آخرین: S. Korea گزارش 4 ویروس موارد پایین ترین سطح از فوریه.

زسان | No comments

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— کره جنوبی گزارش چهار coronavirus موارد پایین ترین سطح خود در حدود دو ماه

— NYPD به نام پس از غرق funeral home فروشگاه ها بدن بر روی یخ در اجاره کامیون

— فرماندار نوادا گسترش stay-at-home منظور مارس 15, برطرف برخی از محدودیت

آلمان — کارشناسان می گویند واکسن گله ایمنی حیاتی است.

— به ما اجازه فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل منقضی خواهد شد.

— انگلیس مرگ و میر جهش بیش از 26,000 با خانه سالمندان مرگ و میر.

— به عنوان مستندات سهولت مقامات بهداشت اصرار ویروس هوشیاری.

___

سئول, کره جنوبی __ کره جنوبی گزارش کرده است چهار مورد از coronavirus بیش از 24 ساعت گذشته این اولین بار است که آن را روزانه پرش مشخص است در زیر پنج در حدود دو ماه.

این کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در بیانیه ای گفت شنبه که بیشتر ارقام در زمان این کشور در مجموع به 10,765 با 247 مرگ و میر. آن را می گوید 9,059 از آنها را بازیافت و منتشر شده است از قرنطینه.

آن را می گوید چهار مورد جدید همه آنهایی که وارد شده و که وجود دارد به تازگی گزارش شده از موارد عفونت های محلی.

رسانه های محلی گفت: این اولین بار برای کره جنوبی به روزانه افزایش عفونت های محلی پس از Feb. 15.

کره جنوبی caseload شده است کاهش در هفته های اخیر پس از آن صدها نفر از ثبت موارد جدید در هر روز بین اواخر فوریه و اوایل ماه مارس.

کره جنوبی پس از آن آرام برخی از آن های اجتماعی فاصله دستورالعمل. انتظار می رود که به سهولت در بیشتر محدودیت در روزهای آینده اگر آن caseload حفظ روند رو به پایین.

___

نر مالدیو — مالدیو توانسته تا مرگ به کروناویروس جدید با مجموع تعداد موارد مثبت ایستاده در 280.

وزیر بهداشت Abdulla امین روز پنجشنبه گفت که قربانی بود که 83 سال از پایتخت نر’.

اولین موارد COVID-19 گزارش شده در توریستی تفریحی در این اقیانوس هند ، مجمع الجزایر دولت و مقامات برای مدتی نگه داشته و آن را از ریختن بیش به جامعه. وجود دارد در حال حاضر ناگهانی افزایش تعداد بیماران در پایتخت جزیره و همچنین دور جزیره با هیچ قابل ردیابی منبع عفونت است.

___

نیویورک — پلیس نامیده می شدند به یک محله بروکلین چهارشنبه پس از تشییع جنازه خانه غرق coronavirus متوسل به ذخیره سازی ده ها تن از بدن بر روی یخ در اجاره کامیون و یک رهگذر در مورد شکایت از بوی, مقامات گفت.

محققان که در پاسخ به تماس 911 یافت که خانه اجاره کرده بود چهار کامیون به برگزاری حدود 50 اجساد با توجه به اجرای قانون رسمی. هیچ اتهامات جنایی آورده بودند و این رسمی بود که مجاز به صحبت علنی در مورد این تحقیق صحبت کرد به گزارش آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن.

این Andrew T. Cleckley Funeral Home ذکر شده بود برای عدم کنترل بو. خانه قادر بود برای به دست آوردن بزرگتر یخچال کامیون در روز بعد این مقام گفت.

شهر نیویورک خانه های مراسم تشییع جنازه تلاش کرده اند به عنوان حداقل 18000 نفر فوت کرده اند در این شهرستان از اواخر ماه مارس است.

NYPD به اطلاع دولت و وزارت بهداشت که مسئول نظارت بر خانه های مراسم تشییع جنازه در مورد وضعیت در Andrew T. Cleckley کفن. آن را پاسخ به یک ایمیل به دنبال نظر.

___

لاس وگاس — نوادا, رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak است خود را گسترش بخشنامه درخواست مردم برای ماندن در خانه برای محدود کردن گسترش coronavirus تا زمانی که ممکن است 15. اما او را به سهولت محدودیت در دیگر فعالیت های در فضای باز و در برخی از کسب و کار شروع جمعه.

Sisolak دفتر گفت: جمعه شب که او اجازه می دهد شروع آوریل 1 کسب و کار خرده فروشی و درمانگاه ماری جوانا به ارائه منظقه وانت به عنوان رستوران ها انجام شده است. او همچنین اجازه خواهد داد که درایو در کلیسا و دیگر خدمات مذهبی به شرکت کنندگان ماندن در اتومبیل های خود و حفظ حداقل 6 فوت فاصله از کسانی که در خارج از خانواده خود را.

فرماندار گفت که او همچنین یک بار دیگر اجازه می دهد گلف pickleball و تنیس باز جمعه به عنوان طولانی به عنوان آنها می توانند با خیال راحت.

به روز رسانی چهارشنبه شب آمد ساعت پس از فرماندار طعنه اطلاعیه در مصاحبه با ABC News.

Sisolak گفت: در مصاحبه ای که نوادا موارد و مرگ و میر ناشی از COVID-19 فلات رسیده اند اما او می خواهد برای دیدن ریزش قبل از بلند کردن اجسام خود بخشنامه که مردم در خانه بمانند خارج از ضروری سفر. او گفت: افتتاح کازینو در لاس وگاس به احتمال زیاد اتفاق نمی افتد تا زمانی که سومین یا چهارمین مرحله از بازگشایی تدریجی طرح اما او را منتشر کرده است هر گونه اطلاعات بیشتر و یا جدول زمانی.

دفتر والی گفت: شب چهارشنبه است که اگر اعداد “در ادامه در جهت مثبت” سپس او ممکن است سهولت بیشتر محدودیت پس از مه 15.

___

لس آنجلس — شهر لس آنجلس ارائه خواهد شد رایگان coronavirus تست به همه ساکنان اینکه آیا یا نه آنها باید علائم.

تا به حال تست هایی می باشد برای کسانی که با علائم و خط مقدم کارکنان مانند بهداشت و درمان و فروشگاه خواروبار کارگران است. شهردار اریک Garcetti می گوید لا خواهد بود که اولین شهر بزرگ ایالات متحده به ارائه widescale تست به همه ساکنان آن است.

مردم می توانند با ثبت نام آنلاین برای قرار ملاقات بلافاصله شروع. اولویت هنوز هم می شود با توجه به مردم با علائم مانند تب و سرفه و تنگی نفس.

مردم قادر خواهد بود برای رفتن به عقب برای تست چند بار: هیچ محدودیتی وجود ندارد.

___

پکن — چین روز پنجشنبه گزارش جدید مرگ و میر ناشی از کروناویروس و چهار موارد آورده شده از خارج از کشور است.

ملی کمیسیون بهداشت گفت: 619 نفر در بیمارستان بستری شدند با COVID-19 و فقط بیش از 1000 تحت نظر قرار گرفتند احتمالا برای داشتن این بیماری و یا برای آزمایش مثبت برای این ویروس اما هیچ علائم. چین گزارش کرده است در مجموع 4,633 مرگ و میر ناشی از این ویروس در میان 82,862 موارد است.

___

المپیا بشویید. — واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee می گوید دولت به دیدن پیشرفت بیشتر در مناطق مختلف از جمله روزانه تعداد coronavirus موارد و مرگ و میر قبل از اجتماعی فاصله محدودیت با خیال راحت می تواند برداشته شود.

او می گوید دولت stay-در-خانه جهت است که تصویب رسید مارس 23 باقی خواهد ماند در جایی فراتر از آوریل 4 و گفت که او می توانست جزئیات بیشتری جمعه در مرحله ای-در رویکرد باز کردن اقتصاد دولتی است.

ایالت واشنگتن در ماه ژانویه این کشور را تایید کرد coronavirus مورد اول کشنده های خوشه ای در سیاتل-منطقه پرستاری در خانه و در میان اولین مکان برای موسسه فراگیر دستورات طراحی شده به سرعت گسترش COVID-19.

___

لس آنجلس — ائتلافی از ماری جوانا شرکت کلیساها و گروه های حمایت از درخواست کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به صورت موقت قطع در دولت را سنگین گلدان مالیات است.

این گروه که شامل ایالت کالیفرنیا کنفرانس NAACP لس آنجلس شهری کلیساها و صنعت گروه کالیفرنیای جنوبی ائتلاف هشدار داد در نامه ای به فرماندار که coronavirus بحران و توفنده اقتصاد را به خصوص تلفات سنگین در کسب و کارهای اجرا شده توسط اقلیت بودند که به طور نامتناسبی هدفمند در طول دهه های طولانی جنگ مواد مخدر.

“اگر اقدام شده است در حال حاضر بسیاری از کسب و کار ما همکاران و دوستان ممکن است تحت فشار قرار دادند به خاکستری و یا حتی بدتر به بازار غیرقانونی گفت:” نامه مورخ 23 آوریل.

“در یک زمان که در آن بیکاری است که در یک رکورد حقوقی صنعت است دیدن مشتریان خود گله به قیمت پایین تر شاهدانه محصولات در بازار غیر قانونی بدون در نظر گرفتن کیفیت و ایمنی” گروه گفت.

“به عنوان COVID-19 همچنان به طور نامتناسبی تحت تاثیر جوامع رنگ ما عدالت اجتماعی کسب و کار و مشتریان خود را تحت تاثیر خواهد حتی بیشتر” این گروه هشدار داد.

کالیفرنیا لگد حقوقی گسترده ای خرید و فروش در سال 2018 است. اما دولت قانونی ماری جوانا صنعت به مدت طولانی سرزنش نرخ مالیات است که می تواند نزدیک به 50 درصد در برخی از مناطق برای رانندگی کسب و کار به بازار غیرقانونی. با توجه به برخی از تخمین مصرف کنندگان صرف حدود 3 دلار در دولت های زیرزمینی گلدان اقتصاد برای هر $1 در حقوقی یک است.

___

ققنوس آریزونا دولتی mlb تمدید اقامت خود را در خانه سفارش از طریق مارس 15, اما او تا حدی خود را به پایان سفارش بسته شدن غیر ضروری کسب و کار.

خواه فرماندار می گوید گسترش coronavirus به نظر می رسد آهسته در دولت وجود دارد اما هیچ نشانه روشن و میر و موارد جدید می روند پایین.

او اجازه می دهد برخی از کسب و کار خرده فروشی به باز کردن بعدی دوشنبه با دهانه تا پایان هفته آینده. او انتظار رستوران ها اجازه داده می شود به بخشی از بازگشایی در حدود دو هفته اما هنوز که رسمی.

فرماندار ستایش عمومی و کسب و کار جامعه برای پیوستن به ماندن در خانه و بسته شدن سفارشات و گفت آنها زندگی را نجات داد.

___

CHEYENNE Wyo. — رژیم صهیونیستی. مارک گوردون می گوید وایومینگ را به سهولت برخی از آن coronavirus محدودیت در جمعه آرایشگری ورزشگاه ناخن سالن ها و مراکز مراقبت از کودکان در میان کسب و کار است که اجازه خواهد داشت محدود re-دهانه.

تغییرات جایگزین دستورات بهداشتی را که به پایان می رسد پنج شنبه. آنها اولین گام در جمهوریخواه فرماندار برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد اقتصاد دولتی.

گوردون همچنین می گوید وایومینگ ساکنان اجازه داده می شود به اردوگاه در پارک دولت شروع ممکن است 15.

___

پنجره, سنگ, Ariz. — ساکنان در نوجو ملت را تحت یکی دیگر از مستند این هفته به عنوان قبیله به دنبال حفظ coronavirus از گسترش و حتی بیشتر به جوامع است.

این مستند چهارمین قبیله اجرا کرده است. آن اطراف می آید برای اولین بار از ماه هنگامی که قبیله ای, اعضای, اغلب, سفر به شهرهای هم مرز رزرو به فروشگاه برای مواد غذایی و دیگر تجهیزات.

قبیله ای مقامات می گویند که آنها در حال کار با کسب و کار در رزرو برای ایجاد پادمان برای نوجو بزرگان مانند گسترش خرید ساعت به طور انحصاری برای آنها و دیگر افرادی که در معرض خطر بالا برای ابتلا به کوروناویروس.

هر کسی که نیاز ندارد به ترک خانه های خود را برای مواد غذایی و پزشکی و یا در مواقع اضطراری است که گفت: در خانه بمانند.

از سه شنبه قبیله مقامات بهداشتی گزارش 1,873 فتح کرد گرفته شد موارد مثبت COVID-19 و 60 مرگ و میر. این 27,000 مایل مربع (70,000 کیلومتر مربعی) رزرو امتداد به آریزونا و نیومکزیکو و یوتا.

___

لس آنجلس — بیش از نیمی از زندانیان در یک زندان فدرال در لس آنجلس آزمایش مثبت برای coronavirus و دو نفر از آنها فوت کرده اند, مقامات گفت.

همانطور که از چهارشنبه 570 از 1,055 زندانیان در فدرال تادیبی موسسه ترمینال جزیره تا به حال این ویروس به عنوان 10 کارکنان با توجه به U. s. اداره زندانها. دو زندانی اند و از عوارض مربوط به COVID-19 آژانس گفت.

بسیاری از این زندانیان بدون علامت هستند گفت: لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر. مقامات زندان شروع به تست زندانیان برای این ویروس در تاریخ 23 آوریل در تاسیسات در لس آنجلس, بندر, او گفت:.

به شمال در سانتا باربارا کانتی 36 زندانیان و 10 کارکنان باید آزمایش مثبت در فدرال تادیبی موسسه لامپوک با توجه به زندانها اداره است. در نزدیکی ایالات متحده آمریکا زندان لامپوک, 83 زندانیان و 15 نفر را به ویروس و یک زندانی کرده و آژانس گفت.

“اداره زندانها و وزارت دادگستری باید فورا عمل به کاهش جمعیت زندانی و برای محافظت از کسانی که در BOP حضانت — و همچنین اصلاح افسران و کارکنان — از این ویروس کشنده,” وزیر بهداشت ، کامالا هریس در بیانیه ای گفت.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او در حال برنامه ریزی برای سفر به آریزونا در هفته آینده است و به دنبال به جلو به از سرگیری مبارزات انتخاباتی تظاهرات پس از گذراندن بیش از یک ماه بیشتر cooped در کاخ سفید به دلیل coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او است که به دنبال به جلو به خود آریزونا سفر هفته آینده و همچنین امید به دیدار اوهایو به زودی با وجود این واقعیت است که بسیاری از ملت باقی مانده در برخی از مرتب کردن بر اساس مستند به عنوان ویروس همچنان در حال گسترش است.

او می گوید: “ما در حال رفتن به شروع به حرکت در اطراف و امیدوارم در نه چندان دور آینده ما باید برخی از تظاهرات گسترده و مردم را نشسته در کنار یکدیگر است.”

تهمت نمی گویند دقیقا همان زمانی که او انتظار دارد که قادر به رزومه کاری خود تظاهرات, اما گفت, آن بستگی دارد, در بخش, در دولت است.

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل متحد انسانی رئیس می گوید: 44 مورد از COVID-19 و چهار مرگ و میر اعلام شده است در سوریه.

علامت Lowcock می گوید شورای امنیت سازمان ملل که یک سیستم مراقبت های بهداشتی نابود نه سال از جنگ نمی تواند انتظار می رود “برای مقابله با یک بحران است که به چالش کشیدن حتی در ثروتمندترین کشورها است.”

Lowcock می گوید: 43 مورد تأیید و سه مرگ و میر اعلام شده توسط مقامات سوری در دمشق و اطراف آن و یک مورد مرگ و تایید شده است در شمال شرقی سوریه.

او می گوید: “تست ظرفیت باقی مانده بسیار محدود” تلاشهایی انجام شده برای راه اندازی جداسازی مناطق در اردوگاه ها و اقدامات با هدف شامل گسترش COVID-19 در حال حاضر در حال صدمه زدن به آسیب پذیر ترین.

___

مسکو — روسیه مقامات می گویند بیش از 1000 coronavirus موارد یافت شده در میان کارگران ساختمان گاز طبیعی مایع تسهیلات در حد شمالی منطقه مورمانسک.

به آژانس خبری اینترفاکس اشاره کرد مقامات منطقه ای عنوان کرد و گفت: 80 مورد یافت شد روز شنبه در Belokamenka کار سایت آوردن مجموع وجود دارد به 1002 — بیش از 1 ٪ از تمام موارد گزارش شده در روسیه است.

عفونت پیدا شد در یک اردوگاه مسکن حدود 4500 کارگران ساختمانی برای یک پروژه به پیمانکار است.

نیز وجود دارد نگرانی در مورد مشابه شیوع بیماری در میان کارگران در یک میدان گازی در دست ساخت در دور باد از شرق Sakha منطقه است. منطقه ای فرماندار Aisen Nikolayev گفت: در این هفته که همه کارگران تا به حال تست شده و تعدادی از عفونت قابل توجه بود اگر چه او نیست به آمار و ارقام.

___

تالاهاسی فلوریدا. — رژیم صهیونیستی. ران DeSantis می گوید فلوریدا رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی خواهد شد مجاز به بازگشایی دوشنبه در 25% ظرفیت: اگر دولت های محلی اجازه می دهد تا آن را.

فرماندار به طور خاص حذف شدند, سخت, ضربه, به شدت پر از Miami-Dade, Broward و پالم بیچ شهرستان گفت: کسب و کار خود را آغاز فاز یک که آن را امن تر است.

فرماندار همچنین اجازه خواهد داد که بیمارستان ها و مراکز جراحی به راه اندازی مجدد غیر ضروری, روش انتخابی — اما تنها اگر آنها به اندازه کافی لوازم پزشکی و توافق برای کمک به خانه های سالمندان و زندگی کمک امکانات پیشگیری و واکنش به شیوع کروناویروس. پارک ها و دوره های گلف و سایر مناطق تفریحی در حال حاضر شروع به بازگشایی در برخی از استان ها جمعه.

DeSantis یک جمهوری خواه است که محتاط تر از این کشور همسایه گرجستان و همچنین به عنوان نیروی کار DeSantis تشکیل شده در هفته گذشته به مطالعه و بررسی چگونگی به مردم بازگشت به کار.

___

سازمان ملل متحد — آب و هوا فعال گرتا Thunberg در حال راه اندازی یک کمپین با یک کرون بنیاد برای کمک به تامین مالی U. N. کودکان’ آژانس اضطراری برنامه ای برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

Thunberg در بیانیه ای گفت که “مانند آب و هوا بحران coronavirus همه گیر است که یک کودک-حقوق بحران” تاثیر می گذارد که جوانان در حال حاضر و در بلند مدت به ویژه آسیب پذیر.

او می خواست مردم در همه جا “به گام تا پیوستن به من در حمایت از یونیسف کار حیاتی برای نجات زندگی کودکان برای محافظت از سلامت و ادامه تحصیل.”

کمپین راه اندازی شد که با 100.000 دلار از گرتا Thunberg بنیاد و 100.000 دلار از کشور دانمارک عمل انسانی پایه و اساس است.

___

ژنو — بالا بهداشت جهانی سازمان رسمی می گوید: U. N. سلامت سازمان است که به دنبال به اینکه پدربزرگ و مادربزرگ می توانید با خیال راحت در آغوش گرفتن نوه های خود را بدون خطر ابتلا به کوروناویروس.

نظرات از ماریا ون Kerkhove فنی منجر شود که در شرایط اضطراری برنامه پس از بالا سوئیس سلامت رسمی این هفته پیشنهاد کرد که پدربزرگ و مادربزرگ می تواند نگه دارید نوه جوان — در سن 10 — از نزدیک و بدون خطر ابتلا COVID-19 بیماری است.

ترین آمار نشان می دهد افراد مسن و افراد مبتلا از قبل موجود شرایط بهداشتی شده اند و اکثریت قریب به اتفاق قربانیان است که فوت کرده اند از این بیماری همه گیر.

در یک که در کنفرانس خبری ون Kerkhove اذعان کرد که بسیاری پدربزرگ و مادربزرگ “در حال مرگ هستند به آغوش خود و فرزندان و نوه” و گفت: این موضوع یکی از “زندگی بررسی” انجام شده که.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید دولت فدرال نمی خواهد گسترش اجتماعی آن فاصله دستورالعمل هنگامی که آنها منقضی پنج شنبه در پایان ماه.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در دفتر بیضی که coronavirus دستورالعمل خواهد بود “محو” به دلیل از کار است که فرمانداران در حال انجام در کشورهای خود را.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: دستورالعمل صادر شده 45 روز پیش گنجانیده شده به ارشاد ارائه شده به آمریکا در مورد چگونه آنها می توانید شروع روند به تدریج بازگشایی اقتصاد خود را.

دستورالعمل – که در اصل قرار است به گذشته 15 روز و سپس تمدید دیگر 30 – شامل تشویق آمریکایی ها به کار از خانه و جلوگیری از رستوران ها و اختیاری سفر و همچنین گفتن مسن آمریکایی ها و کسانی که با جدی و اساسی شرایط بهداشتی برای منزوی کردن خود است.

___

لندن — بریتانیا رسمی مرگ و میر از coronavirus به شروع به پریدن کرد بیش از 26,000 پس از مرگ در خانه سالمندان افزوده شد و به مجموع روزانه برای اولین بار.

دولت می گوید: 3,811 بیشتر مردم پس از آزمایش مثبت برای coronavirus از قبلا شده بود گزارش داد.

مرگ و میر در حال حاضر در 26,097 تا از 21,678 اعلام کرد.

تا به حال در بیمارستان مرگ و میر گزارش شده روزانه در حالی که مرگ و میر در خانه های سالمندان و دیگر تنظیمات را گزارش کرده بودند به طور جداگانه بر اساس این هفته.

جدید کل دوم بالاترین رسمی تلفات در اروپا پس از ایتالیا اگر چه کشورها استفاده نمی دقیقا همان اقدامات است.

آن است که هنوز هم به احتمال زیاد است که دست کم نگیرید چون تست شده است به طور معمول انجام شده در خانه های سالمندان تا همین اواخر.

___

برلین — چهار پیشرو علمی سازمان تحقیقات در آلمان می گویند برخی از اقدامات اعمال شده برای جلوگیری از رای دادن از coronavirus عفونت نیاز به در محل باقی می ماند تا زمانی که یک واکسن است که در بر داشت و یا گله ایمنی به دست آورد.

آنها می گویند در یک بیانیه مشترک که مدل های ریاضی به طور مستقل نشان می دهد که نرخ تولید مثل از شیوع این بیماری شده است زیر 1 در آلمان پس از پایان ماه مارس. این به این معنی که هر فرد با تایید COVID-19 آلوده کمتر از یک شخص دیگر در ماه گذشته است.

جامعه جامعه هلمهولتز انجمن لایبنیتس انجمن ماکس پلانک جامعه می گویند که کاهش در موارد جدید در آلمان بود با تشکر از محدودیت ها و تغییرات رفتاری. اما آنها هشدار داد که “این وضعیت پایدار نیست حتی یک افزایش کوچک در نرخ تولید مثل می تواند ما را به یک مرحله از رشد نمایی.”

آنها می گویند در تلاش برای گله ایمنی که در آن بسیاری از مردم برای به دست آوردن ایمنی که ویروس است که به طور موثر از متوقف كردن از طریق جمعیت که نیاز به “چند سال” و برخی از محدودیت های که نیاز به حفظ شود. کارشناسان می گویند یک واکسن به احتمال زیاد نمی خواهد در دسترس باشد تا سال آینده.

موسسات خواست تمرکز بر سه حوزه: در ادامه اقدامات بهداشتی; گسترش تست و ردیابی ظرفیت و تنظیم تماس با محدودیت.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>