توسط آسوشیتد پرس

فورت لادردیل فلوریدا. — فلوریدا ممنوع مصرف الکل در آن میله های پس از آن روزانه تایید coronavirus موارد نزدیک 9,000 تقریبا دو برابر رکورد قبلی مجموعه فقط دو روز پیش.

فلوریدا آژانس است که بر میله اعلام کرد ممنوعیت توییتر, دقیقه پس از به وزارت بهداشت گزارش 8,942 جدید تایید موارد شکوه رکورد قبلی از 5,500 مجموعه چهار شنبه.

بیش از 24,000 موارد گزارش شده از شنبه بیش از یک پنجم از 111,724 موارد تایید کرد پس از آوریل 1. این گروه تا به حال خود را به روز نکرده مرگ کل که هنوز ایستاده بود در 3,327.

هفت روز به طور متوسط برای تست مثبت کاهش یافته است کمی به 13.4% کاهش 1 درصد از یکشنبه اما هنوز هم سه برابر میزان 3.8 درصد از ژوئن 1. مقامات دولتی باید نسبت خیلی از شیوع جدید به بزرگسالان جوان هجوم آوردند به میله پس از بازگشایی حدود یک ماه پیش.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— Virus گرفتن قوی تر نگه در ما دیگر جمعیت کشور

— فرمانداران که به سرعت بازگشایی شد backpedal به عنوان ویروس موج

— پس از موج COVID, مرگ و میر, مراقبت از خانه صورت حساب حقوقی

— بیمارستان ها در پایتخت ونزوئلا اصلی دولت نفت با کروناویروس بیماران و ده ها تن از کارگران بهداشت و درمان شده اند آلوده شاهدان گفت: این هفته در اولین گزارش از این بیماری همه گیر قریب به اتفاق کشور را ناتوان سیستم مراقبت های بهداشتی.

— در حالی که هند رهبران وعده داده اند coronavirus تست و مراقبت از همه کسانی که به آن نیاز دارید بدون در نظر گرفتن درآمد گزینه های درمان هستند به عنوان طبقه بندی و نابرابر به عنوان کشور خود را.

— مقامات ایالات متحده تخمین می زنند که 20 میلیون آمریکایی ها آلوده شده است با کروناویروس پس از آن برای اولین بار وارد در ایالات متحده با میلیون ها هرگز دانستن آنها آن را به حال. دوشنبه برآورد تقریبا 10 برابر 2.3 میلیون نفر که تایید شده اند در ایالات متحده آمریکا

— دولت خلاف کاران سقوط از بالای علمی کار مدعی است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تشدید مبارزات خود برای تنبیه او برای آشکار کردن کاستی ها در ایالات متحده coronavirus پاسخ.

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

NEW ORLEANS — تعداد گزارش COVID-19 موارد در لوئیزیانا در زمان دیگری بزرگ یک روز پرش, افزایش دوشنبه با بیش از 1300 عنوان تعداد افراد بستری شده با این بیماری ناشی از کروناویروس جدید ادامه به سمت بالا.

دولت گزارش در مجموع 54,769 موارد تایید شده به عنوان از ظهر. مرگ و میر بود 3,077 تا 26 از روز شنبه.

برخی از رشد شناخته شده در مورد اعداد را می توان به افزایش تست. تعدادی از افراد بیمار به اندازه کافی برای در بیمارستان بستری شود — به عنوان یک شاخص کلیدی که این ویروس در حال گسترش است — رفت تا 700. این رقم را از نزدیک به 2000 در مارس اما تا از کم 542 در ژوئن 13.

افزایش تعداد led رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز در این هفته به تاخیر انداختن برنامه های بیشتر محدودیت در مجامع عمومی و برخی از فعالیت های کسب و کار. ادواردز وعده داده است شدت در اجرای کسب و کار است که مطابق با ویروس های مربوط به محدودیت در ظرفیت و نیاز است که کارکنان در برخورد با پوشیدن ماسک.

جمعه مشخص لوئیزیانا دوم-بعد سنبله بیش از 1,300 این هفته است.

___

AUSTIN تگزاس و کالیفرنیا ، گرگ ابوت تعطیل میله های زندان در تگزاس دوباره جمعه و کوچک پشت رستوران ناهار خوری, مهیج ترین وارونه و در عین حال به عنوان تایید coronavirus موارد افزایش است.

ابوت همچنین می گوید قایق سواری و لوله outfitters در تگزاس محبوب رودخانه باید دید و تجمعات از 100 نفر یا بیشتر باید تایید شده توسط دولت های محلی.

“در این زمان آن را روشن است که افزایش موارد تا حد زیادی رانده شده توسط انواع خاصی از فعالیت ها از جمله تگزاسی تجمع در میله” ابوت گفت. “اقدامات در این فرمان اجرایی ضروری به ماموریت ما به سرعت حاوی این ویروس ها و محافظت از سلامت عمومی است.”

تگزاس گزارش شده بیش از 17,000 موارد تایید شده در سه روز اخیر با یک رکورد مثبت تست 5,996 در روز پنج شنبه. روز شمارش از 4,739 بستری شدن در بیمارستان شد و همچنین یک رکورد است. دولت نورد عفونت رای دادن آمار حدود 12 درصد در یک سطح دیده نمی شود پس دولت در یک گسترده و مستند در اواسط ماه آوریل است.

___

ماونت ایری, Md. — یک خانه سالمندان در ایالت مریلند مواجه است $70,000 خوب برای درستی جداسازی تازه وارد ساکنان در طول دو هفته در ماه مه برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

دولت بهداشت و درمان رگولاتور جریمه پلزنت ویو خانه سالمندان در ماونت ایری که در آن آلوده به ویروس 126 ساکنان و کارکنان و باعث 29, مرگ و میر, the Baltimore Sun روز جمعه گزارش داد. خانه سالمندان در شهرستان کارول در آوریل بود که سایت دولت عمده شیوع در خانه های سالمندان.

بازرسان دولتی یافت که به تازگی بستری ساکنان بین ممکن است 7-20 ایجاد یک “فوری معرض خطر” به تسهیلات جمعیت زیرا آنها به درستی جدا شده است. این شکست منجر به 5000 $در هر روز خوب است.

بازرسان همچنین نشان داد که یکی از ساکنان شناخته شده به رفتار پرخاشگرانه و تجربه توهم قرار داده شد در یک منطقه در نظر گرفته شده برای افرادی که نمی شد شما با COVID-19. در آن زمان این آزمون برای آن ساکن بود در انتظار و فرد در اطراف راه می رفت سالن. آزمون در نهایت برگشتم مثبت است.

___

رم — ایتالیا ثبت نام 30 مرگ و میر بیشتر از افراد با عفونت کروناویروس در جمعه 16 از آنها در لومباردی در شمال منطقه است که همچنان به هنوز تا کنون بالاترین روزانه شمارش جدید تایید موارد است.

با توجه به وزارت بهداشت داده های این کشور را تایید کرد 259 مورد جدید از روز پنج شنبه افزایش به 239,961 تعدادی از شناخته شده coronavirus عفونت پس از ایتالیا شیوع آغاز شد و در اواخر فوریه.

مرگ و میر در حال حاضر مجموع 34,708. مقامات می گویند که تعداد کلی موارد و مرگ و میر است که قطعا بالاتر از بسیاری از بدون عوارض جدی نمی گرفتن تست شده و بسیاری از درگذشت در خانه های پرستاری بدون اینکه تست شده است.

در همین حال نخست وزیر Guiseppe کونته گفت: ایتالیا در کلاس های درس دریافت خواهد شد دانش آموزان با شروع در سپتامبر. 14 بیش از شش ماه پس از تلاش های دولت برای مهار گسترش COVID-19 توقیف مدارس مجبور میلیون ها نفر از دانش آموزان به درس های از راه دور.

___

رم — کشور کوچک سان مارینو می گوید که هیچ مورد شناخته شده از مردم با COVID-19 عفونت است.

جمهوری است, واقع نزدیکی, ایتالیایی, استانهای شمال که در ایتالیا شیوع آغاز شد و در اواخر فوریه. مقامات می گویند از روز پنج شنبه هیچ مورد جدید ثبت شد و هیچ تایید و میر ناشی از عفونت کروناویروس.

پس از وقوع شروع شده اند وجود دارد در مجموع 698 تایید عفونت و 42 مرگ و میر در سن مارینو.

___

ژنو — کارشناسان در پشت یک جهانی فشار به توسعه و رول واکسن و درمان های دیگر برای coronavirus می گویند جاه طلبی های خود را نیاز به یک بودجه بزرگ.

سازمان بهداشت جهانی و متحدان آن ساخته شده و زمین خود را برای عمل-شتاب دهنده است که با هدف به دست آوردن یک COVID-19 واکسن و درمان ابزار به نیازمندترین افراد مردم در سراسر جهان بدون توجه به هزینه.

آنها صحبت شد یک روز قبل از اتحادیه اروپا کنفرانس به طبل حمایت و بودجه برای این طرح که ایالات متحده دوری تا کنون.

در نهایت چه کسی و همکاران می گویند که این پروژه نیاز به بیش از 31 میلیارد دلار از طریق پایان سال 2021 برای واکسن درمان و تشخیص به مبارزه با یک بیماری است که باعث شده بیش از 9.6 میلیون مورد تأیید و کشته شدن بیش از 490,000 مردم در سراسر جهان است.

“اگر ما نمی رالی در حال حاضر هزینه های انسانی و اقتصادی درد را تعمیق خواهد کرد,” دکتر گفت: Ngozi خانم اکونجو Iweala یکی از کسانی که ارشد ویژه نمایندگان برای این طرح است. “بنابراین اگر این اعداد صدای آنها هنگامی که ما فکر می کنم از گزینه ها باشد.”

“فقط فکر می کنم تریلیون دلار است که تا به حال به صرف به منظور تحریک اقتصاد بازگشت,” او گفت:. “اگر ما صرف میلیاردها دلار در حال حاضر ما قادر خواهید بود برای جلوگیری از صرف تریلیون بعد.

“COVID-19 یک بحران است که بر همه ما. هیچ کس در امان خواهد بود از COVID-19 تا هر کس امن است.”

___

نیکوزیا, قبرس — مجارستان وزیر خارجه این کشور “بسیار نگران” است که این بیماری همه گیر کوروناویروس باعث خواهد شد بیشتر مهاجران در تلاش برای رسیدن به اروپا از کشورهای فقیر.

پیتر Szijjarto می گوید: رهبران اروپایی باید به کمک شهروندان که شغل خود را از دست با توجه به همه گیر توسط ناشی “کار گرا مهاجرت” است که “قطعا در برابر منافع” از اروپا است.

Szijjarto می گوید: پس از مذاکرات با همتای قبرسی نیکوس Christodoulides است که اتحادیه اروپا, مهاجرت, سیاست باید اوراق چرا که آنها “را می توان به عنوان یک دعوت نامه برای کسانی که از آمدن به اروپا غیر قانونی است.”

___

برلین — آلمان فدرال و دولت توافق کرده اند که مردم از coronavirus نقاط نیاز به ارائه مدرک پزشکی آنها تست کردم منفی اگر آنها می خواهند به ماندن در یک هتل در جای دیگر در کشور است.

آلمان آژانس خبری dpa روز جمعه گزارش داد که گواهی پزشکی نیاز به هیچ مسن تر از 48 ساعت.

چند, اما نه همه آلمانی متحده محدودیت های تحمیل شده بر مردم از دو شهرستان که به تازگی دیده می شود سنبله در COVID-19 موارد مرتبط به یک کشتارگاه. کسانی که یک طرفه تصمیم گیری باعث ترس از سفر هرج و مرج و بازگشت به سرزمینی تکه تکه شدن گذشته دیده می شود در اوایل قرن 19 — همانطور که آلمانی ها تقلا برای برخی از تعطیلات و استراحت پس از چند ماه از بیماری همه گیر محدودیت.

___

برلین — آنگلا مرکل سخنگوی خواستار آلمانی ها برای نشان دادن “احترام و همدردی” به مردم در مناطق که در آن وجود داشته است جدید شیوع کروناویروس.

مقامات در غرب آلمان تحمیل کرده اند بخشی از یک هفته مستند در Guetersloh و وارندورف شهرستان به بیش از 600000 نفر به دلیل شیوع در یک کشتارگاه که منجر به برخی از 1400 تایید تست مثبت.

مرکل سخنگوی Steffen Seibert است محکوم کردن حوادث گزارش شده است که در آن مردم از این مناطق شده اند توهین و یا اتومبیل خود را آسیب دیده. او می گوید: “ما باید با یکدیگر با احترام و همدردی به خصوص در زمان های دشوار است و همه باید منعکس کننده که هر کس می تواند پیدا کردن خود را در وضعیت زندگی نزدیک به شیوع.”

دولت محلی در Guetersloh می گوید مرکل به نام شورای رهبر سون-گئورگ Adenauer روز جمعه با تشکر از مردم وجود دارد برای کمک به اطمینان حاصل شود که ویروس نیست ،

برخی از مقامات محلی شکایت کرده اند در مورد ممنوعیت یا محدودیت های اعمال شده توسط برخی از مناطق دیگر آلمان در گردشگران از این منطقه است. Seibert می گوید کسانی که مسائل برای دولت.

___

بانکوک — مقامات در تایلند تصمیم خواهد گرفت که در هفته آینده که آیا برای تمدید وضعیت اضطراری اعمال شده برای کنترل گسترش COVID-19.

Taweesin Witsanuyothin مرکز COVID-19 وضعیت دولت می گوید: این سازمان در نظر بگیرند این موضوع را روز شنبه و کابینه تصمیم می گیرید جمعه در آن توصیه.

شورای امنیت ملی اعلام کرد روز شنبه آن را توصیه فرمان اضطراری تمدید شود حداقل تا ژوئیه 31. این برای اولین بار اجرا شده در ماه مارس و دو پسوند را نگه داشته و آن را در محل تا پایان ماه ژوئن است.

اورژانس فرمان اجازه می دهد تا دولت به اجرای حکومت سانسور رسانه ها و پراکنده کردن تجمعات.

دولت با استفاده از آن به دستگیری بسیاری از مردم برای شکستن در حال حاضر حکومت نظامی برداشته, اما به تازگی شاغل در آن به بازداشت فعالان سیاسی برای مبهم تعریف جرم “تحریک ناآرامی.”

این COVID-19 مرکز توصیه خواهد کرد که آیا اجازه می دهد تا بازگشت از بازدید کنندگان خارجی و بازگشایی تقریبا همه کسب و کار و مدارس در حال حاضر باز است.

وجود دارد چهار مورد تأييد COVID-19 مورد اعلام کرد جمعه آوردن تایلند مجموع به 3,162 و 58 تایید مرگ.

___