آخرین: ژاپن نیروی کار توصیه احتیاط

زسان | No comments

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— ژاپن نیروی کار توصیه های اجتماعی فاصله اقدامات در محل اقامت.

— مالزی برای بازگشایی اکثر کسب و کار جلوتر از برنامه دوشنبه.

— پکن پارک ها و موزه ها دوباره باز به عمومی.

— نخست وزیر روسیه آزمایش مثبت را از خود جدا کنند.

___

توکیو — وزیر اقتصاد Yasutoshi نیشیمورا وظیفه با ژاپن coronavirus اقدامات ملاقات با یک هیئت از کارشناسان جمعه و اجتماعی گفت: فاصله گرفتن تلاشهای دولت اضطراری باید در جای خود نگه داشته در حالی که برای جلوگیری از ظهور مجدد عفونت.

نیشیمورا به نقل از کارشناسان در دولت-به سفارش نیروی کار عنوان کرد و گفت: گسترش کند شده است — اما نه به اندازه کافی.

“اگر ما استراحت اقدامات کافی کاهش عفونت بلافاصله به گزاف گویی و تلاش های ما تا کنون را به طور کامل به زباله” نیشیمورا گفت. “کارشناسان توصیه می شود که اقدامات فعلی باید در جای خود نگه داشته.”

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد از یک ماه وضعیت اضطراری در مارس 7 در توکیو و شش دیگر مناطق شهری درخواست ساکنان در خانه بماند. او بعدها گسترش این دستورالعمل به کل کشور است. درخواست های غیر ضروری برای کسب و کار تعطیل شد نیز صادر شده در توکیو و دیگر استان.

آبه گفت: “او برنامه ریزی شده برای تمدید وضعیت اضطراری فراتر از پایان آن برنامه ریزی شده در مارس 6 به دلیل عفونت در حال گسترش و بیمارستان ها سبب شیوع. او انتظار برای اعلام تصمیم در روز.

فرمانداران محلی در سخت-آمار مناطق و کارشناسان بهداشت و درمان در مورد فروپاشی سیستم های پزشکی به نام برای یک ماه تمدید.

ژاپن 14,281 تایید موارد بالا از 182 روز قبل با 432 مرگ و میر با توجه به وزارت بهداشت شمارش جمعه.

___

کوالالامپور مالزی — مالزی اجازه خواهد داد که اکثر بخش های اقتصادی و فعالیت های کسب و کار برای بازگشایی, دوشنبه, روز قبل از دو ماه مستند برنامه ریزی شده است برای پایان دادن به.

پس از coronavirus عفونت به شدت کاهش یافت و در هفته های اخیر نخست وزیر Muhyiddin یاسین می گوید که نیاز به احیای اقتصاد این کشور دهکدهای از دست 63 میلیارد ringgit (14.7 میلیارد دلار) رسیده پس بخشی از مستند آغاز شد مارس 18. آن است که با توجه به پایان مارس 12 اما Muhyiddin می گوید: اکثر کسب و کار از جمله رستوران ها می توانید برای باز کردن درهای خود را آغاز و تا روز دوشنبه با سخت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و دستورالعمل های بهداشتی در اثر.

که شامل غربالگری سلامت برای کارکنان و مشتریان و ثبت اطلاعات از بازدید کنندگان. در یک سخنرانی تلویزیونی ممکن است بعد گفتار, Muhyiddin گفت: تجمع جمعی هنوز هم ممنوع شود که به معنی مکان هایی مانند مدارس سینما و عبادت خانه ها خواهد ماند تعطیل و گروه های ورزشی ممنوع است.

Muhyiddin همچنین گفت: مسلمانان نمی تواند به بازگشت به روستاهای خود را برای جشن پایان روزه داری در ماه به عنوان ایالتی سفر باقی خواهد ماند و ممنوع است. وی مالزیایی به آغوش هنجار جدیدی از زندگی در میان محتاط روش برای پایان دادن به مستند.

روزانه عفونت کاهش یافته است به دو رقم در دو هفته گذشته با مالزی در حال حاضر گزارش 6,002 عفونت و 102 مرگ و میر.

___

توکیو — ژاپن امپراتور Naruhito مشخص شده اولین سالگرد خود را تجلیل جمعه با نماز در کاخ زیارتگاه برای مردم صلح و شادی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Naruhito پوشیدن یک ماسک جراحی استقبال خوبی wishers در پیاده رو از سلطنتی خودرو در راه به قصر را بسته یافت.

Naruhito 60 و صعود به گل داودی تاج و تخت در مارس 1 سال گذشته بعد از پدرش Akihito, استعفا.

برخی از Naruhito را برنامه ریزی حوادث از جمله بخشی از جشن تولد در ماه فوریه و سفر به بریتانیا که قرار بود او برای اولین بار در خارج از کشور بازدید به عنوان پادشاه لغو شده است با توجه به همه گیر.

Naruhito و همسرش, امپراتور Masako شده اند دریافت اطلاعات از coronavirus کارشناسان در مورد آخرین تحولات.

___

پکن — پکن پارک ها و موزه ها از جمله باستان, شهر ممنوعه, بازگشایی برای عموم جمعه پس از بسته به صورت ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

شهر ممنوعه گذشته خانه به چین امپراطوران است اجازه فقط از 5000 بازدید روزانه از 80,000. پارک ها و اجازه دادن به مردم برای بازدید در 30 درصد از حد معمول ظرفیت.

در مقیاس بزرگ فعالیت های گروه باقی می ماند در برگزاری و بازدید کنندگان باید کتاب بلیط آنلاین با توجه به گائو دوی معاون مدیر پکن باغبانی سبز و اداره است.

پکن در روز پنج شنبه کاهش داد و سطح آن از واکنش های اضطراری به این ویروس از اول به لایه دوم اما متوسط چک و اجتماعی فاصله در نیروی باقی می ماند.

تغییر می آید در آغاز پنج روز ممکن است 1 تعطیلات و پیش از چین موکول جمع ملی در مارس 22.

چین گزارش 12 ویروس جدید موارد جمعه شش آورده شده از خارج از کشور و هیچ مرگ و میر برای 16 روز متوالی.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش کرده است نه جدید کروناویروس موارد به عنوان عفونت در ادامه به افول است.

ارقام منتشر شده توسط کره جنوبی را به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز جمعه آورده و ملی در مجموع به 10,774 عفونت و 248 مرگ و میر.

هیچ یک از موارد جدید بودند از سخت ترین ضربه در شهر Daegu که در آن بیش از 6800 نفر شده است بیمار پس از فوریه.

این KCDC می گوید حداقل 1,073 موارد مرتبط شده اند به مسافران به ورود از خارج از کشور اما چنین عفونت را نیز کاهش در هفته های اخیر در میان قوی تر کنترل مرز.

این کشور گزارش حدود 500 مورد جدید یک روز در اوایل ماه مارس, اما آن را ندیده روزانه پرش به بالای 100 از تاریخ 1 آوریل.

کاهش caseload اجازه داده است دولت برای استراحت اجتماعی فاصله دستورالعمل آن را به عنوان تغییر تمرکز به کاهش شوک در اقتصاد است.

___

مسکو — نخست وزیر روسیه میخائیل Mishustin می گوید که او دارای آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس و گفته است که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور او را از خود جدا کنند.

معاون اول نخست وزیر آندره Belousov را به طور موقت انجام Mishustin وظایف.

Mishustin, 54, نام نخست وزیر در ماه ژانویه است.

همچنین شهردار مسکو می گوید که او فکر نمی کند که پایتخت روسیه است که نزدیک به غلبه بر گسترش coronavirus.

مسکو حساب برای نیمی از روسیه گزارش 106,000 عفونت و در روز پنج شنبه ثبت حدود 3,100 موارد جدید.

“ما حتی در نقطه میانی به نظر من در بهترین ما گذشت یک چهارم از این راه” شهردار سرگئی سوبیانین گفت. مسکو به سرعت ساخته شده است یک بیمارستان برای رسیدگی به کروناویروس موارد و سوبیانین گفت: نیاز به کار بیشتر می تواند با ایجاد امکانات درمان در مراکز خرید و سالن های ورزشی و یا آلاینده استالین دوران VDNKh نمایشگاه پیچیده است.

___

لندن — نخست وزیر بوریس جانسون می گوید انگلستان است که “گذشته اوج” و “در یک شیب رو به پایین” در آن شیوع کروناویروس.

در اولین کنفرانس خبری در بیش از یک ماه پس از بستری شدن در بیمارستان با COVID-19 و پس از آن بهبودی جانسون گفت که او خواهد بود ارائه “طرح جامع” هفته آینده در مورد چگونگی و زمانی که انگلستان را به سهولت قفل محدودیت ها است که با توجه به گذشته حداقل تا زمانی که ممکن است 7.

هر چند او گفت: آن را با ارائه “نقشه راه” جانسون است که به طور گسترده ای انتظار می رود به گسترش کنونی مستند بیشتر است.

جانسون همچنین ابراز ناکامی در گرفتن تجهیزات حفاظت شخصی و در ramping تا برنامه تست اما او اصرار دولت پرتاب شد “همه چیز در آن قلب و روح در شب و روز و به حق آن را دریافت.”

جانسون که شریک کری Symonds به هنگام تولد به یک پسر گفت: یکی دیگر از 674 مردم با کروناویروس اند و در تمام تنظیمات در نظر گرفتن مجموع به 26,711 دوم-بالاترین در اروپا پشت ایتالیا.

___

پاریس — فرانسه مقامات بهداشت منتشر شد یک نقشه نشان دادن این کشور در مناطقی که بیشتر تحت تاثیر ویروس آن را به عنوان یک مرجع زمانی که کشور را به سهولت سلول اقدامات پس از آوریل 11.

قسمت شمال شرقی فرانسه از جمله کل پاریس منطقه قرار داده شده در “منطقه قرمز” به عنوان نقشه بر اساس برآورد گردش ویروس و بار بیش از واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان های محلی.

دولت گفت: “مناطق سبز” خواهد بود قادر به بلند کردن برخی از محدودیت با سرعت بیشتری.

وزیر بهداشت Olivier Veran گفت: تصمیم گیری نهایی خواهد شد ساخته شده بر اساس تکامل از نقشه در هفته آینده.

ملی سلامت مدیر آژانس جروم Salomon گفت: گسترش این ویروس در ادامه به کم کردن سرعت در کشور با تعداد COVID-19 بيمار در بخش مراقبت های ویژه در حال کاهش برای سومین هفته.

فرانسه یکی از سخت ترین-آمار کشور گزارش کرده است 24,376 مرگ و میر ناشی از این بیماری در بیمارستان و در خانه های سالمندان.

___

برلین — آنگلا مرکل صدراعظم آلمان می گوید مقامات اجازه خواهد داد که خدمات مذهبی به رزومه و اجازه موزه, باغ وحش, گالری عکس ها و زمین های بازی re-باز به عنوان بخشی از شل شدن تدریجی این بیماری همه گیر مستند.

مرکل گفت: پس از نشست با فرمانداران آلمان 16 متحده است که آن را مهم باقی می ماند “نظم” برای اطمینان از موفقیت تلاش ها برای جلوگیری از شیوع کروناویروس نیست بازگشت.

او اذعان کرد که تاثیر این مستند اقدامات تا به حال در اقتصاد و زندگی اجتماعی اما گفت مقامات می خواستم تا هفته آینده صبر کنید قبل از اینکه با توجه به محدودیت های بلند در کودکستان ها و مدارس.

___

لیسبون, پرتغال — پرتغال شروع به شل آن coronavirus محدودیت های کوچک و فروشگاه ها و سالن های کتابخانه ها, نمایشگاه ماشین و دولت در بخش مالیات مجاز به بازگشایی از دوشنبه آینده.

هفته آینده وسایل حمل و نقل عمومی خواهد بود و مجاز به حمل تا دو سوم ظرفیت خود را, اما مسافران باید پوشیدن ماسک.

دولت نیز روز پنجشنبه اعلام کرد که از مارس 18 مهد کودک ها و کلاس های مدرسه برای دانش آموزان سنی 16-18 در حال به سر. کوچکتر رستوران ها و کافه ها و تراس خود را نیز قادر به پذیرش مشتریان اگر آنها محدود کردن ظرفیت به 50 درصد است.

در تاریخ 1 ژوئن سایر فروشگاه ها و مراکز خرید می توانید باز می تواند به عنوان سینما و تئاتر.

دولت هیچ تاریخ برای بازگشایی کافه کاباره ها و یا سالن.

در ضمن مردم باید از خانه کار می کنند اگر آنها می توانند از طریق پایان ماه مه نمی آمد عرض 2 متر از افراد دیگر و هیچ رویدادی مجاز به بیش از 10 نفر.

پرتغال ویژگی 989 مرگ و میر به شیوع تنها با بیش از 25 ، 000 موارد است.

___

پراگ — چک دولت شتاب گرفته است آرامش خود را از اقدامات محدود کننده به تصویب رسید شامل coronavirus بیماری همه گیر.

وزیر بهداشت آدم Vojtech می گوید فرهنگی ورزشی و دیگر رویدادهای عمومی خواهد بود و مجاز به قرار دادن به عنوان از آوریل 11, دو هفته زودتر از آنچه قبلا برنامه ریزی شده برای حداکثر 100 نفر است.

تئاتر, سینما, سالن های کنسرت و سیرک می توانید به کسب و کار است که تاریخ نیز با همان تعداد زیادی از مردم حضور می یابند. در اصل کسانی که در سالن بودند به برنامه ریزی عمل, شروع, مارس 25.

دانشگاه ها را دوباره باز کنید برای همه دانشجویان, اما تنها برای گروه نه بزرگتر از 15 در یک مکان در آوریل 11.

در همان زمان دولت نگذاشته بزرگ تابستان موسیقی و جشنواره های دیگر.

روز به روز افزایش موارد جدید COVID-19 شده زیر 100 برای هشتمین روز در جمهوری چک در حالی که کمتر از 10 فوت روزانه از آوریل 13.

___

آنکارا — تعداد تایید COVID-19 نفر در ترکیه پیشی گرفته 120,000 پس از این کشور وزیر بهداشت اعلام کرد 2,615 موارد جدید در 24 ساعت گذشته.

Fahrettin Koca در روز پنج شنبه نیز گزارش شده 93 جدید مرگ و میر در پنجشنبه آوردن مجموع به 3,174. تعداد کل عفونت در حال حاضر در 120,204.

ترکیه در رتبه هفتم جهان را برای تعداد تایید عفونت با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز اگر چه کارشناسان معتقدند واقعی تلفات این بیماری همه گیر است که بالاتر از چوب خط حساب کردن.

___

آتلانتا گرجستان — رژیم صهیونیستی. برایان کمپ اجازه خواهد داد که خود را در سطح ایالت پناهگاه در محل سفارش به پایان رسید در نیمه شب پنج شنبه است اما خود را گسترش اورژانس قدرت به 12 ژوئن و گفتن سالمندان و پزشکی شکننده به ماندن در خانه تا پس از آن.

اول-اصطلاح جمهوری خواه و فرماندار در حال حاضر حک شده قابل ملاحظه نقاط ضعف خود را در جهت است که اعمال می شود به تمام 10 میلیون گرجی و نشانه های آن را به پایان زمانی که او اجازه داد برخی از کسب و کار به بازگشایی در هفته گذشته و شنبه. اجتماعی فاصله مورد نیاز و ممنوعیت اجتماعات بزرگ در محل باقی می ماند.

کمپ گفت: آسوشیتد پرس در یک روز شنبه که او خوشحال شده است که چگونه تلاش خود را برای بازگشایی برخی از کسب و کار — در میان تهاجمی ترین در کشور — رفته و در صورت ادامه COVID-19 همه گیر است که بیمار 26,000 مردم در دولت و کشته شدن بیش از 1100.

___

سازمان ملل متحد — دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ می گوید: او است که به دنبال جایگزین برای سالانه بزرگترین گردهمایی رهبران جهان در سازمان ملل در اواخر ماه سپتامبر یک رویداد است که قرار است به مناسبت سالگرد 75 از سازمان جهانی در این سال, اما ممکن است تغییرات قابل توجه به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

او گفت: در یک کنفرانس خبری گفت U. N. دبیرخانه در حال انجام “تحقیقات مختلف امکانات فنی که وجود دارد” و او برنامه ریزی شده برای بحث سالانه سطح بالا جلسه مجمع عمومی با رئیس جمهور Tijjani محمد Bande “خیلی زود است.”

U. N. تقویم تماس برای مجمع عمومی بحث — نام رسمی این نشست سطح بالا — برای باز کردن در سپتامبر. 22 با یک رویداد کیکآف برای رهبران جهان روز گذشته به مناسبت سالگرد 75 از سازمان ملل متحد که تاسیس شد و پس از جنگ جهانی دوم است.

___

SANTA FE, N. M. — فرماندار نیومکزیکو ابراز نگرانی کرد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی سفر به همسایه آریزونا ممکن است افزایش خطر ابتلا به COVID-19 انتقال در منطقه در میان موجی عفونت در سراسر ملت ناواهو.

رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام یک دموکرات برگزار شد videocast کنفرانس خبری از خانه ملت روز پنج شنبه.

“من خواهد شد خوش آمدید به رئیس جمهور تهمت با آغوش باز در نیومکزیکو اگر او نقاب او با پوشیدن دستکش برای هر چیزی که ما در حال رفتن به حضور جمعی وجود ندارد تجمع و یا تظاهرات و او را به آوردن یک نیروی هوایی با تجهیزات است که ما باید در دولت جدید مکزیک,” او گفت:.

عمومی, تجمع بیش از پنج نفر ممنوع است در نیومکزیکو از طریق حداقل مارس 15, اما آن را متوقف نمی کند ساکنان از سفر به کشورهای مختلف با دستورالعمل های بهداشتی.

جدید مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی آگهی برجسته حمایتی دیدگاه توسط Lujan گریشام در مورد فدرال پاسخ به کوروناویروس.

“این فصل سیاسی,” Lujan گریشام گفت. “همه عادلانه اما این سفر و این که جرم جمع آوری و ایجاد خطر است.”

___

HARTFORD, Conn. — اولین گام در یک تدریجی و چند مرحله ای فرایند لغو محدودیت در کسب و کار و فعالیت در کانکتیکات از جمله اجازه دادن به فضای باز ناهار خوری در رستوران ها انتظار می رود برای شروع در مارس 20, رژیم صهیونیستی. ند لمانت پنج شنبه اعلام کرد.

باقی مانده خرده فروشی موسسات مو و ناخن, خدمات, در بیرون نمایشگاه در باغ وحش و موزه های گردشگری از قبیل کمپینگ و دوچرخه سواری در کوهستان و تحقیقات دانشگاه برنامه همچنین اجازه داده می شود برای باز کردن در آن تاریخ با محدودیت های خاصی جلوگیری از هر گونه عمده flareups از COVID-19 یا مسائل عمده با تست و تماس با ردیابی.

کارکنان در دفاتر هنوز هم تشویق به ادامه کار از خانه که در آن ممکن است.

در ضمن افراد مسن و کسانی که با شرایط از پیش موجود هنوز هم تشویق به ماندن در خانه به عنوان از آوریل 20.

لمانت گفت: اعلام خواهد شد در هفته آینده در مورد در هنگام مدارس ممکن است بازگشایی و محدودیت در گردهمایی های اجتماعی ممکن است برداشته شود.

فرماندار کمیته مشورتی کار کرده است قصد دارد برای چهار سطح از بازگشایی دولت که تبدیل شدن به کمتر و کمتر محدود در طول زمان است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>