آخرین: مرکل در مورد همه گیر با پاپ فرانسیس

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

—عضو نظامی در نزدیکی تهمت تست مثبت برای ویروس.

—ژاپن تصویب remdesivir برای coronavirus درمان است.

—مسکو مستند تمدید تا پایان ماه.

—انگلیسی در انتظار “بسیار محدود” کاستن از محدودیت.

___

برلین — آنگلا مرکل می گوید آلمان رهبر است, در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس با پاپ فرانسیس در یک مکالمه تلفنی است.

مرکل سخنگوی Steffen Seibert می گوید صدراعظم و پاپ حمایت برای حمایت از کشورهای فقیر در ویروس بحران در طول روز پنجشنبه تماس بگیرید. او می گوید: این محور در “جهانی انسانی و وضعیت سیاسی در نظر کرونا بیماری همه گیر” و بر اهمیت همبستگی در اروپا و جهان است.

مرکل دعوت فرانسیس به دیدار آلمان زمانی که ممکن است دوباره.

___

ریو دو ژانیرو — برزیل وزیر اقتصاد هشدار وجود دارد به زودی می تواند کمبود محصول در سوپر مارکت ها اگر دولت قرنطینه اقدامات مجاز به ادامه.

پائولو Guedes گفت: مخاطبان در دیوان عالی کشور از جمله رئیس آن عدالت است که امریکا بزرگترین بازار در خطر “سقوط” شبیه به آنچه در کشور همسایه ونزوئلا است. او پیوست توسط رئیس جمهور Jair Bolsonaro و یک گروه از رهبران صنعت که با هم راه می رفت به بالا دادگاه به پرونده خود را برای عقبگرد محدودیت در تجمعات و فعالیت حتی به عنوان برزیل COVID-19 موارد همچنان به افزایش است. دیوان عالی کشور حکم ماه گذشته که دولت های محلی و نه دولت فدرال صلاحیت برای اتخاذ چنین اقداماتی.

Bolsonaro به خبرنگاران گفت: پس از مخاطبان که چندین ایالت’ احکام فراتر رفت و آنچه لازم بود باعث میلیون ها نفر از زیان کار است.

___

دوور دل. — به لیبریا جان کارنی به تعویق انداخته است دلاور اولیه ریاست جمهوری برای دومین بار به دلیل coronavirus و دستور دولت در انتخابات مقامات به ایمیل absentee ballot برنامه های کاربردی برای هر حزب دموکرات و جمهوری خواه رای دهندگان در دولت است.

کارنی همچنین می گوید این بخش از انتخابات خواهد بود و نیاز به عمل تنها محدود از حوزه های رأی گیری در روز انتخابات. او رهنمود تماس برای حداقل شش حوزه های رأی گیری در هر شهرستان به اجازه می دهد در فرد رای گیری برای آن انتخاب نشده به بازیگران غیابی.

دلاور است که یک بسته اولیه دولت به معنی ثبت نام دموکرات ها و جمهوری خواهان می توانند رای دادن در انتخابات مقدماتی.

در ماه مارس کارنی دستور برنامه ریزی شده در مارس 28 اولیه به عقب رانده شود 2 ژوئن.

___

رم — ایتالیا تایید coronavirus مرگ و میر در حال نزدیک شدن است 30,000.

وزارت بهداشت می گوید وجود دارد 274 مرگ و میر در دوره 24 ساعته پایان پنج شنبه شب افزایش به 29,958 تعداد افرادی که فوت کرده اند با تشخيص COVID-19 عفونت.

مقامات بهداشتی می گویند مرگ و میر است به احتمال زیاد بسیار بالاتر از برخی که در خانه های سالمندان و یا در خانه خود را به خصوص در افراد مسن ممکن است تا به حال عفونت کروناویروس اما هرگز مورد آزمایش قرار.

ایتالیا ثبت شده 1,401 موارد جدید افزایش این کشور به طور کلی تعداد تایید COVID-19 عفونت به 215,858.

___

برلین — مقامات آلمانی می گویند که آنها امید به راه اندازی یک برنامه برای کمک به ردیابی coronavirus عفونت های زنجیره ای توسط اواسط ماه ژوئن.

دولت آلمان تا به حال در ابتدا پیشنهاد کرد که چنین برنامه ای می تواند در دسترس مارس اما انتشار به تعویق افتاد, در بخش های حفظ حریم خصوصی و نگرانی های امنیتی.

مقامات فدرال صحبت به شرط ناشناس ماندن در اینترنت چرا که آنها مجاز به نقل نام, می گویند زمانی بود که یک “چالش” به دلیل “پویا” طبیعت از پروژه های نرم افزاری, اما “اواسط ماه ژوئن یک قاب زمان واقعی” برای انتشار اولین نسخه از برنامه است.

آلمان به وظیفه Deutsche Telekom و نرم افزاری شرکت SAP با پیشرو این پروژه است. این شرکت گفته اند که آنها در قرعه کشی بلوتوث فن آوری توسعه یافته توسط اپل و گوگل اجازه می دهد تا گوشی های هوشمند را به ثبت نام است که دیگر دستگاه ها در نزدیکی.

این برنامه خواهد شد که داوطلبانه می توان به صورت ناشناس به اطلاع دیگر کاربران گوشی های هوشمند اگر آنها تا به حال تماس نزدیک با کسی که تست مثبت برای کروناویروس جدید به آنها دلیلی برای همچنین یک تست دریافت کنید.

—فرانک Jordans گزارش شده است.

___

AUSTIN تگزاس — جمهوری خواه تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت حذف زندان به عنوان یک مجازات برای نقض خود را coronavirus محدودیت های زیر اعتراض محافظه کاران بیش از یک دالاس صاحب سالن زیبایی شد که آمریکا برای امتناع از به نگه داشتن کسب و کار خود را بسته است.

ابوت می گوید خود را سفارش جدید باید رایگان شلی لوتر بود که رزرو دالاس زندان شهرستان در این هفته برای نگه داشتن او به سالن باز در مخالفت با فرماندار محدودیت به معنای آهسته گسترش coronavirus.

لوتر حاضر به عذر خواهی برای بارها و بارها ايميل سفارش رهبری یک قاضی برای پیدا کردن خود را در تحقیر دادگاه و حکم او به یک هفته پشت میله های زندان.

واژگونی نشان دهنده افزایش فشار ابوت است که در زیر به راه اندازی مجدد اقتصاد کشور در سرعت بسیار سریعتر.

___

شیکاگو — ملت بزرگترین اتحادیه خلبانان شرکت هواپیمایی است که فشار برای فدرال مقررات پوشش تمیز کردن هواپیما.

جو DePete رئيس جمهور از خط هوایی انجمن خلبانان می گوید آسوشیتد پرس وجود دارد آمیخته تلاش در سراسر صنعت با برخی از شرکت های هواپیمایی انجام یک کار خوب در حالی که “دیگران انجام نمی دهد تا به خوبی.” تا زمانی که اداره هوانوردی فدرال تنها به شرکت های هواپیمایی دستورالعمل نه قوانین خدمه و مسافران در صورت “قرار گرفتن در معرض اضافی غیر ضروری و قابل پیشگیری خطر,” او می گوید.

این اتحادیه می گوید سه نفر از اعضای خود را از دست داده اند و بیش از 300 خلبانان آزمایش مثبت برای این ویروس است که باعث COVID-19.

___

WALLA WALLA بشویید. – مقامات در جنوب شرقی ایالت واشنگتن در حال جمع آنها ادعا می کنند که برخی از افراد احزاب برگزار می شود, که در آن آنها عمدا در معرض خود را به کوروناویروس.

Walla Walla, شهرستان, وزارت بهداشت, مدیر Meghan DeBolt با صدور بیانیه ای اواخر روز چهارشنبه گفت او زودتر اظهارات نادرست بودند.

“من به طور رسمی تماس با من مصاحبه امروز” DeBolt گفت: در بیانیه جدید. “پس از دریافت اطلاعات بیشتر با ما کشف کرده اند که وجود دارد نه عمدی covid احزاب است. فقط گناه تلاش.”

DeBolt گفته بود اتحادیه بولتن روزنامه این هفته که تماس با ردیابی نشان داد برخی از مردم بودند و حضور در احزاب با این ایده که بهتر است به بیمار با COVID-19 و بهبود می یابند. او تا به حال به نام احزاب غیر مسئولانه است.

___

واشنگتن — یک عضو نظامی مشغول به کار در مجاورت نزدیک به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس چهارشنبه. کاخ سفید می گوید تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس را پس از آزمایش منفی برای ویروس ها و “باقی می ماند و در سلامت خوب است.”

سخنگوی هوگان Gidley می گوید در یک بیانیه نظامی عضو این نسخهها کار “در کاخ سفید پردیس” و آزمایش مثبت چهارشنبه. کاخ سفید برقرار پروتکل های ایمنی نزدیک به دو ماه پیش برای حفاظت از ملت و رهبران سیاسی از جمله مکرر دما را بررسی میکند. در ماه گذشته از آن شروع به اجرای سریع COVID-19 آزمون برای تمام کسانی که در نزدیکی رئیس جمهور با کارکنان در حال آزمایش در مورد یک بار در هفته.

___

توکیو — ژاپن را تایید کرده است Gilead Sciences’ داروی ضد ویروسی remdesivir برای coronavirus درمان در یک مسیر نقد و بررسی فقط چهار روز پس از شرکت در ایالات متحده ارائه یک نرم افزار.

از مواد مخدر اولین تایید شده در ژاپن برای coronavirus. این روش در اصل برای ابولا و می تواند بلوک coronavirus از تکرار خود به خود در بدن انسان است.

آن را عمدتا برای بیماران به طور جدی بیمار. آن را مجاز توسط سازمان غذا و داروی آمریکا برای coronavirus درمان جمعه گذشته است.

ژاپن نیز تست های ژاپنی ساخته شده آنفلوانزا مواد مخدر favipiravir که طراحی شده برای مهار تکثیر ویروس می تواند باعث نقص هنگام تولد. نخست وزیر شینزو آبه است فشار برای favipiravir و می گوید که او امیدوار است به آن مصوب تا پایان مارس به کمتر جدی بیماران.

___

مسکو — مقامات در مسکو را تمدید یک مستند در پایتخت تا پایان ماه.

شهردار مسکو سرگئی سوبیانین گفت: در حالی که تمام کارخانه های صنعتی و سایت های ساخت و ساز در این شهرستان اجازه خواهد داشت برای بازگشایی شروع سهشنبه, دیگر کسب و کار بسته باقی می ماند از طریق مه 31. ساکنان مجاز به فروشگاه در نزدیکی فروشگاه, داروخانه ها, راه رفتن سگ خود را, بازدید پزشکان و سفرهای گاه به گاه به دلایل شخصی.

سوبیانین گفت که بازگشایی کارخانه های صنعتی و سایت های ساخت و ساز ضروری است برای تقویت اقتصاد و حفظ شغل اما تاکید کرد که آن را خیلی زود به بازگشایی فروشگاه های خرده فروشی و رستوران و آرایشگاه زیبایی سرو و شرکت های دیگر در بخش خدمات.

مسکو به ثبت رسیده 92,676 coronavirus موارد بیش از نیمی از ملت را در کل. اما سوبیانین گفت که تعداد واقعی عفونت می تواند به عنوان بالا به عنوان 300,000 نفر یا حدود 2.5 درصد از جمعیت این شهر از 12.7 میلیون نفر است.

___

عشق آباد ترکمنستان — ترکمنستان یکی از تعداد انگشت شماری از کشورها هنوز برای گزارش هر گونه موارد جدید coronavirus را با برگزاری رژه نظامی روز شنبه به مناسبت سالگرد 75 از متحدان پیروزی بر آلمان نازی در این کشور وزارت امور خارجه گفت: آسوشیتد پرس در روز پنج شنبه.

از آن خواهد شد برای اولین بار رژه روز پیروزی در ترکمنستان که در آن تعطیلات مشخص شده است که معمولا با گذاشتن گل به جنگ خاطرات و حوادث برای جانبازان. جانبازان دیپلمات ها و روزنامه نگاران و هیئت های خارجی دعوت خواهد شد به رژه در پایتخت از عشق آباد.

ترکمنستان مقامات اتهامات را رد کرده است که آنها در پنهان کردن اطلاعات در مورد عفونت کروناویروس. آسیای مرکزی کشور مرز طولانی با ایران یکی از کشورهای سخت ترین ضربه توسط ویروس.

یکی دیگر از رژه روز پیروزی برگزار خواهد شد بلاروس یکی از معدود کشورهایی است که نه تحمیل مستند با وجود رشد شیوع ویروس. ماه گذشته روسیه به طور نامحدود به تعویق افتاد آن رژه.

___

قاهره — دولت مصر تصمیم گرفته است به گسترش برای 15 روز دیگر شب مقررات منع رفت و آمد و دیگر اقدامات پیشگیرانه با هدف مهار گسترش coronavirus.

نخست وزیر این کشور را, مصطفی Madbouly اعلام کرد این تصمیم روز شنبه در تلویزیون ملی گفت: دولت شده است به انجام بهترین خود “برای جلوگیری از شیوع مانند یک شاهد در کشورهای دیگر است.”

او خواست مصریان به “شانه مسئولیت” و مطابق با اقدامات است. در هفته های اخیر مصر را دیده است و مسیر رو به بالا از عفونت های جدید توسعه است که مقامات مقصر مردم laxness اجتماعی در رعایت فاصله و اقدامات دیگر. مصر گزارش کرده است بیش از 7,500 موارد COVID-19 از جمله 469 مرگ و میر.

___

لندن — دولت بریتانیا می گوید مردم باید انتظار تنها یک “بسیار محدود” کاهش مستند محدودیت های زمانی که نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد مراحل جدید در این کشور coronavirus پاسخ در روز یکشنبه.

جانسون است که به ایجاد یک بیانیه به کشور تخمگذار طرح برای “فاز دو” از شیوع این بیماری با برخی از اقدامات در نظر گرفتن اثر را به عنوان به زودی به عنوان دوشنبه.

اما جانسون سخنگوی جیمز شل گفت: “هر اسایش به این دستورالعمل هفته آینده بسیار محدود خواهد بود. ما در یک لحظه بحرانی در مبارزه با ویروس.”

جانسون گفت: کابینه همکاران در روز پنج شنبه که دولت “پیش با حداکثر احتیاط” برای جلوگیری از جدید سنبله در ویروس موارد است.

___

میلان — اجرای قانون شده است سرکوب میلان ساکنان که آیا به دنبال مناسب اجتماعی فاصله در پارک های شهر که فقط بازگشایی در این هفته.

آزاد خود را از دو ماه مستند ساکنان شده اند swarming به پارک که بسته شده بود برای هفته ها. خانواده ها بوده و موظف به باقی می ماند در داخل خانه به جز برای ضروریات مانند خرید مواد غذایی و یا شرایط اضطراری پزشکی.

آمادگی جسمانی محدود به مجاورت یک محل اقامت. آن است که هنوز هم ممنوع برای جمع آوری در گروه های برای کودکان به استفاده از تجهیزات زمین بازی و برای افرادی که به بازی بسکتبال یا فوتبال.

شهر معاون شهردار آنا Scavuzzo هشدار میدهد: “ما درک می کنیم تمایل به بازگشت به حالت عادی. ‘اما آن لحظه برای همه به انجام به عنوان آنها لطفا.”

Coronavirus موارد در این شهر همچنان به افزایش بالا رفتن نزدیک به 100 روز چهارشنبه به 8,680 در شهرستان از 1.4 میلیون نفر است.

___

ژوهانسبورگ — سازمان ملل متحد می گوید 85 کودکان باید از زندان رها شده در سودان جنوبی به منظور کاهش ازدحام به عنوان coronavirus شروع به گسترش در کشور است.

U. N. کودکان, آژانس می گوید: 11 کودکان باقی می ماند پشت میله های زندان به دلیل شدت جرائم. هزاران نفر از زندانیان در سراسر جهان منتشر شده است برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس در اغلب شلوغ و کثیف شرایط.

یونیسف می گوید سودان جنوبی را به زندان فقیر دسترسی به بهداشت و تغذیه و کودکان آسیب پذیر هستند به غفلت با بسیاری از خدمت کنار بزرگسالان است.

سودان جنوبی هیچ juvenile justice system به معنی برخی از کودکان زندانی جرایم جزئی. حدود 200 کودک در سودان جنوبی در حال پشت میله های زندان.

___

رم — پس از اعتراض از این کشور کاتولیک اسقف ایتالیایی برتر جوزپه کونته می گوید که او امضا یک توافق با مقامات کلیسا به اجازه از سرگیری عمومی توده های مردم در طول بیماری همه گیر.

تحت ایتالیا دو ماه مستند حکم هیچ توده ها برای رتبه بندی-و-فایل وفادار مجاز شده است اگر چه برخی از کلیساها می تواند باز بماند برای فردی نماز.

وفادار در عمدتا کاتولیک رومی ملت خواهد بود قادر به حضور در جرم شروع در 18 مه همان روز است که بسیاری از مغازه های خرده فروشی در حال آزمایشی برنامه ریزی برای بازگشایی شده است.

ایتالیایی اسقف های کاتولیک کنفرانس گفت: پروتکل رسیده روز پنج شنبه شامل اقدامات با هدف حفاظت از توده را برانگیخت از COVID-19 سرایت از جمله مطابق با اصول بهداشتی از کلیساها و اشیاء مورد استفاده در آنها است.

___

هلسینکی — یک مطالعه منتشر شده در فنلاند نشان می دهد که COVID-19 بحران به ویژه برای زنان جوان مشغول به کار در این کشور خدمات صنایع. نرخ بیکاری توسط این گروه به بیش از دو برابر در یک سال است.

تجزیه و تحلیل با هلسینکی دانشکده اقتصاد روز پنج شنبه نشان داد که زنان از 20 تا 24 پرونده برای بسیاری ادعا می کند در ماه های مارس و آوریل است.

فنلاند شناخته شده است برابری طلب جامعه و دفاع از زنان علت به همراه نوردیک آن همسایه است. زنان شاغل در کشور خدمات صنایع که در آن آنها را تا حدود 80 درصد از نیروی کار است. زنان جوان به طور معمول کار به عنوان کارمندان فروش و آرایشگری و همچنین در مشاغل در بخش بهداشت و درمان.

فنلاند و اسکاندیناوی همسایگان رتبه در میان کشورهای جهان با توجه به برابری جنسیتی شاخص توسط موسسه اروپایی برای برابری جنسیتی.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im