آخرین: مالزی وکلا نگران بالا دستگیری رای

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

—پوتین گسترش روسیه shutdown آوریل 11.

—بریتانیا کار بر روی ویروس تماس با ردیابی نرم افزار.

فرانسه —هدف برای 700,000 آزمون هر هفته شروع ممکن است 11.

فرانسه —اسپانیا فاش مستند خروجی.

کوالالامپور مالزی — مالزی وکلا و فعالان حقوق بشر ابراز نگرانی از صدور حکم متخلفان از این کشور به ویروس مستند. مالزی که 5,851 عفونت و 100 مرگ و میر را دستگیر کرده است بیش از 21000 نفر از بخشی از مستند شروع 8 مارس.

متخلفان جریمه یا حبس تا شش ماه. این روشن نیست که چگونه بسیاری از آنها زندانی شده اند اما تعدادی صادر شده اما احکام زندان اعم از چند روز تا چند ماه است.

نوار شورا که نشان دهنده برخی از 15,000 وکلا خواست دادگاه به خلق و خوی عدالت با شفقت به عنوان آن را شامل نمی شود جرم و جنایت خشونت آمیز. نوار جمهور سلیم بشیر در بیانیه ای گفت که incarcerating متخلفان افزایش خطر انتقال ویروس در دادگاه و در حال حاضر شلوغ زندانها.

در حالی که ايميل مستند نه آرامی باید گرفته شود, بشیر گفت: “ارسال با متخلفان به زندان درمان است که بدتر از بیماری است.”

این بار نیز گفت: آن مختل شد بیش از موارد اختلاف در صدور حکم بین مردم عادی و کسانی که با نفوذ است. مالزی و معاون وزیر بهداشت در روز سه شنبه شد اجازه دهید با یک 1,000 ringgit ($229) خوب برای داشتن یک ناهار جمع آوری و در یک مدرسه مذهبی.

در مقابل یک دانشجوی دانشگاه محکوم شد و به مدت هفت روز در زندان و 1000 ringgit خوب برای خروج از خانه او را به یک کیک به دوست پسر خود. او چهره اضافی دو ماه در زندان اگر او نتواند به پرداخت جریمه. دیده بان حقوق بشر گفت: مالزی باید اسامی متخلفان آن را به عنوان ضد تولیدی به کاهش ویروس گسترش یافته است.

اگر چه مالزی گفت: ایجاد بازداشت موقت امکانات برای مستند متخلفان آن گفت: مالزی باید به جای استفاده از این امکانات اضافی به منظور کاهش ازدحام در آن موجود زندانها.

___

پکن — چین روز چهارشنبه گزارش داد یک پرش در وارداتی موارد coronavirus اما هیچ جدید و میر ناشی از این بیماری را باعث می شود.

از 22 مورد جدید, 21 آورده بودند از خارج از کشور و یک نتیجه از انتقال محلی در جنوب صنعتی استان گوانگدونگ ملی کمیسیون بهداشت گزارش شده است. چین منبع در سراسر جهان همه گیر در حال حاضر فقط 647 ثبت موارد COVID-19 همراه با بیش از 1000 نفر تحت قرنطینه و نظارت برای موارد مشکوک و یا داشتن آزمایش مثبت برای این ویروس بدون نشان دادن علائم.

چین به ثبت رسیده و در مجموع 4,633 مرگ و میر ناشی از این ویروس در میان 82,858 موارد است. مقامات آرامش اجتماعی فاصله محدودیت اما باید نگهداری سخت قرنطینه قوانین در کسانی که از خارج یا سایر نقاط کشور به دفع موج دوم ویروس موارد به عنوان تابستان روش.

___

پارک ملی دنالی و حفظ آلاسکا — مقامات افتتاح بخشی از 92 مایل جاده به پارک ملی دنالی و حفظ در آلاسکا است.

در اوایل این ماه در پارک با استناد به سفر از محدودیت های اعمال شده توسط مقامات دولتی در پاسخ به coronavirus نگرانی های بسته و دسترسی به جاده ها است. این محدودیت باید پس از اصلاح شده است و خدمات پارک های ملی گفت: این جاده باز خواهد شد به نشانگر مایل 12.

باز کردن بیشتر از جاده ها است انتظار می رود به عنوان شرایط و نیروی انسانی اجازه می دهد آژانس گفت: در یک نسخه.

دولت در هفته گذشته کاسته محدودیت در سفر در آلاسکا به اجازه می دهد برای فعالیت های تفریحی. در هنگام سفر تنها اعضای خانواده باید در یک خودرو و توقف در طول راه ها به حداقل برسد.

این پارک ملی است که حدود 240 مایلی شمال لنگرگاه است.

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل و شورای امنیت اقدامات پس از بحث در مورد وضعیت انسانی در ونزوئلا در پشت درهای بسته, اما آن اعضای اتحادیه اروپا هستند هشدار دهنده این بیماری همه گیر کوروناویروس “خطرات داشتن یک ویرانگر تاثیر انسان در یک کشور دست و پنجه نرم با در حال حاضر قبر اقتصادی و اجتماعی و انسانی وضعیت است.”

بیانیه ای توسط, فرانسه, آلمان, بلژیک, استونی سابق و عضو شورای لهستان صادر شده پس از نشست روز سه شنبه خود تصریح کرد نگرانی “در مورد شدت وخامت بحران در ونزوئلا و آن را بی ثبات جلوه در سراسر منطقه از جمله آن شدید انسانی عواقب.”

اعضا اشاره کرد اتحادیه اروپا بزرگترین کمک کننده به ونزوئلا بحران انسانی “با ارائه بیش از نیمی از بودجه” و آنها خواستار افزایش تلاش ها برای پاسخ به این کشور با کمبود بودجه روبرو انساندوستانه.

___

واشنگتن — رئیس امنیت داخلی و امور جانبازان ادارات در حال دفاع از خود در واکنش به شیوع کروناویروس.

در یک بیانیه مشترک این سازمان ها می گویند که کار کرده اند با FEMA به کشتی 4.3 میلیون ماسک ماسک و 1 میلیون فولاد ماسک همراه با 1.5 میلیون دستکش و 14,000 صورت سپر و امکانات در سراسر کشور است. آنها می گویند اضافی 1 میلیون فولاد ماسک کشتی خواهد شد در این هفته.

و همچنین ساخته شده از 1500 حاد و مراقبت های ویژه تخت های بیمارستانی موجود به غير جانباز بیماران و کمک به ارائه پشتیبانی به دولت جانبازان خانه های خصوصی و خانه های سالمندان.

___

لس آنجلس — Los Angeles County گزارش شده 59 جدید COVID-19-مرگ و میر ناشی از بالا بردن تعداد را به 1000.

“LA County آمار غم انگیز نقطه عطف از 1000 نفر در حال مرگ از COVID-19,” شهرستان سلامت عمومی مدیر باربارا فرر در بیانیه ای گفت. “لطفا می دانم که اگر شما در حال عزادار از دست دادن عزیزان که فوت کرده اند از COVID-19, افکار و دعاهای ما با شما ، خانواده و دوستان خود.”

Los Angeles County, پرجمعیت ترین با 10 میلیون نفر نیز گزارش داد 597 جدید, موارد بالا بردن مجموع آن به 20,976.

تعداد مرگ و میر در نهادی تنظیمات رز به 462 و اکثریت بودند ساکنان پرستاری ماهر امکانات این شهرستان گفت.

___

فورت لادردیل فلوریدا. — پس از انتظار بیش از یک ماه به بیکاری نرم افزار پردازش بسیاری از فلوریدا شوکه شده بودند در این هفته برای پیدا کردن واجد شرایط بودن خود را رد کرد و حتی زمانی که آنها فکر می کردند که تا به حال ملاقات مورد نیاز است.

دولت اتصال سایت به بررسی وضعیت ادعا پایین بود برای تعمیر و نگهداری بیش از آخر هفته بیشتر خسته کننده هزاران نفر در انتظار کمک های پس از از دست دادن شغل خود را به دلیل کسب و کار تعطیلی ناشی از شیوع کروناویروس. آن عمل نامنظم دوشنبه با بسیاری از کاربران با گرفتن مکرر پیام های خطا.

بسیاری از کسانی که در زمینه دولت را منسوخ سایت در ماه مارس شده اند در انتظار پنج یا شش هفته با ادعای خود را در گیر در حال بررسی وضعیت است. بسیاری از آنها تلقی فاقد شرایط لازم در این هفته با وجود اعتقاد آنها ملاقات کرده بود مورد نیاز از جمله مدارک از قبل درآمد.

___

بوستون — نزدیک به 70 ساکنان بیمار با کروناویروس فوت کرده اند در یک مرکزی ماساچوست صفحه اصلی پیری جانبازان. دولت فدرال و مقامات در حال تلاش برای کشف کردن آنچه اشتباه رفت و در مرگبارترین شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از تسهیلات در آمریکا

در حالی که مرگ و میر در کشور-اجرای هولیوک سربازان خانه همچنان به صعود مقامات فدرال در حال بررسی این که آیا ساکنان محروم بودند مراقبت های پزشکی مناسب در حالی که دولت بالا دادستان است تصمیم گیری را به اقدام قانونی.

شصت و شش جانباز ساکنان که تست مثبت برای این ویروس فوت کرده اند گفته مقامات دوشنبه و علت دیگر مرگ ناشناخته است. یکی دیگر از 83 ساکنان و 81 کارکنان باید آزمایش مثبت است.

خانه سرپرست که قرار داده شده در مرخصی اداری است در دفاع از خود پاسخ و دولت را متهم به مقامات ادعا دروغ آنها غافل از این دامنه مشکل وجود دارد.

___

نایروبی, کنیا — کنیا وزیر کشور فرد Matiangi اعلام کرده ممنوعیت حرکت به داخل و خارج از آفریقا بزرگترین اردوگاه های پناهندگان در یک اندازه گیری برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

وزیر بیانیه را ارائه نمی دهد جزئیات اما به کمک سازمان مراقبت گفت: این اردوگاه دارای ظرفیت برای مقابله با شیوع احتمالی ویروس.

مراقبت در بیانیه ای گفت که Dadaab اردوگاه پناهندگان در کنیا و شرق دارای یک مرکز قرنطینه برای 2000. آن را تا بیش از 270,000 پناهندگان عمدتا از سومالی و بیشتر از 20 ، 000 پناهندگان زندگی با جامعه ميزبان.

Kakuma اردوگاه در کنیا شمالی میزبان 60,000 پناهندگان عمدتا از جنوب سودان.

___

آگوستا مین — مین آغاز خواهد شد بازگشایی اقتصاد در مراحل این هفته در یک برنامه است که بلند پروازانه تر از بیشتر از بقیه سخت ضربه شرق.

دولت را گسترش گسترده اقامت در خانه سفارش تا مارس 31 اما همچنین شروع محدودیت های بلند جمعه گفت: رژیم صهیونیستی است. جانت میلز حزب دموکرات. مرحله اول را به دسترسی ساکنان به خدمات شخصی مانند آرایشگران و رانندگی-در کلیساها. بعد مرحله به گسترش در سراسر تابستان را بازگشایی رستوران ها و هتل ها و اردوهای تابستانی و میله های زندان است.

مین گزارش شده بیش از 1000 مورد از این ویروس و بیش از 50 مرگ و میر.

___

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — کالیفرنیا دانش آموزان می تواند بازگشت به کلاس های درس خود را در اوایل ماه جولای هر چند وجود دارد به احتمال زیاد خواهد شد تغییرات.

هیچ تصمیم گیری رسمی ساخته شده اند اما رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom است تصدیق شده اند وجود دارد “یادگیری زیان” به عنوان پدر و مادر به دنبال برای تدریس به کودکان خود را از خانه. اکثر مدارس و کلاس های درس بسته شده اند و از ماه مارس زمانی که Newsom صادر ایالت stay-at-home منظور سعی کنید به سرعت گسترش coronavirus.

ولسوالی ها و خانواده ها تلاش برای انطباق به در خانه یادگیری است. شروع سال تحصیلی جدید در اوایل امر را برای برخی از زمان از دست رفته Newsom می گوید.

اما مدارس ممکن است کاملا متفاوت از قبل. Newsom قبلا گفته مدارس ممکن است راه اندازی با شروع مبهوت بار به منظور محدود کردن تعدادی از دانش آموزان در مدرسه در یک زمان و ایجاد تغییرات در زنگ تفریح ناهار و دیگر عادی مدرسه گردهمایی که در قرعه کشی بزرگ گروه از دانش آموزان با هم.

___

SALEM Oregon رو شیب دار کمبود بودجه این ایالت اورگان است furloughing کارگران به منظور صرفه جویی در پول است.

دولت اکونومیست پیش بینی کرد که Oregon رهبران را مجبور به دست و پنجه نرم کردن با “تعادل محدود درآمد با افزایش نیاز به برنامه برای کمک به Oregonians” نهفته اقتصادی shutdown برای جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس.

“چیزهایی که نمی خواهد گزاف گویی یک شبه” پس از محدودیت ها برداشته جاش Lehner است که کمک به تولید اورگان اقتصادی و درآمد هوا گفت: در پخش.

کار کمیسر وال هویل اواخر روز دوشنبه اعلام کرد که مدیران در این سازمان او هدایت اداره کار و صنایع را باید یکی عدم پرداخت کردند روز در هر ماه از طریق ژوئن 2021 پایان چرخه بودجه ،

“این بیماری همه گیر کوروناویروس سقوط کرده است اقتصاد ما” هویل گفت.

___

مسکو — روسیه مخالف موسوم آنلاین در اعتراض مستندات.

شرکت کنندگان در روز سه شنبه تماس تصویری شارژ که دولت با استفاده از شیوع کروناویروس به اعمال محدودیت های غیر قانونی نقض حقوق مردم.

سیاستمدار مخالف دیمیتری Gudkov محکوم الکترونیکی تصویب سیستم معرفی شده در مسکو به عنوان یک “دیجیتال اردوگاه کار اجباری.” او همچنین با انتقاد کرملین برای عدم ارائه ملموس پشتیبانی به کسب و کار خصوصی.

بخشی اقتصادی shutdown به دستور ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه نگه داشته است بسیاری از روس ها خانه از اواخر ماه مارس است. اندازه گیری به پایان می رسد یکشنبه اما پوتین تمدید آن از طریق آوریل 11.

روسیه به ثبت 93,558 coronavirus موارد و 867 مرگ و میر.

___

مسکو — روسیه سرویس زندان می گوید آن است ثبت نام بیش از 300 coronavirus موارد است.

به زندان فدرال خدمات می گوید: 271 از آن پرسنل و 40 زندانیان دارای آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس. آن را می گوید آن را انجام داده است نزدیک به 19,000 آزمون.

اعلام مشخص شده برای اولین بار اذعان رسمی از سرایت در روسیه وسیع سیستم زندان که دارای بیش از 600,000 زندانیان. فعالان هشدار داد شیوع بیماری می تواند به سرعت غرق در روسیه به سر می برند زندان اشاره کرد مقامات’ عدم رعایت اقدامات احتیاطی لازم و عدم دنده محافظ.

خدمت زندان اصرار داشت در روز سه شنبه بیانیه ای که آن را انجام داده گسترده پزشکی چک از پرسنل زندان و زندانیان و تهدید تازه واردان.

___

پراگ — مجلس از پارلمان موافقت با تمدید وضعیت اضطراری در درخواست از دولت در میان coronavirus بیماری همه گیر.

نمایندگان مجلس تصویب شده این فرمت به مارس 17. دولت استدلال آن نیاز به گسترش تا 25 مه چرا که آخرین آن اقدامات محدود کننده برای مهار این بیماری همه گیر منقضی خواهد شد که تاریخ. اما مخالفان گفت: آن را نمی کند به درستی توضیح آن تقاضا است.

وضعیت اضطراری به دولت قدرت های اضافی برای پاسخ به شیوع بیماری از جمله یک قدرت برای محدود کردن حقوق اساسی.

تقریبا 7,500 مردم شده اند آزمایش مثبت برای coronavirus در جمهوری چک با توجه به دولت آمار و ارقام منتشر شده در روز سه شنبه 225 فوت کرده اند.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im