توسط آسوشیتد پرس

لندن — بریتانیا در حال برنامه ریزی برای بازگشایی باغ وحش سافاری پارک ها و درایو در تئاتر به عنوان بخشی از کاهش مستند اقدامات از COVID-19 بیماری همه گیر.

اما این حرکت توسط نخست وزیر بوریس جانسون مواجه است انتقاد در میان عدم بازگشایی مدارس به همه دانش آموزان قبل از تابستان به عنوان برنامه ریزی شده بود.

اگر چه بسیاری از زبان انگلیسی مدارس ابتدایی شده اند باز برای کودکان از کلید کارگران دولت محافظه کار تا به حال می خواستم به همه دانش آموزان فرصت برای بازگشت به زیر ماه در منزل آموزش. اما مدارس فضای کافی ندارد به آدرس اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

جانسون است که انتظار می رود را اعلام بعد شنبه.

خود را در خیابان داونینگ دفتر می گوید که امیدوار است که بازگشایی سافاری پارک ها و باغ وحش ها کمک خواهد کرد که خانواده صرف زمان خارج از منزل که در آن شانس ابتلا به این ویروس بسیار پایین تر است.

باغ وحش لندن و جاذبه های دیگر در سراسر این کشور هشدار داده بود آنها مواجه دائم بسته شدن اگر چیزی نیست به زودی انجام می شود.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به می دانم که امروز در مورد شیوع ویروس:

— Virus دهنی جهانی اقتصاد مشاغل – حتی بدون 2nd, موج

— در پاکستان COVID-19 فقط آخرین اپیدمی در مناطق زده مزمن و فقر و سوء تغذیه و خشونت

— کاهش محدودیت در اندونزی سرمایه باعث نگرانی

— آن را به یک مسئله شده است که استدلال در مورد ماه هر دو توسط کارشناسان و مردم قدم زدن از طریق پارک در سراسر جهان: می تواند به افرادی که احساس می کنم بیمار گسترش coronavirus و اگر پس باید همه ما با پوشیدن ماسک برای جلوگیری از آن ؟ حتی سازمان بهداشت جهانی نمی تواند به نظر می رسد به آن را دریافت مستقیم. در روز سه شنبه U. N. آژانس بهداشت درهم برای توضیح به ظاهر متناقض نظرات آن ساخته شده است که در روزهای اخیر در مورد دو مسائل مربوط.

— مسکو آمده از یک سخت مستند با دولت در شهرستان با اشاره به کاهش سرعت در coronavirus شیوع و منتقدان ابراز نگرانی بالقوه برای موج جدیدی از عفونت در پایتخت روسیه است. می آید هفته قبل در سراسر کشور رای به اصلاحات قانون اساسی که اجازه می دهد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور برای باقی ماندن در قدرت تا 2036 و محکوم شد توسط مخالفان کرملین به عنوان انگیزه های سیاسی.

— کارشناسان نگران هستند که بیشتر افزایش coronavirus در زیر مناطق در حال توسعه با لرزان سیستم های بهداشتی می تواند به تضعیف تلاش ها برای متوقف کردن بیماری همه گیر. برزیل و مکزیک و آفریقای جنوبی و هند و پاکستان در میان کشورها کاهش مستند محدودیت های خود را قبل از شیوع بیماری باید به اوج خود رسید و بدون نظارت دقیق و تست سیستم در محل.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری است که امروز اتفاق می افتد:

برلین — آلمان طولانی تر شدن آن هشدار سفر به بیش از 160 کشور خارج از اروپا تا پایان ماه اوت.

موافقت دولت چهارشنبه به گسترش ارشاد معرفی شده در مارس 17 با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس تقریبا در تمام کشورهای غیر اتحادیه اروپا به غیر از بعضی ها که با موفقیت شامل شیوع.

هفته گذشته آلمان خود را کاهش داد هشدار سفر به بقیه از 27 کشور اتحادیه اروپا و سوئیس و لیختن اشتاین و نروژ ایسلند و بریتانیا است.

همچنین چهار شنبه, دولت اعلام کرد در پایان از کنترل مرز برای شهروندان اتحادیه اروپا از آمدن به آلمان است. تقریبا تمام ایالات آلمان نیاز به ورود مسافران از کشورهای است که 50 مورد در هر 100,000 نفر در هفت روز گذشته به قرنطینه به مدت دو هفته. این است که در حال حاضر مورد برای هموطنان کشور عضو اتحادیه اروپا در سوئد.

___

ژوهانسبورگ — آفریقای تایید coronavirus موارد پیشی گرفته اند 200,000.

که با توجه به آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. 54 کشور قاره 202,782 موارد و 5,516 مرگ و میر.

در حالی که آفریقا هنوز هم نشان دهنده درصد کوچکی از کل جهان به COVID-19 موارد به خوبی زیر 5 درصد مقامات در جنوب آفریقا و در جای دیگر ابراز نگرانی کرده اند چرا که تعدادی از عفونت همچنان به صعود.

آفریقای جنوبی آگهی قاره با 52,991 موارد با تقریبا دو سوم از آنها در کیپ غربی استان محور در شهر کیپ تاون.

مصر 36,829 موارد و نیجریه 13,464.

___

اسلام آباد — پاکستان coronavirus عفونت افزایش یافت و گذشته از 5000 به عنوان سازمان بهداشت جهانی از دولت خواست برای تحمیل یک هفته دو مستند به بنیادی بی امان سنبله در موارد جدید.

پاکستان ثبت کرده است 113,702 مورد تأیید و 2,255 مرگ و میر.

تا به حال پاکستان روزانه تست نرخ hovered حدود 25000 اما چه کسی می گوید که باید دو برابر آن است.

نخست وزیر عمران خان آمده است تحت انتقاد از مخالفان سیاسی و متخصصان بهداشت برای کاهش مستندات با وجود افزایش تعداد و هیچ پیشرفت در ردیابی COVID-19 شیوع است.

خان که مواخذه پاکستانی برای پوشیدن ماسک و حفظ فاصله اجتماعی می گوید: اقتصاد نمی تواند زنده ماندن در مجموع مستند و فقیرترین در پاکستان خواهد بود که سخت ترین ضربه.

پاکستان آهسته بود برای مهار رادیکال رهبران مذهبی بودند که در ابتدا مجاز به دعوت از مبلغان اسلامی برای حضور در یک گردهمایی در اواسط ماه مارس بود که راه را برای گسترش عفونت را در آنجا به غزه ،

خان نیز حاضر به تعطیل کردن مساجد در طول ماه مبارک رمضان و کاهش محدودیت های پیش از عید-al فطر تعطیلات. از آن به بعد تعداد موارد همچنان ادامه دارد به ظهور و پزشکی کارگران نگران ضعف سیستم بهداشت و درمان است که به سختی از 3000 تخت ICU برای یک جمعیت از 220 میلیون غرق خواهد شد.

___

مسکو — آن را به پایتخت روسیه حدود دو ماه به رفع تمام coronavirus محدودیت شهردار مسکو گفت.

این وضعیت در مسکو در حال بهبود است اما شیوع نشده است به طور کامل ریشه کن سرگئی سوبیانین گفت: در جلسه دولت. “ما هنوز هم محدودیت های مربوط به حوادث دسته جمعی — حضور در تئاتر, سینما, سالن های کنسرت و رویدادهای ورزشی است. تصمیم گیری (برای بلند کردن این محدودیت ها) بیشتر خواهد شد به احتمال زیاد ساخته شده در آغاز ماه جولای” سوبیانین گفت.

این هفته شهردار اعلام پایان دقیق و مستند در این شهرستان که در محل بوده است از اواخر ماه مارس است. شروع از سه شنبه ساکنان مسکو دیگر نیاز به ماندن در خانه و یا به دست آوردن الکترونیکی عبور برای سفر در اطراف شهرستان. تمام محدودیت ها در مصرف پیاده روی با استفاده از حمل و نقل عمومی و یا رانندگی برداشته شده است به عنوان به خوبی. سرو زیبایی نیز بازگشایی شد شنبه. در فضای باز تراس کافه ها و رستوران ها و همچنین موزه ها و کلینیک های دندانپزشکی هستند برای باز کردن در ژوئن 16. مهد کودک ورزشگاه و فضاهای داخلی در کافه ها و رستوران ها خواهد بود و مجاز به کار با شروع ماه ژوئن 23.

در هفته های اخیر به طور رسمی گزارش روزانه, شماره جدید کروناویروس عفونت در مسکو کاهش یافته است و از بیش از 6000 به زیر 2000 نیست. روز چهارشنبه مقامات بهداشتی در این شهرستان گزارش یک رکورد کم از 1,195 عفونت های جدید. در مجموع مسکو به ثبت رسیده 199,785 تایید موارد 40 درصد از روسیه caseload بیش از 493,000 contagions.

___

TIRANA, Albania — آلبانیایی مقامات روز چهارشنبه گزارش 42 جدید کروناویروس موارد کمترین تعداد تا کنون بیش از دو هفته پس از این کشور آرام مجموع آن مستند.

مقامات به نام مردم برای جلوگیری از تجمع جرم اما یک ویروس جدید خوشه گزارش روز شنبه درگیر افراد شرکت کننده در یک مراسم تشییع جنازه.

وزیر بهداشت Ogerta Manastirliu گفت: تعداد موارد افزایش یافته است با توجه به “جامعه انتقال” ویروس.

تعداد بسیار کمی از مردم همچنان به پوشیدن ماسک در خیابان. ورزشی برگزار شد بدون طرفداران و هیچ کنسرت و یا دیگر فعالیت های فرهنگی مجاز است. حمل و نقل عمومی خواهد شد در روز دوشنبه.

به عنوان چهارشنبه آلبانی تا به حال 34 تایید مرگ و 1,341 موارد تایید شده.

___

وین — اتریش روز چهارشنبه اعلام کرد که با باز کردن مرزهای خود به اروپا و همسایه ها از تاریخ 16 ژوئن با استثنا از کشور اسپانیا, پرتغال, سوئد و بریتانیا است.

وزیر امور خارجه الکساندر Schallenberg همچنین گفت که در مرز با ایتالیا به جنوب خواهد بود, باز, بدون, شرایط, اما این یک هشدار سفر به اتریش شهروندان در محل برای لومباردی.

شمال ایتالیا منطقه است کانون ایتالیا اپیدمی شده است نمایش سه رقمی و رشد روزانه عفونت در حالی که بسیاری از نقاط کشور تعداد انگشت شماری یا کمتر.

در حالی که ایتالیا افتتاح شد مرزهای خود را در ژوئن 3, اتریش با بی میلی به باز کردن خود را در مرز مشترک بوده و از یک نقطه درد بین کشورهای همسایه به خصوص که فصل گردشگری می شود. اتریش باز به این معنی است که بازدید کنندگان از مجموع 31 کشور دیگر نیاز به انجام یک دو هفته ای قرنطینه.

___

کلمبو — سریلانکا را مقامات بهداشتی می گویند مکان های عبادت است که باید باقی مانده بسته برای سه ماه گذشته می تواند بازگشایی جمعه شروع موضوع اجتماعی فاصله دستورالعمل برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

مدیر کل خدمات درمانی آنیل Jasinghe گفت: به 50 نفر می تواند جمع در هر محل عبادت بلکه باید با حفظ فاصله خود از دیگران هر دو در داخل خانه و خارج از منزل.

اگر وجود دارد هیچ فضایی به جای 50 نفر از جمله مکان های عبادت می توانید اعتراف نیم عادی خود ظرفیت, او گفت:.

سریلانکا گزارش کرده است نه موارد خارج از خوشه شناخته شده برای ماه گذشته است. این کشور تایید کرده است 1,859 فتح کرد گرفته شد بیماران با 11 مرگ و میر.

___

دهلی نو — هند گزارش جدید از افزایش نزدیک به 10 ، 000 coronavirus عفونت شنبه با مجموع caseload از 276,583 پنجم بالاترین در جهان است.

وزارت بهداشت تایید 9,985 موارد جدید و 274 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته. مجموع تلفات رسیده اند 7,745.

ماهاراشترا تامیل نادو و دهلی نو در حال بدترین ضربه متحده است.

سنبله می آید به عنوان دولت بازگشایی شد, رستوران ها, مراکز خرید و مکان های عبادت در بسیاری از هند پس از بیش از 2 ماهه مستند. مترو, هتل ها و مدارس بسته باقی می ماند.

هند تا کنون تست شده بیش از 4.9 میلیون نفر با ظرفیت روزانه عبور 140,000.

تعداد موارد جدید افزایش یافت پس از دولت شروع آرامش محدودیت. نیز وجود دارد افزایش عفونت در مناطق روستایی هند پس از بازگشت از صدها نفر از هزاران نفر از کارگران مهاجر که شغل خود را از دست در طول مستند.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش کرده است 50 موارد جدید COVID-19 به عنوان مقامات شروع نیاز به کاباره ها کارائوکه اتاق ها و سالن های ورزشی به ثبت نام مشتریان خود را با گوشی های هوشمند کدهای QR به طوری که آنها می تواند به راحتی واقع زمانی که مورد نیاز است.

این ارقام از کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز چهارشنبه به ارمغان ملی در مجموع به 11,902 موارد و 276 مرگ و میر. حداقل 41 از موارد گزارش شده از پر جمعیت سئول شهری که در آن مقامات در تلاش برای ردیابی انتقال مربوط به سرگرمی سالن اجتماعات کلیسا و کارگران کم درآمد است که نمی توان به ماندن در خانه.

از اواخر ماه مه در این کشور گزارش شده است حدود 30 تا 50 مورد جدید در هر روز تجدید حیات است که تهدید به پاک کردن برخی از سخت موفق به کسب سود در برابر ویروس به عنوان مردم شروع به سهولت در فاصله.

در سراسر کشور نیاز از کدهای QR در “معرض خطر” سالن می آیند و پس از یک محاکمه اجرا در شهرهای سئول, اینچئون و تعجب که در آن برخی از 300 کسب و کار با استفاده از یک برنامه توسعه یافته توسط شرکت اینترنتی Naver برای جمع آوری اطلاعات از برخی از 6000 مشتریان. دولت نیز تشویق و کلیسا و کتابخانه و بیمارستان و سینما به طور داوطلبانه اتخاذ فن آوری است.

کره جنوبی به شدت بسیج فن آوری ابزار برای ردیابی تماس ها و اجرای قرنطينه.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de