توسط آسوشیتد پرس

قاهره – مصر است که به تدریج شل شدن آن جزئی coronavirus مستند در بحبوحه افزایش مداوم روزانه عفونت در هفته های اخیر.

نخست وزیر مصطفی Madbouly روز سه شنبه گفت که دولت او خواهد بازگشایی مساجد و کلیساها شروع شنبه و بان کی مون در روز جمعه نماز در مساجد و روز یکشنبه توده ها در کلیساها باقی خواهد ماند در محل در حال حاضر.

او می گوید: رستوران ها, کافی شاپ ها, باشگاه ها و سالن های تئاتر را مجاز به بازگشایی در 25 درصد ظرفیت است. دولت همچنین تمدید ساعت های عمومی و خصوصی تقدم و تاخر می تواند توسط چهار ساعت تا نیمه شب. آن را نیز برداشته این کشور مقررات منع رفت و آمد شبانه.

Madbouky می گوید مصر سواحل و پارک های بسته باقی می ماند تا اطلاع ثانوی.

تدریجی بازگشایی اعلام شد به عنوان روزانه تعداد coronavirus موارد در مصر اغلب پیشی گرفته 1,000 در هفته های اخیر.

جهان عرب پرجمعیت ترین کشور رسما گزارش داد حدود 57,000 تایید موارد از جمله حداقل 2,278 دفاع کرد گرفته شد مرگ و میر.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— Dr. Anthony Fauci و دیگر کارشناسان بهداشت و شهادت خواهد شد سهشنبه در خانه در ایالات متحده در یک مملو لحظه برای این کشور همه گیر پاسخ.

— نواک جوکوویچ و سه نفر دیگر از برترین بازیکنان تنیس تست مثبت برای ویروس پس از بالکان مسابقات

— مدارس با توجه به چگونگی و زمانی که به بازگشایی در حال غرق هزینه های مورد نیاز برای نگه داشتن دانش آموزان و کارکنان ایمن از ویروس.

— یکی از جهانی ترین دانشگاه های معتبر را متحمل شده است, جنگ داخلی, کارکنان, آدم ربایی و بحران اقتصادی در آن 154 سال سابقه. دانشگاه آمریکایی بیروت در حال حاضر در برابر یک تهدید سه گانه به طور همزمان در یک بیماری همه گیر رکود اقتصادی و سقوط لبنان را ارز.

— چین از تصمیم به ممنوعیت واردات از یک تایسون غذاهای مرغ گیاهی با آلوده کارگران مطرح شده است و نگرانی در مورد مفاهیم در ایالات متحده صنعت گوشت اگر عمل گسترش یافته است.

— مردم هجوم آوردند به کارولینای جنوبی سواحل اما coronavirus است بدون در نظر گرفتن تعطیلات. کارولینای جنوبی جدید عفونت رای 4 بالاترین سرانه در ایالات متحده آمریکا

— لیگ اصلی بیس بال برنامه به طور یک جانبه به موضوع 60 بازی, برنامه, برای خود در کوتاه ترین فصل از سال 1878.

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

لندن — میلیون ها نفر از مردم در بریتانیا خواهد بود قادر به رفتن به میخانه بازدید تئاتر فیلم کوتاه کردن مو و یا شرکت در خدمات مذهبی شروع جولای 4, اما آنها را مجبور به صبر کردن برای دیدن یک کنسرت تاتو کردن یا رفتن به سالن ورزش.

نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد که عمده شل شدن coronavirus مستند محدودیت در روز سه شنبه است که اجازه می دهد تا یک راه باریک از کسب و کار برای بازگشایی شده است. آنها شامل رستوران ها, هتل ها, آرایشگری, سینما و موزه ها.

مکان های عبادت می توانید نگه دارید, خدمات, اما کر و جماعت نمی شود مجاز به خواندن از آنجا که این ویروس می تواند از طریق باز کردن دهان. موسیقی زنده و اجرای تئاتر باقی مانده خارج از محدوده برای همین دلیل.

داخل ورزشگاه, استخر, چشمه های معدنی و تو سرو هم باید برای ماندن در بسته در حال حاضر.

دولت همچنین اعلام کرد که اجتماعی-دورى قوانین خواهد بود و آرام. از ژوئیه 4 نفر خواهد بود توصیه به ماندن حداقل 1 متر (3 فوت) از هم جدا به جای 2 متر — به عنوان طولانی به عنوان آنها را از دیگر اقدامات برای کاهش انتقال ویروس مانند پوشیدن ماسک در فضاهای محصور شده است.

تنها تغییراتی که اعمال می شود در انگلستان است. اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی که همه زیر کمی متفاوت اقدامات است.

___

توکیو — کمپانی که صاحب توکیو دیزنی لند و DisneySea می گویند این دو پارک را بازگشایی در تاریخ 1 ژوئیه پس از بسته بودن به مدت چهار ماه با توجه به کروناویروس اما وجود خواهد داشت بدون بغل کردن و یا دست زدن به میکی موس و شخصیت های دیگر.

شرقی زمین شرکت. گفت: در بیانیه صادر شده که این روز را در دو پارک در نزدیکی توکیو برای محافظت از سلامت عمومی است. آن را می گوید تعداد بازدید کنندگان مجاز در در یک بار کاهش خواهد یافت و از افراد خواسته می شود برای دریافت درجه حرارت خود را چک به پوشیدن ماسک و برای ضد عفونی کردن دست خود را.

برخی از سواری و امکانات بسته خواهد شد و اجراهای مانند آتش بازی لغو خواهد شد ، بازدید کنندگان همچنین درخواست برای خرید ثابت-تاریخ آنلاین بلیط در پیشبرد.

کارکنان که انجام به عنوان شخصیت های دیزنی را نشان می دهد و یا استقبال مردم در راه است که شامل لمس کردن.

دیگر پارک در ژاپن به تدریج بازگشایی اخیرا از جمله استودیو یونیورسال ژاپن در اوزاکا بازگشایی این ماه است.

___

بلگراد, صربستان — نواک جوکوویچ آزمایش مثبت برای coronavirus روز سه شنبه پس از شرکت در یک تنیس نمایشگاه سری او سازمان یافته در صربستان و کرواسی.

برتر صرب چهارمین بازیکن برای تست مثبت برای این ویروس پس از بازی هفته گذشته در بلگراد و در آخر هفته گذشته در زادار, کرواسی. همسر خود را نیز آزمایش مثبت است.

“لحظه ای که ما وارد بلگراد ما رفت و به آزمایش می شود. من نتیجه مثبت است فقط به عنوان Jelena را در حالی که نتایج حاصل از فرزندان ما منفی” جوکوویچ در بیانیه ای گفت.

جوکوویچ مورد انتقاد قرار گرفته برای برگزاری این مسابقات و در آوردن بازیکنان از کشورهای دیگر است.

Viktor Troicki روز سه شنبه گفت که او و همسر باردار خود را هر دو تشخیص داده شده است با ویروس. گریگور دیمیترو سه بار گرند اسلم کسیکه از بلغارستان گفت: او آزمایش مثبت برای ویروس.

دیمیترو بازی برنا Coric بازی های برگزار شده در روز شنبه و Coric روز دوشنبه گفت او همچنین آزمایش مثبت است.

___

مسکو — رستوران ها و سالن های ورزشی و استخرهای شنا و کتابخانه ها و مهد کودک ها از سرگیری عملیات در مسکو در روز سه شنبه به شهر ظهور از تنگ coronavirus مستند در محل پس از اواخر ماه مارس است.

شهردار مسکو سرگئی سوبیانین اعلام کرد در پایان این مستند در پایتخت روسیه دو هفته پیش.

سوبیانین برداشته اقامت در خانه دستور و اجازه سالنهای زیبایی به بازگشایی ، هفته گذشته درمانگاه دندانپزشکی موزه ها و فضاهای باز از کافه ها و رستوران ها از سر برداری.

بیش از چند هفته گذشته رسما گزارش روزانه, شماره جدید کروناویروس عفونت در مسکو کاهش یافته است و از بیش از 2000 به حدود 1000. روز سه شنبه مقامات بهداشتی در این شهرستان گزارش 1,081 عفونت های جدید.

در مجموع مسکو تا کنون ثبت نام 216,095 تایید coronavirus موارد 36 درصد از روسیه caseload بیش از 599,000 contagions.

___

توکیو — صدها نفر از بازدید کنندگان با عجله برای دیدن محبوب پاندا بچه شیانگ شیانگ به عنوان توکیو Ueno باغ وحش بازگشایی شد شنبه برای اولین بار پس از فوریه زمانی که این بسته با توجه به کوروناویروس.

مشتاق شیانگ شیانگ فن معصومی Tsunoda استفاده می شود که برای بازدید از باغ وحش هر هفته برای دیدن پاندا نشان داد تا سهشنبه با او دست ساز با ماسک پاندا چاپ برای مناسبت. “من خیلی خوشحال برای دیدن شیانگ شیانگ کردم خیلی بزرگتر” او گفت:.

شیانگ شیانگ است که با توجه به بازگشت به چین بعد از این سال تحت پاندا ارز پروتکل های.

ورود به باغ وحش محدود به 4000 بازدید در روز که باید رزرو بلیط در پیشبرد.

این باغ وحش گفت: coronavirus خاموش شد طولانی ترین بسته در مرکز تاریخ پس از افتتاح آن در سال 1882.

داکا, بنگلادش — مقامات در بنگلادش گزارش شده 43 ویروس جدید و میر و 3,412 عفونت های جدید در روز سه شنبه.

بنگلادش در حال حاضر دیده می شود 119,198 عفونت و 1,545 مرگ و میر پس از اولین مورد مثبت گزارش شد در 8 مارس.

مقامات می گویند 47,635 مردم بهبود از بیماری است.

برلین — سر از آلمان در کنترل بیماری مرکز می گوید: آرامش از فاصله قوانین در بخش هایی از ایالات متحده است که به سرزنش برای افزایش موارد وجود دارد.

Lothar Wieler رئیس رابرت کخ موسسه اشاره کرد و گفت مورد اعداد در جنوب ایالات متحده افزایش یافته است به طور قابل توجهی.

“دلایل این شل شدن فاصله با وجود قوانین مورد اعداد نداشتن افتاده هنوز وجود دارد,” او گفت:.

آلمان شاهد افزایش COVID-19 عفونت در روزهای اخیر هم مربوط به شیوع بیماری در کشتارگاه ها و ساختمان های آپارتمانی.

آلمان لوفت هانزا در ضمن می گوید که می خواهد از سرگیری پروازها به مقصد شانگهای در دوشنبه ارائه آن برای اولین بار به طور منظم برنامه ریزی شده پرواز به سرزمین اصلی چین پس از پایان ماه ژانویه است.

لوفت هانزا گفت: در حال حاضر پروازهای عمل خواهد شد یک بار در هفته.

ژوهانسبورگ — آفریقای جنوبی coronavirus موارد پیشی گرفته اند 100,000 به عنوان کشور باعث می شود تا نزدیک به یک سوم از تمام ثبت عفونت در قاره آفریقا.

آخرین به روز رسانی روزانه نشان می دهد که نگرانی در روند جدید به عنوان Gauteng استان به آفریقای جنوبی قطب اقتصادی از ژوهانسبورگ بالاتر تعداد موارد جدید از کانون از کیپ غربی استان محور در شهر کیپ تاون.

ویروس موارد در آفریقای جنوبی که همچنین شامل پایتخت آن پرتوریا در حال حاضر را تشکیل می دهند بیش از یک پنجم از جنوب مجموع آفریقا.

آفریقای جنوبی همچنان به نرم کردن آن مستند با وجود افزایش موارد به دلیل فشار اقتصادی با قمار و زیبایی سرو آخرین کسب و کار مجاز به باز کردن.

آفریقا به طور کلی بیش از 315,000 موارد از جمله بیش از 8000 مرگ و میر. درست است تعداد موارد ناشناخته باقی می ماند به دلیل سطح پایین تست در این قاره با توجه به کمبود مواد.

دهلی نو — هند اضافه شده است نزدیک به 15,000 عفونت های جدید به آن coronavirus caseload به عنوان برخی از کشورهای کمتر تحت تاثیر اولیه افزایش ویروس با توجه به مستندات جدید به سرسخت تعداد رو به رشد.

هند وزارت بهداشت گفت: در سراسر کشور شمارش رسیده بود 440,215 موارد از جمله 14,011 مرگ و میر. دولت دهلی نو که شامل سرمایه از دهلی نو گزارش شده 62,655 موارد با میزان عفونت های جدید به سرعت در حال گسترش در هفته های اخیر به عنوان یک مستند در سراسر کشور کاسته است.

متحده از راه دور از پایتخت از جمله آسام در شمال شرقی است که در ابتدا گزارش چند مورد باید با برنامه به reimpose دقیق مستندات در برخی از مناطق.

دولت نارندرا نخست وزیر برداشته ماهها محدودیت در حرکت و صنعتی و تجاری فعالیت برای راه اندازی مجدد هند اقتصاد بیمار است که ریختن میلیون ها شغل.

اما سونیا گاندی رئیس حزب اصلی اپوزیسیون حزب کنگره خواسته است تا از دولت برای تمدید به مدت سه ماه رایگان توزیع مواد غذایی برنامه برای هند فقیرترین است که با توجه به پایان می رسد به زودی.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی می گوید این تست 176 کارگران در جنوب بندر بوسان پس از شیوع کروناویروس در میان خدمه یک کشتی باری را که تا کنون بیمار 16.

Kwon Jun-wook مدیر کره جنوبی موسسه ملی سلامت گفت: تمام 21 خدمه مورد آزمایش قرار گرفتند پس از کشتی وارد بوسان Gamcheon پورت در یکشنبه حمل غذاهای دریایی منجمد.

او گفت: کاپیتان کشتی شکست خورده به درستی اطلاع مقامات بندر که سه نفر از crewmembers تا به حال تب بالا. 176 نفر در حال آزمایش شامل محموله گرداننده و آداب و رسوم و مقامات تعمیر کارگران و مترجم که از تماس با آلوده خدمه. مقامات بندر و کارگران در اوایل روز سه شنبه توافق برای توقف تخلیه کالا از کشتی و دیگر کشتی روسی در بندر.

کره جنوبی گزارش شده 46 مورد جدید از COVID-19 روز سه شنبه از جمله 30 مربوط به ورود بین المللی. این کشور شده است تلاش برای بنیادی حیات این ویروس در سئول شهری که در آن صدها نفر از عفونتهای مرتبط شده اند برای سرگرمی و اوقات فراغت فعالیت های کلیسا تجمعات و فروش و انبار شغل.

___

استرالیا — عفونت کروناویروس در استرالیا ویکتوریا دولت را وادار جدید از تعطیلی مدرسه و دولت گفت: رهبر وجود دارد خواهد بود “قابل توجه جامعه انتقال” در میان موارد جدید.

ملبورن حومه که در آن مدارس واقع شده اند شناخته شده به عنوان نقاط داغ در هفته های اخیر. دو مدارس ابتدایی بسته شده اند برای تمیز کردن کامل دانش آموزان پس از آزمایش مثبت است.

استرالیا ویکتوریا دولت ثبت شده 17 مورد جدید. دولت برتر Daniel Andrews گفت: در آنجا خواهد بود “قابل توجه جامعه انتقال” در میان آنها است.

اندروز گفت: یکی از موارد جدید بود که از یک فرد در هتل قرنطینه دو بودند از شناخته شده شیوع سه نفر از روال تست و 11 تحت بررسی قرار گرفتند.

آخر هفته گذشته اندروز گفت: خانواده بزرگ اجتماعات شده بود کاتالیزور برای این ویروس دوباره مصرف کردن در برخی مناطق پس از مستند قوانین کاسته شد.

در سرمایه های ملی کانبرا وزیر بهداشت گرگ شکار می گوید استرالیا مرزهای بسته باقی خواهد ماند برای “بسیار مهم” مقدار از زمان.

___

پکن — چین گزارش 22 مورد جدید از coronavirus از جمله 13 در پکن یک روز پس از شهرستان سخنگوی دولت گفت: مهار اقدامات تا به حال آهسته حرکت شیوع جدید در پایتخت است که آلوده بیش از 200 نفر است.

دیگر نه موارد آورده بودند توسط مسافران چینی از خارج از کشور هفت نفر از آنها را در هیئت مدیره پرواز از ریاض در عربستان سعودی که وارد در غرب شهر لانژو مرکز استان گانسو با توجه به اطلاع قبلی از دولت استانی.

چین گزارش کرده است 4,634 مرگ و میر ناشی از این ویروس در میان 83,418 مجموع موارد پس از آن اولین بار در شناسایی مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

در حالی که این وضعیت در پکن است که رهبری در مسیر درست “پیشگیری وضعیت باقی می ماند قبر و پیچیده” شهرستان سخنگوی زو Hejian گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری.