توسط آسوشیتد پرس

بالای ساعت:

— جورج فلوید که مرگ انرژی یک جنبش به خاک سپرده شود در هوستون.

— هوستون افزایش ممیزی از اسلحه تیزر بدن دوربین.

— وانت راننده واقع پس از هدف قرار دادن معترضان در ایندیاناپولیس.

— مینه سوتا troopers گزارش سوراخ رینگ و لاستیک اتومبیل در تظاهرات.

___

هوستون — کلانتر هریس کانتی تگزاس که شامل هوستون می گوید: دفتر خود را بلافاصله پیاده سازی افزایش ممیزی در استفاده از اسلحه تیزر و دوربین بدن.

کلانتر اد گونزالس اعلام کرد دستورات در یک سری از توییت عنوان هوستون آماده برای تشییع جنازه جورج فلوید.

گونزالس می گوید دفتر او در حال حاضر منع استفاده از chokeholds اما او می خواهم آن را واضح تر در سیاست. گونزالس می گوید او از اجرای قانون اصلاحات اما مخالف با “defunding” که خواستار برخی از منابع پلیس به صرف خدمات اجتماعی.

کلانتر می گوید او می خواهم مدافع برای پرداخت بهتر برای اجرای قانون به جذب بهتر نامزدها.

“آقای فلوید مرگ به ما یادآوری می کند که کار زیادی باقی مانده است که باید انجام شود” Gonzalez توییتی. “ما باید ساخت حرکت به سمت بیشتر موثر عادلانه و رویکرد اندیشمندانه به اجرای قانون است.”

___

INDIANAPOLIS — راننده یک وانت در حال همکاری با پلیس پس از گزارش قابل توجه چند نفر در بنای دایره در ایندیاناپولیس در یک اعتراض از مرگ جورج فلوید.

Indianapolis, افسر پلیس Genae طبخ می گوید ایندیاناپولیس ستاره که هیچ کس باور بر این بود که به طور جدی مجروح در برخورد دوشنبه شب. کوک می گوید: راننده واقع شده بود و مردم دیگر بازداشت شدند برای بازجویی در حال بررسی است.

“وجود دارد آسیب وارده به خودرو و خودرو اقدام به ترک منطقه,” با توجه به طبخ.

یک شاهد عینی گفت: روزنامه وانت کشیده از پشت یک کامیون که مسدود شده بود توسط برخی از معترضان. کامیون شد تلاش برای بازگشت به بالا.

اطرافیان تصویری را نشان می دهد آنچه به نظر می رسد حداقل سه نفر قوی کردن کاپوت ماشین آن را به عنوان درایو دور.

___

میلواکی — دولت نماینده خواستار disbarment از یک وکیل که تف یک دانش آموز دبیرستانی در یک ضد نژادپرستی تجمع و راهپیمایی در حومه میلواکی.

دولت Rep. دیوید بون با حضور در تظاهرات روز شنبه و می خواهد وکیل استفانی Rapkin تجمع مجله نگهبان گزارش شده است.

Rapkin که سفید است وارد این اعتراض در شوروود و پارک ماشین خود را در خیابان و مسدود کردن مارس.

هنگامی که معترضان با نزدیک شدن به اصرار او را به حرکت اتومبیل خود تصویری را نشان می دهد Rapkin تف کردن روی یک نوجوان سیاه, اریک Lucas یک کاربر در شوروود دبیرستان. 17-year-old کمک به سازماندهی و رهبری مارس.

“من همچنان به توان ذهنی و جسمی متزلزل. به حمله توسط یک فرد در جامعه خود را در طول یک بیماری همه گیر شد پس از سانحه” لوکاس به این روزنامه گفت. “دوباره و دوباره, من مشاهده نمی به عنوان یک کودک اما به عنوان یک رنگ است.”

سرپرست برایان دیویس می گوید آن را “در معرض وحشتناک آشکار نژادپرستی است که هنوز هم وجود دارد در جامعه ما” و “هولناک نمایش نفرت نژادی.”

دیویس به نام در میلواکی کانتی دفتر دادستان منطقه شامل یک جنایت نفرت افزایش مجازات برای هر آینده اتهامات علیه Rapkin.

Rapkin بلافاصله پاسخ به یک ایمیل به دنبال نظر و تلفن به دفتر حقوقی زنگ زد مشغول است.

___

مینیاپولیس — سازمان های اجرای قانون باید اذعان افسران سوراخ لاستیک متعدد اشغال وسایل نقلیه پارک شده در اوج ناآرامی های اخیر بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

Minnesota Department of Public Safety سخنگوی بروس گوردون می گوید سربازان تخلیه لاستیک برای توقف وسایل نقلیه از “خطرناکی رانندگی و در سرعت های بالا در داخل و اطراف معترضان و اجرای قانون است.”

سربازان همچنین هدفمند وسایل نقلیه “است که شامل آیتم های مورد استفاده به علت آسیب در طول تظاهرات خشونت آمیز” مانند سنگ و بتن و چوب Gordon گفت: با توجه به استار تریبیون.

نمایندگان از Anoka County همچنین تخلیه لاستیک وسایل نقلیه در طول تظاهرات متصل به Floyd مرگ با توجه به Anoka County کلانتر ستوان اندی Knotz. نمایندگان بودند زیر سفارشات از دولت به رهبری Multiagency مرکز فرماندهی بود که هماهنگی اجرای قانون در طول تظاهرات Knotz گفت.

هر چهار لاستیک ماشین از یک استار تریبیون خبرنگار شد کاهش در یک Kmart پارکینگ در حالی که او در پا پوشش تظاهرات و ناآرامی در این روزنامه گزارش داد.

معترضان در سراسر کشور در حال تماس با پلیس اصلاحات در پاسخ به Floyd مرگ است.

___

شارلوت, N. C. — شارلوت شورای شهر رای دادند 9-2 به توقف کمک های مالی عوامل شیمیایی برای پلیس پس از استفاده از افسران جعبه و گاز کشته تظاهرکنندگان در اعتراض به مرگ جورج فلوید.

پس از یک مستند نشان دهنده استفاده از گاز سه شنبه گذشته در یک به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته ویدئو شهردار آنرا محکوم کرده و رئیس پلیس آن را به نام “نگران کننده است.”

پلیس به صرف $103,000 در عوامل شیمیایی در سال 2020 بودجه شهرستان مدیر Ryan برگمن گفت. در نظر گرفتن آنها به دور است “یک گام به سمت defunding کل اداره پلیس” قلع Nguyen یک سازمان و وکیل گفت: شارلوت آبزرور.

عضو شورای اد Driggs که رای دادند در برابر این ممنوعیت آن را به نام “بلاعوض حفاری در پلیس است.”

مکلنبورگ شهرستان کلانتر دفتر روز دوشنبه اعلام کرد نمایندگان خود را متوقف خواهد بود با استفاده از گاز اشک آور در تظاهرات با استناد به تنش با جامعه. محلی فصل برادرانه منظور از پلیس ناودان شهرستان شورای تصمیم به عنوان “خطرناک” پس از رای دادن.

___

برلین — آلمان رسمی ضد تبعیض دیده بان می گوید آن را به طور قابل توجهی بیشتر شکایات در مورد نژاد پرستی در سال 2019 نسبت به سال قبل است.

فدرال ضد تبعیض آژانس روز سه شنبه گفت که آن را دریافت 1,176 شکایت در مورد نژاد پرستی در سال گذشته افزایش 10 ٪ در مقایسه با سال 2018 است.

این نمایندگی حدود یک سوم از تمام 3,580 شکایات دریافت شده توسط آژانس. دیگران نگران تبعیض بر اساس جنسیت و معلولیت, سن, دین, هویت جنسی و جهان.

تعداد شکایات در مورد نژاد پرستی بیش از دو برابر شده پس از 2015.

برنارد Franke رئیس آژانس خواستار تغییرات در قانون برای بهبود جایگاه قانونی از کسانی که تحت تاثیر تبعیض و گفت که “آلمان نیاز به کار بیشتر در مبارزه علیه نژادپرستانه و تبعیض است.”

او اشاره کرد که این بیماری همه گیر کوروناویروس بیشتر تشدید برخی از اشکال تبعیض با دفتر خود دریافت گزارش های متعدد از نژادپرستانه و سوء استفاده رنج می برد توسط افراد در زمينه های آسیایی در ماه های اخیر.

___

پاریس — رابطه بین پلیس و ساکنان فرانسه را در محله های کم درآمد بسیاری از آنها عرب یا سیاه و ردیابی ریشه های خود را به مستعمرات سابق فرانسه شده است زمان.

اقدامات ایمنی در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19 بیشتر قدرت پلیس — بلکه قدرت فعالان جامعه با استفاده از نرم افزار و یا آنلاین آیفون برای پیگیری و به چالش کشیدن آنچه آنها را به عنوان یک سوء استفاده پلیس از قدرت است.

جورج فلوید مرگ در آمریکا طنین انداز است به خصوص با صدای بلند در مکان هایی مانند وینو یکی از بسیاری از banlieues یا حومه که در آن فقر و اقلیت جمعیت متمرکز در فرانسه. فلوید مرتبط با تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی برگزار شده است در سراسر فرانسه و بیشتر در حال برنامه ریزی برای پنج شنبه شب.

___

هوستون — سیاه و سفید مرد که مرگ الهام بخش در سراسر جهان حساب بیش نژادی و بی عدالتی به خاک سپرده خواهد شد روز سه شنبه در هوستون انجام شده در یک اسب کشیده حمل و نقل.

جورج فلوید, 46, خواهد بود گذاشته و به استراحت در کنار مادرش. به عنوان یک افسر پلیس فشرده زانو در Floyd گردن برای چند دقیقه در 25 مه در مینیاپولیس, مرگ مرد گریه برای مادرش.

تشییع جنازه او خواهد بود ، یک مراسم یادبود عمومی برگزار شد دوشنبه در هوستون که در آن او بزرگ شده. برخی از 6000 نفر حضور داشتند.

تحت فروزان تگزاس خورشید چند عزاداران انتظار برای ادای احترام خود را به تن تی شرت با فلوید تصویر یا عبارت “من نمی توانم نفس بکشم” — که او فریاد بارها و بارها در حالی که به پایین دوخته شده توسط افسر پلیس است. فلوید بدن پوشیدن و در کت و شلوار قهوه ای دراز در یک کفش طلا-رنگی تابوت.

خپله پس از یادبود به پایان رسید فلوید را در تابوت قرار داده شده بود در یک نعش کش و همراهی با پلیس به یک مراسم تشییع جنازه به خانه.

___

آتلانتا — در دو هفته پس از جورج فلوید کشته شد ادارات پلیس ممنوع کرده اند chokeholds, مؤتلفه آثار کاهش یافته است و ماموران دستگیر شده اند و متهم در میان بزرگ جهانی علیه خشونت پلیس و نژادپرستی.

حرکت به دور از تعمیرات اساسی پلیس دادسراها و دادگاهها و نهادهای دیگر است که معترضان به دنبال. اما برخی از طرفداران و تجمع آنها در تشویق تردستی پاسخ به Floyd مرگ است.

___

پرتلند سنگ. — تظاهرات راه می رفت بر روی ایالتی 84 روز دوشنبه شب در پورتلند لوید منطقه که منجر به مقامات به طور موقت خاموش آن را در آن منطقه, اخبار فیلم نشان داد.

قبلا معترضان را تشویق می کردند زمانی که یک سخنران در تظاهرات صحبت در مورد رئیس پلیس استعفای.

“ما انجام نشده است ؟” او پرسید جمعیت است. “نه” جمعیت فریاد زد و برگشت.

یکی دیگر از جمعیت در نزدیکی مرکز شهر در زندان پس از 9 بعد از ظهر بود خواست پلیس را به لرزش و بالا رفتن از نرده های ساخته شده برای نگه داشتن معترضان به دور است.

“ما در اینجا به پلیس یک حصار” پورتلند پلیس گفت در توییتر. “ما در اینجا برای محافظت از افرادی که کار در مرکز عدالت و بزرگسالان در بازداشت هستند که زندگی می کنند وجود دارد.”

پلیس اقامت داشتند دورتر از حصار تر از شب های دیگر. جمعیت رشد کرده بود به صدها نفر حدود 9:40 بعد از ظهر gray industries/OregonLive گزارش شده است.

___

واشنگتن — که عظیم حصار بنا در اطراف پارک لافایت تبدیل به یک انجام آن خودتان را گالری از اعتراض هنر است. پیام پوستر و پرتره اعم از محبت به خشم و تقریبا محو نمایی از کاخ سفید در سراسر راه است.

یک بلوک دور در گوشه ای از 16 و من خیابان — ثابت فلش نقطه برای بسیاری از هفته گذشته — از calliope نسخه از “لا Cucaracha” زد بیرون از بستنی کامیون پارک شده فقط در خارج از موانع پلیس. در مقابل سنت جان اسقفی کلیسا پس از آن بود آرام بعد از ظهر دوشنبه شما می توانید شنیدن آواز پرندگان در حالی که یک بازدید کننده برای پرداخت 20 دلار Black Lives Matter تی شرت.

به عنوان پایتخت کشور ظهور از خشونت و هرج و مرج 10 روز کشش از تظاهرات و خیابان جنگ خلق و خوی متفاوت در راه است. خشم داده است راه را به چیزی نزدیک به یک خیابان عادلانه به عنوان رهبران جامعه و اعضای کنگره و سی دولت باید بسیج به معترضان شود.

___

شارلوت, N. C. — شارلوت-مکلنبورگ افسر پلیس است که با ملاقات و رفت با تظاهرکنندگان تعدادی از بار بود که در یک درگیری بعد از ظهر دوشنبه با معترضان یک روز پس از او می خواهم تا به حال یکی دیگر زمان تعامل است.

تصویری را نشان می دهد CMPD کاپیتان براد کخ احاطه شده توسط شعار معترضان روز شنبه در مقابل دولت محلی مرکز قبل از یک مرد سفید تجمع اعتراضی روش و shoves او. پس از تحت فشار قرار دادند در زمان کخ مرد به زمین به عنوان بیشتر معترضان دیده می شد ستون در. او تنها افسر در مجاورت.

بدون آسیب گزارش شده است اما در یک صدای جیر جیر CMPD گفت کخ بود “تجاوز در روز روشن” و خواسته است برای کمک به شناسایی آن درگیر است.

کخ بارها راه می رفت با معترضین از طریق شهرستان است. او تصویر زانو زدن در کنار آنها هفته گذشته است. اداره پلیس گفت: در یک صدای جیر جیر که او راه می رفت بیش از 100 مایل (160 کیلومتر) با معترضان در روزهای اخیر.

اما خود فعل و انفعالات نداشته اند به خوبی دریافت شده توسط تمام شد. برخی می گویند او نیست به انجمن خوش آمدید مارس با آنها.

___

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de