آخرین: کره جنوبی گزارش 23 جدید کروناویروس موارد

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

—کره جنوبی گزارش 23 جدید کروناویروس موارد بیشتر از Seoul metro منطقه است.

—کلمبیا می بیند بزرگترین افزایش در coronavirus موارد است.

—برزیل پیشی روسیه در تایید ویروس موارد است.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش 23 مورد جدید از coronavirus عمدتا از پر جمعیت سئول شهری که در آن مقامات را تعطیل هزاران نفر از کاباره ها و کافه و اتاق کارائوکه در تلاش برای جلوگیری انتقال.

آمار و ارقام اعلام شده از سوی کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز شنبه آورده و ملی در مجموع به 11,165 موارد و 266 مرگ و میر. سیزده از موارد جدید آمد از گیونگی-دو در اطراف سئول پایتخت که روز شنبه صادر اداری جهت ممنوعیت گردهمایی در اضافی 2,629 میله و کارائوکه اتاق آوردن آن تعداد shut-down مکانهای تفریحی به 8,363.

این کشور گزارش حدود 500 مورد جدید یک روز در اوایل ماه مارس قبل از استفاده از تهاجمی ردیابی و آزمایش به ایجاد ثبات در آن شیوع. اما نگرانی رو به رشد بیش از افزایش مداوم عفونت در بیشتر سرمایه منطقه که در آن حدود نیمی از کره جنوبی با 51 میلیون نفر زندگی می کنند که پس از آمد مقامات بهداشتی آرامش اجتماعی فاصله دستورالعمل و اجازه یک مرحله به مرحله بازگشایی مدارس و شروع با سالمندان دبیرستان در روز چهارشنبه.

بیش از 200 اخیر عفونت شده اند مربوط به باشگاه را برانگیخت در سئول شهری که رفت در اوایل ماه مه به عنوان کشور شروع کاهش در فاصله.

حداقل 1,204 موارد ترسیم شده برای ورود بین المللی اگر چه چنین عفونت را کاهش و پس از این کشور تقویت کنترل مرز در آوریل اجرای دو هفته قرنطينه در تمام مسافران از خارج از کشور.

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل متحد می گوید وجود داشته است 75 مورد از COVID-19 در U. N. s 13 پرت و دور افتاده ماموریت های صلحبانی که در مجموع 110,000 نیروهای پلیس و پرسنل.

U. N. حافظ صلح رئیس Jean-Pierre Lacroix گفت: یک گروه از خبرنگاران جمعه که اقدامات پیشگیرانه صورت گرفته در اوایل coronavirus بحران به نظر می رسد برای جلوگیری از گسترش ویروس به غیر از جنگ زده مالی که در آن 58 نفر گزارش شده است. او گفت: وجود داشته است و هیچ مرگ و میر و هیچ یک از این موارد شده اند جدی است.

U. N. حافظ صلح بخش گفت: وجود 10 مورد از COVID-19 در U. N. ماموریت صلح بانی در کنگو سه مورد در قبرس ماموریت در جمهوری آفریقای مرکزی و هر یک در لبنان و سازمان ملل آتش بس نظارت سازمان تاسیس شد در سال 1948 برای کمک به نظارت بر آتش بس پس از جنگ اعراب و اسرائیل پس از فروپاشی فلسطین به دو کشور.

به دلیل همه گیر U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به حالت تعلیق در چرخش نیروهای حافظ صلح بین المللی و پلیس تا 30 ژوئن اما Lacroix گفت که او انتظار دارد که برخی از کاهش شروع در ماه جولای. او امیدوار است برای نهایی کردن راهنمایی برای “آنچه ما تماس بگیرید فوق العاده انتقالی اقدامات” در روزهای آینده که اجازه خواهد داد که بخشی از سرگیری چرخش یونیفورم پرسنل.

___

لس آنجلس — وزارت دادگستری ایالات متحده با ارسال نامه ای به شهردار لس آنجلس هشدار داد که گسترش coronavirus stay-at-home سفارشات ممکن است غیر قانونی.

مبهم نامه ارسالی جمعه از معاون دادستان کل برای حقوق مدنی بخش گفت: اظهارات اخیر شهردار اریک Garcetti نشان می دهد خاموش کردن طولانی مدت ممکن است خودسرانه و سنگین-دست.

این نامه می آید به عنوان دولت فدرال طرفه با کلیساها که می خواهید به از سرگیری خدمات در چهره سیاست در بسیاری از کشورها ممنوع که چنین باشد تا از گسترش ویروس تحت کنترل است.

___

BOGOTA, Colombia — کلمبیا گزارش داد که بزرگترین افزایش روزانه در coronavirus موارد و مرگ و میر جمعه به عنوان آمریکای جنوبی وزارت بهداشت تایید 801 عفونت های جدید و 30 مرگ و میر.

بیش از یک چهارم از موارد جدید در شهر بوگوتا که دارای بالاترین تعداد COVID-19 عفونت در کشور است. کشور کلمبیا تشخیص داده شده نزدیک به 20 ، 000 نفر با این ویروس.

مرده در محدوده زمانی معین در سن 34 تا 95.

ملت شده است و این مستند نزدیک به دو ماه هر چند مقامات به تازگی شروع اجازه می دهد برخی از کسب و کار ساخت شروع به کار. گسترده تر اقتصادی باز است و انتظار می رود را در طول ماه ژوئن است.

ملت caseload شده است نسبتا کوچکتر به کشورهای دیگر در منطقه است.

برزیل تایید کرده است بیش از 300 ، 000 موارد و پرو بیش از 110,000.

___

قاهره — حوثی های یمن اعلام کرده اند سخت antivirus اقدامات هدفمند به طور خاص در عید فطر این جشنواره که نتیجه مسلمان روزه ماه رمضان است.

وزارت بهداشت محدودیت از شهروندان را به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی و منازل خود را ترک کنند مگر اینکه مطلقا لازم است. ممنوعیت گردهمایی های اجتماعی جلوگیری خواهد شد چند نسل خانواده و دوستان از جشن گرفتن با هم و کودکان از بازدید از همسایگان خود خانه برای هدیه و شیرینی به عنوان سنتی است.

دستورالعمل جدید نیز نقطه به نقطه اوج اضطراب در مورد گسترش سریع این ویروس در این کشور جنگ زده شمال که در آن پزشکان می گویند که شورشیان مقامات به دنبال شدت سرکوب هر گونه اطلاعات در مورد مقیاس شیوع.

حوثی ها در یمن گزارش داده اند فقط چهار مورد از جمله یک مرگ به علت COVID-19 در میان 206 عفونت در سراسر کشور. وقوع تهدید به پایمال کردن این کشور به نظام سلامت ویران سال جنگ.

___

توکیو — ژاپن انجمن نمایندگی کارگران در باشگاه شب و “میزبان” میله های آموزش مردم به پوشیدن ماسک به جز زمانی که نوشیدن و خوردن و برای ضد عفونی کردن دستگیره های درب و جداول هر 30 دقیقه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

جزئیات دستورالعمل صادر شده به تازگی توسط Nihon Mizushobai Kyokai می گوید: میکروفن برای کارائوکه باید تمیز شود بعد از هر بار استفاده و کارگران باید دست خود را بشویید و غرغره هر 30 دقیقه.

هر مشتری و کارگر به نام “بازیگران” نشستن با هم یک صندلی خالی نگه داشته شود باید در بین یکی دیگر از مشتری و بازیگران اجتماعی فاصله. کارگران نیز گفت: برای استحمام یا دوش به محض آمدن به خانه و ارسال آنها لباسهای شب به پاک کننده ها اغلب.

بازدید کنندگان از خارج از کشور که نمی متحمل 14 روز در قرنطینه خواهد بود خودداری کرد و در درب. زنان باید موهای خود را لمس کنید و یا چهره و آنها باید گزارش مشکلات بهداشتی به محلی مقامات بهداشت و درمان با توجه به چک لیست.

دولت بماند-صفحه اصلی درخواست برداشته شده است در بسیار از ژاپن اما همچنان در توکیو. برخی از کسب و کار از جمله سوشی مغازه ها و کافه ها باز هستند. انتظارات بالا برای اقتصاد برای بازگشایی, با اجتماعی فاصله گرفته و حتی به عنوان جدید کروناویروس موارد می شود به گزارش روز. ژاپن بیش از 16,000 تایید COVID-19 موارد و 777 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

___

ریو دو ژانیرو — برزیل وزارت بهداشت گفت: جمعه وجود دارد 330,890 تایید COVID-19 موارد است. که بیش از روسیه این کشور که قبلا در رتبه دوم بیشترین تعداد از موارد در جهان در دانشگاه جانز هاپکینز شمارش.

برزیل گزارش 1,001 مرگ و میر بیش از گذشته 24 ساعت آوردن آن مجموع تلفات به بیش از 21,000. آن است که سخت ترین ضربه ملت در آمریکای لاتین است.

خبر آمد که ایالات و شهرستانها در سراسر برزیل بحث که آیا برای نرم کردن اقدامات محدود کننده معرفی شده برای محدود کردن گسترش ویروس و یا اجرای سختگیرانه تر مستندات.

در حالی که شهردار ریو دو ژانیرو گفت: او می خواهد به تدریج بازگشایی غیر ضروری مغازه ها در چند روز آینده, روزنامه, Folha de S. Paulo روز جمعه گزارش داد که سائو پائولو شد reevaluating خود را قبلا اعلام کرد قصد دارد برای بازگشایی تجارت و به جای آن ممکن است وارد lockdown.

___

HARRISBURG, Pa. — رژیم صهیونیستی. تام Wolf روز جمعه گفت او کاهش برخی از محدودیت های همه گیر در فیلادلفیا و به شدت پرجمعیت حومه در تاریخ 5 ژوئن در حالی که بلند کردن آنها را تقریبا به طور کامل در 17 روستایی شهرستانهای هفته آینده به عنوان پنسیلوانیا در ادامه به ظهور از خاموش شدن تحمیل نزدیک به دو ماه پیش برای کمک به کاهش سرعت گسترش این ویروس جدید است.

گرگ است که با شتاب خود را بازگشایی طرح حتی اگر بیش از 20 پنسیلوانیا, شهرستان, باقی می ماند در بالای دولت هدف برای عفونت های جدید که قرار بود به واجد شرایط آنها را برای کاهش محدودیت های همه گیر و هشت شهرستان بیش از سه برابر بیش از.

گرگ و خود وزیر بهداشت گفت: نزدیک تماشا متریک است و دیگر به عنوان مهم با استناد به حذف شماره از ویروس جدید عفونت و بستری شدن در بیمارستان و افزایش تست ظرفیت.

با خاموش کردن در مورد به وارد ماه سوم خود را پایدار جمهوریخواه فشار برای لغو محدودیت با سرعت بیشتری آغاز شده بود به انتخاب کنید تا پشتیبانی از محلی دموکراتیک مقامات و قانونگذاران. صاحبان کسب و کار کوچک در تلاش برای نگه داشتن شناور نیز clamored برای تسکین با چند بازگشایی در مخالفت با فرماندار خاموش کردن سفارشات.

___

لاس وگاس — نوادا, رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak مجموعه آزمایشی ژوئن 4 تاریخ برای بازگشایی دولت را توقیف قمار از جمله معروف glitzy قمار لاس وگاس.

این فرماندار دموکرات می گوید نوادا همچنان ادامه دارد و به دیدن کاهش موارد coronavirus و COVID-19 بستری شدن در بیمارستان پس از برخی از کسب و کار بازگشایی شد و برخی از محدودیت ها شروع به برداشته شود نزدیک به دو هفته پیش است. Sisolak دفتر می گوید او قصد دارد برای برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه برای ارائه جزئیات بیشتر در مورد مرحله بعد از بازگشایی با فرض کاهش موارد ابتلا به ویروس و بستری شدن در بیمارستان همچنان از طریق آخر هفته روز یادبود.

نوادا قمار تنظیم برنامه ای برای دیدار سه شنبه و در نظر خواهد بازگشایی برنامه های ارائه شده از قمار که نیاز به تایید حداقل هفت روز قبل از بازگشایی.

___

و لانسینگ, میشیگان. — رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer تمدید میشیگان اقامت در خانه سفارش با کمی بیشتر از دو هفته دیگر از طریق 12 ژوئن در حالی که نگه داشتن تئاتر ورزشگاه و سایر اماکن عمومی محل اقامت بسته حداقل تا پس از آن.

یک روز پس از یک قاضی حکم را به نفع او در یک طرح دعوی در دادگاه واصل مقننه جمهوری خواه به رهبری دموکراتیک فرماندار همچنین گسترش او coronavirus اضطراری اعلام از طریق ژوئن 19. هر دو اقامت در خانه اندازه گیری و وضعیت اضطراری تعیین شده بود به پایان می رسد در اواخر پنجشنبه آینده هر چند Whitmer گفت: الحاقات شد.

دولت روز جمعه گزارش داد 5,158 تایید مرگ به علت COVID-19 عوارض است که در چهارم-بیشتر از هر دولت است. روزانه مرگ و میر افزایش 29 و تعداد موارد تایید شده در کشور افزایش یافته است توسط 403 به نزدیک به 54,000 پس از همه گیر آغاز شده است.

___

جکسون از دست ندهید. — می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز می گوید که برای اضافه کردن یک هفته دیگر به ایالت “امن تر در خانه” سفارش به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اما حزب جمهوری خواه نیز می گوید که برای کاهش محدودیت در پارک آب و دیگر ورزش در فضای باز و مکانهای تفریحی.

صفحه اصلی سفارش تعیین شده بود به پایان رسید دوشنبه ، جدید تاریخ انقضا ژوئن است 1.

ریوز است درخواست از مردم برای محدود کردن اندازه از تجمعات در طول آخر هفته روز یادبود. می سی سی پی تا به حال بیش از 12,600 موارد تایید شده از ویروس و نزدیک به 600 مرگ و میر.

___

شیکاگو — Chicago نمی تواند شروع به شل محدودیت های طراحی شده به منظور محدود کردن گسترش coronavirus قبل از اوایل ماه ژوئن مقامات در ایالات متحده آمریکا سومین شهر گفت.

شیکاگو مثل بقیه ایلینوی شده است تحت اقامت در خانه سفارش از مارس 21. رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر گفت: تمام قطعات از دولت در مسیر برای اعمال محدودیت برای شروع به شل شدن در مه 29. شهردار شیکاگو لری Lightfoot, اگر چه گفت که او نمی تواند ارائه ساکنان با یک تاریخ خاص در زمانی که این شهر می تواند شل محدودیت اما او امیدوار است که آن می تواند حرکت رو به جلو در اوایل ماه ژوئن است.

این شهرستان در چند مرحله برنامه ریزی برای بازگشایی کسب و کار و ساختمان های دولتی و لغو برخی از محدودیت در آمد و شد و حرکت نیاز به یک کاهش در موارد جدید و اورژانس بازديد همراه با 15% میانگین رای مثبت آزمون در میان کسانی انجام شده توسط ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در 14 روز پنجره.

در 20.5 درصد رای مثبت آزمون باقی مانده نگرانی جمعه اما سر از شهر عمومی وزارت بهداشت گفت که در صد کاهش یافته است در روزهای اخیر و این که او احساس می کند اعتماد به نفس این شهرستان می تواند در رسیدن به هدف.

“خط پایین این است که ما در مسیر اما ما مردم باید همچنان به ماندن در خانه و صرفه جویی در زندگی می کند آخر این هفته و هفته آینده” دکتر آلیسون Arwady گفت.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام برای بازگشایی خانه عبادت اعلام آنها را “ضروری” خدمات.

رئیس جمهور می خواهد فرمانداران اجازه می دهد تا آنها را برای بازگشایی این آخر هفته.

“اگر آنها آن را انجام نمی, من را باطل فرمانداران” مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید. “در آمریکا ما باید بیشتر نماز و نه کمتر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: مراکز کنترل و پیشگیری بیماری نیز صدور راهنمایی برای جوامع از ایمان به نگه داشتن امن کرده است.

رئيس جمهور در نظر آمد یک روز پس از او بکند آژانس به صدور دستورالعمل بنابراین جماعت می توانید راه اندازی مجدد گردهمایی برای نمازگزاران.

CDC قبلا فرستاده مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت اسناد ترسیم مراحل را برای امکانات مذهبی برای بازگشایی, اما کاخ سفید کنار گذاشته آنها را در زمان خارج از نگرانی در مورد ادب و نزاکت از دولت ساخت خاص دیکته به مکان های پرستش.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو