آخرین: سازمان ملل به دنبال فوری بودجه برای ویروس کمک حمل و نقل

توسط آسوشیتد پرس

سازمان ملل متحد — سازمان ملل متحد’ مواد غذایی آژانس می گوید ít نیاز به کمک مالی فوری برای جلوگیری از خاموش شدن در اواخر جولای جهانی سیستم حمل و نقل شده است که در ارائه تن از ماسک و دستکش و دیگر تجهیزات مهم برای بیماری همه گیر کوروناویروس در 132 کشور ،

این برنامه جهانی غذا را مدیر عملیات روز پنجشنبه گفت که این سازمان همچنین می توانست به زمین هواپیما که باید حمل و نقل 2,600 انسانی و بهداشت و درمان کارگران رایگان به 40 مقصد در سراسر آفریقا و آسیا و خاورمیانه پس از همه گیر آغاز شد.

عامر Daoudi می گوید: WFP درخواست $965 میلیون برای حفظ آن خدمات حمل و نقل از طریق 2020 اما تا کنون دریافت کرده است تنها $132 میلیون حتی اگر “کل انسان دوستانه و سلامت جامعه است که با تکیه بر WFP را خدمات لجستیک در حال حاضر بیش از همیشه است.”

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— اروپا می بیند راش جدید محلی شیوع بیماری از جمله صدها عفونت در یک کارخانه بسته بندی گوشت می آمد

— چین می گوید: عفونت های پایانی از جمله در بازار پکن

— آن را امن برای اقامت در هتل ها به عنوان reopenings جریان دریافت?

— مطالعه روابط خونی به COVID-19 خطر; O ممکن است کمک به یک صدمه دیده

— اسپانیا به تزریق $4.7 میلیارد بسته کمک به آن beleagured صنعت گردشگری.

— معاون رئیس جمهور مایک پنس می گوید ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس همه گیر است که “دلیلی برای جشن” اما یک نظرسنجی جدید می یابد و بیش از نیمی از آمریکایی ها خواستار آن عادلانه و یا ضعیف است. این گالوپ و بهداشت غرب نظرسنجی از روز شنبه نشان می دهد که 57 درصد از بزرگسالان ایالات متحده رای ملی در پاسخ به COVID-19 به عنوان نمایشگاه و یا فقیر به ویژه به دلیل امریکا در جهان, گران ترین مراقبت های بهداشتی.

— به عنوان کار بر روی پتانسیل coronavirus واکسن تشدید کشورهای غنی و در حال قرار دادن پیشبرد سفارشات برای به ناچار به عرضه محدود به ضمانت خود شهروندان هستند واکسینه اول. که در حال خروج قابل توجهی سوال در مورد چه مدت آن را به کشورهای در حال توسعه برای به دست آوردن هر واکسن.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — کالیفرنیا به مردم نیاز به پوشیدن ماسک در بسیاری از داخل تنظیمات و خارج از منزل در هنگام فاصله نیست و ممکن است تحت یک ایالت منظور صادر شده پنج شنبه.

منظور می آید به عنوان کالیفرنیا گسترده بازگشایی اقتصاد در بسیاری از استان ها مردم می توانند در حال حاضر فروشگاه ناهار خوردن در رستوران ها و موهای خود را انجام داده و رفتن به کلیسا در میان چیزهای دیگر. در ضمن coronavirus موارد در حال افزایش است, چیزی که دولت می گوید که انتظار می رود به عنوان مردم بیشتر تست شده است. بیش از 3400 نفر در بیمارستان از شنبه بیشتر بیماران بستری پس از مارس.

سفارش به مردم نیاز به پوشیدن ماسک هنگامی که در داخل و یا در خط برای هر داخلی فضاهای عمومی در تنظیمات بهداشت و درمان مانند بیمارستان ها و داروخانه ها در حالی که انتظار برای سواری یا حمل و نقل عمومی و در فضاهای باز که در آن امکان پذیر نیست به ماندن 6 فوت (1.8 متر) جدا از سایر مردم است.

تا به حال فرماندار دموکرات تا به حال اجازه دولت محلی تصمیم می گیرید که آیا به دستور ماسک مسئله ای که تبدیل به پرتنش سیاسی به عنوان برخی از آمریکایی ها مقاومت در برابر سفارشات به آنها را می پوشند. او گفت: او را به صدور دستور در حال حاضر به دلیل بیش از حد بسیاری از مردم در حال بیرون رفتن بدون پوشش صورت به عنوان کسب و کار رستوران ها و دیگر بخش های اقتصاد بازگشایی شده است.

استثنا وجود دارد برای کودکان زیر سن دو نفر که نمی تواند پوشیدن ماسک به دلایل پزشکی و اگر آن را نقض دستورالعمل های ایمنی محل کار.

___

نیویورک — رستوران ها بخش مهمی از شهر نیویورک, هویت اجازه خواهد داشت با باز کردن صندلی در فضای باز شنبه به این شهرستان وارد فاز دوم کاهش coronavirus محدودیت, شهردار, بیل د Blasio گفت: پنج شنبه.

این صندلی در فضای باز طرح ارائه خواهد شد یک تاسیسات برای نیویورک را بسیار مهم رستوران و صنعت به عنوان شهر پدیدار می شود با احتیاط از مستند.

“ما باید برای نجات این صنعت است.” “این بخشی از هویت ما است.”

رستوران خواهد بود قادر به رفتن آنلاین شروع جمعه به درخواست باز با صندلی در پیاده رو در یک حیاط خلوت و پاسیو یا با استفاده از فضاهای پارکینگ. او تخمین زده است که از 5000 رستوران استخدام 45,000 کارگران خواهد بود قادر به باز کردن شروع هفته آینده.

ادارات و سالن های فروشگاه های خرده فروشی و زمین های بازی در پارک های عمومی نیز مجاز به باز کردن در فاز 2 از بازگشایی de Blasio گفت. او گفت: 150,000 برای 300,000 بیشتر مردم باید پشت در محل کار.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو تا به حال نشان داد که این شهر خواهد بود آماده به صورت فاز 2 در دوشنبه اما د Blasio گفته بود قبلا که او فکر آن را ممکن است بیشتر طول بکشد. د Blasio روز پنجشنبه گفت که او صحبت کرده است با دفتر فرماندار مورد بازگشایی طرح و این که “شده است وجود دارد یک درجه بالایی از وحدت است.”

___

MEMPHIS, Tenn. — این Beale Street جشنواره موسیقی قهرمانی جهان مسابقه آشپزی کباب و دیگر ممفیس در مارس حوادث لغو شد دوشنبه با توجه به شیوع کروناویروس در تنسی, شهرستان.

در ماه مارس ممفیس در مارس حوادث تحت فشار قرار گرفتند که اواخر ماه سپتامبر و اکتبر در امیدوار است که شیوع ویروس را آهسته.

اما ویروس موارد و بستری شدن در بیمارستان در ممفیس افزایش یافته است در روزهای اخیر به تأخیر انداختن برنامه ریزی شده حرکت می کند به سهولت محدودیت در کسب و کار مانند رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی این هفته است.

ممفیس در این هیئت مدیره ملاقات روز پنج شنبه و تصمیم به انصراف از این سال حوادث به دلیل نگرانی های ایمنی عمومی یک بیانیه ای که در وب سایت خود گفت.

هر دو جشنواره موسیقی و مسابقه آشپزی کباب اساس شهر monthlong گردشگری رویداد در ماه مه. آنها جذب طرفداران موسیقی و آشپزی کباب تیم های از سراسر جهان است.

این می سی سی پی رودخانه شهرستان به شدت متکی به درآمد گردشگری از ممفیس در ماه مه.

“سالانه ممفیس در ممکن است بخش مهمی از فرهنگی پارچه از شهر ما, اما این بیماری همه گیر است نهفته در مقیاس بزرگ رویدادهای عمومی در سراسر جهان و ممفیس این قاعده مستثنی نیست.” گفت: James L. Holt, رئيس جمهور از ممفیس در مارس جشنواره بین المللی, در بیانیه ای.

The Lumineers, Three 6 Mafia, The Avett برادران Lil Wayne و فوق العاده کدو تنبل در میان اعمال موسیقی برنامه ریزی شده برای اجرا در جشنواره موسیقی قبل از به تعویق افتادن.

___

سازمان ملل متحد — کنیا را شکست داد تا به جیبوتی برای یک آفریقایی صندلی در قدرتمند شورای امنیت سازمان ملل در دور دوم رای گیری برگزار می شود به طور چشمگیری تحت روش های مختلف به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

در دور اول رای گیری در روز چهارشنبه نه کشور لازم را دریافت کرده دو سوم اکثریت در 193 عضو سازمان ملل مجمع عمومی. در دور دوم در روز پنج شنبه که در آن یک اکثریت دو-سوم از 128 رای لازم بود کنیا دریافت 129 رای و جیبوتی دریافت 62 رای.

کنیا در حال حاضر پیوستن نروژ ایرلند و هند و مکزیک که انتخاب شدند دوشنبه به عنوان غیر عضو دائم شورای امنیت به مدت دو سال از نظر شروع Jan.1.

در سال های گذشته سفیران از تمام U. N. عضو جمع آوری کرده اند در آن گسترده مجمع عمومی اتاق بازرگانی به رأی پنهان اما COVID-19 pandemic مجبور جهان بدن به اتخاذ قوانین جدید. برای جلوگیری از تجمع بزرگ و اطمینان اجتماعی فاصله سفیران با پوشیدن ماسک داده شد اسلات زمان برای رای گیری و گسترش در اتاق را به علامت خود را در برگه های رای.

15 عضو شورای امنیت پنج عضو دائم — ایالات متحده آمریکا روسیه چین بریتانیا و فرانسه — و 10 انتخاب اعضای کرسی های اختصاص داده شده به گروه های منطقه ای و پنج اعضای جدید منتخب در هر سال است.

چرا که از قدرت خود از جمله اجازه جنگ و اعمال تحریم های برنده شدن در یک صندلی در شورای امنیت در نظر گرفته شده است اوج دستاورد برای بسیاری از کشورها است. آن را می دهد آنها را به یک صدای قوی در مسائل مربوط به صلح و امنیت بین المللی اعم از درگیری در سوریه و یمن و لیبی در آفریقا و اوکراین به توافق هسته ای با تهدید کره شمالی و ایران و حملات گروه های تندرو مانند دولت اسلامی و القاعده است.

___

پاریس — فرانسه اعلام کرد یک برنامه در روز پنج شنبه برای از سرگیری داخلی پاراستامول تولید برای اولین بار در بیش از یک دهه به منظور کاهش وابستگی به تامین کنندگان خارجی پس از رایج مسکن به طور خلاصه جیره بندی در ارتفاع coronavirus بحران است.

فرانسه در حال حاضر صفر تولید کنندگان داخلی از پاراستامول, همچنین شناخته شده به عنوان استامينوفن و فروش تحت نام تجاری مانند تیلنول. به جای هسته های تشکیل دهنده تولید شده در کشورهایی مانند چین است.

دولت فرانسه پرده برداری از یک طرح با سازندگان دارو شرکت داروسازی, Upsa و Seqens برای اطمینان کل پاراستامول زنجیره تولید در فرانسه ظرف مدت سه سال.

این بخشی از 200 میلیون یورو سرمایه گذاری در واکسن و داروهای دیگر است که رئیس جمهور امانوئل پاکسازی اوایل این هفته اعلام شد.

با وجود داشتن یکی از بهترین های عمومی سیستم مراقبت های بهداشتی فرانسه به ضربه بسیار سخت توسط ویروس و دچار ماسک کمبود و مجبور به جیره برخی از داروها.

___

LAS CRUCES, N. M. — دانشگاه ایالتی نیومکزیکو است نورد از برنامه برای دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان آنها به عنوان آماده سازی برای بازگشت به دانشگاه در پاییز.

سند منتشر شده در این هفته به تشریح مراحل این دانشگاه را برای اطمینان از آنچه که گفته می شود استقبال و عملکرد دانشگاه محیط زیست وقتی کلاس شروع on Aug. 19.

دانشگاه مقامات می گویند این طرح یک سند زنده و به روز می شود که بیشتر آموخته است در مورد رمان coronavirus و به عنوان بهترین شیوه تکامل است. این دانشگاه برنامه ریزی شده تاون هال پنج شنبه بعد از ظهر. تعداد مثبت آزمون در مکزیک پیشی گرفته 10,000 روز چهارشنبه.

___

ققنوس آریزونا تعداد شناخته شده COVID-19 موارد شروع به پریدن کرد دوباره یک روز پس از رژیم صهیونیستی است. mlb معکوس خود گفت: دولت های محلی می تواند با پوشیدن ماسک الزامی است.

آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی گزارش شده 2,519 موارد اضافی به عنوان چهارشنبه و 32 جدید مرگ و میر. که مطرح شده دولت در مجموع به 43,443 با 1,271 مرگ و میر.

افزایش موارد گزارش شده در پنجشنبه شکست رکورد روزانه بالا افزایش 2,392 فتح کرد گرفته شد به گزارش روز سه شنبه.

Ducey رو فشار به دولت شد ملی ویروس کانون و او گفت: آریزونا شهرها و استان ها می توانند با پوشیدن ماسک صورت اجباری به سرعت گسترش coronavirus.

اجازه دادن به دولت های محلی برای تصمیم گیری کار می کند بهتر از یک ایالت دستور او گفت:.

Ducey قبلا مقاومت اجازه می دهد شهرستانها به انجام بیش از دولت اجازه می دهد تا به سرعت گسترش ویروس و گفت ایالت بخشنامه جلوگیری از یک درهم آمیخته از قوانین و مقررات.

شهرداران در شهر فینیکس, توسان و شهرهای دیگر گفت: آنها به سرعت حرکت می کند نیاز به ماسک.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

___

لینکلن Neb. — نبراسکا فرماندار گفته است که دولت های محلی آنها را بدون پول فدرال به منظور کمک به مبارزه با اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس در صورتی که نیاز مردم به پوشیدن ماسک در ساختمان های عمومی.

در این قطعنامه از کالیفرنیا ، آیووا به نظر می رسد در تقابل با معمول خود پیام تشویق مردم به پوشیدن ماسک به سرعت گسترش ویروس اوماها (روباز انتخابی) جهانی هرالد گزارش شده است. اما سخنگوی تیلور گیج گفت: فرماندار “باور ندارد که شکست به پوشیدن ماسک باید پایه ای برای انکار مالیات دهندگان خدمات است.”

برخی از 100 میلیون دلار بوده است اختصاص داده شده به نبراسکا, شهرستان ها به عنوان بخشی از دولت فدرال اقتصادی نجات قانون است.

___

میلان — ایتالیا با ثبت 333 موارد جدیدی از کروناویروس در 24 ساعت گذشته دو سوم از آنها در سخت ترین ضربه منطقه لمباردی, آوردن مجموع در این بیماری همه گیر به 238,159.

یکی دیگر از 66 نفر در مجموع از 34,514 های داخلی در آژانس حفاظت از گزارش روز پنج شنبه.

مناطق کوهپایه و امیلیا رومانا تا به حال آینده بیشترین تعداد عفونت های جدید در 31 و 32 به ترتیب در حالی که تمام مناطق دیگر شد تک رقمی یا صفر در موارد جدید. مقامات گفته اند که تعداد واقعی از عفونت است به احتمال زیاد بالاتر به عنوان تنها کسانی که با علائم شدید مردم در بیمارستان بستری بهداشت کارگران و ساکنان خانه سالمندان شده است به طور منظم مورد آزمایش قرار.

___

اورلاندو فلوریدا. — فلوریدا شکسته قبلی خود رکورد تعداد coronavirus موارد ثبت شده در یک روز, با توجه به آمار منتشر شده در پنج شنبه.

فلوریدا, وزارت بهداشت, به گزارش روز پنج شنبه 85,926 coronavirus موارد ایالت روزانه پرش از 3,207 موارد بیشترین افزایش روزانه از شروع این بیماری همه گیر در ماه مارس است. رکورد قبلی — 2,783 موارد — شنبه رخ داده است. دولت تا به حال حداقل 3,061 مربوط به مرگ و میر.

حداقل در برخی از این افزایش نشان دهنده گسترش آزمایش به ویژه در میان افرادی که جوانتر و بدون علائم است. اما رای مثبت آزمایش نیز شده است تیک تاک به سمت بالا در روزهای اخیر بالا بردن زنگ.

وی مدت کوتاهی پس از مقامات فدرال نشان داد که بیش از 86,000 فلوریدا کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته یک قطره از تقریبا 30% از هفته گذشته به عنوان همه گیر مربوط به محدودیت ادامه داد: کاهش در سراسر دولت است.

کاستن از محدودیت ها به منظور جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید به همراه شیوع بیماری های جدید در اطراف فلوریدا وادار کردن برخی از رهبران محلی به جلو و عقب.

___

آکسفورد جرم است. — مرکزی ماساچوست شهر قطع آب و برق به ورزشگاه که به مبارزه طلبیده دستور دولت و بازگشایی میان coronavirus بیماری همه گیر.

مارک رایش یک وکیل برای شهر آکسفورد گفت WBZ-تلویزیون در روز پنج شنبه که “داخلی آب و برق خدمات متوقف شده است” در نگاه نخست تناسب اندام و تغذیه. یک قاضی این هفته دستور داد شهر را تعطیل تسهیلات که باز ماه گذشته حتی اگر ورزشگاه قرار است باقی می ماند توقیف حداقل از طریق ژوئن 29.

ورزشگاه صاحب دیو ورزش ها گفت WBZ روز چهارشنبه که او “ادامه خواهد داد برای مبارزه با, اگر این می رود در دو سال پس از آن می شود.”

“آقای Blondin است که نقض قانون و از هیچ تلاشی برای احترام به بهداشت عمومی و ایمنی دستورالعمل” رایش گفت: بوستون گلوب در روز چهارشنبه. یک ایمیل به دنبال نظر فرستاده شده بود به ورزشگاه پنج شنبه.

___

لندن — مرغ-کارخانه فرآوری در ولز می گوید آن را متوقف و تولید و ارسال به تمام کارکنان خانه را به خود منزوی پس از ده ها تن از کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus.

2 خواهران گروه مواد غذایی گفت که از پنج شنبه و تولید در کارخانه خود در للنگفنی, Anglesey معلق است برای 14 روز پس از 51 کارکنان آزمایش مثبت برای ویروس. آن گفت: تمام 560 کارکنان خود جدا.

این شرکت گفت: این کارخانه شد “سایت کوچک” می کند که عرضه آن به مشتریان خرده فروشی مانند سوپر مارکت ها و یا KFC. طیور می رود و عمدتا به بخش مهمان نوازی و دولت های محلی قرارداد آن را گفت.

اولین مورد گزارش شده از COVID-19 در کارخانه در مارس 28, آن را گفت.

در اوایل این هفته اتحادیه های کارگری گفت: آنها آگاه بودند از 13 نفر از کارکنان در این 2 خواهر کارخانه با 110 مردم خود جدا به عنوان یک احتیاط.

___

واشنگتن — مقامات ایالات متحده می گویند که آنها در حال کنارگذاشتن اضطراری برنامه با استفاده از هواپیماهای باری به سرعت وارد کردن مقادیر عظیمی از بحرانی لوازم پزشکی از سراسر جهان در پاسخ به COVID-19 شیوع.

فدرال مدیریت اضطراری آژانس گفت: تلاش لقب “پروژه Airbridge” خواهد بود زخم توسط پایان ماه ژوئن پس از بیش از 200 پرواز از تجهیزات پزشکی از اواخر ماه مارس است.

FEMA مدیر پیتر Gaynor و Adm. جان Polowczyk فدرال زنجیره تامین نیروی پنجشنبه به خبرنگاران گفت که دولت در حال حاضر می توانید بر روی تکیه سنتی روش های حمل و نقل برای هر گونه لوازم مورد نیاز. محموله پروازهای در نظر گرفته شده بودند از همان آغاز به عنوان یک راه حل موقت را در سراسر کشور کمبود ماسک محافظ و لوازم دیگر و همچنین به عنوان درمان و آزمایشات COVID-19.

اعضای کنگره را مورد انتقاد پروژه Airbridge متهم FEMA و نیروی کار از ارائه اطلاعات کافی در مورد چگونه آنها تصمیم به اختصاص تجهیزات پزشکی و متهم دولت اولویت دادن به سیاسی متصل به مردم است. Gaynor رد آن اتهامات و گفت: منابع توزیع شد به جایی که آنها بیشتر مورد نیاز در میان جهانی کمبود.

___

اوسو مایکل. — ایالت میشیگان است برداشته تعلیق یک آرایشگر مجوز, اما او هنوز هم چهره یک جلسه برای برش مو در حالی که مغازه ها و سالن های بسته بودند توسط رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer.

یک قاضی اداری روز سه شنبه داده دولت درخواست به آسانسور کارل Manke تعلیق. تنظیم کننده گفت: “تهدید قریب الوقوع” به بهداشت عمومی دیگر وجود ندارد در اوسو سلمانی.

Manke, 77, بازگشایی مغازه خود را در مارس 4 در سرپیچی از Whitmer را حفظ آرایشگاه و سالن بسته برای جلوگیری از گسترش coronavirus. Manke را باربر و مجوزهای کسب و کار شدند و پس از آن به حالت تعلیق اما او هنوز هم نگه داشته و برش مو.

او هنوز هم چهره جولای 15 جلسه در رسمی مارس 12 شکایت توسط اداره صدور مجوز و امور نظارتی.

___

تورنتو — کانادا نخست وزیر جاستین ترودو اعلام ملی جدید نرم افزار که به اطلاع کاربران از قرار گرفتن در معرض جدید کروناویروس.

ترودو می گوید این برنامه خواهد بود داوطلبانه است. او می گوید اگر تست شما مثبت دیگر کاربرانی که از این برنامه شده اند و در مجاورت خواهد شد و سپس هشدار به آنها نمایانده کسی که آزمایش مثبت است.

نخست وزیر می گوید: اطلاع رسانی خواهد شد و آنها را تشویق به رسیدن به محلی مقامات بهداشت عمومی. او می گوید: حریم خصوصی احترام گذاشته خواهد شد.

انتاریو به زودی شروع تست نرم افزار است که در حال توسعه با کمک تکنولوژی کانادا شرکت Shopify و توت سیاه.

___

رالی, N. C. — کارولینای شمالی, شهرستان پایتخت است و نیاز است که مردم می پوشند پوشش صورت به سرعت گسترش coronavirus.

شهردار مریم-ان بالدوین اضطراری اعلام اثر طول می کشد جمعه در ساعت 4 بعد از ظهر نیاز است که پوشش صورت توان بیش از دهان و بینی زمانی که مردم در تماس با کسانی که اعضای خانواده خود را در هر دو عمومی و فضاهای خصوصی که در آن ممکن است به اقامت حداقل شش فوت (2 متر) از هم جدا.

تمام رستوران مراقبت های شخصی, نظافت, خال کوبی و کارکنان خرده فروشی نیز باید از پوشیدن پوشش صورت در حالی که در وظیفه. کودکان 12 و زیر و کسانی که با پزشکی یا مذهبی معافیت لازم نیست به آن عمل کند.

هر کسی در این شهر که انتخاب را به پوشیدن ماسک نخواهد بود جریمه یا بازداشت شد اما ماموران اجرای قانون هستند “به شدت تشویق به آموزش و تشویق داوطلبانه انطباق” شهردار گفت.

___

کویته پاکستان — پاکستان روز پنج شنبه اعلام کرد که بازگشایی آن کلید جنوب غربی تافتون عبور از مرز با کشور همسایه ایران اجازه می دهد تا تجارت میان دو کشور ،

پنجشنبه به حرکت در می آید سه ماه پس از این مرز در استان بلوچستان بسته شد توسط اسلام آباد برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در کشور است. این ممنوعیت در جنبش مردم در محل باقی می ماند تا زمانی که نظم بیشتر.

مقامات می گویند که مرز باز شدن بلافاصله به ویژه تسهیل صادرات انبه و سایر مواد غذایی فاسد شدنی اقلام به ایران.

توسعه می آید با وجود افزایش COVID-19 مرگ به پاکستان گزارش 118 مرگ و میر بیشتر از coronavirus پنج شنبه.

آن را به ارمغان آورد coronavirus مربوط به مرگ و میر به 3,093 و به طور کلی عفونت به 160,118.

___

کلید غرب فلوریدا. — کمیسیون در شهرستان مونرو در فلوریدا کلید رای داده اند به صورت پوشش اجباری بلافاصله موثر برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

یک فرمان در حال حاضر نیاز به صورت پوشش بر روی بینی و دهان برای همه کارکنان و مشتریان در کسب و کار و دیگر اماکن عمومی که در آن وجود یک سقف بالای سر. مشتریان در رستوران ها و کافه ها مجاز به حذف ماسک خود را به خوردن و نوشیدن.

کمیسیون توصیه می کنند که هر کسی که 6 ساله و مسن تر باید حمل ماسک زمانی که آنها خانه را ترک و به آن را می پوشند “هر زمان که آنها می آیند در ظرف شش پا را از شخص دیگری است.”

منظور امر به سراسر شهرستان و شهر کلید غرب است. دیگر شهرداری ممکن است اتخاذ احکام با نیازهای متفاوت است.

تخلف از ماسک منظور جریمه نقدی اما نه زمان زندان این کمیسیون گفت: در انتشار اخبار.

___

DAVIE, Fla. — یک مرکز جامعه یهودیان در جنوب فلوریدا بسته شد و پیش دبستانی اردوگاه پس از دو تن از اعضای هیات آزمایش مثبت برای COVID-19.

فرزند یکی از کارکنان نیز آزمایش مثبت Scott, Ehrlich, مدیر عامل شرکت دیوید Posnack مرکز جامعه یهودیان در دعاوی گفت: رسانه های خبری.

مهد کودک بسته بود از اواسط ماه مارس تا ژوئن 1, هنگامی که آن را دوباره باز با روزانه شستشو و تمیز کردن. پس از سال تحصیلی به پایان رسید در ژوئن 12, پیش دبستانی اردوگاه باز دوشنبه با 80 کمپ سنین سه سال به 5.

“ما نمی باید به کل پیش دبستانی, اما ما گفت بیایید آن را انجام دهد و آن را انجام داده و سپس بازگشایی در مقدار مناسب از زمان” Ehrlich گفت میامی هرالد.

بازگشایی طرح های توسعه خواهد شد و کل ساختمان مدرسه را تمیز و ضد عفونی کرد.

___

بانکوک— ده ها تن از مردم با تجمع در مقابل ساختمان دفتر نخست وزیر پیچیده در تایلند که به تقاضای دولت قراضه اضطراری و فرمان آن را تصویب رسید در ماه مارس برای مقابله با COVID-19 شیوع.

معترضان بر این باورند نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا دولت دیگر نیاز اورژانس قدرت برای کنترل coronavirus و به جای استفاده از آنها به آزار و اذیت مخالفان سیاسی است. رهبران مستبد با استفاده از coronavirus بحران به عنوان بهانه ای برای افزایش قدرت خود و سرکوب مخالفان را تبدیل به یک نگرانی در کشورهای مختلف به ویژه در مجارستان در اروپا و فیلیپین در جنوب شرقی آسیا.

لندن — بریتانیا دولت این است که دور انداختن آن موجود coronavirus ردیابی گوشی های هوشمند نرم افزار و تعویض به یک مدل مبتنی بر فناوری های عرضه شده توسط اپل و گوگل ،

دولت برنامه است که trialled در جزیره موجود زنده و خواهد شد نورد در بقیه کشور بعد. اما این برنامه قبلا مورد ستایش قرار داد به عنوان یک رکن اساسی از انگلستان پاسخ به همه گیر شده است به تعویق افتاد.

روز چهارشنبه این مقام مسئول برنامه گفت: ممکن است آماده تا زمستان و که آن را “اولویت” در حال حاضر است.

اطلاعات جمع آوری شده توسط اپل-گوگل طراحی شده است و انتظار می رود به کمتر متمرکز است اما گفته شده است که کمتر نگرانی های حریم خصوصی از دولت نسخه.

دولت به مختصر خبرنگاران بعد از آن روز شنبه در مورد مرحله بعدی توسعه در تماس با ردیابی نرم افزار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو