توسط آسوشیتد پرس

بالای ساعت:

— جورج فلوید که مرگ انرژی یک جنبش به خاک سپرده شود در هوستون.

— U. N. دبیر کل خواستار مبارزه جهانی علیه نژاد پرستی و تبعیض است.

— هوستون افزایش ممیزی از اسلحه تیزر بدن دوربین.

— مینه سوتا troopers گزارش سوراخ رینگ و لاستیک اتومبیل در تظاهرات.

___

هوستون هوستون شهردار سیلوستر ترنر اعلام کرده است که او را به امضای یک دستور اجرایی که ممنوعیت chokeholds در این شهرستان است.

ترنر اعلام روز شنبه در مراسم تشییع جنازه برای جورج فلوید در یک کلیسا در هوستون شهرستان که در آن او زندگی می کردند بیشتر از زندگی خود را.

“در این شهر شما را به دادن هشدار قبل از شما شلیک” ترنر گفت. “در این شهر شما وظیفه دارند به مداخله.”

کلانتر شهرستان هریس که شامل هوستون در روز قبل از آن گفت: دفتر خود را بلافاصله پیاده سازی یک “وظیفه به گزارش” سیاست برای نمایندگان و افزایش ممیزی از استفاده از اسلحه تیزر و دوربین بدن. کلانتر اد گونزالس اعلام کرد دستورات در یک سری از توییت.

گونزالس گفت: دفتر او در حال حاضر منع استفاده از chokeholds

___

هوستون — جو بایدن به نام برای عدالت نژادی در پیامی به عزاداران در تشییع جنازه جورج فلوید.

معاون سابق رئیس جمهور و presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری صحبت کرد و از طریق ویدئو در Floyd مراسم تشییع جنازه روز سه شنبه یک روز پس از ملاقات خصوصی با فلوید خانواده.

بایدن گفت: در ثبت اظهارات که “هنگامی که ما به عدالت برای جورج فلوید ما واقعا می خواهد در راه ما را به عدالت نژادی در امریکا” اضافه کردن یک پیام به Floyd دختر گفت: “پس از آن Gianna خود را پدر باید جهان را تغییر داد.”

بیش از 500 عزاداران جمع آوری شده برای این سرویس در چشمه ستایش کلیسا در هوستون که در آن فلوید مطرح شد.

___

ST. پترزبورگ فلوریدا. — اداره پلیس در سنت پترزبورگ به روز رسانی خود را انجام سیاست نیاز به افسران به صحبت کردن و دخالت هنگامی که یک همکار نقض قوانین و سیاست.

سن پترزبورگ رئیس پلیس آنتونی هالووی اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی که او تغییر سیاست پس از اعطا با اعضای جامعه.

“اگر آنها را کسی نقض قانون یک فرمان یا یک سیاست و یا روش آنها را مداخله” هالووی گفت. “آنها می رفتن و می گویند:” هی جلوگیری از انجام این کار است.'”

میامی-Dade کمیسیون با توجه به احیای نظارت پنل خود را برای اداره پلیس.

در منطقه اورلاندو نمایندگان با نارنجی شهرستان کلانتر دفتر در حال حاضر یک وظیفه به دخالت “اگر آنها را پیش بینی و یا رعایت بی دلیل و غیر ضروری و یا نامتناسب استفاده از زور” با توجه به این آژانس به تازگی به روز شده استفاده از زور در سیاست.

___

پاریس — هزاران نفر از مردم جمع شده بودند روز شنبه در جمهوری پلازا در پاریس برای ادای احترام به جورج فلوید و نشان دادن همبستگی خود را نسبت به آمریکا شد.

تظاهرکنندگان مشاهده 8 دقیقه و 46 ثانیه سکوت در ادای احترام به فلوید که مراسم تشییع جنازه برگزار می شد روز سه شنبه در هوستون. اکثر kneeled در را افتخار.

خواننده کاملیا Jordana و دیگران خواند تلخ a cappella نسخه کلاسیک حقوق مدنی سرود “ما باید غلبه بر.”

تظاهرکنندگان را محکوم کرد خشونت و نژاد پرستی در داخل نیروی پلیس تکان دادن انواع آگهی ها و نشانه هایی از جمله “Black Lives Matter” “من نمی توانم نفس بکشم” و “نژاد پرستی می کشد.”

مقامات فرانسوی اجازه رویداد را با وجود ممنوعیت تجمعات عمومی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

مشابه تجمعات سازمان یافته بودند روز سه شنبه در دیگر شهرهای فرانسه.

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل متحد-دبیر کل است که خواستار یک مبارزه جهانی علیه نژادپرستی و تبعیض پس از “مرگبار عمل خشونت پلیس” در برابر جورج فلوید که منجر به اعتراضات گسترده در ایالات متحده و شهرستانها در سراسر جهان.

آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: در نامه ای به کارکنان “موضع سازمان ملل متحد در نژادپرستی شفاف: این معضل نقض منشور ملل متحد و debases ارزش های اصلی ما.”

اشاره به این حادثه تلخ گفت: “تقدم دلیل تحمل و احترام متقابل” در جهان در حال حاضر به نام “به طور چشمگیری” به سوال تقرير و بی خردی پوپولیسم ، بیگانه ستیزی و نژاد پرستی سفید supremacism و اشکال مختلف نئو نازیسم. او گفت: یک مرکزی مشکل است که نه تنها خشونت پلیس اما “مشکل بسیاری از مقامات برای مقابله با تنوع” شروع با به اصطلاح پروفایل.

دبیر کل نامیده می شود برای تمام نیروهای پلیس به طور کامل آموزش دیده در حقوق بشر و اضافه کرد که “بسیاری از بار خشونت پلیس عبارت است از ناکامی از افسران پلیس خود را به عنوان به خوبی به عنوان فقدان روانی-اجتماعی و حمایت از آنها است.”

___

میامی — رئیس دادستان در شهرستان میامی-Dade می گوید حکومت نظامی نقض اتهامات را نمی خواهد دنبال در برابر بسیاری از افراد درگیر در تظاهرات اخیر بیش از خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار.

دولت وکیل کاترین فرناندز Rundle در بیانیه ای گفت: روز شنبه که او را دیدم ارزش کمی در تعقیب نقض مقررات. به اتهام بزه است که به طور معمول شامل هر گونه زندان محکوم کرد. شده اند وجود دارد ده ها تن از دستگیری در تظاهرات آغاز شد که پس از جورج فلوید, سیاه مرده در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

اکثر میامی-منطقه تظاهرات مسالمت آمیز است اما وجود دارد بیش از 100 نقض مقررات منع رفت و آمد بازداشت.

___

نایروبی, کنیا — ده ها تن از معترضان با تجمع در مقابل ساختمان سفارت آمریکا در پایتخت کنیا در اعتراض به کشتار جورج فلوید و خشونت پلیس در آمریکا و کنیا است.

دیگران در خارج از پارلمان ارائه شده ساختگی تابوت نماد بزرگداشت کشته شده توسط پلیس.

کنیا مستقل پلیس نظارت سازمان در این ماه گفت: 15 مرگ و میر شده است به طور مستقیم مرتبط به اقدامات پلیس در طول COVID-19 مقررات و اجرای آن است که به بررسی یکی دیگر از شش.

Hadija حسین (ع) می گوید: او 13 ساله مادر شد در حالی که ایستاده در خانواده بالکن در ماه مارس به عنوان پلیس اجرا حکومت نظامی. پلیس در ابتدا گفت: او با یک گلوله ولگرد.

حسین می گوید مرگ پسرش بسیار شبیه به فلوید است.

___

هوستون — کلانتر هریس کانتی تگزاس که شامل هوستون می گوید: دفتر خود را بلافاصله پیاده سازی افزایش ممیزی در استفاده از اسلحه تیزر و دوربین بدن.

کلانتر اد گونزالس اعلام کرد دستورات در یک سری از توییت عنوان هوستون آماده برای تشییع جنازه جورج فلوید.

گونزالس می گوید دفتر او در حال حاضر منع استفاده از chokeholds اما او می خواهم آن را واضح تر در سیاست. گونزالس می گوید او از اجرای قانون اصلاحات اما مخالف با “defunding” که خواستار برخی از منابع پلیس به صرف خدمات اجتماعی.

کلانتر می گوید او می خواهم مدافع برای پرداخت بهتر برای اجرای قانون به جذب بهتر نامزدها.

“آقای فلوید مرگ به ما یادآوری می کند که کار زیادی باقی مانده است که باید انجام شود” Gonzalez توییتی. “ما باید ساخت حرکت به سمت بیشتر موثر عادلانه و رویکرد اندیشمندانه به اجرای قانون است.”

___

INDIANAPOLIS — راننده یک وانت در حال همکاری با پلیس پس از گزارش قابل توجه چند نفر در بنای دایره در ایندیاناپولیس در یک اعتراض از مرگ جورج فلوید.

Indianapolis, افسر پلیس Genae طبخ می گوید ایندیاناپولیس ستاره که هیچ کس باور بر این بود که به طور جدی مجروح در برخورد دوشنبه شب. کوک می گوید: راننده واقع شده بود و مردم دیگر بازداشت شدند برای بازجویی در حال بررسی است.

“وجود دارد آسیب وارده به خودرو و خودرو اقدام به ترک منطقه,” با توجه به طبخ.

یک شاهد عینی گفت: روزنامه وانت کشیده از پشت یک کامیون که مسدود شده بود توسط برخی از معترضان. کامیون شد تلاش برای بازگشت به بالا.

اطرافیان تصویری را نشان می دهد آنچه به نظر می رسد حداقل سه نفر قوی کردن کاپوت ماشین آن را به عنوان درایو دور.

___

میلواکی — دولت نماینده خواستار disbarment از یک وکیل که تف یک دانش آموز دبیرستانی در یک ضد نژادپرستی تجمع و راهپیمایی در حومه میلواکی.

دولت Rep. دیوید بون با حضور در تظاهرات روز شنبه و می خواهد وکیل استفانی Rapkin تجمع مجله نگهبان گزارش شده است.

Rapkin که سفید است وارد این اعتراض در شوروود و پارک ماشین خود را در خیابان و مسدود کردن مارس.

هنگامی که معترضان با نزدیک شدن به اصرار او را به حرکت اتومبیل خود تصویری را نشان می دهد Rapkin تف کردن روی یک نوجوان سیاه, اریک Lucas یک کاربر در شوروود دبیرستان. 17-year-old کمک به سازماندهی و رهبری مارس.

“من همچنان به توان ذهنی و جسمی متزلزل. به حمله توسط یک فرد در جامعه خود را در طول یک بیماری همه گیر شد پس از سانحه” لوکاس به این روزنامه گفت. “دوباره و دوباره, من مشاهده نمی به عنوان یک کودک اما به عنوان یک رنگ است.”

سرپرست برایان دیویس می گوید آن را “در معرض وحشتناک آشکار نژادپرستی است که هنوز هم وجود دارد در جامعه ما” و “هولناک نمایش نفرت نژادی.”

دیویس به نام در میلواکی کانتی دفتر دادستان منطقه شامل یک جنایت نفرت افزایش مجازات برای هر آینده اتهامات علیه Rapkin.

Rapkin بلافاصله پاسخ به یک ایمیل به دنبال نظر و تلفن به دفتر حقوقی زنگ زد مشغول است.

___

مینیاپولیس — سازمان های اجرای قانون باید اذعان افسران سوراخ لاستیک متعدد اشغال وسایل نقلیه پارک شده در اوج ناآرامی های اخیر بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

Minnesota Department of Public Safety سخنگوی بروس گوردون می گوید سربازان تخلیه لاستیک برای توقف وسایل نقلیه از “خطرناکی رانندگی و در سرعت های بالا در داخل و اطراف معترضان و اجرای قانون است.”

سربازان همچنین هدفمند وسایل نقلیه “است که شامل آیتم های مورد استفاده به علت آسیب در طول تظاهرات خشونت آمیز” مانند سنگ و بتن و چوب Gordon گفت: با توجه به استار تریبیون.

نمایندگان از Anoka County همچنین تخلیه لاستیک وسایل نقلیه در طول تظاهرات متصل به Floyd مرگ با توجه به Anoka County کلانتر ستوان اندی Knotz. نمایندگان بودند زیر سفارشات از دولت به رهبری Multiagency مرکز فرماندهی بود که هماهنگی اجرای قانون در طول تظاهرات Knotz گفت.

هر چهار لاستیک ماشین از یک استار تریبیون خبرنگار شد کاهش در یک Kmart پارکینگ در حالی که او در پا پوشش تظاهرات و ناآرامی در این روزنامه گزارش داد.

معترضان در سراسر کشور در حال تماس با پلیس اصلاحات در پاسخ به Floyd مرگ است.

___

شارلوت, N. C. — شارلوت شورای شهر رای دادند 9-2 به توقف کمک های مالی عوامل شیمیایی برای پلیس پس از استفاده از افسران جعبه و گاز کشته تظاهرکنندگان در اعتراض به مرگ جورج فلوید.

پس از یک مستند نشان دهنده استفاده از گاز سه شنبه گذشته در یک به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته ویدئو شهردار آنرا محکوم کرده و رئیس پلیس آن را به نام “نگران کننده است.”

پلیس به صرف $103,000 در عوامل شیمیایی در سال 2020 بودجه شهرستان مدیر Ryan برگمن گفت. در نظر گرفتن آنها به دور است “یک گام به سمت defunding کل اداره پلیس” قلع Nguyen یک سازمان و وکیل گفت: شارلوت آبزرور.

عضو شورای اد Driggs که رای دادند در برابر این ممنوعیت آن را به نام “بلاعوض حفاری در پلیس است.”

مکلنبورگ شهرستان کلانتر دفتر روز دوشنبه اعلام کرد نمایندگان خود را متوقف خواهد بود با استفاده از گاز اشک آور در تظاهرات با استناد به تنش با جامعه. محلی فصل برادرانه منظور از پلیس ناودان شهرستان شورای تصمیم به عنوان “خطرناک” پس از رای دادن.

___

برلین — آلمان رسمی ضد تبعیض دیده بان می گوید آن را به طور قابل توجهی بیشتر شکایات در مورد نژاد پرستی در سال 2019 نسبت به سال قبل است.

فدرال ضد تبعیض آژانس روز سه شنبه گفت که آن را دریافت 1,176 شکایت در مورد نژاد پرستی در سال گذشته افزایش 10 ٪ در مقایسه با سال 2018 است.

این نمایندگی حدود یک سوم از تمام 3,580 شکایات دریافت شده توسط آژانس. دیگران نگران تبعیض بر اساس جنسیت و معلولیت, سن, دین, هویت جنسی و جهان.

تعداد شکایات در مورد نژاد پرستی بیش از دو برابر شده پس از 2015.

برنارد Franke رئیس آژانس خواستار تغییرات در قانون برای بهبود جایگاه قانونی از کسانی که تحت تاثیر تبعیض و گفت که “آلمان نیاز به کار بیشتر در مبارزه علیه نژادپرستانه و تبعیض است.”

او اشاره کرد که این بیماری همه گیر کوروناویروس بیشتر تشدید برخی از اشکال تبعیض با دفتر خود دریافت گزارش های متعدد از نژادپرستانه و سوء استفاده رنج می برد توسط افراد در زمينه های آسیایی در ماه های اخیر.

___

پاریس — رابطه بین پلیس و ساکنان فرانسه را در محله های کم درآمد بسیاری از آنها عرب یا سیاه و ردیابی ریشه های خود را به مستعمرات سابق فرانسه شده است زمان.

اقدامات ایمنی در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19 بیشتر قدرت پلیس — بلکه قدرت فعالان جامعه با استفاده از نرم افزار و یا آنلاین آیفون برای پیگیری و به چالش کشیدن آنچه آنها را به عنوان یک سوء استفاده پلیس از قدرت است.

جورج فلوید مرگ در آمریکا طنین انداز است به خصوص با صدای بلند در مکان هایی مانند وینو یکی از بسیاری از banlieues یا حومه که در آن فقر و اقلیت جمعیت متمرکز در فرانسه. فلوید مرتبط با تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی برگزار شده است در سراسر فرانسه و بیشتر در حال برنامه ریزی برای پنج شنبه شب.

___

هوستون — سیاه و سفید مرد که مرگ الهام بخش در سراسر جهان حساب بیش نژادی و بی عدالتی به خاک سپرده خواهد شد روز سه شنبه در هوستون انجام شده در یک اسب کشیده حمل و نقل.

جورج فلوید, 46, خواهد بود گذاشته و به استراحت در کنار مادرش. به عنوان یک افسر پلیس فشرده زانو در Floyd گردن برای چند دقیقه در 25 مه در مینیاپولیس, مرگ مرد گریه برای مادرش.

تشییع جنازه او خواهد بود ، یک مراسم یادبود عمومی برگزار شد دوشنبه در هوستون که در آن او بزرگ شده. برخی از 6000 نفر حضور داشتند.

تحت فروزان تگزاس خورشید چند عزاداران انتظار برای ادای احترام خود را به تن تی شرت با فلوید تصویر یا عبارت “من نمی توانم نفس بکشم” — که او فریاد بارها و بارها در حالی که به پایین دوخته شده توسط افسر پلیس است. فلوید بدن پوشیدن و در کت و شلوار قهوه ای دراز در یک کفش طلا-رنگی تابوت.

خپله پس از یادبود به پایان رسید فلوید را در تابوت قرار داده شده بود در یک نعش کش و همراهی با پلیس به یک مراسم تشییع جنازه به خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو