تر از یک قلاب به بالا. دیوانه.

ما صحبت در مورد آنچه که ما برای نگاه در یک مهم دیگر و حتی بعضی از sh-t ما شده است از طریق در زندگی ما است. من خودم هیجان زده هنگامی که ما صحبت کردیم. که هرگز اتفاق می افتد. ما حتی در مورد یک FaceTime به زودی—جایگزین برای تاریخ با این همه COVID-19 رفتن در اطراف. خواهیم دید که چگونه از آن می رود!

در تمام حتی با این یکی دورافتاده از یک پسر من خواهد بود حذف هر برنامه آشنایی من بر روی گوشی من. هر کس به شما گفت که آنها نمی را کار f–پادشاه دروغگو. من خسته از این مکالمه مداوم با چندین بچه ها و داشتن به آنها را علف هرز. ضربه تند وشدید زدن سمت راست ضربه تند وشدید زدن چپ ضربه تند وشدید زدن سمت راست به سمت چپ بروید. آن را مکیده همه هیجان از قدمت از من. خواهیم دید چه اتفاقی می افتد با این مرد اما من نیاز به یک برنامه دوستیابی پاک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de