آخرین: هند اعلام کرد کاهش مستند محدودیت های

توسط آسوشیتد پرسآخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است.

توسط ATSHNEWS در 6 اردیبهشت 1399

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— نیروی دریایی توصیه بازگشت از اخراج حامل کاپیتان.

—چین می گوید هیچ جدید و میر ناشی از ویروس مستقیم برای 10 روز

—کره جنوبی گزارش تنها 10 مورد جدید از ویروس و هیچ مرگ و میر

دهلی نو — هند اعلام کرد کاهش دقیق مستند برای 1.3 میلیارد نفر از مردم اجازه می دهد باز از محله و مستقل مغازه ها با محدودیت های چنین به عنوان 50 درصد از کارگران با ماسک صورت و اجتماعی فاصله.

صفحه اصلی بیانیه وزارت صادر اواخر جمعه می گوید که مغازه ها تک و چند نام تجاری مراکز اجازه داده نمی شود برای باز کردن در هر نقطه از کشور.

آرامش نیز می شود قابل استفاده در صدها نفر از نقاط مهم و مهار مناطق در سراسر کشور است. هند تا کنون گزارش شده بیش از 18,600 مثبت جدید کروناویروس موارد و 775 مرگ و میر. بدترین ضربه متحده ماهاراشترا با 6,817 موارد مثبت گجرات با 3,815 موارد دهلی نو 2,514 و راجستان 2,034 موارد است.

هند تحمیل یک مستند برای آن 1.3 میلیارد نفر در 25 مارس است و با توجه به پایان on May 3. هفته گذشته دولت اجازه از سرگیری تولید و فعالیت های کشاورزی در مناطق روستایی به عنوان میلیون ها نفر روزانه دستمزد حقوق بگیران بدون کار شدند.

این وزارت خانه گفت: این افزایش در تعداد موارد مثبت در هند خطی نمی نمایی.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش 10 تازه موارد جدید coronavirus هشتمین روز متوالی روزانه آن پرش آمد زیر 20 که شیوع آن کاهش می یابد و در میان تشدید کنترل مرز و پایانی عفونت در بدترین آمار در شهر Daegu.

این کشور همچنین در روز شنبه گزارش شده است مرگ و میر برای دومین مستقیم بعد. ارقام منتشر شده از کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز شنبه آورده و ملی در مجموع به 10,718 موارد و 240 مرگ و میر.

در حالی که کاهش caseload اجازه داده است کره جنوبی برای استراحت اجتماعی آن فاصله دستورالعمل طی هفته گذشته نخست وزیر چانگ Sye-kyun نگرانی بیش از امکان انتقال توسط "آرام پخش" و به دستور مقامات برای انجام تست آنتی بادی در Daegu و شهرهای نزدیک به یاد بگیرند که چگونه گسترده coronavirus است.

چانگ نیز قوی تر ابزار مالی به سهولت بیماری همه گیر در شوک اقتصادی است که باعث cashflow مشکلات برای شرکت های هواپیمایی در حالی که همچنین صدمه زدن به صادر کنندگان عمده مانند خودروسازان و shipbuilders.

دولت به دنبال ایجاد 40 تریلیون وون (32 میلیارد دلار) از طریق صندوق اوراق قرضه صادر شده توسط بانک دولتی برای حفاظت از مشاغل در صنایع کلیدی اما این طرح نیاز مجلس تصویب.

کره جنوبی رشد اقتصادی 1.4% در طول سه ماه اول سال, بدترین رکود از اواخر سال 2008 به عنوان همه گیر آمار هر دو مصرف داخلی و صادرات.

___

پکن — برای 10th راست چین گزارش شده است مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

دوازده مورد جدید گزارش شده در شنبه 11 از آنها آورده شده از خارج از کشور و انتقال محلی در شمال شرقی استان هیلونگجیانگ مرز روسیه با توجه به ملی کمیسیون بهداشت.

فقط 838 مردم باقی می ماند بستری با COVID-19 در حالی که یکی دیگر از 1000 نفر هستند تحت انزوا و نظارت برای بودن یا موارد مشکوک و یا داشتن آزمایش مثبت برای این ویروس در حالی که هیچ نشانه ای ندارند.

چین به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود که منبع همه گیر جهانی است گزارش در مجموع 4,632 مرگ و میر در میان 82,816 موارد است.

___

تالاهاسی فلوریدا. — فرماندار فلوریدا می گوید دولت او قصد دارد به اجازه داروسازان اداره آزمایشات جدید کروناویروس به گسترش و در دسترس بودن تست برای عموم مردم.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis می گوید دولت جراح عمومی اجازه می داروسازان تحت شرایط اضطراری مقررات اما او نداد و یا می گویند که این نوع تست ممکن است نورد از.

ساکنان می تواند به دنبال تست از طریق پزشکان و کلینیک های خصوصی و یا رفتن به یکی از ایالت هفت درایو-از طریق و شش walk-up hd — اگر آنها با معیارهای خاصی است. شرایط متفاوت است با برخی از سایت های متمرکز در خط مقدم پاسخ افراد مسن و یا افرادی که در حال حاضر نشان دادن برخی از علائم COVID-19.

داروخانه آزمون سایت خواهد بود بخشی از تلاش ها برای گسترش آزمایش به گسترده تر دسته از مردم از جمله کسانی که با هیچ نشانه ای ندارند اما کسانی که اعتقاد دارند ممکن است در معرض DeSantis گفت.

___

پاریس — فرانسه هتل های اجرایی پیش بینی کسب و کار خود باقی خواهد ماند "فاجعه بار" برای بقیه این سال و شمارش دولت برای کمک به زنده ماندن ویروس در بحران است.

سرژ کشان رئیس Astotel زنجیره ای از هتل های پاریس می گوید آسوشیتد پرس: "صفر درصد در ماه آوریل احتمالا در ماه مه و احتمالا در ماه ژوئن است."

او تخمین ضرر و زیان این سال 60-70٪.

"چرا باید یک هتل باز می شود زمانی که شما هیچ مشتریان ؟ هنگامی که شما به هیچ رستوران. هیچ موزه ها. هنگامی که شما به هیچ تئاتر و هنگامی که شما به هیچ هواپیما و زمانی که شما نزدیک مرز. چرا باید مردم آمده؟"

در اوایل روز شنبه مقامات فرانسه گفت: فرانسه نمی خواهد بازگشایی آن رستوران ها و کافه ها قبل از ماه ژوئن به عنوان آنها اعلام کرد تقویت حمایت مالی برای این بخش در میان virus بحران است. دیگر سایت های گردشگری مانند موزه ها نیز بسته باقی می ماند.

___

BATON ROUGE, La. — در میان روند مثبت در لوئیزیانا coronavirus شیوع مقامات در حال دست و پنجه نرم کردن با مرگ و میر از این ویروس که به نظر می رسد بالاتر از کشورهای دیگر در حالی که پیشی لوئیزیانا مقامات خود سازی.

لوئیزیانا وزارت بهداشت ارائه خبرنگاران یک نگاه دقیق در دولت سازی و میر ناشی از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. در حالی که لوئیزیانا کاهش میزان بستری شدن در حال ردیابی است, پیش بینی نتایج جستجو برای رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز' stay-at-home, سفارش, نرخ مرگ و میر بالاتر از حد انتظار است.

بیش از 1600 لوئیزیانا ساکنان درگذشت از COVID-19 حدود 6 ٪ از تمام تست مثبت برای coronavirus اعلام کرد تا کنون در دولت است. اما این تست اطلاعات را منعکس نمی کند کسانی که هرگز نشانه توسعه و هرگز مورد آزمایش قرار برای ویروس.

وزارت بهداشت تخمین می زند که 2 درصد از Louisianans که قرارداد COVID-19 در حال مرگ هستند از آن بر اساس مدل سازی تعدادی از ساکنان فرض آلوده شده اند گفت: Jeanie Donovan, سیاست, مدیر این آژانس است.

این گروه در تلاش است برای تعیین دلیل مرگ و میر است دو برابر آنچه مورد انتظار بود و بطور قابل توجهی متفاوت است در میان مناطق از دولت, او گفت:.

___

بروکسل — بلژیک است که مصرف آن اولین گام های جدی را برای استراحت خود coronavirus مستند.

ممکن است پس از 3 بیمارستان را به تدریج به برخی از کارهای غیر ضروری و نساجی مغازه ها نیز خواهد شد مجاز به بازگشایی شده است. یک هفته بعد اکثر مغازه ها داده خواهد شد و چراغ سبز به بازگشایی در همان زمان هر چند نزدیک-تماس حرفه ای مانند آرایشگران را به یک هفته دیگر صبر کنید.

همچنین به عنوان از آوریل 18, دولت اجازه خواهد داد داخلی سفر به ساحل و پر از تپه پوشیده شده از درخت Ardennes جنگل.

بار و رستوران ها خواهد شد مجاز به شروع به بازگشایی همانطور که از ژوئن 8, به عنوان خواهد شد در باغ وحش. سفر مجوز نیز گسترش یافته است.

ماسک محافظ خواهد بود و اجباری در حمل و نقل عمومی.

___

ویلمار, Minn. — یک هورمل غذاهای فرعی می گوید: آن توقف تولید در یک جفت از مینه سوتا ترکیه-امکانات پردازش پس از برخی از کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus.

Jennie-O ترکیه, فروشگاه, Inc. می گوید: 14 کارکنان باید آزمایش مثبت در دو نیروگاه در ویلمار در غرب, مینه سوتا, از شنبه. گیاهان استخدام حدود 1200 نفر از کارگران.

گیاهان آخرین به سراسر کشور به عنوان گیاهان پردازش گوشت مبارزه با کروناویروس عفونت در میان کارگران است. شرکت نمی بلافاصله در پاسخ به یک سوال در مورد چگونه بسیاری از بوقلمون گیاهان روند روزانه.

Jennie-O جمهور استیو Lykken می گوید: امکانات خواهد بود عمیق تمیز در حالی که شرکت ارقام برنامه ریزی برای بازگشایی شده است. او می گوید: این شرکت اقدامات برای محافظت از کارگران از جمله فاصله فیزیکی و تجهیزات حفاظت شخصی.

___

واشنگتن — مقامات می گویند بالا افسر نیروی دریایی است و توصیه می شود بازگشت این هواپیما حامل کاپیتان اخراج برای ارسال مملو ایمیل به فرماندهان شفاعت برای سریع تر اقدام برای حفاظت از خدمه خود را از شیوع کروناویروس.

Adm. مایک Gilday توصیه کرده است که نیروی دریایی سروان. برت Crozier بازگشت به کشتی خود را. که به گفته مقامات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد نتایج یک تحقیق که هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است. Gilday ملاقات با ژنرال علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش روز سه شنبه و با وزیر دفاع علامت Esper در صبح روز جمعه به غیر از توصیه های خود را. یک مقام رسمی می گوید Esper خواسته است تا برای تاخیر در هر یک اطلاعیه عمومی در حالی که به نظر او این پیشنهاد است.

—لولیتا C. Baldor و رابرت سوختگی گزارش شده است.

___

سازمان ملل متحد — رییس جمهور از بزرگترین بشردوستانه شبکه است که اصرار دولت برای شروع به فکر کردن در مورد چیزی مانند طرح مارشال کمک کرد که کشورهای بهبود پس از جنگ جهانی دوم به کمک سازمان ملل برای مقابله با تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

فرانچسکو Rocca که منجر فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر که در عمل در 192 کشور همچنین هشدار داد این خطر وجود دارد که COVID-19 بحران منجر به ناآرامی های اجتماعی و گرسنگی و قحطی و گرسنگی.

Rocca گفت COVID-19 نیز به "بزرگ اجتماعی در هر بخشی از جهان" و "ما نیاز به برنامه ریزی همراه با نهادهای اجتماعی پاسخ قبل از آن خیلی دیر است."

___

رم — مخالفت قانونگذاران در ایتالیا هستند و خواستار آن است که وزیر دادگستری بگویید پارلمان ضد مافیا کمیسیون چگونه یک محکوم به جرایم سازمان یافته, رئیس, داده شد, بازداشت خانگی به دلیل COVID-19 شیوع.

ایتالیایی, تلویزیون دولتی گفت: Pasquale Zagaria شده بود دریافت درمان سرطان در یک بیمارستان برای زندانیان در جزیره ساردینیا. اما پس از این بخش تبدیل شد برای مراقبت از زندانیان با عفونت کروناویروس که درمان در دسترس نیست و منتقل شد به طور موقت بازداشت خانگی است.

تلویزیون دولتی گفت: با این حال وزیر دادگستری دستور اداری رسیدگی به Pasquale Zagaria انتقال.

___

چارلستون W. Va. — غرب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت نورد مراحل تهاجمی به بازگشایی مهد کودک مکان ها و رستوران ها بدون تنظیمات خاص معیار در تست تجهیزات و coronavirus ردیابی است.

صحبت کردن در پهن جمهوریخواه فرماندار گفت: او می خواست daycares و صندلی در فضای باز در رستوران ها برای باز کردن به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. این استراتژی می آید روز پس از اعلام بیمارستان سر گرفته خواهد شد روش انتخابی در اوایل هفته آینده.

عدالت یک میلیاردر زغال سنگ و کشاورزی تاجر بدون دولت قبلی تجربه گفت: دولت را "گام های کودک" در بلند کردن ویروس محدودیت برای جلوگیری از پرش در موارد.

___

المپیا بشویید. — واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee اعلام کرده است یک برنامه است که اجازه می دهد تا موجود پروژه های ساخت و ساز به سر به عنوان طولانی به عنوان سخت coronavirus اجتماعی فاصله پروتکل به دنبال دارد.

قبل از کار بر روی این پروژه می توانید رزومه تمام پیمانکاران باید توسعه و برنامه ریزی در هر یک از سایت که آدرس های استفاده از تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و دستکش در سایت اجتماعی فاصله و بهداشت. در ضمن یک سایت خاص استاد راهنما خواهد بود تعیین شده به اجرای طرح ایمنی برای نظارت بر سلامت کارکنان و کارمندان را تحت آموزش در سیاست های جدید.

ساخت و ساز متوقف شد و تحت اقامت در خانه نظم و بسته شدن غیر ضروری کسب و کار است که Inslee دستور داد در ماه گذشته.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im