آخرین: هند پیشی 150,000 ویروس موارد

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— هند پیشی 150,000 coronavirus موارد با یک دیگر-بعد بالا.

— کازینو در لاس وگاس به بازگشایی ژوئن 4.

— کره جنوبی گزارش 40 ویروس جدید, موارد, بزرگترین پرش در نزدیک به 50 روز است.

— مکزیک گزارش بیش از 500 ویروس مرگ و میر در یک روز برای 1 بار.

— رئیس جمهور تهمت می گوید آمریکایی ها به “همیشه امن” به عنوان کشور بازگشایی.

___

دهلی نو — هند coronavirus caseload پیشی گرفته است 150,000 با یکی دیگر از تک بعد از بیش از 6 ، 000 گزارش روز چهارشنبه.

سنبله می آید به عنوان نخست وزیر نارندرا دولت آماده مجموعه ای جدید از دستورالعمل چهارم فاز دو-ماه-پیر مستند در سراسر کشور مجموعه ای برای پایان دادن به در روز یکشنبه.

وزارت بهداشت گزارش 151,767 موارد در چهارشنبه پرش از 6,387 با 4,337 مرگ و میر — افزایش 170 در 24 ساعت گذشته. آن گفت: 64,426 مردم بهبود از ویروس.

بسیاری از موارد متمرکز در پنج از هند 28 متحده است. افزایش نیز گزارش شده است که در برخی از کشور فقیرترین ایالت های شرقی به عنوان کارگران مهاجر از بازگشت به روستاهای بومی از شهرهای بزرگ آغاز کرده اند پس از رسیدن به خانه در قطار ویژه.

هند کاسته مستند محدودیت در اوایل این ماه اجازه می دهد مغازه ها به بازگشایی و تولید را از سر گرفت. برخی از قطار و پروازهای داخلی آغاز به کار کرد و دوباره.

مترو خدمات مدارس و کالج ها و هتل ها و رستوران ها توقیف در سراسر کشور.

___

لاس وگاس — نوادا, رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak اعلام کرد سه شنبه شب که او اجازه خواهد داد که قمار برای بازگشایی ژوئن 4, استقبال گردشگران برای بازگشت به glitzy قمار مکه از لاس وگاس.

دموکراتیک فرماندار به خبرنگاران گفت که نوادا به استقبال بازدید کنندگان از سراسر کشور برای آمدن به لاس وگاس و یک زمان خوب است. Sisolak بسته قمار 10 هفته پیش به عنوان بخشی از یک گسترده ای خاموش به سرعت گسترش coronavirus.

قمار به طور معمول قرعه کشی میلیون ها نفر از گردشگران به لاس وگاس و قدرت دولت در اقتصاد است. فرماندار گفت: او را نیز اجازه می دهد در فرد مذهبی خدمات به 50 نفر شروع جمعه.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش کرده است 40 جدید کروناویروس موارد برای بزرگترین روزانه پرش در نزدیک به 50 روز باعث زنگ در یک کشور که در آن میلیون ها نفر از کودکان در حال بازگشت به مدرسه.

آمار و ارقام از کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز چهارشنبه به ارمغان ملی در مجموع به 11,265 موارد و 269 مرگ و میر.

اما چهار مورد جدید از پرجمعیت سئول شهری که در آن مقامات شده اند تکاپوی بنیادی انتقال مربوط به کاباره ها کارائوکه اتاق و تجارت الکترونیکی انبار.

سه مورد در ارتباط بودند به ورود بین المللی.

افزایش مداوم در مواردی بیشتر سرمایه منطقه در طول چند هفته گذشته مطرح شده است نگرانی مقامات ادامه با مرحله به مرحله بازگشایی مدارس آغاز شد که با سالمندان دبیرستان در هفته گذشته. بیش از 2 میلیون دبیرستان juniors, middle school seniors اول و دوم دانش آموزان کلاس و مهد کودک دانش آموزان انتظار می رود به بازگشت به مدرسه در روز چهارشنبه.

___

مکزیکو سیتی — مکزیک را در بخش بهداشت و درمان گزارش شده 501 مرگ و میر بیشتر از coronavirus برای اولین بار در کشور در یک روز رقم بیش از 500.

تعداد موارد جدید گزارش روز شنبه همچنین یک روزانه بالا با 3,455 عفونت های اضافی را تایید کرد. مکزیک ثبت شده است نزدیک به 74,560 مورد تأیید و 8,134 مرگ و میر هر چند مقامات اذعان تعدادی از موارد است که احتمالا چندین بار بالاتر با توجه به این کشور بسیار پایین تست سرعت.

مکزیک روزانه مرگ و میر در حال حاضر نزدیک است که از ایالات متحده در حدود 620. برزیل منجر به روزانه مرگ و میر با بیش از 800.

___

پکن — چین گزارش داد یک وارداتی مورد coronavirus شنبه و هیچ مرگ و میر به عنوان قانونگذاران جلسه تشریفاتی مجلس جلسه سالانه تحت فشار قرار دادند برای بهبود در سیستم بهداشت عمومی.

ملی کمیسیون بهداشت گفت: در آن گزارش روزانه که 79 نفر باقی می ماند, در درمان, در حالی که یکی دیگر از 410 تحت انزوا و نظارت برای احتمالا داشتن ویروس و یا بعد از تست مثبت و بدون نشان دادن هیچ نشانه ای. چین گزارش کرده است 4,634 COVID-19 مرگ و میر در میان 82,993 موارد است.

بهداشت عمومی مورد بحث قرار گرفته و بیش از حد معمول در کنگره خلق ملی جلسه که با تاخیر بیش از دو ماه و برش از دو هفته به یک دلیل شیوع ویروس آغاز شد که در مرکز شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال یک پیام به کسانی که شلوغ استخر و boardwalks بیش از آخر هفته روز یادبود هجوم coronavirus اجتماعی فاصله دستورالعمل: “همیشه امن است.”

تهمت نیست انتقاد تصاویری که آب گرفتگی کابل تلویزیون امواج رادیو و تلویزیون در طول یک باغ گل رز رویداد گفت: تنها: “ما در حال باز کردن اما شما می خواهید به امن است.”

موارد هنوز هم در حال افزایش در برخی از کشورها.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین نگهداری شنبه بدون توضیح است که او “می تواند کاملا” نیروی فرمانداران اجازه می دهد تا کلیساها و خانه های دیگر از عبادت سراسر کشور برای بازگشایی, گفته او “را زیر پا بگذارند و هر والی که می خواهد به بازی.”

اما او همچنین گفت که شبان, خاخام و ائمه “نمی خواهید هر کسی که صدمه دیده و یا بیمار است.” و او اذعان کرد که “ممکن است برخی از مناطق” که در آن رهبران مذهبی ممکن است “احساس می کنید که آن را کاملا آماده است.”

او گفت که چیزی او را OK با عنوان طولانی به عنوان آن را “انتخاب جماعت و کشیش.”

___

لاس وگاس — نوادا, فرماندار لغو یک برنامه ریزی سه شنبه شب در کنفرانس خبری به جزئیات برنامه های خود را برای بازگشایی بیشتر از اقتصاد کشور پس از او آموخته و او به طور بالقوه در معرض coronavirus.

دموکرات استیو Sisolak گفت که او لغو کنفرانس خبری “از فراوانی از احتیاط” و به جای برنامه ریزی برای انتشار یک ویدئو ضبط شده پیام شنبه شب از فرماندار عمارت ارائه جزئیات بیشتر در مورد برنامه های خود را.

Sisolak گفت: او آموخته جمعه که محل کار او در بازدید هفته گذشته از آن زمان تا به حال یک کارگر تست مثبت برای COVID-19. کارگر بود و نه در ساختمان در زمان و فرماندار نشان داده است هیچ علائم این ویروس در پنج روز از قرار گرفتن در معرض بالقوه.

Sisolak گفت که او برنامه ریزی شده را به یک آزمون برای ویروس صبح روز چهارشنبه و انتشار نتایج زمانی که او آنها است.

دفتر والی را بلافاصله انتشار جزئیات بیشتر در مورد محل کار او بازدید هفته گذشته است.

___

المپیا بشویید. — ایالت واشنگتن است که اجرای توصیه های ایمنی برای نبرد بزرگ شیوع کروناویروس در کشاورزی شهرستان در بخش مرکزی از دولت است.

شهرستان Yakima عمده مواد غذایی, تولید کننده ثبت کرده است حدود 3000 موارد در میان آن 250,000 ساکنان و عفونت های منتقل شده به عظیم آن مزرعه و پردازش مواد غذایی بخش. مقامات روز سه شنبه گفت که در بسیاری از موارد در حال نشان دادن تا در مزارع در گیاهان گوشت و میوه و سبزی پردازش انبارها که در آن بسیاری از کارگران مهاجر.

این افزایش بزرگ در شهرستان به عنوان دیگر بخش هایی از واشنگتن گزارش کاهش تعداد.

___

برلین — دولت آلمان می گوید که توافق با این کشور از 16 متحده به گسترش و همه گیر مربوط به محدودیت های فردی تماس تا ژوئن 29.

این سوال که آیا به جای زمان پتو قوانین با مقدار شل تر محدودیت با هدف قرار دادن مناطق خاص — مانند حمل و نقل عمومی — باعث اصطکاک بین دولت های فدرال و دولت در روزهای اخیر.

در بیانیه ای که اواخر روز سه شنبه دولت فدرال گفته متحده می تواند اجازه دهید تا به 10 نفر جمع آوری در مکان های عمومی, حتی اگر آنها متعلق به بیش از دو خانواده است که زمان محدود است.ly

مقامات گفت: این تصمیم به استراحت محدودیت های یک ماه پیش تا به حال منجر به افزایش coronavirus موارد معنی بیشتر مراحل توجیه شده بودند.

___

واشنگتن — پنتاگون می گوید ارتش reservist از ویسکانسین مرده است از COVID-19.

نام ارتش reservist و جزئیات دیگر نمی شد بلافاصله منتشر شد.

او سومین عضو ارتش ایالات متحده به مرگ, ویروس, و برای اولین بار پس از مرگ در اواسط ماه آوریل از یک عضو خدمه این ناو یو اس اس تئودور روزولت ناو هواپیمابر.

مقامات گفت: reservist بود و نه در وظیفه فعال و درگیر در coronavirus مرتبط با کار نظامی.

نیوجرسی گارد ملی ارتش سرباز در اواخر ماه مارس بود که اولین عضو نظامی به مرگ از COVID-19. در همه 6,118 اعضای نظامی آلوده شده اند coronavirus که 3,460 بهبود با توجه به پنتاگون.

___

رالی, N. C. — کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر دولت حاضر به دادن به تهمت اولتیماتوم برای اطمینان در مورد تمام ظرفیت کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه.

کوپر دموکراتیک دولت در پاسخ نامه ای خواستار کتبی طرح ایمنی از سازمان دهندگان این رویداد قرار است در ماه اوت در شارلوت. حتی محلی مقامات جمهوری خواه توجه داشته باشید که تهمت نمی توان به طور یک جانبه حرکت این رویداد برنامه ریزی شده برای شروع در 90 روز پس از دو سال برنامه ریزی است.

دولت بهداشت و خدمات انسانی وزیر مندی کوهن نامه می پرسد جمهوری خواه کنوانسیون سازمان به صورت کتبی COVID-19 ایمنی طرح توجیهی “در اسرع وقت” اشاره کرد که کوهن و کوپر مورد بحث و بررسی سناریوهای مختلف با مقامات عربستان از طریق تلفن جمعه گذشته است.

کوپر گفت: بحث با RNC سازمان ادامه دارد.

___

RICHMOND, Va. — رژیم صهیونیستی. رالف نرتهم سفارش که ویرجینیایی ماسک می پوشند در حالی که در فضاهای داخلی گفت: اندازه گیری مورد نیاز است برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

نرتهم گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که او را سفارش ماسک توان شروع جمعه داخل تمام فروشگاه های خرده فروشی در حالی که با استفاده از حمل و نقل عمومی و در هر محیط داخلی مکان های که در آن مردم جمع.

نرتهم می پیوندد فرمانداران در چند کشورهای دیگر از جمله کشور همسایه مریلند که صادر مشابه مورد نیاز است.

___

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom می گوید: آرایشگاه و سالن مو می تواند بازگشایی بلافاصله در شهرستانهای استان که پاک شده است را به حرکت سریع تر در بلند کردن اجسام coronavirus محدودیت.

فرماندار اعلام سهشنبه بخشی از یک آرامش در حال انجام سفارشات در نظر گرفته شده برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19. دولت را هدایت می گوید مشتریان و کارگران در آرایشگاه و سالن باید پوشیدن پوشش صورت در طول مو-برش و دیگر-تماس با ما خدمات.

چهل و هفت کالیفرنیا 58 شهرستان اعطا شده است واریانس به دستور دولت است که اجازه می دهد آنها را به حرکت سریع تر در بازگشایی. لس آنجلس و سان فرانسیسکو منطقه خلیج شهرستانهای هستند و در میان آنها نیست.

___

SANTIAGO, شیلی — شیلی مقامات می گویند که بخش های مراقبت ويژه در کشور بیمارستان ها تقریبا در ظرفیت میان سیل coronavirus بیماران و برخی از پزشکان گزارش آنها را غم انگیز انتخاب بیش از آن بیمار باید در دسترس تخت.

مقامات بهداشت گفت: 95 درصد از این کشور 2,400 ICU تخت اشغال شده حتی پس از دو برابر شدن ظرفیت از سطوح در ماه مارس است. آنها اعلام کرد قصد دارد برای اضافه کردن 400 مهم تر مراقبت های تخت در روزهای آینده.

این کشور از 18 میلیون نفر تا سوم بیشترین coronavirus موارد در منطقه پس از برزیل و پرو است. به طور متوسط 4000 عفونت های جدید در حال گزارش روزانه است. حدود 15 درصد از موارد نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

___

قاهره — U. N. مواد غذایی آژانس هشدار داده است که کمک های بشردوستانه در پروژه جنگ زده یمن هستند “رسیدن به یک نقطه شکستن” در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این برنامه جهانی غذا روز سه شنبه گفت که به آن نیاز دارد $870 میلیون دلار برای ارائه به شدت مورد نیاز کمک به میلیون ها نفر از یمنی بیش از شش ماه. کمک کنندگان بین المللی تا به حال کاهش بودجه در اوایل سال جاری در پاسخ به انسداد توسط شورشیان ترک عمده کمبود.

درخواست تجدید نظر می آید که ایران ویران سلامت سیستم مبارزات حاوی ویروس است. اگر چه در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت گزارش کرده است فقط 249 عفونت و 49 مرگ و میر تعداد زیادی از مردم در حال مرگ با COVID-19 علائم به طور چشمگیری مشخصی در سراسر کشور نشان می دهد یک مقدار بزرگتر شیوع.

برنامه جهانی غذا می گوید که انتظار دارد coronavirus به فشار “بسیاری از کودکان در یمن به سوء تغذیه حاد.”

___

مسکو — یک مقام بهداشتی گفت: 101 پزشکان فوت کرده اند از coronavirus با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط مقامات منطقه ای است.

مراقبت های بهداشتی کارگران سوال رسمی تلفات و بر این باورند که رقم واقعی بسیار بالاتر است. آنلاین لیست پزشکان که درگذشت گردآوری شده توسط همکاران خود دارای بیش از 300 نام.

روسیه در رتبه سوم در جهان پس از ایالات متحده و برزیل با بیش از 360,000 عفونت از جمله 3,807 مرگ و میر.

این کشور نسبتا کم نرخ مرگ و میر را افزایش می دهد شک و تردید در میان کارشناسان در روسیه و در غرب رسم سوء ظن است که مقامات می تواند دستکاری آمار و تحت گزارش ویروس های مربوط به مرگ و میر به دلایل سیاسی.

مقامات روسی با عصبانیت رد اتهامات و استدلال می کنند که کاهش مرگ و میر نشان دهنده اثربخشی اقدامات انجام شده برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

___

دودوما تانزانیا تانزانیا امور خارجی وزارت خارجه احضار سفیر ایالات متحده ابراز نارضایتی بیش از سفارت اظهارات نشان می دهد که تانزانیا دولت مخفی واقعی تعداد ویروس موارد است.

شرق کشور آفریقایی نشده خود را به روز تعداد موارد پس از پایان مارس و رئیس جمهور جان Magufuli ادعا کرده است این ویروس بوده است را شکست داد و از طریق نماز. موارد منجمد شده در بیش از 500 برای هفته ها.

سفارت ایالات متحده در دو بیانیه در این ماه گفت: بیمارستان در مرکز تجاری از دارالسلام پر از COVID-19 بيمار.

تانزانیا بیانیه می گوید اقدام سفیر آمریکا Imni پترسون ملاقات با امور خارجی صدراعظم Wilbert Ibuge که ابراز تانزانیا ناامیدی و گفت: دولت حاضر است برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد COVID-19 عفونت به عنوان طولانی به عنوان آن درخواست شده است از طریق کانال های رسمی.

در حالی که کشورهای آفریقایی را مورد ستایش بوده برای همه گیر پاسخ تانزانیا بوده است ،

___

بروکسل — کمک کنندگان بین المللی در روز سه شنبه متعهد شدند که بیش از 2.5 میلیارد یورو (معادل 2.7 میلیارد دلار) در حمایت از پناهندگان و مهاجران از ونزوئلا به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس عمیق تر خود را در مخمصه.

ونزوئلا است که گریبانگیر توسط یک تعمیق سیاسی و بحران اقتصادی رئیس جمهور نیکولاس مادورو. پناهندگان سازمان گفته اند که تعداد زیادی از مردم در حال فرار از کشور می تواند به 6.5 میلیون نفر تا پایان سال 2020 است. اکثر اقامت در امریکا لاتین و کارائیب است.

پول کمک خواهد کرد که پناهندگان و مهاجران به ادغام و تقویت جوامع میزبان و همچنین مبارزه با ویروس. امداد و کمک های اولیه با تمرکز بر سلامت و حفاظت از آب و غذا و آموزش و پرورش را نیز تامین می شود.

کمیساریای پناهندگان سازمان ملل فیلیپو Grandi می گوید آن را “بسیار مهم” است که چنین مبالغ مطرح شد در این coronavirus بار برای یک بحران است که او می گوید به تازگی فراموش شده است.

در این دیدار که به میزبانی اتحادیه اروپا و اسپانیا و درگیر در حدود 50 سازمان ملل متحد و موسسات مالی.

___

نیویورک — رژیم صهیونیستی. اندرو کومو می گوید از آن زمان به تمرکز بر راهاندازی شهر نیویورک رو به زوال اقتصاد پس از هفته ها کاهش مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان.

بعد از زنگ زدن باز بورس دموکراتیک فرماندار گذاشته یک طرح است که شامل تسریع پروژه های زیربنایی و مقابله با انتقال جدید کروناویروس در سخت ترین ضربه محله.

اواسط دره هادسون از جمله شهر های شمالی حومه در روز سه شنبه شد آخرین منطقه از ایالت نیویورک به آرامی شروع تدریجی فعالیت های اقتصادی. لانگ آیلند شد به دنبال چهار شنبه که ترک شهر نیویورک به عنوان تنها منطقه در انتظار آغاز بازگشایی.

ایالت بستری نرخ در ادامه به کاهش حدود 200 مورد جدید در روز. کومو گزارش یک روز در مجموع 73 مرگ و میر پایین ترین رقم از مارس و پایین از قله نزدیک به 800.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de