آخرین: سازمان ملل متحد: آدرس نیازهای روانی در میان همه گیر

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

—سازمان ملل متحد رئیس calls برای سلامت روحی و روانی نیاز به خطاب در میان همه گیر.

—دولت ژاپن برگزاری coronavirus وظیفه نیروی نشست.

—چین گزارش 3 جدید کروناویروس موارد در حالی که در حال حرکت به سمت باز کردن کسب و کار و مدارس.

— سازمان ملل متحد پیش بینی همه گیر خواهد شد و کوچک شدن اقتصاد جهان با 3.2 درصد در سال جاری.

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل متحد-دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ است که اصرار دولت جامعه مدنی و مقامات بهداشتی به فوریت آدرس نیازهای روانی ناشی از بیماری همه گیر کوروناویروس هشدار داد که روانی رنج می برند رو به افزایش است.

وی با اشاره به “غم و اندوه را در از دست دادن عزیزان شوک از دست دادن شغل و انزوا و محدودیت در حرکت دشوار پویایی خانواده و عدم اطمینان و ترس از آینده است.”

U. N. ارشد گفت: در یک پیام ویدئویی اواخر روز چهارشنبه راه اندازی یک سیاست جلسه که “پس از چند دهه غفلت و سرمایه گذاری در سلامت روان خدمات COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر هدف قرار دادن خانواده ها و جوامع اضافی با استرس های روانی است.”

اشاره به این حادثه تلخ گفت: کسانی که بیشتر در معرض خطر و نیاز به کمک خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران افراد مسن, نوجوانان, جوان, مردم, کسانی که از قبل موجود سلامت روان و کسانی که در جنگ و بحران است.

او گفت: “خدمات بهداشت روانی یک بخش ضروری از تمام پاسخ های دولت به COVID-19” و باید گسترش یافته و به طور کامل تامین می شود.

___

توکیو — دولت ژاپن در حال برگزاری یک coronavirus نیروی کار جلسه روز شنبه به کارشناسان تصویب یک طرح برای بلند کردن مداوم وضعیت اضطراری در بسیاری از مناطق جلوتر از برنامه به غیر از توکیو و دیگر مناطق در معرض خطر.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد از یک ماه وضعیت اضطراری در مارس 7 در توکیو و شش دیگر شهری استان و بعد از آن و گسترش آن به کل کشور از طریق مه 31. با نشانه هایی از عفونت کاهش آبه به دنبال استراحت اندازه گیری در حالی که تعادل و پیشگیری از بیماری اقتصاد است.

دولت او قصد دارد برای لغو وضعیت اضطراری در 39 کشور 47 استان, در حالی که نگه داشتن اندازه گیری در محل برای هشت استان از جمله توکیو و اوزاکا کیوتو و Hokkaido.

ژاپن بیش از 16,000 تایید موارد coronavirus با حدود 680 مرگ و میر. تعداد موارد جدید به طور قابل توجهی کاهش یافته در سراسر کشور.

آبه را توضیح جزئیات در یک کنفرانس خبری بعد پنج شنبه.

وزیر اقتصاد Yasutoshi نیشیمورا در سخنان افتتاحیه خود در نیروی کار جلسه خواسته کارشناسان به ارائه مبنایی برای کاستن از اندازه گیری به خوبی به عنوان آن ممکن است سفت, در مورد تجدید حیات از وقوع.

کارشناسان و مقامات خواسته اند که مردم را به اتخاذ “سبک های جدید زندگی” و در ادامه تمرین فیزیکی فاصله اقداماتی مانند کنترل از راه دور-کار و جلوگیری از خارج از شهر سفر و حتی پس از اعلام وضعیت اضطراری برداشته شده است.

___

پکن — چین گزارش سه coronavirus موارد شنبه در حالی که در حال حرکت به بازگشایی برای کسب و کار و مدارس.

ملی کمیسیون بهداشت گفت: 101 نفر باقی می ماند در درمان COVID-19 حالی که 716 جدا شده و تحت نظارت بودن موارد مشکوک و یا برای داشتن آزمایش مثبت برای این ویروس بدون نشان دادن علائم.

چین برنامه ای برای راه اندازی مجدد کلاس برای اکثر دانش آموزان در ژوئن 1, با نمرات دیگر به سر در تاریخ بعد بسته به شرایط. بدون اعلام شده است در زمانی که کلاس های دانشگاه سر گرفته خواهد شد.

چین گزارش کرده است در مجموع 4,633 مرگ و میر در میان 82,929 موارد ویروس.

___

سئول, کره جنوبی __ کره جنوبی تایید کرد 29 coronavirus موارد بیش از یک دوره 24 ساعته آن را به عنوان جنگ سنبله در عفونت های مرتبط با لکه های شبانه در سئول.

بیشتر موارد گزارش روز شنبه با کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری فشار ملی در مجموع به 10,991 با 260 مرگ و میر. آژانس می گوید: 26 از 29 جدید بيماران محلی منتقل, موارد, در حالی که بقیه سه آمد از خارج از کشور.

کره جنوبی caseload شده است در یک روند صعودی در هفته گذشته با حدود 120 موارد جدید شناسایی شده مربوط به کاباره ها در سئول سرگرمی Itaewon منطقه که از روز شنبه.

از شیوع بیماری های جدید در Itaewon تهدید کره جنوبی پیشرفت در آن ضد ویروس قرنطینه. این کشور گزارش داد صدها نفر از موارد جدید در هر روز بین اواخر فوریه و اوایل ماه مارس.

___

مینیاپولیس, مینه سوتا, رژیم صهیونیستی. تیم Walz گفت: او را اجازه اقامت خود را در خانه سفارش منقضی شده به عنوان برنامه ریزی شده در دوشنبه, اگر او را ترک کلید محدودیت در مکان برای نگه دارید تا دولت را مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

“من را دریافت نمی اشتباه — اعتقاد ما این است که امن ترین جای ما را می توان در صفحه اصلی” Walz گفت: در یک کنفرانس آدرس شنبه. “اما ما می دانیم که ما نمی تواند ادامه دهد مانند این برای همیشه.”

Walz ساخته شده پس از اعلام مقامات بهداشت منتشر شد به روز شده مدل سازی — ادا در هشدارهای — نشان داد که پتانسیل اثرات سناریوهای مختلف می تواند او را انتخاب کرده اند. این فرماندار دموکرات شده است تحت افزایش فشار سیاسی برای شل کردن محدودیت ها و برخی از صاحبان کسب و کار را تهدید سرپیچی اگر آنها در محل باقی می ماند.

Walz گفت: نظم جدید به ارمغان می آورد برخی از تعاملات اجتماعی “است که بسیار مهم در زندگی است.”

در حالی که ماندن در خانه سفارش منقضی خواهد شد, تغییرات او اعلام کرد مقدار تنها تدریجی آرامش از دولت محدودیت. میله, رستوران ها و مکان های دیگر که در آن مردم جمع در اعداد بزرگ نمی شود مجاز به بازگشایی برای کسب و کار به عنوان معمول فقط رتبهدهی نشده است. اما تجمعات از 10 نفر یا کمتر مانند خانواده جشن اجازه خواهد داشت. خرده فروشان بود که توقیف شده است به عنوان غیر ضروری خواهد شد مجاز به بازگشایی با محدودیت های در مورد چگونه بسیاری از مردم می توان اجازه داد داخل.

___

CHEYENNE Wyo. — وایومینگ ساکنان اجازه خواهد داشت به ناهار خوردن در رستوران ملاقات در کافه ها و جمع آوری در اعداد بزرگتر به عنوان بخشی از دولت جدید بهداشت عمومی سفارشات که اثر را جمعه.

رژیم صهیونیستی. Mark Gordon اعلام کرد سفارشات جدید یکشنبه به عنوان دولت همچنان به ارسال برخی از پایین ترین عفونت کروناویروس اعداد در کشور است.

رستوران و بار, جداول باید به اندازه کافی فاصله و کارکنان باید از پوشیدن چهره پوشانده اند. آنها نیاز به غربالگری COVID-19 علائم.

تا 25 نفر را مجاز به جمع آوری از 10 در حال حاضر. گوردون از مردم خواست تا همچنان به مراقب و گفت: “این ویروس هنوز از بین رفته اند.”

___

دنور — کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است متعهد به ارسال 96,000 آزمون coronavirus به دولت است.

پلیس ملاقات با رئیس جمهور در کاخ سفید در روز چهارشنبه به دنبال حمایت دولت فدرال برای کلرادو پاسخ به کروناویروس و سعی کنید برای تضمین اضافی تست لوازم و تجهیزات حفاظت فردی.

“من باید به دنبال تمام گزینه های ممکن که می تواند نجات بخش تجهیزات برای مردم کلرادو و مطمئن شوید که رئیس جمهور ما است و نه فقط منزوی در کاخ سفید و واقعا از آگاهی از آنچه که واقعا در رفتن در ایالات متحده بر روی زمین” پلیس گفت: پس از این نشست است.

این فرماندار دموکرات گفت: منابع کمک خواهد کرد که دولت در رسیدن به هدف خود از تست حداقل 8,500 مردم در روز است.

___

SANTA FE, N. M. — مکزیک جدید است که اجازه می دهد کسب و کارهای غیر ضروری از جمله خرده فروشان و ارائه دهندگان خدمات برای بازگشایی روز شنبه در حالی که نیاز به آن است که در صورت ماسک توان در مکان های عمومی, با چند استثنا.

مکزیک جدید رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام گفت که بعد از بهداشت عمومی منظور خواهد شد اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی در 25 درصد از عادی اشغال برای جلوگیری از ازدحام و محافظت در برابر coronavirus انتقال است. خرده فروشان بزرگ باید 20 درصد محدود کند.

جدید مکزیک مقامات بهداشت هشدار داد که عفونت در میان کودکان در حال افزایش. جدید مکزیک مقامات بهداشتی اعلام کرده اند 12 مرگ و میر بیشتر و 155 تازگی تایید عفونت از coronavirus.

تنگ تر محدودیت های کسب و کار را در محل باقی می ماند در شمال غربی مکزیک جدید که در آن نرخ بالای عفونت در ادامه به پریشان آمریکایی های بومی جوامع از جمله ملت ناواهو.

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل متحد پیش بینی است که این بیماری همه گیر کوروناویروس که موجب کوچک شدن اقتصاد جهان با 3.2% در این سال بیشترین انقباض پس از رکود بزرگ در دهه 1930 ،

U. N. اواسط سال گزارش منتشر شده در روز شنبه گفت: COVID-19 انتظار می رود که به بریده بریده اقتصادی جهانی در خروجی نزدیک به $8.5 تریلیون بیش از دو سال آینده پاک کردن تقریبا تمام دستاوردهای چهار سال گذشته است.

در ماه ژانویه, سازمان ملل پیش بینی متوسط رشد 2.5 درصد در سال 2020 است.

سازمان ملل متحد وضعیت اقتصادی جهان و چشم انداز گزارش گفت: این بیماری همه گیر است و همچنین “تشدید فقر و نابرابری” با حدود 34.3 میلیون نفر از مردم به احتمال زیاد به سقوط به زیر خط فقر شدید در سال 2020 — 56 درصد از آنها در آفریقا است.

آن گفت اضافی 130 میلیون نفر ممکن است پیوستن به صفوف مردم زندگی در فقر شدید تا سال 2030 خرید و فروش یک “ضربه بزرگ” به تلاش جهانی برای ریشه کن کردن فقر شدید و گرسنگی تا پایان این دهه است.

___

سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری رئیس گفت: این امکان جدید کروناویروس ممکن است در اینجا به ماندن هشدار آن را غیر ممکن است برای پیش بینی زمانی که این بیماری همه گیر ممکن است کنترل می شود.

“این ویروس ممکن است هرگز از بین برود” گفت: دکتر مایکل رایان در یک جلسه توجیهی در روز چهارشنبه. او گفت که تعدادی از افراد آلوده با COVID-19 تا کنون نسبتا کم است.

بدون واکسن, او گفت:, آن می تواند سال برای مردم به ساخت سطوح کافی از ایمنی نسبت به آن است.

“من فکر می کنم این مهم است برای قرار دادن این روی میز” او گفت:. “این ویروس ممکن است فقط یکی دیگر از ویروس بومی در جوامع ما,” او گفت که دیگر قبلا رمان بیماری هایی مانند HIV هرگز ناپدید شد اما درمان های موثر طراحی شده است اجازه می دهد تا مردم را به زندگی با این بیماری است.

رایان گفت: همچنان امید است که یک واکسن موثر توسعه یافته خواهد بود اما حتی پس از آن نیاز به یک مقدار زیادی از کار را به تولید عکس ها و توزیع آنها در سراسر جهان به مردم مایل به واکسینه شوند.

“هر یک از این مراحل مملو از چالش است.”

ماریا ون Kerkhove که ویژگی های رهبری برای COVID-19 اضافه شده است که او به رسمیت شناخته شده برخی از مردم “در یک حالت احساس کاملا از ناامیدی” اما اشاره کرد که متوقف کردن ویروس حتی بدون مداخلات پزشکی ممکن بود.

“مسیر این شیوع در دست ما است,” او گفت:. “ما را دیده اند برخی از کشورها را این ویروس را تحت کنترل است.”

___

مادرید — اسپانیایی مقامات بهداشتی می گویند آزمایش در مقیاس بزرگ برای کروناویروس جدید نشان داده است هیچ گله ایمنی در کشور است.

رئیس ملی اپیدمیولوژی مرکز مارینا Pollán می گوید که عمده مداوم بررسی نشان می دهد که تا کنون حدود 5 درصد از جمعیت حدود 2 میلیون نفر آلوده شده توسط virus.

مقامات ارائه شده در دوشنبه نتایج اولیه از بررسی آن آغاز شده و در هفته آخر مارس و برنامه ریزی شده است برای هشت هفته 30000 خانوار بودند که آزمایش ویروس.

مقامات امیدوارم که این بررسی را نشان می دهد مقیاس واقعی از شیوع آنها کمک کند نظارت بر پویایی آن و هدایت سیاست های بهداشتی.

Pollán گفت: این نشان از عمیق تفاوت های منطقه ای با بدترین آمار مناطق تعدادی از عفونت های پنج برابر بالاتر از حداقل متاثر از نقاط کشور.

او گفت: هیچ تفاوت بزرگ در نرخ ابتلا به عفونت تشخیص داده شده بین گروه های سنی و یا جنس است.

اسپانیا ثبت کرده است حداقل 27,000 COVID-19 کشته و تقریبا 229,000 موارد است.

___

آناپولیس, Md. — مریلند ساکنان دیگر نمی خواهد نیاز به اقامت در خانه, اما آنها را به شدت توصیه می شود برای ادامه به انجام این کار به خصوص اگر آنها مسن تر هستند و بیشتر در معرض coronavirus Gov. لری هوگان گفت: به عنوان او اعلام کرد که ایالت منظور است که اثر را در اواخر این هفته.

خواه فرماندار گفت: دولت به تدریج در حال حرکت به مرحله یک دولت طرح بازیابی در 5 p. m. روز شنبه پس از 14 روز از plateauing از کلید بیمارستان معیارهای. او همچنین گفت: این تصمیم پس از مشورت با دولت و تیم از کارشناسان بهداشت عمومی و رهبران کسب و کار.

فروشگاه های خرده فروشی ممکن است بازگشایی تا 50 درصد ظرفیت با منظقه وانت و تحویل به شدت تشویق و تمام بهداشت عمومی اقدامات احتیاطی در محل.

نمونه هایی از کسب و کار است که ممکن است بازگشایی شامل لباس و کفش فروشگاه حیوان خانگی groomers حیوانات تصویب پناهگاه کارواش گالری های هنری و کتابفروشی ها.

همه تولید ممکن است از سرگیری عملیات با چند شیفت تشویق کرد.

کلیساها و خانه عبادت ممکن است شروع به برگزاری مراسم مذهبی در 50% ظرفیت, با, هوای آزاد, خدمات, به شدت تشویق.

___

لس آنجلس — Los Angeles, شهرستان بازگشایی سواحل آن در آخرین کاستن از coronavirus محدودیت هایی که بسته شده اند اکثر کالیفرنیا فضاهای عمومی و کسب و کار برای نزدیک به دو ماه.

شهرستان سواحل و بسیاری از شهرستان متعلق به سواحل در طول 75 مایل از خط ساحلی بازگشایی دوشنبه اما با اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. این حرکت به عنوان کالیفرنیا آزمایشی برطرف برخی از اقامت در خانه محدودیت.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom هفته گذشته مجاز بسیاری از کسب و کار خرده فروشی به بازگشایی تحت محدودیت. روز سه شنبه گفت: برخی از دفاتر کسب و کار می تواند بازگشایی شده است. در ضمن هفت روستایی شمال کالیفرنیا شهرستانهای دریافت کرده اند اجازه دولت برای بازگشایی اقتصاد خود را با سرعت بیشتری.

___

نیویورک — New York شهرستان در حال راه اندازی یک خدمات عمومی کمپین برای اطلاع رسانی به والدین در مورد نادر سندرم است که تصور می شود مربوط به COVID-19 و تشخیص داده شده است در بیش از 80 کودک در شهر, شهردار, بیل د Blasio گفت.

دیجیتال تبلیغات هشدار پدر و مادر به علائم بیماری التهابی در کودکان شروع خواهد شد شنبه, de Blasio گفت و تبلیغات در رادیو و تلویزیون در پناهگاه اتوبوس و در روزنامه جامعه به دنبال خواهد داشت.

“ما به سرعت در حال اطلاع رسانی به خانواده ها در سراسر شهرستان” شهردار گفت. این سندرم بر عروق خونی و اندام و دارای علائمی از جمله تب طولانی درد شکم و استفراغ.

سه فرزند مبتلا به سندرم اند و در ایالت نیویورک از جمله یکی در شهر نیویورک است. از 82 کودکان مبتلا در شهر با آنچه در جهان پزشکی خواستار اطفال multisystem التهابی سندرم 53 آزمایش مثبت برای COVID-19 یا آن آنتی بادی de Blasio گفت.

___

BATON ROUGE, لوئیزیانا — رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز’ دولت شروع خواهد شد با انتشار نامهای از خانه های سالمندان که در آن ساکنان آزمایش مثبت برای coronavirus و که در آن وجود داشته است مرگ و میر ناشی از COVID-19.

دولت در ابتدا منتشر شد که اطلاعات اولیه در وقوع, اما بعد از آن متوقف شد ارائه جزئیات ارائه تنها تعداد ساکنان خانه سالمندان ایالت که آزمایش مثبت و چه کسی فوت کرده اند.

که پرسش در مورد اینکه آیا اعضای خانواده از ساکنان خانه سالمندان که آلوده شد و گفت: آنچه اتفاق می افتد در مرکز.

دکتر الکس Billioux رهبر لوئیزیانا بهداشت عمومی کار می گوید دولت سر گرفته خواهد شد ارائه جزئیات شنبه. اطلاعات را شامل می شود که در خانه های سالمندان دیده می شود و یا ساکنان کارکنان تست مثبت برای coronavirus چگونه بسیاری از بهبود و چگونه بسیاری از ساکنان کشته شده اند در یک مرکز.

دولت در بخش بهداشت و درمان می گوید ساکنان خانه سالمندان حساب 37 درصد از تمام مرگ و میر ویروس در لوئیزیانا.

___

رم — ایتالیا تایید کرده است یک بسته از کاهش مالیات و کمک های مالی برای کمک به شهروندان اعم از هتل و صاحبان رستوران ها به کار پدر و مادر که در حال مبارزه با ویرانی اقتصادی از این بیماری همه گیر.

گفت: برتر جوزپه کونته پرداختن به ملت پس از جلسه هیئت دولت یکشنبه شب: “خود را فریاد زنگ نمی فرار ما است.”

امداد اقدامات با هدف کاهش آسیب به اقتصاد ایتالیا که در حال حاضر راکد قبل از COVID-19 شیوع برآورد شده برای برخی از هزینه 55 میلیارد یورو (60 میلیارد دلار).

در زیر بسته پدر و مادر را از 1200 یورو ($1,325) به پرداخت هزینه برای نگهداری از کودکان و یا برای تفریح تابستان مراکز از مدارس بسته شده اند از ماه مارس توسط lockdown برای سرایت مهار و نمی بازگشایی تا سپتامبر.

با ایتالیا عمده صنعت گردشگری ویران ممنوعیت سفر به صاحبان هتل و ساحل موسسات نمی خواهد که به پرداخت مالیات بر املاک و مستغلات و رستوران ها و کافه ها را مجاز به استفاده از پیاده رو فضا برای جداول در خط با فاصله ایمنی قوانین بدون نیاز به پرداخت مالیات برای اشغال اموال عمومی.

___

CHEYENNE Wyo. — دسترسی به جنوب نیمی از پارک ملی یلوستون سر گرفته خواهد شد دوشنبه از طریق وایومینگ.

پارک مقامات همچنین صحبت کردن با مونتانا مقامات در مورد بازگشایی بقیه پارک پس از هفت هفته از بسته شدن به دلیل coronavirus.

سرپرست مخفی Sholly اعلام کرد که بخشی از بازگشایی روز شنبه به چندین پارک های ملی آغاز خواهد شد و یا آماده شدن برای باز کردن.

پیچیده یلوستون را بازگشایی وایومینگ به تازگی برداشته 14 روز خود قرنطینه سفارش برای خارج از کشور بازدید کنندگان در غیرضروری کسب و کار, اما یکی باقی می ماند در محل در مونتانا. Sholly با اینحال توصیف یلو رویکرد به عنوان یک راه خوب برای آماده شدن برای اجتماعی فاصله.

___

MONTGOMERY, علا. — خواه رهبر آلاباما در مجلس سنا گفت که دولت coronavirus امداد بودجه را نمی توان مورد استفاده برای ایجاد یک خانه ملت قرار دادن به بقیه این ایده که درو فوری واکنش.

صرف 200 میلیون دلار برای خانه ملت شد در یک لیست همراه با پزشکی از راه دور و هزینه های مرتبط با این بیماری همه گیر است که قانونی رهبران ارسال فرماندار از کاربردهای بالقوه برای دولت 1.8 میلیارد در مراقبت عمل بودجه.

سخنگوی رئیس جمهور مجلس سنا Pro Tem دلم مارش گفت: ایده این است که در حال حاضر ، مارش سخنگوی خواهد Califf در بیانیه ای گفت: آنها باید هدایت است که آن را روشن می سازد پول نمی تواند مورد استفاده برای ساخت و ساز خانه ملت.

___

مسکو — کرملین سخنگوی دیمیتری Peskov می گوید: او رو دو طرفه پنومونی ناشی از کوروناویروس.

صحبت در مصاحبه ای با کسب و کار روزانه کومرسانت, Peskov گفت که او در ابتدا تنها یک تب کوچک شد و تحت درمان در خانه. او گفت که او در بیمارستان بستری شد و پس از او تا به حال یک کامپیوتر توموگرافی که نشان داد هر دو ریه های خود قرار گرفتند.

52 ساله Peskov روز دوشنبه گفت که او قراردادی ویروس اما نمی دهد جزئیات از وضعیت خود.

او چهارمین ارشد روسی رسمی برای تست مثبت برای ویروس. نخست وزیر میخائیل Mishustin اعلام کرد که او آلوده در آوریل 30 و در روزهای بعد ساخت و ساز وزیر ولادیمیر Yakushev و وزیر فرهنگ و ارشاد اولگا Lyubimova همچنین آزمایش مثبت است.

این روشن نیست که آن دسته از مقامات گذشته در دیدار با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور که محدود خود را ظاهر عمومی برگزار شد و بسیاری از جلسات خود را آنلاین.

روسیه رتبه دوم را پس از ایالات متحده در تعدادی از عفونت با بیش از 242,000 موارد از جمله 2,212 مرگ و میر.

___

بروکسل — بلژیک ساکنان قادر خواهد بود برای دریافت کوتاهی مو و بازدید از جاذبه های فرهنگی و دوباره هفته بعد وقتی که آرایشگر مغازه ها و موزه ها مجاز به بازگشایی شده است.

اما نخست وزیر بلژیک سوفی Wilmes هشدار داد پس از جلسه شورای امنیت ملی که در جریان تهدید از coronavirus به معنی وجود دارد “احتمالا نمی خواهید به بازگشت به حالت عادی در این تابستان.”

Wilmes اعلام کرد که در این کشور مستند خروج از برنامه, موزه, تاریخی ساختمان ها و باغ وحش ها می تواند بازگشایی در مارس 18, اما نیاز به راه اندازی فروش بلیط آنلاین سیستم ها و ترتیبات برای جلوگیری از جمعیت بزرگ.

تاریخ هنوز اعلام کرد برای بازگشایی هتل ها و کافه ها و رستوران ها در بلژیک که بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که حداقل 8 ژوئن. تمام رویدادهای ورزشی و فرهنگی باقی می ماند به حالت تعلیق تا 30 ژوئن.

بلژیک شروع به بلند کردن اجسام مستند اقدامات این هفته با بازگشایی طیف وسیعی از مغازه ها و کسب اجازه برای ساکنان به ملاقات با حداکثر چهار نفر دیگر از یک خانواده است.

___

ریو دو ژانیرو — برزیل جمهور Jair Bolsonaro شده خود را مشاهده کنید COVID-19 نتایج آزمون به دیوان عالی کشور پس از چندین تجدید نظر که فرود در این کشور را از اتهام.

دفتر دادستان کل گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای که آزمایشات نشان می دهد رئیس جمهور نیست قرارداد این ویروس اما اسناد هنوز منتشر شود.

یک بن بست مربوط به Bolsonaro آزمون آغاز شد و با درخواست از O Estado de S. Paulo, روزنامه و منجر به چندین قضات سفارش رهبر راست به ارائه نتایج.

با استناد به پزشکی حریم خصوصی Bolsonaro جنگیدند سفارشات تا زمانی که دادگاه عالی طرفه با دادگاه های فدرال. او همواره به عنوان coronavirus همه گیر و متزلزل دست با هواداران است.

Bolsonaro گفت: در پایتخت برازیلیا که او بحث خود را با وزیر بهداشت گسترش استفاده از کلروکين در بیمارستان, ضد مالاریا مواد مخدر به طور گسترده ای تبلیغ توسط رهبر به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای درمان جدید کروناویروس.

قبل از روز وزیر بهداشت نلسون Teich هشدار داد در حساب رسمی توییتر در برابر کلروکين عوارض.

___

واشنگتن — اف بی آی و وزارت امنیت سایبر بخش هشدار هکرها با حمایت دولت چین ممکن است در تلاش برای سرقت از محققان ایالات متحده در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

این دو سازمان با صدور اطلاعیه خدمات عمومی از تهدید بالقوه در روز چهارشنبه. آنها با صدور مشابه هشدار در اوایل این ماه.

یک بیانیه مشترک می گوید چین در تلاش ایجاد یک “تهدید قابل توجهی” به مراقبت های بهداشتی و دارویی و تحقیقاتی بخش است.

اف بی آی و سازمان امنیت سایبر و امنیت زیرساخت آژانس می گوید این امر انتشار جزئیات فنی این تهدید در روزهای آینده و خواسته سازمان برای گزارش هر گونه فعالیت مشکوک.

مقامات ایالات متحده به مدت طولانی شکایت کرده است که چین با استفاده از نرم به سرقت علمی و اقتصادی برای تقویت اقتصاد آن است. این اخطار می آید در میان افزایش تنش بین دو دولت بیش از ریشه های شیوع و چین پاسخ اولیه.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdv.gdv.htulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو