آخرین: ما اشیاء به قطعنامه سازمان ملل متحد در میان چین اختلاف

زسان | No comments

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— ایالات متحده-چین اختلاف مختل ملل قطعنامه ای در بیماری همه گیر.

— COVID-19 مرگ و میر سنبله در اوهایو خانه های سالمندان.

— Miss America pageant لغو خواهد شد در سال آینده.

— فرماندار نیویورک هشدار در مورد بیماری بالقوه کشنده در کودکان است.

___

سازمان ملل متحد — ایالات متحده اعتراض به پیشنهاد سازمان ملل قطعنامه ای در بیماری همه گیر کوروناویروس پس از دیپلمات ها گفته اند که به توافق سازش زبان با چین که نمی به طور مستقیم ذکر است سازمان بهداشت جهانی است.

این است که یک موضوع از رشد اختلاف بین جهان دو قدرت اقتصادی.

ایالات متحده در اعتراض به قطعنامه شورای امنیت پیش نویس توسط فرانسه و تونس نشان دهنده افزایش تنش بین واشنگتن و پکن و ظاهری تفاوت در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

همچنین برگ U. N. قدرتمند ترین بدن ناتوان در واکنش به بزرگترین بحران رو به جهان — و قادر به بازگشت دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ’ مارس 23 تماس بگیرید جهانی برای آتش بس برای مقابله با COVID-19 همه گیر که دیپلمات گفت: 15 همه اعضای شورای امنیت موافق است و نقطه اصلی این قطعنامه است.

اما ایالات متحده و چین از حق وتو-دارای حق اعمال دائمی اعضای شورا شده اند در تقابل تقریبا هفت سال بیش از جمله اشاره به چه کسی است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق کمک های مالی به کسانی که در اوایل ماه مارس متهم U. N. آژانس بهداشت از عدم توقف این ویروس از زمانی که آن را برای اولین بار ظاهر در چین گفت: “باید پاسخگو باشند و متهم که از تکرار طوطی وار پکن.

چین به شدت از این که و اصرار داشت که نقش آن در فراخوانی برای اقدام جهانی در COVID-19 گنجانده شود در هر قطعنامه دیپلمات گفت: در حالی که آمریکا اصرار بر هیچ اشاره ای که اشاره به “شفافیت” در COVID-19 همه گیر که چین مخالف است.

___

کلمبوس, اوهایو — تعداد زیادی از مردم در حال مرگ از coronavirus در اوهایو خانه های پرستاری ادامه داد: برای افزایش هشدار دهنده سرعت در.

نزدیک به 500 ساکنان طولانی مدت مراکز مراقبت روزانه درگذشت COVID-19 در سه هفته گذشته با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط دولت در این هفته است. که تقریبا دو برابر کل گزارش شده در دو هفته گذشته.

افزایش مرگ و میر می تواند نسبت به یک جهش قابل توجهی و یا تعداد موارد اضافه شده در طول هفته گذشته گفت: ملانی اماتو سخنگوی دولت در بخش بهداشت و درمان.

از اواسط ماه مارس بیش از 4,300 ساکنان خانه سالمندان و کارکنان باید آزمایش مثبت برای ویروس.

اعداد همین را بگویم که کل داستان چگونه ویروس را ویران کرده است خانه های پرستاری در بیماری همه گیر به دلیل اوهایو وزارت بهداشت تنها منتشر شد و در مجموع فقط سه هفته گذشته.

قبل از آن دولت نمی نیاز به محلی ادارات بهداشت به گزارش خانه سالمندان مرگ و میر مرتبط با این ویروس را در شماره های جمع آوری شده قبل از اواسط ماه آوریل ممکن است دقیق اماتو روز جمعه گفت.

به طور کلی خانه سالمندان مرگ و میر گزارش شده از آوریل 15 حساب برای 40 ٪ از تمام ویروس های مربوط به مرگ و میر در اوهایو پس یکی از اولین گزارش شد در اواسط ماه مارس.

___

کلمبیا, S. C. — رستوران در سراسر کارولینای جنوبی می تواند به زودی بازگشایی با محدود داخل سالن ناهار خوری سرویس.

شروع دوشنبه Gov. هنری مک مستر گفت: رستوران می تواند باز برای داخل سالن ناهار خوری به عنوان طولانی به عنوان آنها را نگه داشته و مراجعان به 50 درصد اشغال قرار داده شده در جداول 6 به 8 فوت از هم جدا و به دنبال دقیق و مطابق با دستورالعمل. در میان دستورالعمل های جدید در حال به نگه داشتن ضد عفونی کننده دست در ورودی و حذف قبلا به اشتراک گذاشته چاشنی از جداول.

“بسیاری از یاد رستوران که در واقع رفته از کسب و کار و کل دولت تاسف است که” فرماندار گفت: جمعه اعلام کرد آنچه که او خواستار “فاز 2” از یک فرایند به اتاق ناهار خوری پشت باز.

این فرماندار جمهوری خواه است که به تدریج لغو محدودیت در ابتدا در محل قرار داده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس و امیدوار کننده به زودی بحث بازگشایی کسب و کارهای دیگر.

این هفته رستوران ها اجازه داده شد برای باز کردن به صورت محدود در فضای باز ناهار خوری. هفته آینده مک مستر گفت که به احتمال زیاد آدرس “نزدیک-تماس با” کسب و کار مانند مو و ناخن سالن که بسته شده اند و برای هفته ها برای کمک به کاهش سرعت گسترش یافته است.

___

شیکاگو — شیکاگو شهردار لری Lightfoot منتشر کرده است این شهر پنج گام در مسیر بازگشایی که شامل برخی از استانداردهای سختگیرانه تر از طرح های دولت اوایل این هفته منتشر شد.

دموکراتیک شهردار روز جمعه هشدار داد که پیشرفت وابسته است ساکنان در ادامه به ماندن در خانه از طریق این ماه ممکن است به منظور محدود کردن گسترش coronavirus که کشته 1,248 مردم در این کشور سومین شهر.

Lightfoot طرح پروژه ها تغییرات قابل توجهی را به زندگی در این شهر حتی پس از محدودیت شروع به شل از جمله ادامه به نیاز مردم به پوشیدن پوشش صورت از طریق مرحله چهارم. شیکاگو است که در فاز دوم این طرح که نیاز مردم به ماندن در خانه به جز فعالیت های ضروری و یا کار می کنند.

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر طرح تقسیم دولت به چهار منطقه است که می تواند پیشرفت — و یا مجبور به جلو و عقب به طور مستقل از دیگران بر اساس برخی از عوامل است. شیکاگو گنجانده شده است در شمال شرقی منطقه همراه با بقیه طبخ شهرستان و هشت شهرستانهای اطراف.

___

ATLANTIC CITY, N. J. — اضافه کردن Miss America pageant به لیست رویدادهای لغو این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این Miss America Organization جمعه اعلام کرد که یک مسابقه برگزار خواهد شد این سال است. این نمایش از سر گرفته خواهد شد در سال آینده خواهد بود که آن 100th anniversary.

اخیر امریکا از دست کامیل Schrier ویرجینیا بود تاج در ماه دسامبر در Mohegan Sun Arena در کانکتیکات.

یک محل برای سال 2020 مجلل تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است را اعلام کرد. آن دیرین خانه شده بود Atlantic City گذشته از مختصری مسیر انحرافی را طی به لاس وگاس.

___

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — کالیفرنیا حزبی قانونی تحلیلگر می گوید: از دولت انتظار می رود کسری بودجه از طریق حداقل تا سال 2024 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

قانونی تحلیلگر گابریل Petek منتشر شد یک تجزیه و تحلیل در روز جمعه نشان از کسری بودجه می تواند در مجموع به 126 میلیارد دلار بسته به شدت از رکود اقتصادی است.

Petek می گوید کسری بودجه برای بودجه سال آینده می تواند به عنوان بالا به عنوان $31 میلیارد دلار است. لیبریا گاوین Newsom دولت است طرح ریزی کسری از $54.3 میلیارد دلار در بودجه سال آینده.

اعداد متفاوت هستند چرا که فرماندار طرح است که بر اساس خود در ژانویه پیشنهاد بودجه. قانونی تحلیلگر را برآورد بر اساس بودجه جاری است.

___

مادرید — اسپانیا وزیر بهداشت می گوید دولت خواهد استراحت محدودیت در حرکت فقط بیش از نیمی از جمعیت کشور در هفته آینده.

سالوادور Illa روز جمعه گفت این مناطق است که باید ملاقات اهداف به سهولت تقریبا دو ماه ملی مستند حساب برای 51 درصد از اسپانیا و حدود 47 میلیون نفر است.

شروع پنج شنبه, مکان هایی که واجد شرایط برای مرحله بعدی تدریجی شل شدن محدودیت خواهد بود و مجاز به بازگشایی صندلی در فضای باز مناطق کوچکتر رستوران ها و کافه ها با 50 درصد از گنجایش ساخته شده در دسترس است.

گردهمایی های اجتماعی تا 10 نفر هويدا باز هوا بازار خدمات کلیسا و موزه دهانه نیز اجازه داده شود هر چند با برخی از محدودیت.

رئال مادرید منطقه که منجر اسپانیا با بیش از 64,000 موارد تایید شده از این ویروس و بسیاری از کاتالونیا با بیش از 51,000 نمی واجد شرایط برای جزئی لغو محدودیت.

اسپانیا گزارش کرده است 26,299 مرگ و میر ناشی از COVID-19 و 260,177 موارد تایید شده.

___

آلبانی, n. y. — نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو می گوید مرگ 5 سال نشان داد که علائم یک بیماری نادر است که به چالش کشیدن مفروضات است که کودکان نمی تواند صدمه دیده توسط COVID-19 عوارض.

کومو نیست ارائه جزئیات بیشتر در مورد کودکی که درگذشت پنج شنبه. اما فرماندار دموکرات گفت: با وجود داشته 73 موارد گزارش شده در دولت از جوانان در نشان دادن علائم مانند کسانی که از کاوازاکی بیماری نادر بیماری التهابی در کودکان — و سندرم شوک سمی.

نیویورک است که سخت ترین ضربه امور خارجه ایالات متحده در coronavirus بیماری همه گیر.

کومو خواستار آن را “کابوس هر پدر و مادر” است که یک کودک می تواند خطر قرار داده است.

ده ها تن از کودکان در جای دیگر در آمریکا بستری شده اند با این شرط که دانشمندان فکر می کنید ممکن است مربوط به کروناویروس شده است و در اروپا دیده می شود. علائم شامل تب طولانی شدید شکم درد و مشکل در تنفس.

___

آنکارا — ترکیه گزارش 48 جدید و میر ناشی از COVID-19 در 24 ساعت گذشته — کمترین تعداد مرگ و میر روزانه در بیش از یک ماه است. این کشور در مجموع مرگ و میر در حال حاضر در 3,689.

وزیر بهداشت Fahrettin Koca همچنین اعلام کرد 1,848 بیشتر مورد تأیید آوردن تعداد کل عفونت به 135,569.

حداقل 86,396 COVID-19 بیماران بهبود یافته اند با توجه به آمار و ارقام وزیر ارسال شده در جمعه در توییتر.

در همین حال وزارت کشور اعلام کرد: دستورالعمل جدید برای تاکسی. رانندگان و مسافران خواهد شد نیاز به پوشیدن ماسک و حداکثر تعداد مسافران خواهد بود محدود به سه. دستورالعمل و آمد به ترکیه آماده به سهولت برخی از محدودیت ها و بازگشایی مراکز و سالن زیبایی آرایشگاه و آرایشگر مغازه ها در روز دوشنبه.

___

لیوبلیانا, اسلوونی — هزاران نفر از مردم معترض در مقابل مرکز-راست دولت در اسلوونی برای سومین هفته متوالی با سوار دوچرخه خود را از طریق لیوبلیانا پایتخت و دیگر شهرستانها.

باد سوت و شعار “دزد” تظاهر کنندگان روز جمعه در جریان پایین خیابان های مرکزی لیوبلیانا. بسیاری از مردم با پوشیدن ماسک در راستای اقدامات در برابر گسترش جدید کروناویروس.

پلیس مسدود شده و دسترسی به مناطق خارج از دولت و مجلس و ساختمان.

این تظاهرات برای اولین بار پس از فوران یک whistleblower نشان داد ادعا فشار سیاسی در خرید تجهیزات حفاظتی در طول شیوع ویروس. اسلوونی مبارزه با فساد بدن باز یک تحقیق به عنوان دولت هرگونه تخلف است.

اسلوونی آغاز شده است و کاهش آن مستند پس از سقوط در تعدادی از عفونت.

جناح راست نخست وزیر Janez Jansa دولت تشکیل شد و در مدت کوتاهی قبل از وقوع. منتقدان او را متهم کرد از تلاش برای تحکیم قدرت در وضعیت اضطراری.

___

LEWISBURG, Pa. — پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام گرگ اعلام کرد که 13 بیشتر غربی استان ها از جمله بسیاری از پیتسبورگ منطقه شهری ریختن می تواند خود را بیشتر محدود همه گیر سفارشات در جنبش و کسب و کار هفته آینده.

شهرستانهای جمعه اعلام کرد توسط Wolf شامل نزدیک به 2.7 میلیون نفر.

تنها غربی شهرستان برگزار شد به عقب بیش از حد شهرستان است که شاید دولت را در بدترین خانه سالمندان شیوع بیماری که در آن ده ها تن کشته شده اند و یک نماینده کنگره خواستار تحقیق و تفحص است.

در غیر این صورت مساحت حدود 10 ، 000 مایل مربع (از 15000 کیلومتر مربع) می توانید انجام یک محدود بازگشایی جمعه بعدی.

آن را به پیوستن به مردم در 24 استان ها در سراسر نوار عمدتا روستایی شمال پنسیلوانیا که برای اولین بار به همه گیر محدودیت کاسته تحت گرگ بازگشایی طرح از جمله Erie, Lewisburg, Williamsport و دولت ،

آن مکان شروع به باز کردن فروشگاه های جمعه که بسته شده بود پایین از ماه مارس تحت گرگ سفارشات در حالی که ساکنان شروع به ترک خانه های خود. مردم در آن قسمت از دولت بوده و تحت اقامت در خانه سفارش از تاریخ 1 آوریل.

___

ژنو — سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری رئیس هل دادن در برابر اطلاعات غلط که گرم و یا خنک کننده بدن می تواند کمک به مبارزه با کروناویروس.

دکتر Michael Ryan روز جمعه گفت او شنیده “های مختلف داستان” نشان می دهد این ممکن است مهم “می شود بسیار گرم و یا بسیار سرد” به مبارزه COVID-19.

“این هیچ تاثیری بر ویروس” او گفت:.

رایان نظرات آخرین تلاش برای برطرف کردن افسانه شهری و دیگر گمانه زنی ها در مورد چگونه به دفاع در برابر مقابله با و یا به دنبال معجزه درمان خانگی سبک درمان برای این بیماری همه گیر.

رایان اشاره کرد که ویروس ها و بیماری های عفونی اغلب باعث می شود که بدن به تب.

“داشتن درجه حرارت را در خود لزوما چیز بدی نیست,” او گفت:. “اما همچنین که دما به دقت بررسی شود به خصوص در کودکان است.”

“اما این ایده که متوسط خود مؤثر است راه virus رفتار خواهد شد در بدن درست نیست.”

___

لندن — بریتانیا, وزیر محیط زیست, غذا و امور روستایی می گوید نخست وزیر بوریس جانسون نمی شود, اعلام تغییرات فوری در این کشور coronavirus مستند زمانی که او خطاب به ملت در روز یکشنبه.

جورج Eustice گفت: انگلستان است “نه از جنگل” و وجود “قصد ندارم به هر نمایشی یک شبه تغییر” به مستند. او گفت: دولت خواهد بود “بسیار محتاط” در شل شدن محدودیت.

جانسون است که انتظار می رود مجموعه ای از یک نقشه راه چگونه انگلستان می توانید شروع به کاهش مستند در آینده است. تنها تغییرات جزئی مانند اجازه دادن به افراد برای حمام آفتاب در پارک ها و از بین بردن محدودیت در یکی روزانه تفرج برای ورزش پیش بینی هستند.

Eustice همچنین نشان داد که یکی دیگر از 626 نفر کشته شده اند پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 در همه تنظیمات از جمله بیمارستان ها و خانه های سالمندان. که طول می کشد انگلستان در مجموع به 31,241 دوم بالاترین رسمی مرگ و میر در جهان پس از ایالات متحده است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>