آخرین: جورج فلوید به خاک سپرده شد و روز سه شنبه در هوستون

توسط آسوشیتد پرس

بالای ساعت:

— جورج فلوید به خاک سپرده شد و روز سه شنبه در هوستون.

— معترضان heartened توسط سویفت, اصلاحات, اما نذر گسترده تر تغییر دهید.

— معترضان در پورتلند راه رفتن بر روی ایالتی که منجر به طور موقت خاموش کردن.

— خشونت می دهد راه را به خیابان نمایشگاه پرنیان در خارج از کاخ سفید.

___

هوستون — سیاه و سفید مرد که مرگ الهام بخش در سراسر جهان حساب بیش نژادی و بی عدالتی به خاک سپرده خواهد شد روز سه شنبه در هوستون انجام شده در یک اسب کشیده حمل و نقل.

جورج فلوید که 46 بود زمانی که او کشته خواهد شد و به استراحت در کنار مادرش. در 25 مه به عنوان یک سفید مینیاپولیس افسر فشرده زانو در Floyd گردن برای چند دقیقه مرگ مرد گریه برای مادرش.

تشییع جنازه او خواهد بود ، یک مراسم یادبود عمومی برگزار شد دوشنبه در هوستون که در آن او بزرگ شده. برخی از 6000 نفر حضور داشتند.

تحت فروزان تگزاس خورشید عزاداران با پوشیدن تی شرت با فلوید تصویر یا عبارت “من نمی توانم نفس بکشم” — یکی دیگر از چیزهایی که او فریاد بارها و بارها در حالی که به پایین دوخته شده توسط افسر پلیس — منتظر ساعت برای ادای احترام خود را. فلوید بدن پوشیدن و در کت و شلوار قهوه ای دراز در یک کفش طلا-رنگی تابوت.

خپله پس از یادبود به پایان رسید فلوید را در تابوت قرار داده شده بود در یک نعش کش و همراهی با پلیس به یک مراسم تشییع جنازه به خانه.

___

آتلانتا — در دو هفته پس از جورج فلوید کشته شد ادارات پلیس ممنوع کرده اند chokeholds, مؤتلفه آثار کاهش یافته است و ماموران دستگیر شده اند و متهم در میان بزرگ جهانی علیه خشونت پلیس و نژادپرستی.

حرکت به دور از تعمیرات اساسی پلیس دادسراها و دادگاهها و نهادهای دیگر است که معترضان به دنبال. اما برخی از طرفداران و تجمع آنها در تشویق تردستی پاسخ به Floyd مرگ تدریجی آن را به عنوان ممکن است.

___

پرتلند سنگ. — تظاهرات راه می رفت بر روی ایالتی 84 روز دوشنبه شب در پورتلند لوید منطقه که منجر به مقامات به طور موقت خاموش آن را در آن منطقه, اخبار فیلم نشان داد.

قبلا معترضان را تشویق می کردند زمانی که یک سخنران در تظاهرات صحبت در مورد رئیس پلیس استعفای.

“ما انجام نشده است ؟” او پرسید جمعیت است. “نه” جمعیت فریاد زد و برگشت.

یکی دیگر از جمعیت در نزدیکی مرکز شهر در زندان پس از 9 بعد از ظهر بود خواست پلیس را به لرزش و بالا رفتن از نرده های ساخته شده برای نگه داشتن معترضان به دور است.

“ما در اینجا به پلیس یک حصار” پورتلند پلیس گفت در توییتر. “ما در اینجا برای محافظت از افرادی که کار در مرکز عدالت و بزرگسالان در بازداشت هستند که زندگی می کنند وجود دارد.”

در زمین پلیس اقامت داشتند دورتر از حصار از آنها تا به حال در طول شب دیگر. جمعیت رشد کرده بود به صدها نفر حدود 9:40 بعد از ظهر gray industries/OregonLive گزارش شده است.

___

واشنگتن — که عظیم حصار بنا در اطراف پارک لافایت تبدیل به یک انجام آن خودتان را گالری از اعتراض هنر است. پیام پوستر و پرتره اعم از محبت به خشم و تقریبا محو نمایی از کاخ سفید در سراسر راه است.

یک بلوک دور در گوشه ای از 16 و من خیابان — ثابت فلش نقطه برای بسیاری از هفته گذشته — از calliope نسخه از “لا Cucaracha” زد بیرون از بستنی کامیون پارک شده فقط در خارج از موانع پلیس. در مقابل سنت جان اسقفی کلیسا پس از آن بود آرام بعد از ظهر دوشنبه شما می توانید شنیدن آواز پرندگان در حالی که یک بازدید کننده برای پرداخت 20 دلار Black Lives Matter تی شرت با Venmo.

به عنوان پایتخت کشور ظهور از خشونت و هرج و مرج 10 روز کشش از تظاهرات و خیابان جنگ خلق و خوی متفاوت در راه است. خشم داده است راه را به چیزی نزدیک به یک خیابان عادلانه به عنوان رهبران جامعه و اعضای کنگره و سی دولت باید بسیج به معترضان شود.

___

شارلوت, N. C. — شارلوت-مکلنبورگ افسر پلیس است که با ملاقات و رفت با تظاهرکنندگان تعدادی از بار بود که در یک درگیری بعد از ظهر دوشنبه با معترضان یک روز پس از او می خواهم تا به حال یکی دیگر زمان تعامل است.

تصویری را نشان می دهد CMPD کاپیتان براد کخ احاطه شده توسط شعار معترضان روز شنبه در مقابل دولت محلی مرکز قبل از یک مرد سفید تجمع اعتراضی روش و shoves او. پس از تحت فشار قرار دادند در زمان کخ مرد به زمین به عنوان بیشتر معترضان دیده می شد ستون در. او تنها افسر در مجاورت.

بدون آسیب گزارش شده است اما در یک صدای جیر جیر CMPD گفت کخ بود “تجاوز در روز روشن” و خواسته است برای کمک به شناسایی آن درگیر است.

کخ بارها راه می رفت با معترضین از طریق شهرستان است. او تصویر زانو زدن در کنار آنها هفته گذشته است. اداره پلیس گفت: در یک صدای جیر جیر که او راه می رفت بیش از 100 مایل (160 کیلومتر) با معترضان در روزهای اخیر.

اما خود فعل و انفعالات نداشته اند به خوبی دریافت شده توسط تمام شد. برخی می گویند او نیست به انجمن خوش آمدید مارس با آنها.

___

سرب وکیل برای جورج فلوید خانواده گفت: خانواده عزادار در دیدار با دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن یک ساعت دوشنبه در هوستون.

بن Crump گفت: بایدن را “شفقت به معنای جهان به این خانواده عزادار” و او در توصیف این دیدار به عنوان مثال از “چه خواهد شد شروع به درمان امریکا” به عنوان شهروندان در سراسر کشور تقاضا تغییرات به پلیس شیوه فلوید پس از مرگ است.

“گوش دادن به یک دیگر است چه خواهد شد شروع به درمان امریکا” Crump گفت. “این تنها چیزی است که معاون رئیس جمهور بایدن را با خانواده جورج فلوید برای بیش از یک ساعت. او گوش او شنیده درد خود را و به اشتراک گذاشته شده در خود وای.”

بایدن در سفر به هوستون برای بازدید پیش از فلوید مراسم تشییع جنازه. بایدن خواستار تغییرات قابل توجهی به پلیس شیوه در ایالات متحده, اما او مخالف برخی از فعالان’ تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و تغییر است که مالیات دهندگان هزینه برای خدمات دیگر.

بایدن می خواهد به گسترش هزینه های خدمات اجتماعی مانند آموزش و پرورش و مراقبت از سلامت روان است که می تواند حمایت از تلاش پلیس, بلکه صرف بیشتر در آموزش موجود افسران پلیس.

فلوید یک مرد سیاه و سفید بود که دست به دستبند, درگذشت, پس از یک افسر فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای چند دقیقه و حتی پس از او متوقف شد و شفاعت برای هوا. این مسئول از آنجا اخراج شده دستگیر و به اتهام قتل درجه دوم در میان اتهامات دیگر.

___

واشنگتن — خدمات پارک های ملی خواستار به تازگی ساخته حصار در مقابل کاخ سفید در اعتراض به منطقه موقت.

خدمات پارک سخنگوی کتی آهک روز دوشنبه گفت که آژانس و سرویس انتظار برای بازگشایی بخشی از پارک لافایت در مقابل کاخ سفید در روز چهارشنبه.

آهک می گوید: برخی از مناطق این پارک باقی خواهد ماند و بسته به اجازه کارگران برای مقابله با آسیب ها و آدرس ایمنی خطرات. آهک داد بدون جزئیات و هیچ زمان برای زمانی که بقیه مربع خواهد بازگشایی شده است.

پارک لافایت در مقابل کاخ سفید یکی از کشور برجسته ترین سایت های سیاسی و تظاهرات و دیگر رایگان-بیان وقایع است.

آن بسته شده از اوایل هفته گذشته هنگامی که ماموران قانون استفاده از عوامل شیمیایی و دیگر زور برای بیرون راندن معترضان در این کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس.

مقامات ترک به تازگی بنا سیاه و سفید بالا حصار مسدود کردن میدان حتی اگر تظاهرات اخیر شده اند به شدت آرام است.

آهک می گوید واشنگتن بیضی شرمن در پارک ها و برخی دیگر از برجسته مناطق نیز بازگشایی پنج شنبه.

___

ژنو — اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا می گوید بستگان جورج فلوید و سه نفر دیگر از افرادی که کشته شدند پلیس پیوسته اند برخی از 600 گروه های حقوق به تقاضای سازمان ملل متحد و حقوق بشر بدن “فوری” تشکیل یک جلسه ویژه به دنبال افزایش خشونت پلیس و سرکوب معترضان در ایالات متحده است.

سخنگوی شورای حقوق بشر در ژنو را تایید کرد شورای اداری دریافت نامه ای در روز دوشنبه از گروه ترسیم تماس خود را به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات ادامه خواهد داد برای به دست آوردن کشش فراتر از ایالات متحده — به ویژه در اروپا است.

حداقل یک سوم از شورای 47 عضو را مجبور به عقب تماس بگیرید برای یک جلسه ویژه به منظور برای یک نامیده می شود.

چشم انداز یک برگزار می شود به سرعت همچنان نامشخص است. شورای برش های کوتاه خود را به آخرین جلسه در ماه مارس به دلیل شیوع کروناویروس شده است و دست و پنجه نرم با راه برای شروع به آن را به عقب تا دوشنبه آینده.

تلاش شده است زیرا این دولت سوئیس که دیده است COVID-19 همه گیر قطع در هفته های اخیر است که در حال حاضر هنوز هم محدود کردن تمام تجمعات عمومی به بیش از 300 نفر است. در جلسه شورای عموما رسم صدها نفر بیش از آن است.

این گروه ها می خواهند مستقل تحقیقات اخیر قتل غیر مسلح سیاه مردم در ایالات متحده به عنوان به خوبی به عنوان یک به “خشونت اجرای قانون پاسخ به اعتراضات.” تماس شامل بستگان فلوید Breonna تیلور مایکل براون و Philando کاستیا.

ایالات متحده مانند همه ملل و کشورهای عضو به طور منظم آن در حقوق بشر مورد بررسی قرار توسط شورای 47-دولت عضو بدن است که بخشی از سازمان ملل متحد است اما پشتیبانی شده توسط آن است.

___

HARRISBURG, Pa. — سیاه دموکرات در پنسیلوانیا در مجلس نمایندگان فرماندهی سکو در حدود 90 دقیقه در شروع رای گیری در جلسه دوشنبه اخلال در روز کسب و کار در تلاش برای وادار کردن اقدام پلیس اصلاحات صورتحساب.

چشمگیر تصاحب رفت مکث زمانی که جمهوری خواه مجلس گفت: او را در نظر قرار دادن طرح تا به آرا و که او از یک جلسه ویژه به در نظر گرفتن قانون.

معترضان از جمله کهنه سیاه و قانونگذاران از فیلادلفیا و پیتسبورگ آویزان “BLACK LIVES MATTER” بنر از بلندگو افتا و قول داد آنها را بدون حرکت در متوقف پیشنهادات.

___

المپیا بشویید. — واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت که او با تشکیل یک گروه مشورتی از رهبران و اجرای قانون نمایندگان برای توسعه پلیس و پیشنهادهای اصلاحی روزهای بعد از تظاهرات در دولت خود را بیش از کشتن جورج فلوید.

“امید من این است به همکاری با این گروه به نوشتن معنی دار قانون در کشور ما” از حزب دموکرات گفت.

او اظهار داشت: سه حوزه عمل: مستقل تحقیقاتی و دادستانی روند اتهامات افسر-درگیر قتل که شامل ایجاد یک دولت واحد تحقیقاتی جدا از هر گونه اجرای قانون نهاد در دولت; بازاندیشی پلیس در استفاده از زور از جمله chokeholds; و ایجاد یک الزام آور و قابل اجرا تعهد که ماموران گزارش سوء رفتار توسط افسران همکار.

___

NEW ORLEANS — نیواورلئان’ شهردار گفت: Superdome خواهد براق زرشکی و طلا — رنگ جورج فلوید دبیرستان — دوشنبه شب به عنوان یک ادای احترام به او و یک تماس برای برابری نژادی.

شهردار LaToya Cantrell گفت Superdome مدیران توافق به روشنایی درخواست — که به نوبه خود ساخته شده بود به درخواست سیلوستر ترنر شهردار هوستون که در آن فلوید بزرگ شده و که در آن تشییع جنازه او برگزار خواهد شد شنبه.

فلوید بود که سیاه, خفه کردن “من نمی توانم نفس بکشم” چند بار قبل از او درگذشت مارس 25 پس از آنچه دادستان گفته بود 8 دقیقه و 46 ثانیه با گلو او دوخته تحت یک افسر پلیس را به زانو در مینیاپولیس.

زرشکی و طلایی رنگ از هوستون یاتس دبیرستان که در آن فلوید فارغ التحصیل شد.

“همانطور که ما همچنان به سوگواری از دست دادن جورج فلوید همراه با دیگران شده اند که قربانی خشونت توسط ماموران پلیس ما به دنبال او را به یاد و به افتخار حافظه خود را” Cantrell گفت.

“هفته گذشته ما در جهان نشان داد که ما می توانیم مارس اعتراض و شنیده می شود و انجام این کار مسالمت آمیز و با احترام. ما ادامه خواهد داد به تقاضای عدالت و اطمینان حاصل شود که ما افسران پلیس باقی می ماند مثبت حضور در جامعه خود ما.”

پیش از آن در روز, رئیس پلیس شان فرگوسن اذعان کرد که پلیس شلیک توپ لاستیکی در تظاهرات در می سی سی پی رودخانه, پل, در هفته گذشته و عذرخواهی برای داشتن گفت: در غیر این صورت در آینده-اخبار روز کنفرانس دفاع از ماموران با استفاده از گاز اشک آور.

دیگر تظاهرات در نیواورلئان و در سراسر کشور مسالمت آمیز است.

___

لس آنجلس — دادستان ها می گویند اتهامات جنایی نخواهد بود آورده در برابر هزاران نفر از لس آنجلس بازداشت شدگان برای نقض مقررات منع رفت و آمد و دیگر پلیس سفارشات.

دادستان شهرستان مایک Feuer روز دوشنبه گفت که دفتر کار خود را توسعه جایگزین در خارج از دادگاه و بدون مجازات برای کسانی که ذکر شده برای نقض مقررات منع رفت و آمد و یا عدم اطاعت از دستور به ترک تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

دادستان منطقه جکی Lacey گفت که او نمی خواهد پرونده اتهامات در اعتراض به بزه موارد از سایر نقاط لس آنجلس.

این شهر تا به حال بیشترین تعداد 10,000 اعتراض به بازداشت در آمریکا ردیابی توسط آسوشیتد پرس.

پلیس و کلانتر نمایندگان بازداشت بیش از 3000 نفر در طول روز بیشتر از تظاهرات صلح آمیز است. اکثریت قریب به اتفاق استناد بودند اتفاق افتاده در لس آنجلس برای نقض مقررات منع رفت و آمد و یا پراکندگی سفارشات.

___

هوستون — تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت پرداخت جهات خود را با صدها نفر از مردم عزادار مرگ جورج فلوید در یک کلیسا در هوستون که در آن فلوید بزرگ شدم.

خواه فرماندار نگاه فلوید بدن در یک طلا-رنگی تابوت در چشمه ستایش کلیسا جمعه برای حدود 15 ثانیه و سپس کاهش سر خود را با دست خود خورده برای چند ثانیه بیشتر.

ابوت به خبرنگاران گفت: در خارج از کلیسا که او را شامل فلوید خانواده در بحث در مورد پلیس اصلاحات و هر گونه قوانین مربوط.

“جورج فلوید است که رفتن به تغییر قوس آینده ایالات متحده است. جورج فلوید است درگذشت بیهوده است. او در زندگی خواهد بود زندگی میراث در مورد راه که آمریکا و تگزاس در پاسخ به این تراژدی” ابوت گفت.

ابوت گفت که او برنامه ریزی شده برای دیدار خصوصی با فلوید خانواده و ارائه آنها را با یک تگزاس پرچم بود که پرواز بیش از دولت و کنگره آمریکا در Floyd افتخار. فرماندار نخی راه راه زرشکی و طلا کراوات که او گفته بود به افتخار فلوید به عنوان کسانی که در حال رنگ فلوید مدرسه ،

فلوید که سیاه بود و دست به دستبند, درگذشت مارس 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه حتی پس از متوقف پاسخ. فلوید مرگ الهام بخش بین المللی شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو