توسط آسوشیتد پرس

بالای ساعت:

— افسر در شارلوت که راه می رفت با تظاهرکنندگان درگیر در درگیری با معترضان.

— فلوید بستگان دیدار با بایدن یک ساعت در هوستون.

— خدمات پارک های ملی آمریکا از حصار در مقابل کاخ سفید در اعتراض به منطقه موقتی است.

— هیچ اتهامات جنایی در برابر هزاران نفر از لا معترضان دستگیر و به نقض مقررات منع رفت و آمد و دیگر پلیس سفارشات.

— فرماندار تگزاس می پردازد جهات با صدها نفر از مردم عزادار مرگ جورج فلوید در هوستون کلیسا.

___

شارلوت, N. C. — شارلوت-مکلنبورگ افسر پلیس است که با ملاقات و رفت با تظاهرکنندگان تعدادی از بار بود که در یک درگیری بعد از ظهر دوشنبه با معترضان یک روز پس از او می خواهم تا به حال یکی دیگر زمان تعامل است.

تصویری را نشان می دهد CMPD کاپیتان براد کخ احاطه شده توسط شعار معترضان روز شنبه در مقابل دولت محلی مرکز قبل از یک مرد سفید تجمع اعتراضی روش و shoves او. پس از تحت فشار قرار دادند در زمان کخ مرد به زمین به عنوان بیشتر معترضان دیده می شد ستون در. او تنها افسر در مجاورت.

بدون آسیب گزارش شده است اما در یک صدای جیر جیر CMPD گفت کخ بود “تجاوز در روز روشن” و خواسته است برای کمک به شناسایی آن درگیر است.

کخ بارها راه می رفت با معترضین از طریق شهرستان است. او تصویر زانو زدن در کنار آنها هفته گذشته است. اداره پلیس گفت: در یک صدای جیر جیر که او راه می رفت بیش از 100 مایل (160 کیلومتر) با معترضان در روزهای اخیر.

اما خود فعل و انفعالات نداشته اند به خوبی دریافت شده توسط تمام شد. برخی می گویند او نیست به انجمن خوش آمدید مارس با آنها.

___

سرب وکیل برای جورج فلوید خانواده گفت: خانواده عزادار در دیدار با دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن یک ساعت دوشنبه در هوستون.

بن Crump گفت: بایدن را “شفقت به معنای جهان به این خانواده عزادار” و او در توصیف این دیدار به عنوان مثال از “چه خواهد شد شروع به درمان امریکا” به عنوان شهروندان در سراسر کشور تقاضا تغییرات به پلیس شیوه فلوید پس از مرگ است.

“گوش دادن به یک دیگر است چه خواهد شد شروع به درمان امریکا” Crump گفت. “این تنها چیزی است که معاون رئیس جمهور بایدن را با خانواده جورج فلوید برای بیش از یک ساعت. او گوش او شنیده درد خود را و به اشتراک گذاشته شده در خود وای.”

بایدن در سفر به هوستون برای بازدید پیش از فلوید مراسم تشییع جنازه. بایدن خواستار تغییرات قابل توجهی به پلیس شیوه در ایالات متحده, اما او مخالف برخی از فعالان’ تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و تغییر است که مالیات دهندگان هزینه برای خدمات دیگر.

بایدن می خواهد به گسترش هزینه های خدمات اجتماعی مانند آموزش و پرورش و مراقبت از سلامت روان است که می تواند حمایت از تلاش پلیس, بلکه صرف بیشتر در آموزش موجود افسران پلیس.

فلوید یک مرد سیاه و سفید بود که دست به دستبند, درگذشت, پس از یک افسر فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای چند دقیقه و حتی پس از او متوقف شد و شفاعت برای هوا. این مسئول از آنجا اخراج شده دستگیر و به اتهام قتل درجه دوم در میان اتهامات دیگر.

___

واشنگتن — خدمات پارک های ملی خواستار به تازگی ساخته حصار در مقابل کاخ سفید در اعتراض به منطقه موقت.

خدمات پارک سخنگوی کتی آهک روز دوشنبه گفت که آژانس و سرویس انتظار برای بازگشایی بخشی از پارک لافایت در مقابل کاخ سفید در روز چهارشنبه.

آهک می گوید: برخی از مناطق این پارک باقی خواهد ماند و بسته به اجازه کارگران برای مقابله با آسیب ها و آدرس ایمنی خطرات. آهک داد بدون جزئیات و هیچ زمان برای زمانی که بقیه مربع خواهد بازگشایی شده است.

پارک لافایت در مقابل کاخ سفید یکی از کشور برجسته ترین سایت های سیاسی و تظاهرات و دیگر رایگان-بیان وقایع است.

آن بسته شده از اوایل هفته گذشته هنگامی که ماموران قانون استفاده از عوامل شیمیایی و دیگر زور برای بیرون راندن معترضان در این کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس.

مقامات ترک به تازگی بنا سیاه و سفید بالا حصار مسدود کردن میدان حتی اگر تظاهرات اخیر شده اند به شدت آرام است.

آهک می گوید واشنگتن بیضی شرمن در پارک ها و برخی دیگر از برجسته مناطق نیز بازگشایی پنج شنبه.

___

ژنو — اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا می گوید بستگان جورج فلوید و سه نفر دیگر از افرادی که کشته شدند پلیس پیوسته اند برخی از 600 گروه های حقوق به تقاضای سازمان ملل متحد و حقوق بشر بدن “فوری” تشکیل یک جلسه ویژه به دنبال افزایش خشونت پلیس و سرکوب معترضان در ایالات متحده است.

سخنگوی شورای حقوق بشر در ژنو را تایید کرد شورای اداری دریافت نامه ای در روز دوشنبه از گروه ترسیم تماس خود را به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات ادامه خواهد داد برای به دست آوردن کشش فراتر از ایالات متحده — به ویژه در اروپا است.

حداقل یک سوم از شورای 47 عضو را مجبور به عقب تماس بگیرید برای یک جلسه ویژه به منظور برای یک نامیده می شود.

چشم انداز یک برگزار می شود به سرعت همچنان نامشخص است. شورای برش های کوتاه خود را به آخرین جلسه در ماه مارس به دلیل شیوع کروناویروس شده است و دست و پنجه نرم با راه برای شروع به آن را به عقب تا دوشنبه آینده.

تلاش شده است زیرا این دولت سوئیس که دیده است COVID-19 همه گیر قطع در هفته های اخیر است که در حال حاضر هنوز هم محدود کردن تمام تجمعات عمومی به بیش از 300 نفر است. در جلسه شورای عموما رسم صدها نفر بیش از آن است.

این گروه ها می خواهند مستقل تحقیقات اخیر قتل غیر مسلح سیاه مردم در ایالات متحده به عنوان به خوبی به عنوان یک به “خشونت اجرای قانون پاسخ به اعتراضات.” تماس شامل بستگان فلوید Breonna تیلور مایکل براون و Philando کاستیا.

ایالات متحده مانند همه ملل و کشورهای عضو به طور منظم آن در حقوق بشر مورد بررسی قرار توسط شورای 47-دولت عضو بدن است که بخشی از سازمان ملل متحد است اما پشتیبانی شده توسط آن است.

___

HARRISBURG, Pa. — سیاه دموکرات در پنسیلوانیا در مجلس نمایندگان فرماندهی سکو در حدود 90 دقیقه در شروع رای گیری در جلسه دوشنبه اخلال در روز کسب و کار در تلاش برای وادار کردن اقدام پلیس اصلاحات صورتحساب.

چشمگیر تصاحب رفت مکث زمانی که جمهوری خواه مجلس گفت: او را در نظر قرار دادن طرح تا به آرا و که او از یک جلسه ویژه به در نظر گرفتن قانون.

معترضان از جمله کهنه سیاه و قانونگذاران از فیلادلفیا و پیتسبورگ آویزان “BLACK LIVES MATTER” بنر از بلندگو افتا و قول داد آنها را بدون حرکت در متوقف پیشنهادات.

___

المپیا بشویید. — واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت که او با تشکیل یک گروه مشورتی از رهبران و اجرای قانون نمایندگان برای توسعه پلیس و پیشنهادهای اصلاحی روزهای بعد از تظاهرات در دولت خود را بیش از کشتن جورج فلوید.

“امید من این است به همکاری با این گروه به نوشتن معنی دار قانون در کشور ما” از حزب دموکرات گفت.

او اظهار داشت: سه حوزه عمل: مستقل تحقیقاتی و دادستانی روند اتهامات افسر-درگیر قتل که شامل ایجاد یک دولت واحد تحقیقاتی جدا از هر گونه اجرای قانون نهاد در دولت; بازاندیشی پلیس در استفاده از زور از جمله chokeholds; و ایجاد یک الزام آور و قابل اجرا تعهد که ماموران گزارش سوء رفتار توسط افسران همکار.

___

NEW ORLEANS — نیواورلئان’ شهردار گفت: Superdome خواهد براق زرشکی و طلا — رنگ جورج فلوید دبیرستان — دوشنبه شب به عنوان یک ادای احترام به او و یک تماس برای برابری نژادی.

شهردار LaToya Cantrell گفت Superdome مدیران توافق به روشنایی درخواست — که به نوبه خود ساخته شده بود به درخواست سیلوستر ترنر شهردار هوستون که در آن فلوید بزرگ شده و که در آن تشییع جنازه او برگزار خواهد شد شنبه.

فلوید بود که سیاه, خفه کردن “من نمی توانم نفس بکشم” چند بار قبل از او درگذشت مارس 25 پس از آنچه دادستان گفته بود 8 دقیقه و 46 ثانیه با گلو او دوخته تحت یک افسر پلیس را به زانو در مینیاپولیس.

زرشکی و طلایی رنگ از هوستون یاتس دبیرستان که در آن فلوید فارغ التحصیل شد.

“همانطور که ما همچنان به سوگواری از دست دادن جورج فلوید همراه با دیگران شده اند که قربانی خشونت توسط ماموران پلیس ما به دنبال او را به یاد و به افتخار حافظه خود را” Cantrell گفت.

“هفته گذشته ما در جهان نشان داد که ما می توانیم مارس اعتراض و شنیده می شود و انجام این کار مسالمت آمیز و با احترام. ما ادامه خواهد داد به تقاضای عدالت و اطمینان حاصل شود که ما افسران پلیس باقی می ماند مثبت حضور در جامعه خود ما.”

پیش از آن در روز, رئیس پلیس شان فرگوسن اذعان کرد که پلیس شلیک توپ لاستیکی در تظاهرات در می سی سی پی رودخانه, پل, در هفته گذشته و عذرخواهی برای داشتن گفت: در غیر این صورت در آینده-اخبار روز کنفرانس دفاع از ماموران با استفاده از گاز اشک آور.

دیگر تظاهرات در نیواورلئان و در سراسر کشور مسالمت آمیز است.

___

لس آنجلس — دادستان ها می گویند اتهامات جنایی نخواهد بود آورده در برابر هزاران نفر از لس آنجلس بازداشت شدگان برای نقض مقررات منع رفت و آمد و دیگر پلیس سفارشات.

دادستان شهرستان مایک Feuer روز دوشنبه گفت که دفتر کار خود را توسعه جایگزین در خارج از دادگاه و بدون مجازات برای کسانی که ذکر شده برای نقض مقررات منع رفت و آمد و یا عدم اطاعت از دستور به ترک تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

دادستان منطقه جکی Lacey گفت که او نمی خواهد پرونده اتهامات در اعتراض به بزه موارد از سایر نقاط لس آنجلس.

این شهر تا به حال بیشترین تعداد 10,000 اعتراض به بازداشت در آمریکا ردیابی توسط آسوشیتد پرس.

پلیس و کلانتر نمایندگان بازداشت بیش از 3000 نفر در طول روز بیشتر از تظاهرات صلح آمیز است. اکثریت قریب به اتفاق استناد بودند اتفاق افتاده در لس آنجلس برای نقض مقررات منع رفت و آمد و یا پراکندگی سفارشات.

___

هوستون — تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت پرداخت جهات خود را با صدها نفر از مردم عزادار مرگ جورج فلوید در یک کلیسا در هوستون که در آن فلوید بزرگ شدم.

خواه فرماندار نگاه فلوید بدن در یک طلا-رنگی تابوت در چشمه ستایش کلیسا جمعه برای حدود 15 ثانیه و سپس کاهش سر خود را با دست خود خورده برای چند ثانیه بیشتر.

ابوت به خبرنگاران گفت: در خارج از کلیسا که او را شامل فلوید خانواده در بحث در مورد پلیس اصلاحات و هر گونه قوانین مربوط.

“جورج فلوید است که رفتن به تغییر قوس آینده ایالات متحده است. جورج فلوید است درگذشت بیهوده است. او در زندگی خواهد بود زندگی میراث در مورد راه که آمریکا و تگزاس در پاسخ به این تراژدی” ابوت گفت.

ابوت گفت که او برنامه ریزی شده برای دیدار خصوصی با فلوید خانواده و ارائه آنها را با یک تگزاس پرچم بود که پرواز بیش از دولت و کنگره آمریکا در Floyd افتخار. فرماندار نخی راه راه زرشکی و طلا کراوات که او گفته بود به افتخار فلوید به عنوان کسانی که در حال رنگ فلوید مدرسه ،

فلوید که سیاه بود و دست به دستبند, درگذشت مارس 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه حتی پس از متوقف پاسخ. فلوید مرگ الهام بخش بین المللی شد.

___

سیاتل — تنها چند روز پس از سیاتل شهردار و رئیس پلیس وعده داده شده از یک ماه توقف با استفاده از یک نوع از گاز اشک آور برای متفرق کردن معترضان در این بخش با استفاده از آن دوباره در طول یک شبانه اعتراض — آوردن شدید انتقاد جمعه از اعضای شورای شهر پاکستان به تعمیرات اساسی بخش و اضافی تماس برای شهردار استعفای.

“چگونه بسیاری از مردم نیاز به نوشتن در مورد اینکه با تانک در خانه های خود را ؟ چگونه بسیاری از مردم به اسپری در خیابان هر شب یا تجربه گرفتن آمار با فلش بمب و یا گلوله های لاستیکی?” عضو شورای ترزا-little images گفت: در جلسه شورای.

“شهردار باید … خودش بپرسید اگر او راست رهبر و استعفا دهد.”

رئیس شورای Lorena گونزالس و دیگران نیز ابراز سرخوردگی خود را با شهردار جنی Durkan و پلیس سیگنالینگ تغییر رادیکال در راه است.

Durkan را بلافاصله پاسخ به یک ایمیل به دنبال نظر.

تحولات در سیاتل آمد به زودی پس از مینیاپولیس اعضای شورای شهر گفت: آنها قصد بر هم زدن پلیس به دنبال کشتن جورج فلوید و تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی است که فوران در سراسر جهان است.

___

NASHVILLE, Tenn. — پس از سال ها تاخیر Nashville آغاز خواهد شد نورد از بدن دوربین های دیجیتال و دوربین های اتومبیل برای بسیاری از آن نیروی پلیس در ماه آینده شهردار جان کوپر در بیانیه ای گفت شنبه.

این پروژه شده است بارها و بارها با تاخیر بیش از نگرانی در مورد هزینه. روز دوشنبه کوپر گفت: دوربین فروشنده موتورولا موافقت کرده است برای به تاخیر انداختن پرداخت برای دو سال, آوردن هزینه برای 2021 به $2.1 میلیون نفر است.

اعلام می آید در میان اعتراض بیش از تاکتیک های پلیس و روز از تظاهرات بیش از 25 مه مرگ جورج فلوید.

روال بودجه در جلسه هفته گذشته به طول انجامید تا 5:30 a. m. به عنوان صدها نفر از مردم نشان داد و یا به نام در درخواست نشویل را شورای شهر پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و قرار دادن پول بیشتر به خدمات اجتماعی.

___

فلوریدا مرد مواجه است فدرال اتهامات سلاح بعد از پلیس گزارش داد پیدا کردن یک کوکتل مولوتف در کوله پشتی خود را در اعتراض به خشونت پلیس.

یک شکایت کیفری می گوید 27 ساله ایوان یعقوب Zecher متهم شده بود روز شنبه با در اختیار داشتن یک اسلحه گرم به عنوان یک جنایت کار محکوم و غیر قانونی در اختیار داشتن یک ثبت نشده اسلحه گرم.

پلیس می گویند Zecher بخشی از یک گروه از معترضان مسدود کردن ترافیک در مرکز شهر جکسون در 31 مه و پرتاب اشیاء در افسران پلیس و اتومبیل.

مقامات می گویند که ماموران دستگیر Zecher و متوجه نشت مایع از کوله پشتی خود را. شکایت می گوید: جستجوی کیسه نشان داد یک بطری پر از بنزین همراه با یک فندک و یک تبر.

___

پرتلند سنگ. — هنوز شش ماه از آغاز کار رئیس پورتلند اورگان پلیس اداره پله به عنوان تظاهرات roil شهرستان.

جامی Resch روز دوشنبه اعلام کرد که او خواسته چارلی Lovell یک آمریکایی آفریقایی ستوان برای خدمت به عنوان رئیس بعدی پلیس اورگان بزرگترین شهرستان.

“او دقیق فرد مناسب در لحظه مناسب دقیق,” او گفت: در یک کنفرانس خبری.

تظاهرکنندگان با دو تظاهرات مسالمت آمیز در پورتلند اما یک سوم آن به طول انجامید تا ساعات اولیه روز شنبه منجر به حداقل 20, دستگیری برخی از تظاهرکنندگان با پرتاب اشیاء در پلیس که با شلیک گاز اشک آور و اسفنج-نوک پرتابه.

کامل نوشیدنی, ظروف و بطری های شیشه ای سخت آب پز تخم مرغ و سنگ پرتاب می کردند و یا از کار اخراج افسران با استفاده از slingshots پلیس در بیانیه ای گفت شنبه. یک پزشک بود که در همکاری با ماموران برخورد کرد و در معده با یک سنگ.

___

لس آنجلس — تشییع جنازه-سبک خودکار کروبی در حافظه جورج فلوید در حال پیچ در پیچ از طریق جنوب کالیفرنیا.

این دسته هستند انتظار می رود به اوج دوشنبه با مرکز شهر لس آنجلس یادبود فلوید که مرگ در دست مینیاپولیس پلیس دو هفته پیش همچنان به قرعه کشی در سراسر کشور تظاهرات.

این دسته همزمان با نهایی مشاهده عمومی برای فلوید در هوستون کلیسا. تشییع جنازه او خواهد بود روز شنبه پس از دفن در کنار مادرش.

کالیفرنیا تظاهرات شده اند تا حد زیادی مسالمت آمیز برای روز پس از ابتدا در حال خدشه دار با خشونت و غارت.

مقامات یکشنبه اعلام کرد که گارد ملی کالیفرنیا نیروهای در حال خروج از کالیفرنیا شهرستانها که به درخواست آنها.

___

RICHMOND, Va. — ویرجینیا دادستان روز دوشنبه گفت که او در حال بررسی است که آیا جنایات نفرت هزینه مناسب در برابر یک “اعتراف” Ku Klux Klan رهبر است که مقامات می گویند revved خود موتور خودرو و سوار را از طریق مسالمت آمیز معترضان اشغال ریچموند-منطقه جاده.

وجود دارد هیچ گزارشی از آسیب های جدی از این حادثه در اواخر بعد از ظهر یکشنبه. Harry H. راجرز دستگیر شد و به اتهام حمله و باتری اقدام مخرب زخمی و جنایت خرابکاری Henrico County مشترک المنافع وکیل شانون تیلور در بیانیه ای گفت.

“متهم توسط خود پذیرش و با یک نگاه گذرا به رسانه های اجتماعی است بستری رهبر Ku Klux Klan و یک مبلغ برای مؤتلفه ایدئولوژی. ما در حال بررسی این که آیا جنایات نفرت هزینه مناسب هستند” تیلور در بیانیه ای گفت:.

راجرز 36 از Hanover County ساخته شده اولیه حضور در دادگاه صبح روز دوشنبه که در آن او موافقت کرد به قبول یک دادگاه منصوب وکیل و رد شد bond, Richmond, ایستگاه تلویزیون WTVR گزارش شده است.

وکیل ذکر شده برای او در دادگاه سوابق جورج تاونسند را بلافاصله بازگشت یک تماس را به دنبال نظر.

تیلور بیانیه ای گفت راجرز رانندگی بی پروا در مجاورت اعتراض سوار به معترضان revved موتور سوار به این گروه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im