آخرین: لا معترضان شارژ نمی شود بیش از منع رفت و آمد

توسط آسوشیتد پرس

بالای ساعت:

— دادستان ها می گویند اتهامات جنایی نخواهد بود آورده در برابر هزاران نفر از لس آنجلس بازداشت شدگان برای نقض مقررات منع رفت و آمد و دیگر پلیس سفارشات.

— تگزاس ابوت می پردازد جهات با صدها نفر از مردم عزادار مرگ جورج فلوید در یک کلیسا در هوستون.

— وزیر کشور فرانسه می گوید پلیس دیگر نمی خواهد انجام chokeholds.

— دنور اداره پلیس در حال تغییر سیاست در مورد آن استفاده از زور و دوربین بدن.

— رهبر بریتانیا می گوید ضد نژادپرستی تظاهرات شده اند “واژگون توسط thuggery”

___

لس آنجلس — دادستان ها می گویند اتهامات جنایی نخواهد بود آورده در برابر هزاران نفر از لس آنجلس بازداشت شدگان برای نقض مقررات منع رفت و آمد و دیگر پلیس سفارشات.

دادستان شهرستان مایک Feuer روز دوشنبه گفت که دفتر کار خود را توسعه جایگزین در خارج از دادگاه و بدون مجازات برای کسانی که ذکر شده برای نقض مقررات منع رفت و آمد و یا عدم اطاعت از دستور به ترک تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

دادستان منطقه جکی Lacey گفت که او نمی خواهد پرونده اتهامات در اعتراض به بزه موارد از سایر نقاط لس آنجلس.

این شهر تا به حال بیشترین تعداد 10,000 اعتراض به بازداشت در آمریکا ردیابی توسط آسوشیتد پرس.

پلیس و کلانتر نمایندگان بازداشت بیش از 3000 نفر در طول روز بیشتر از تظاهرات صلح آمیز است. اکثریت قریب به اتفاق استناد بودند اتفاق افتاده در لس آنجلس برای نقض مقررات منع رفت و آمد و یا پراکندگی سفارشات.

___

هوستون — تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت پرداخت جهات خود را با صدها نفر از مردم عزادار مرگ جورج فلوید در یک کلیسا در هوستون که در آن فلوید بزرگ شدم.

خواه فرماندار نگاه فلوید بدن در یک طلا-رنگی تابوت در چشمه ستایش کلیسا جمعه برای حدود 15 ثانیه و سپس کاهش سر خود را با دست خود خورده برای چند ثانیه بیشتر.

ابوت به خبرنگاران گفت: در خارج از کلیسا که او را شامل فلوید خانواده در بحث در مورد پلیس اصلاحات و هر گونه قوانین مربوط.

“جورج فلوید است که رفتن به تغییر قوس آینده ایالات متحده است. جورج فلوید است درگذشت بیهوده است. او در زندگی خواهد بود زندگی میراث در مورد راه که آمریکا و تگزاس در پاسخ به این تراژدی” ابوت گفت.

ابوت گفت که او برنامه ریزی شده برای دیدار خصوصی با فلوید خانواده و ارائه آنها را با یک تگزاس پرچم بود که پرواز بیش از دولت و کنگره آمریکا در Floyd افتخار. فرماندار نخی راه راه زرشکی و طلا کراوات که او گفته بود به افتخار فلوید به عنوان کسانی که در حال رنگ فلوید مدرسه ،

فلوید که سیاه بود و دست به دستبند, درگذشت مارس 25 بعد از مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه حتی پس از متوقف پاسخ. مرگ او الهام بخش بین المللی شد.

___

سیاتل — تنها چند روز پس از سیاتل شهردار و رئیس پلیس وعده داده شده از یک ماه توقف با استفاده از یک نوع از گاز اشک آور برای متفرق کردن معترضان در این بخش با استفاده از آن دوباره در طول یک شبانه اعتراض — آوردن شدید انتقاد جمعه از اعضای شورای شهر پاکستان به تعمیرات اساسی بخش و اضافی تماس برای شهردار استعفای.

“چگونه بسیاری از مردم نیاز به نوشتن در مورد اینکه با تانک در خانه های خود را ؟ چگونه بسیاری از مردم به اسپری در خیابان هر شب یا تجربه گرفتن آمار با فلش بمب و یا گلوله های لاستیکی?” عضو شورای ترزا-little images گفت: در جلسه شورای.

“شهردار باید … خودش بپرسید اگر او راست رهبر و استعفا دهد.”

رئیس شورای Lorena گونزالس و دیگران نیز ابراز سرخوردگی خود را با شهردار جنی Durkan و پلیس سیگنالینگ تغییر رادیکال در راه است.

Durkan را بلافاصله پاسخ به یک ایمیل به دنبال نظر.

تحولات در سیاتل آمد به زودی پس از مینیاپولیس اعضای شورای شهر گفت: آنها قصد بر هم زدن پلیس به دنبال کشتن جورج فلوید و تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی است که فوران در سراسر جهان است.

___

NASHVILLE, Tenn. — پس از سال ها تاخیر Nashville آغاز خواهد شد نورد از بدن دوربین های دیجیتال و دوربین های اتومبیل برای بسیاری از آن نیروی پلیس در ماه آینده شهردار جان کوپر در بیانیه ای گفت شنبه.

این پروژه شده است بارها و بارها با تاخیر بیش از نگرانی در مورد هزینه. روز دوشنبه کوپر گفت: دوربین فروشنده موتورولا موافقت کرده است برای به تاخیر انداختن پرداخت برای دو سال, آوردن هزینه برای 2021 به $2.1 میلیون نفر است.

اعلام می آید در میان اعتراض بیش از تاکتیک های پلیس و روز از تظاهرات بیش از 25 مه مرگ جورج فلوید.

روال بودجه در جلسه هفته گذشته به طول انجامید تا 5:30 a. m. به عنوان صدها نفر از مردم نشان داد و یا به نام در درخواست نشویل را شورای شهر پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و قرار دادن پول بیشتر به خدمات اجتماعی.

___

فلوریدا مرد مواجه است فدرال اتهامات سلاح بعد از پلیس گزارش داد پیدا کردن یک کوکتل مولوتف در کوله پشتی خود را در اعتراض به خشونت پلیس.

یک شکایت کیفری می گوید 27 ساله ایوان یعقوب Zecher متهم شده بود روز شنبه با در اختیار داشتن یک اسلحه گرم به عنوان یک جنایت کار محکوم و غیر قانونی در اختیار داشتن یک ثبت نشده اسلحه گرم.

پلیس می گویند Zecher بخشی از یک گروه از معترضان مسدود کردن ترافیک در مرکز شهر جکسون در 31 مه و پرتاب اشیاء در افسران پلیس و اتومبیل.

مقامات می گویند که ماموران دستگیر Zecher و متوجه نشت مایع از کوله پشتی خود را. شکایت می گوید: جستجوی کیسه نشان داد یک بطری پر از بنزین همراه با یک فندک و یک تبر.

___

پرتلند سنگ. — هنوز شش ماه از آغاز کار رئیس پورتلند اورگان پلیس اداره پله به عنوان تظاهرات roil شهرستان.

جامی Resch روز دوشنبه اعلام کرد که او خواسته چارلی Lovell یک آمریکایی آفریقایی ستوان برای خدمت به عنوان رئیس بعدی پلیس اورگان بزرگترین شهرستان.

“او دقیق فرد مناسب در لحظه مناسب دقیق,” او گفت: در یک کنفرانس خبری.

تظاهرکنندگان با دو تظاهرات مسالمت آمیز در پورتلند اما یک سوم آن به طول انجامید تا ساعات اولیه روز شنبه منجر به حداقل 20, دستگیری برخی از تظاهرکنندگان با پرتاب اشیاء در پلیس که با شلیک گاز اشک آور و اسفنج-نوک پرتابه.

کامل نوشیدنی, ظروف و بطری های شیشه ای سخت آب پز تخم مرغ و سنگ پرتاب می کردند و یا از کار اخراج افسران با استفاده از slingshots پلیس در بیانیه ای گفت شنبه. یک پزشک بود که در همکاری با ماموران برخورد کرد و در معده با یک سنگ.

___

لس آنجلس — تشییع جنازه-سبک خودکار کروبی در حافظه جورج فلوید در حال پیچ در پیچ از طریق جنوب کالیفرنیا.

این دسته هستند انتظار می رود به اوج دوشنبه با مرکز شهر لس آنجلس یادبود فلوید که مرگ در دست مینیاپولیس پلیس دو هفته پیش همچنان به قرعه کشی در سراسر کشور تظاهرات.

این دسته همزمان با نهایی مشاهده عمومی برای فلوید در هوستون کلیسا. تشییع جنازه او خواهد بود روز شنبه پس از دفن در کنار مادرش.

کالیفرنیا تظاهرات شده اند تا حد زیادی مسالمت آمیز برای روز پس از ابتدا در حال خدشه دار با خشونت و غارت.

مقامات یکشنبه اعلام کرد که گارد ملی کالیفرنیا نیروهای در حال خروج از کالیفرنیا شهرستانها که به درخواست آنها.

___

RICHMOND, Va. — ویرجینیا دادستان روز دوشنبه گفت که او در حال بررسی است که آیا جنایات نفرت هزینه مناسب در برابر یک “اعتراف” Ku Klux Klan رهبر است که مقامات می گویند revved خود موتور خودرو و سوار را از طریق مسالمت آمیز معترضان اشغال ریچموند-منطقه جاده.

وجود دارد هیچ گزارشی از آسیب های جدی از این حادثه در اواخر بعد از ظهر یکشنبه. Harry H. راجرز دستگیر شد و به اتهام حمله و باتری اقدام مخرب زخمی و جنایت خرابکاری Henrico County مشترک المنافع وکیل شانون تیلور در بیانیه ای گفت.

“متهم توسط خود پذیرش و با یک نگاه گذرا به رسانه های اجتماعی است بستری رهبر Ku Klux Klan و یک مبلغ برای مؤتلفه ایدئولوژی. ما در حال بررسی این که آیا جنایات نفرت هزینه مناسب هستند” تیلور در بیانیه ای گفت:.

راجرز 36 از Hanover County ساخته شده اولیه حضور در دادگاه صبح روز دوشنبه که در آن او موافقت کرد به قبول یک دادگاه منصوب وکیل و رد شد bond, Richmond, ایستگاه تلویزیون WTVR گزارش شده است.

وکیل ذکر شده برای او در دادگاه سوابق جورج تاونسند را بلافاصله بازگشت یک تماس را به دنبال نظر.

تیلور بیانیه ای گفت راجرز رانندگی بی پروا در مجاورت اعتراض سوار به معترضان revved موتور سوار به این گروه است.

___

RICHMOND, Va. — دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید را ویروس task force می گوید او نگران بالقوه تحت تاثیر اعتراضات گسترده علیه خشونت پلیس ممکن است در مهار بیماری همه گیر کوروناویروس.

Birx روز دوشنبه گفت او نگران فریاد معترضان ممکن است گسترش بیماری که در معرض خطر افراد با حضور برخی از تظاهرات. او همچنین گفت که برخی از شهری تست سایت نابود شدند در تظاهرات.

Birx ساخته شده در نظرات خصوصی کاخ سفید تماس با فرمانداران صوتی که به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

Birx گفت: او را دیدم بسیاری از معترضان با پوشیدن ماسک و برخی که عینک ماسک فریاد شد. او گفت که در حالی که ماسک ممکن است در توقف به گسترش این بیماری هنگامی که یک فرد آلوده شده است صحبت کردن “ما نمی دانیم که اثر ماسک با فریاد.”

او گفت: او همچنین در مورد برخی از گروه های سنی او را دیدم در تظاهرات به خصوص به عنوان آنها بیشتر شد صلح آمیز است.

“من دیدم بیشتر و بیشتر در معرض خطر بالاتر گروه در خیابان” Birx گفت.

Birx گفت: حدود 70 تست سایت در سراسر کشور از جمله داروخانه ها که خدمت درونی ساکنان شهر نابود شدند در جریان تظاهرات.

معاون رئیس جمهور مایک پنس خواست فرمانداران به مطمئن شوید که ماسک توزیع شد در تظاهرات و اعتراض فاصله خود را از به طور بالقوه آسیب پذیر و اعضای خانواده. او اشاره کرد که نبوده است سنبله در موارد پس از جمعیت زیادی جمع آوری شده در طول آخر هفته روز یادبود که قبل از اعتراضات آغاز شد.

“نور خورشید و رطوبت و گرما همه متحدان ما در همه این” پنس گفت.

___

پاریس — وزیر کشور فرانسه می گوید پلیس دیگر نمی خواهد انجام chokeholds که متهم شده است که چند مورد از خفگی و که آمده اند تحت تمدید انتقاد پس از جورج فلوید مرگ است.

وزیر کشور کریستف Castaner روز دوشنبه اعلام کرد که “این روش از تصرف گردن از طریق خفه رها خواهد شد و دیگر نمی خواهد آموخت پلیس در مدارس است.”

او را به عنوان دولت فرانسه می آید تحت فشار برای رسیدگی به خشونت و نژادپرستی در نیروی پلیس است.

بی حرکتی تکنیک های که در آن افسران اعمال فشار با زانو های خود را در معرض ابتلا مظنون در پلیس در سراسر جهان و به مدت طولانی کشیده انتقاد. قانونگذاران فرانسوی به نام برای چنین شیوه های ممنوع می باشد.

___

فرمانداران در 34 ایالت و ناحیه کلمبیا را فعال بیش از 42,700 از اعضای گارد ملی برای کمک به دولت و اجرای قانون محلی در حمایت از ناآرامی های مدنی ،

اعداد ممکن است تغییر به عنوان فرمانداران ارزیابی نیازهای خود را.

روز دوشنبه حدود 4000 گارد مردان و زنان از ناحیه کلمبیا و حمایت متحده باقی می ماند در ایستگاه DC برای حمایت از ملی Capitol Region.

بیش از 600 بازگشت به صفحه اصلی متحده یکشنبه و اضافی 1,500 انتظار می رود به ترک در 24 ساعت آینده.

همه اضافی Guardsmen از کشورهای حامی DC انتظار می رود به بازگشت به خانه توسط سه شنبه.

“گارد ملی بیش از این کوتاه چند ماه رفته از مقابله با بلایای طبیعی مانند سیل به مبارزه با کروناویروس در سراسر کشور در حال حاضر در برخورد با نا آرامی های مدنی در حمایت از اجرای قانون در خیابان های آمریکا, همه در حالی که بسیاری از هموطنان خود Guardsmen مستقر در خارج از کشور دفاع در برابر امریکا واقعی دشمنان” وزیر دفاع دکتر مارک T. Esper گفت.

___

دنور دنور اداره پلیس در حال تغییر سیاست در مورد آن استفاده از زور و دوربین های بدن در پی اعتراض به مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس.

همانطور که بیشتر مردم نشان داده و در دنور در روز یکشنبه گروه منتشر شد بیانیه ای گفت که آن را به طور کامل ممنوع استفاده از chokeholds بدون استثنا موثر بلافاصله.

همچنین گفت: ماموران که به عمد نقطه تفنگ خود را در کسی که مورد نیاز خواهد بود را به اطلاع سرپرست و فایل گزارش برای کمک به جمع آوری داده ها در این حوادث.

این گروه گفت که این نیز نیاز به اعضای آن تیم SWAT برای فعال کردن بدن خود دوربین در زمانی که آنها در حال انجام عملیات تاکتیکی.

___

ژنو — رئیس سازمان بهداشت جهانی می گوید این پشتیبانی از جنبش جهانی علیه نژادپرستی و امیدوار است که کسانی که معترض را “انجام این کار با خیال راحت” — مانند نگه داشتن حداقل یک متر (3 فوت) جدا از یکدیگر تمیز کردن دست های خود را پوشش سرفه و پوشیدن ماسک.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus تا به حال یک یادآوری برای افرادی که بیمار هستند: آنها باید در خانه بمانند و تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.

دکتر مایکل رایان آژانس اضطراری رئیس اشاره کرد که “خطرناکترین موقعیت” به در است قرار گرفتن در معرض در مجاورت نزدیک به یک “ویژه بدون علامت مورد COVID-19.”

او گفت: مردم را به چهار یا پنج ماه به “واقعا درونی” است که یک فرد است که ناخوشی یا بد “واقعا باید در خانه و نه درگیر در هر فعالیت عمومی است.”

اما او پیشنهاد کرد که مقامات دولتی باید آخرین کلمه.

“ما همیشه به تاخیر ملی و زیر ملی مقامات اگر آنها مایل و نیاز به اقدامات لازم اقدامات بهداشت عمومی است که بر اساس ارزیابی ریسک است که بر اساس شواهد علمی,” رایان گفت. “سپس ما را تسلیم خود را به مشاوره آنها را به جوامع خود را به منظور محافظت از سلامت خود را.”

___

رالی, N. C. — اضافه کردن کارولینای شمالی, شهرستان پایتخت به کسانی ورزشی جسورانه پیام محکوم کردن نژادپرستی در رنگ زرد بزرگ حروف در یکی از خیابان های شهرستان.

هنرمندان در روز یکشنبه نقاشی کلمات “پایان نژاد پرستی در حال حاضر” در مرکز شهر, خیابان, رالی, اخبار و آبزرور گزارش داد.

این پیام اضافه شده روز پس از شهردار واشنگتن دی سی تا به حال واژه “سیاه زندگی موضوع” نقاشی در خیابان منتهی به کاخ سفید در میان روز از تظاهرات در پایتخت کشور و در سراسر کشور در پاسخ به جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس.

فلوید درگذشت مارس 25 بعد از یک افسر فشرده زانو خود را به غیر مسلح را گردن, نادیده گرفتن خود “من نمی توانم نفس بکشم” گریه می کند و برگزاری آن وجود دارد حتی پس از فلوید متوقف شد.

Charman راننده سابق رئیس موزه هنرهای معاصر در مارتین خیابان که در آن نقاشی واقع شده است و نام آن را “بسیار دردناک توتم.” خیابان منجر به مؤتلفه بناهای تاریخی در دولت غیرقانونی شده اند که آنه به عنوان توهین آمیز در تظاهرات.

نقاشی استفاده شد صبح روز یکشنبه هنگامی که یک مهندس شهرستان ملاقات هنرمندان آورده و موانع به مسدود کردن خیابان.

“ما آن را انجام داد. و آن را فوق العاده است. و ما احساس خوبی در مورد آن. صدای ما شنیده میشوند اما این کافی نیست” راننده گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو