آخرین: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او ‘عادت به پوشیدن ماسک

توسط آسوشیتد پرس

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را “مورد استفاده قرار گرفتن به” پوشیدن ماسک به او نشان داد او از اتاق جلسه کاخ سفید تریبون.

او را گفتن به خبرنگاران گفت که او “هیچ مشکلی” با پوشیدن یکی گفت: “من آن را حمل. من آن را می پوشند… و من ادامه خواهیم داد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات اخیر یک تغییر عمده در تن برای رئیس جمهور که صرف ماه مقاومت در برابر پوشیدن یک ماسک و یک بار پیشنهاد آنها یک بیانیه سیاسی علیه او.

اما او به خبرنگاران گفت: روز شنبه که او را “مورد استفاده قرار گرفتن به ماسک” و با استفاده از یکی که مناسب است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس خود را کشیده از یک دست کت و شلوار جیب و تشویق عمومی گفت: “اگر تو هم نزدیک من قرار داده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نظر آمد و در پایان از بازگشت از شب جلسه به طول انجامید که در کمتر از نیم ساعت. مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به تنهایی با کارشناسان بهداشت عمومی ظاهر می شود.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— CDC: تست آنتی بادی نشان می دهد ویروس نرخ 10x بالاتر

— اردن به بازگشایی فرودگاه به گردشگران در ماه اوت

خسته از رهبران اتحادیه اروپا در نهایت پرچ $2.1 تریلیون بودجه و coronavirus بازیابی صندوق

— تحقیقات جدید نشان می دهد که آنتی بادی های سیستم ایمنی بدن باعث می شود برای مبارزه با کروناویروس ممکن است تنها در چند ماه گذشته در افراد مبتلا به بیماری خفیف, با توجه به گزارش جدید مجله پزشکی انگلستان.

— وزارت دادگستری می گوید هکرها همکاری با دولت چین هدف شرکت توسعه coronavirus واکسن و سرقت صدها میلیون دلار از مالکیت معنوی و اسرار تجاری از شرکت ها در سراسر جهان.

— با همه گیر بدتر شدن و کمک انقضای واشنگتن را در بخش خنثی کردن جدید امداد بسته است.

دنبال AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

دنور — کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس دستور داده است تا کافه ها و رستوران ها در سراسر کشور برای جلوگیری از خدمت به الکل گذشته 10 p. m. به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در میان بزرگسالان جوان همچنان به افزایش است.

او می گوید: کسی که مست شده می داند که بازدارندگی کاهش می یابد و اجتماعی فاصله طول می کشد یک صندلی عقب زمانی که گروه های زیادی درگیر هستند.

منظور این است که انتظار می رود به اثر قبل از تعطیلات آخر هفته و آخرین برای 30 روز. آخرین تماس در کلرادو میله است که به طور معمول 2 صبح

فرماندار قبلا دستور داده میله بسته به عنوان دولت شاهد یک چشم انداز مثبت در مورد, اما کسانی که در خدمت مواد غذایی اجازه داده شد برای باز باقی می ماند.

___

BATON ROUGE, La. — رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز نگه داشتن لوئیزیانا ماسک اختیارات و محدودیت های کسب و کار در محل برای حداقل دو هفته بیشتر به عنوان تعدادی از coronavirus بيماران در بيمارستان ها صعودی در تمام مناطق از دولت است.

دموکراتیک فرماندار مقررات جاری تعیین شد منقضی جمعه اما به جای آن را گسترش خواهد داد تا حداقل Aug. 7.

قوانین محدود کردن رستوران ها به 50 درصد ظرفیت در شخص ناهارخوری محدود کردن میله به بایگانی اطلاعات و تحویل فقط و محل اشغال محدودیت در ورزشگاه, سالن ها و دیگر کسب و کار تلقی غیر ضروری. پوشش صورت نیاز برای هر کسی که در سنین 8 و بالاتر با پزشکی استثنا. داخل سالن اجتماعات بالاتر از 50 نفر هستند ممنوع است.

ادواردز’ اعلام شد شنبه.

“ما هنوز هم بسیاری از COVID-19 در لوئیزیانا بیشتر از ما می خواهید و آن را گسترده در سراسر کشور ما” فرماندار گفت. وی افزود: “شکی نیست که ما باید یک راه طولانی برای رفتن و این وضعیت بسیار جدی است و به خصوص آن را به عنوان مربوط به بستری شدن در بیمارستان.”

___

بیش از 1500 COVID-19 بیماران بستری شده بودند روز سه شنبه. الکس Billioux فرماندار بالا, عمومی بهداشت, مشاور می گوید: بیمارستان ظرفیت در حال تبدیل شدن بیشتر تیره و تار با برخی از بیمارستان ها نیاز به ارسال بيماران به امکانات دیگر چون آنها اصلا فضا به درمان آنها.

لاس وگاس — اتحادیه ها به نمایندگی 65,000 لاس وگاس-منطقه کازینو کارگران کاهش یافته است دو MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی خواص از طرح دعوی در دادگاه, متهم شرکت skimping coronavirus اقدامات حفاظتی.

آشپزی اتحادیه اجرایی آن را پیروزی برای رها کردن اقدامات قانونی علیه صاحب Bellagio رفت و آمد مکرر و امضای آپارتمان برج و شروع “تسریع داوری” بیش از ایمنی مورد نیاز است.

این اتحادیه می گوید: 22 کارگران و یا اعضای خانواده وابسته اند و از COVID-19. MGM اقامتگاههای تفریحی را در روز سه شنبه به نام دادگاه پرونده “بیهوده و بیمعنی.”

آشپزی و bartenders اتحادیه رساندیم ادعا می کند در برابر Caesars Entertainment, اپراتور harrah’s لاس وگاس بیش از اقدامات در یک رستوران وجود دارد.

___

برازیلیا, برزیل — برزیل جمهور Jair Bolsonaro می گوید که او تا به حال یک سوم آزمون برای دیدن اگر او هنوز هم با آلوده coronavirus و نتیجه منتشر خواهد شد چهارشنبه.

صحبت کردن با هواداران در مقابل اقامتگاه ریاست جمهوری سه شنبه Bolsonaro گفت: “خدا من را تست منفی است.”

رئیس جمهور اعلام کرد در جولای 7 که او COVID-19 بیماری است که می تواند ناشی از ویروس است. در جولای 15, او گفت که او تا به حال آزمایش مثبت یک بار دیگر.

Bolsonaro می گوید که اگر او آخرین آزمایش ثابت می کند منفی او می خواهد به سفر جمعه به دولت Piauí در شمال شرقی برزیل است. سر از برزیل در وزارت توسعه منطقه ای در حال برنامه ریزی برای سفر به این شهر در فلرینو که دولت به اختصاص جدید مسکن و بهداشت سیستم.

___

جکسون Wyo. — وایومینگ را تایید کرده است countywide ماسک دستور با چند استثنا در Teton County طول coronavirus بیماری همه گیر.

به جکسون هول, اخبار و راهنمای گزارش داد که دولت سلامت افسر Alexia Harrist امضا دوشنبه ساعت پس از Teton County هیئت شهرستان در کمیسیون رای دادند به اتفاق آرا به تصویب یک قطعنامه از دستور. امضای او لازم بود به منظور قانون است.

در این قطعنامه است که در اثر از طریق ژوئیه 31. افرادی که سلامت جسمی یا ذهنی به دلیل پوشیدن ماسک معاف هستند تحت نظم و نیازی به ارائه اسناد و مدارک. این حکم در نظر گرفته شده است به منظور کاهش گسترش COVID-19.

___

آتلانتا — جورجیا گزارش دوم آن-کمترین روزانه تعداد مرگ و میر در روز سه شنبه پس از COVID-19 همه گیر شروع و در چه مقامات بهداشت گفت: یک نتیجه از افزایش تعداد coronavirus عفونت های دولت دیده می شود از ماه ژوئن.

روز مرگ گزارش شده است در کشور گرجستان است که اغلب نه بعد از آن رخ می دهد و آن را غیر معمول نیست برای دیدن یک پشت سر هم از مرگ و میر گزارش شده فقط پس از یک تعطیلات آخر هفته. اما روز سه شنبه در مجموع 78 بود زیر تنها 100 گرجستان مرگ و میر گزارش شده در مارس 7.

“این است که با توجه به کاهش گزارش بیش از آخر هفته اما فقط به عنوان ما شاهد افزایش موارد بستری شدن در بیمارستان ما شاهد تعداد مرگ و میر افزایش می دهد همچنین” نوشت: وزارت بهداشت سخنگوی نانسی Nydam یک ایمیل به در.

Nydam نمی تواند بلافاصله می گویند که مرگ و میر گزارش شده شنبه اتفاق افتاده بود. اعداد تحت فشار قرار دادند گرجستان را 7 روز و 14 روز روند در مرگ و میر خود را به بالاترین نقطه از اواخر ماه ژوئن است.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از سر گرفته است و نقش بازیگران در کاخ سفید را coronavirus جلسات روز سه شنبه, بازگشت به تریبون در نشست خبری اتاق در امیدوار است که او می تواند تقویت پشتیبانی از دولت او را در میان ضعیف نظرسنجی شماره.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید دولت در حال انجام است به خوبی با واکسن و درمانی توسعه است.

او می گوید این کشور آموخته زیادی در مورد این بیماری و “دولت من در هیچ چیز متوقف خواهد برای نجات جان انسان ها و سپر آسیب پذیر است که بسیار مهم است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین هشدار شیوع ویروس “احتمالا متاسفانه بدتر قبل از آن بهتر می شود – چیزی است که من دوست ندارم گفت: در مورد همه چیز, اما این راه آن است.”

___

ST. پل Minn. — مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz می گوید دولت در حال پیشرفت است در ناشی coronavirus عفونت در دولت تسهیلات مراقبت دراز مدت.

Walz و مقامات بهداشتی دولت به استناد یک کاهش چشمگیر در مرگ و میر و موارد جدید COVID-19 در خانه های سالمندان و دیگر امکانات بیش از دو ماه گذشته. ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت هنوز هم اکثریت را از coronvirus مربوط به مرگ و میر در مینه سوتا اما مقامات می گویند مداخلات خود را از اواسط ماه مارس منجر به افت قابل ملاحظه در روزانه مرگ و میر و شیوع بیماری در جمع مراقبت از تنظیمات.

“ما قطعا در نظر گرفتن یک پیروزی دامان” Walz به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه. “کلید در اینجا کنترل عفونت.”

مقامات درهم برای پاسخ به عنوان مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از امکانات رز در اواخر ماه آوریل و اوایل ماه مه. Walz برشمرد “طرح نبرد” در اوایل ماه مارس که شامل گسترش, تست بیشتر شخصی دنده محافظ برای کارکنان بهداشت و حصول اطمینان از “کافی” سطح نیروی انسانی هنگامی که کارگران بیمار قرار می گیرند.

مقامات روز سه شنبه گفت: کسانی که تلاش جمعی کار کرده اند. در اوایل ماه مه وجود دارد 23 امکانات گزارش موارد جدید در هر روز. این تعداد در حال حاضر حدود شش هر روز رادیو دولتی مینسوتا اخبار گزارش.

___

BATON ROUGE, La. — لوئیزیانا بیمارستان رهبران هشدار داد که تلاش برای مبارزه با شیوع کروناویروس می تواند مانع محافظه کار مجلس ایران از’ فشار برای لغو رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز’ بهداشت عمومی اورژانس اعلام شده است.

لوئیزیانا انجمن بیمارستان در حال پیوستن به مذاکرات مجلس رس Schexnayder در تلاش برای منصرف کردن قانونگذاران جمهوری خواه از امضای یک دادخواست ابطال دموکراتیک فرماندار ویروس پاسخ سفارشات.

درخواست نیاز به پشتیبانی از اکثریت مجلس یا سنا.

هواداران می گویند ادواردز فلج کننده اقتصاد با محدودیت. بیمارستان انجمن استدلال می کند حذف اضطراری اعلام خواهد, کاهش امکانات بهداشتی’ توانایی را در پرستاران و پزشکان از کشورهای دیگر گسترش خدمات پزشکی از راه دور و افزایش ظرفیت تخت.

___

کلمبیا ، — میسوری روز سه شنبه گزارش داد بیش از 1100 جدید کروناویروس موارد دوباره شکستن رکورد خود را برای بزرگترین واحد در روز افزایش موارد است.

داده ها از دولت در بخش بهداشت و درمان نشان می دهد 34,762 مردم باید آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از این ویروس برای اولین بار زده میسوری یک 1,138 افزایش موارد گزارش شده در مقایسه با دوشنبه است.

میسوری آخرین مجموعه خود رکورد بزرگترین افزایش در موارد گزارش شده در یک روز در روز شنبه زمانی که دولت اعلام کرد یکی دیگر از 958 نفر بیمار توسط ویروس.

___

NEW ORLEANS — مدارس دولتی در نیواورلئان ارائه نمی فرد در کلاس درس هنگامی که آنها باز در ماه اوت به دلیل تجدید حیات COVID-19 عفونت و گفت: این شهرستان در مدرسه سرپرست Henderson, Lewis.

آموزش آنلاین آغاز خواهد شد در ماه آینده, اما لوئیس گفت: آموزش برای شهر 45,000 دانش آموزان مدرسه نمی رزومه تا برخی از زمان پس از روز کارگر.

در ضمن لوئیس گفت: ساختمان مدرسه باز خواهد شد به معلمان و مدیران و در ادامه ارائه برنامه غذا برای دانش آموزان از خانواده های کم درآمد.

در میان کسانی که در کنفرانس خبری شد شهردار LaToya Cantrell و بهداشت شهرستان مدیر دکتر جنیفر Avegno. Avegno گفت: عوامل کلیدی در تصمیم گیری عبارتند از: افزایش در میانگین روزانه موارد و درصد از آزمایشات نشان می دهد که عفونت.

او همچنین گفت که وجود ندارد به اندازه کافی تست های موجود برای تست دانش آموزان و پرسنل مدرسه به عنوان اغلب به عنوان شهر احساس می کند لازم است برای باز کردن مدارس است.

محلی سیستم مدرسه در لوئیزیانا در حال تعیین اینکه آیا به سر کلاس های بینایی با برخی از برنامه ریزی در شخص راهنما دیگران ترجیح می دهند آنلاین آموزش از راه دور و در برخی از مناطق اعلام یک رویکرد ترکیبی.

___

سائو پائولو — برزیل, مقامات بهداشت و درمان در حال شروع یک سه ماه تست از coronavirus واکسن تولید شده توسط چینی شرکت داروسازی Sinovac.

دیماس Covas رئیس Butantan موسسه هماهنگی این مطالعه می گوید: اگر واکسن ثابت می کند بی خطر و موثر, برزیل, خواهد دریافت 120 میلیون دوز از چین در ابتدای سال آینده و 30 میلیون برزیلی خواهد بود واکسینه شوند. من

این یکی از نزدیک به دو دوجین بالقوه واکسن در مراحل مختلف تست انسان در سراسر جهان و یکی از تعداد انگشت شماری از ورود در اواخر مرحله تست برای اثبات اثربخشی. فدرال وزارت بهداشت در روز دوشنبه تایید کرد 632 مرگ و میر بیشتر از COVID-19 و 20,257 به تازگی تایید عفونت.

برزیل ثبت کرده است بیش از 80,000 تایید مرگ 2 میلیون نفر از coronavirus — دوم در جهان در هر دو دسته در پشت, ایالات متحده است.

برزیل نیز کمک به آزمایش یک واکسن تولید شده در یک همکاری بین دانشگاه آکسفورد و شرکت دارویی AstraZeneca. مقامات فدرال در روز سه شنبه مجاز آزمون از یک سوم واکسن تولید شده توسط Pfizer و BioNTech.

این Sinovac آزمون در 9,000 داوطلبان, همه, بهداشت حرفه ای خواهد بود در شش برزیل متحده است. آزمون هماهنگ توسط Butantan یک سائو پائولو دولت موسسه علمی که تولید واکسن برای بیش از یک قرن است.

نیمی از داوطلبان دریافت دو دوز از واکسن شروع این هفته نیم دیگر را دریافت دارونما.

___

جونو ، — مردم در آلاسکا در شهر باید پوشیدن پوشش صورت در برخی داخلی اماکن عمومی.

شهر و قصبه جونو مجمع تصویب و اندازه گیری است که شبیه به یک اندازه گیری تصویب در لنگرگاه است. آن خواستار استفاده از پوشش صورت در فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها, میله, مراقبت از کودکان و مراقبت های شخصی امکانات.

آن را نیز لازم در جمعی دفتر مناطق و در حمل و نقل عمومی.

استثنا شامل افرادی که نمی تواند تحمل کند و یک ماسک به دلیل شرایط پزشکی و یا معلولیت کسانی که ورزش و کودکان کمتر از 2.

فرمان اجازه می دهد تا برای جریمه تا 25 دلار است. همچنین متحده نقض نمی کند و ایجاد زمینه ای برای آزار و اذیت.

___

سائو پائولو — برزیل نیاز به اقدامات لازم برای حفاظت از جمعیت بومی از coronavirus ظرف 15 روز با توجه به حقوق بشر بازوی سازمان کشورهای آمریکایی.

این کمیسیون می گوید: برزیل باید معرفی یک برنامه برای محافظت از Yanomami و یه’kwana گروه زندگی می کنند که از راه دور در مناطق شمالی “از آنجا که آنها در یک وضعیت خطر بزرگ است.” چند هواکش و فشرده-تخت های مراقبت در دسترس هستند به سرزمین های خود در منطقه آمازون.

این کمیسیون می گوید دولت برزیل اصرار دارد آن را انجام می دهند کار خود را با بومی اما نمی خواهد به جزئیات.

این Yanomamis ارائه درخواست در اواسط ماه ژوئن به فشار دولت برزیل برای حذف غیر قانونی معدن و وبلاگ نویس از اراضی خود را. آنها را سرزنش آنها را برای آوردن ویروس. دولت برزیل نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

برزیل وزارت بهداشت تخمین می زند حدود 200 بومی که مردم از COVID-19. اما یکی دیگر از شمارش توسط گروههای مستقل می گوید تعداد واقعی این است که دو بار به عنوان بالا.

___

امان — اردن- دولت اردن می گوید آن آغاز خواهد شد بازگشایی فرودگاه به مسافران بین المللی در ماه اوت پس از آب بندی مرزهای خود در ماه مارس برای کمک به توقف گسترش coronavirus.

مسافران را از یک لیست از تایید کم خطر کشور باید یک coronavirus آزمون حداقل 72 ساعت قبل از خروج و دریافت خواهد شد یک آزمایش دوم در بدو ورود به اردن, حمل و نقل, وزیر خالد سیف می گوید.

اردن نیاز گردشگران ورودی به دانلود Aman دولت تماس-ردیابی تلفن همراه نرم افزار در طول مدت اقامت خود در این کشور است.

اردن است که به شدت متکی به گردشگری و بستن مرزهای خود در پاسخ به همه گیری نهفته است اقتصاد است. اما این اقدامات باید منجر به 1,218 مورد تأیید و 11 و میر ناشی از COVID-19.

___

ژنو — U. N. مهاجرت سازمان هشدار داده است که بیماری همه گیر کوروناویروس پدید آمده است به عنوان یک درایور جدید از آوارگان داخلی میان یمنی.

سازمان بین المللی مهاجرت می گوید آن تیم باید اندکی بیش از 10 ، 000 نفر با استناد به ترس از ویروس و یا تاثیر آن بر اقتصاد و خدمات به عنوان دلایل برای حرکت در آخرین 3 1/2 ماه.

IOM جابه جایی ردیابی ماتریس پیدا کرده است بیش از 100 ، 000 نفر نیز مجبور به ترک در یمن از ماه ژانویه به دلیل جنگ و نا امنی. کسانی که در این کشور در حال حاضر در برخورد با پنج سال از جنگ.

یمن از 1610 مورد تأیید و 445 مرگ و میر با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

___

رم — وزارت بهداشت اعداد نشان می دهد یک سوم راست بعد از کمتر از موارد جدید در ایتالیا.

پس دوشنبه 129 موارد جدید ثبت نام کرده بودند افزایش به 244,752 تعداد تایید عفونت پس از وقوع ظاهر در ایتالیا در اواخر فوریه. شناخته شده مرگ و میر ایستاده بود روز سه شنبه در 35,073 و 15 مرگ و میر بیشتر از روز قبل.

اخیر خوشه coronavirus عفونت در ایتالیا افزایش یافته بود روزانه caseloads. تقریبا تمام موارد جدید رخ داده است در شمال ایتالیا که در اروپا اولیه کانون در این بیماری همه گیر.

___

شیکاگو — گزارش coronavirus موارد بسیار دست کم گرفتن تعداد واقعی از عفونت های دولت آمریکا اطلاعات منتشر شده روز شنبه نشان می دهد انعکاس نتایج حاصل از یک کوچکتر مطالعه در ماه گذشته.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, مطالعه می گوید: درست COVID-19 میزان بیش از 10 برابر بالاتر از موارد گزارش شده در بسیاری از مناطق ایالات متحده از اواخر مارس تا اوایل آوریل. آن است که بر اساس COVID-19 آنتی بادی آزمایش های انجام شده در روال نمونه خون در 16000 نفر در 10 ایالات متحده در منطقه است.

این مطالعه به احتمال زیاد تشخیص عفونت در افرادی که ممکن است هیچ علائم یا تنها بیماری خفیف و کسی که هرگز coronavirus آزمون. نرخ ابتلا به عفونت شد و از شش برابر بالاتر از موارد گزارش شده در کانکتیکات به 24 برابر بیشتر در میسوری.

هنوز هم بسیاری از مردم در مناطق 10 گانه به حال آلوده شده است. مطالعه آنلاین منتشر شده در JAMA Internal Medicine.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de