توسط آسوشیتد پرس

دیترویت — حداقل دو دیترویت دانش آموزان در مدرسه تابستانی باید آزمایش مثبت برای coronavirus پس از یک قاضی دستور داد آزمون به عنوان یک شرط برای حضور داوطلبانه در کلاس.

به دانش آموزان گفته شد به خود قرنطینه را با خانواده خود را دیترویت نیوز روز جمعه گزارش داد.

بیش از 250 دانش آموزان تست شده اند پس از ایالات متحده در منطقه قاضی آرتور تارنوف منظور روز سه شنبه. دیترویت منطقه گفت: بیش از 600 دانش آموز شرکت کرده اند در کلاس های حضوری از تاریخ 13. نیز وجود دارد یک گزینه آنلاین.

این آزمایش به منظور به دنبال طرح دعوی در دادگاه توسط فعالان که مخالف هستند به فرد در آموزش. منطقه نیاز دانش آموزان و کارکنان به پوشیدن ماسک و تعداد دانش آموزان در کلاس های درس محدود است.

در فرد آموزش در سراسر میشیگان متوقف شد در ماه مارس ، دیترویت یکی از معدود مناطق برای بازگشایی کلاس های درس برای تابستان اگر خانواده را انتخاب کنید و به فرستادن بچه های خود را.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— دکتر Birx می گوید آهسته ویروس خروش در جنوب پس از آن سر به ایالت های شمالی

— بریتانیا PM بوریس جانسون رد ضد vaxxers به عنوان ‘آجیل’

— جهانی در ماه مارس صورت ماسک: یک آینه بر بشریت

— نزدیک به نیمی از آمریکایی ها که خانواده تجربه اخراج در طول coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر بر این باورند کسانی که شغل از دست داده است. که با توجه به یک نظرسنجی جدید از آسوشیتد پرس – NORC مرکز عمومی امور پژوهش است.

— حزب کمونیست چین می گوید: رئیس سابق دولت متعلق به شرکت املاک و مستغلات که علنا انتقاد رئیس جمهور چین را از دست داده و coronavirus همه گیر شده است و از حزب اخراج و پیگرد قانونی خواهد داشت به اتهام فساد مالی.

— حتی قبل از coronavirus آمار آرژانتین مراقبت های بهداشتی کارگران در مبارزه بودند بسیاری از آنها مشغول به کار بیش از 12 ساعت در روز در مشاغل متعدد به پایان می رسد دیدار در میان اقتصادی تورم است.

___

دنبال AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

SIOUX FALLS, S. D. — داکوتای جنوبی با استفاده از بخشی از فدرال coronavirus امداد بودجه برای اجرای قانون است.

تا کنون دولت با استفاده 4.5 میلیون دلار برای پرداخت حقوق و مزایا در وزارت امنیت عمومی که بیشتر رفت و به بزرگراه افسران گشت.

پول فرستاده شده توسط کنگره بخشی از 2.2 تریلیون دلار امداد بسته به کشورهای مختلف است. اما بودجه آمد با شرط ضمن عقد آنها استفاده می شود به آدرس همه گیر و بودجه استفاده نشده خواهد بود بازگشت و در پایان سال است.

تصمیم رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem دولت را به استفاده از پول برای پرداخت حقوق برای مأموران اجرای قانون جلب سوال این هفته از قانونگذاران در یک کمیته حسابرسی بودجه. آنها تعجب که چه بخشی از افسران پلیس ” حقوق باید به عنوان توجیه برای مقابله با این بیماری همه گیر.

وزارت خزانه داری راهنمایی در مورد استفاده از بودجه می گوید: “حقوق و دستمزد هزینه های عمومی سلامت و ایمنی کارکنان پرداخت برای خدمات قابل ملاحظه ای اختصاص داده شده به کاهش و یا پاسخ به COVID-19 اضطراری برای بهداشت عمومی.”

___

کنای آلاسکا — نزدیک به 100 کارگر در غذاهای دریایی پردازش گیاه در Seward, آلاسکا, آزمایش مثبت برای coronavirus.

شبه جزیره شیپور گزارش آنها گرفته شده است به Anchorage به قرنطینه. آن را می گوید شیوع بیماری شناسایی شد و پس از یک کارمند در OBI غذاهای دریایی آزمایش مثبت یکشنبه گذشته. همه 262 کارکنان در کارخانه مورد آزمایش قرار گرفتند و پس از آزمون نشان داد که 96 نفر از آنها آلوده شدند با کوروناویروس.

این خبر سه روز پس از مقامات می گویند 85 خدمه روی عرشه یک کارخانه کشتی ماهیگیری لنگر انداخت در Aleutian آزمایش مثبت است. اوبی غذاهای دریایی دستور داد کارکنان زندگی در شرکت مسکن به ترک اموال شرکت.

___

لیسبون, پرتغال — Portuguese مقامات ابراز بی میلی در دولت بریتانیا تصمیم به نگه داشتن پرتغال کردن لیست خود را از کشورهای از جایی که مردم نیاز به قرنطینه بعد از ورود.

پرتغالی وزارت امور خارجه می گوید در یک صدای جیر جیر که روز جمعه تصمیم “است که مطابق با واقعیت و حقایق است.” آن را قبلا توضیح داده شده به سیاست های بریتانیا در پرتغال به عنوان “مضحک است.

انگلیسی ها حرکت است که از لحاظ اقتصادی دردناک برای پرتغال. به خصوص جنوب آن منطقه Algarve که معمولا تساوی بیش از 2 میلیون گردشگران انگلیسی به سواحل آن در هر سال. Algarve رسما ثبت شده تنها 817 موارد و 15 تأييد مرگ و میر ناشی از شیوع کروناویروس.

در هفته های اخیر پرتغال ثبت کرده است خوشه در حدود 300 مورد جدید روز, بسیاری از آنها در اطراف پایتخت لیسبون.

یک کشور از حدود 10.4 میلیون نفر از مردم پرتغال گزارش کرده است که نزدیک به 50000 تایید coronavirus موارد و بیش از 1700 تایید مرگ.

___

رم — ایتالیا روزانه تعداد موارد جدید زوال یافت در روز جمعه یک روز پس از این رقم تا به حال پیشی گرفتن 300 عفونت برای اولین بار از اواسط ماه ژوئن.

با توجه به وزارت بهداشت آمار و ارقام 252 تایید coronavirus عفونت شده اند و ثبت نام از روز پنج شنبه شب. که افزایش موارد تایید شده در ایتالیا به 245,590.

بسیاری از موارد منعکس شده در سال های اخیر روزانه upticks شده اند ترسیم بین المللی کارگران از ورود به ایتالیا برای کار فصلی و یا به مهاجران نجات در دریا آورده و به سرزمین اصلی است.

به تازگی شده است وجود دارد برخی از خوشه های coroavirus موارد در میان ایتالیایی گردشگران باعث به مقامات یادآوری آنها را به پوشیدن ماسک در خارج از منزل اگر آنها نمی توانند با خیال راحت از راه دور.

وجود دارد پنج مرگ و میر تایید جمعه آوردن شناخته شده مرگ و میر در ایتالیا به 35,097.

___

واشنگتن — کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx می گوید اخیر موج در موارد در جنوب ایالات متحده می تواند راه خود را به شمال.

Birx گفت: ان بی سی “امروز” نشان می دهد: “ما باید به تغییر رفتار ما در حال حاضر قبل از اینکه این ویروس به طور کامل به عقب حرکت می کند تا از طریق شمال.”

پر بسته بندی شده منطقه متروپولیتن نیویورک شده بود سخت ترین ضربه بخش از کشور اما روزانه تعداد موارد و مرگ و میر کاهش یافته و پس از یک سخت مستند. تعداد موارد در حال رشد بوده است در ایالت های جنوبی از جمله کارولینای جنوبی و جورجیا و فلوریدا که در آن مقامات بیمارستان می گویند که آنها به شدت نیاز به دارو برای درمان بیماران مبتلا به پر کردن تخت.

Birx می گوید این مشکل برای مردم به درک “چگونه عمیقا شما را به سرکوب” اجتماعی فاصله دست شستن ماسک پوشیدن و اجتناب از جمعیت برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار است. Birx می گوید همین دلیل است که متخصصان بهداشت “نام مجموعه بعدی از شهرستانها” که در آن آنها دیدن علائم هشدار دهنده زود هنگام. اگر کسانی که در شهرستانها ایجاد تغییرات در حال حاضر آنها “نمی خواهد تبدیل به یک ققنوس.”

در یک کشش از 10 روز در ماه گذشته آریزونا مقامات بهداشتی گزارش در هفت نوبت بیش از 3000 روزانه موارد است.

آریزونا Maricopa شهرستان که شامل ققنوس با بیش از 100,000 موارد تایید شده و بیش از 1600 مرگ و میر.

___

برلین — آلمان مقامات برنامه ریزی برای راه اندازی ایستگاه های تست در فرودگاه ها برای بر انگیختن مردم به ورود از بالا و ریسک کشورها برای آزمایش برای coronavirus.

آنها همچنین اجازه خواهد داد که مردم پس از رسیدن به آزمایش در جاهای دیگر به صورت رایگان در عرض سه روز.

تصمیم وزرای بهداشت آلمان 16 متحده آمد در میان نصب نگرانی که مردم می تواند به عقب ویروس از تعطیلات تابستان خود را. نیز وجود دارد نگرانی است که هر کس از بازگشت از یک لیست طولانی از کشورهای تعیین شده به عنوان در معرض خطر خواهد خود قرنطینه برای 14 روز مگر اینکه آنها تست منفی است.

برلین دولت وزیر بهداشت Dilek Kalayci می گوید: “در پایان ما می خواهید به تماس همه مردم بازگشت به آلمان برای دریافت تست شده است.”

Kalayci می گوید مقامات قصد داریم به معرفی “disemarbarkation کارت” برای مردم ورود هوا و همچنین برای مردم ورود کشتی یا مرزی قطار یا اتوبوس. هدف این است که برای انجام چک نقطه در تازه واردان به اطمینان حاصل شود قوانین را تایید کرد در ورود از مناطق پر خطر.

___

Green Bay, Wis. — Green Bay پلیس در حال بررسی تهدیدات صورت گرفته علیه مسئولان شهرستان بیش از یک حکم جدید نیاز به پوشش صورت در ساختمان های عمومی به دلیل coronavirus.

Alderman سفت nat ballard designer که برای اولین بار پیشنهاد ماسک فرمان می گوید: یکی ایمیل تماس او را یک خائن و فرستنده خواهد مطمئن شوید که nat ballard designer می میرند. او می گوید به نظر می رسد چند نفر در حال ارسال ایمیل های تهدید آمیز برای اعضای شورا و مسئولان شهرستان از جمله شهردار.

رئیس پلیس اندرو اسمیت می گوید تمام 12 اعضای شورای صرفنظر از اینکه چگونه آنها رای دادند فرمان دریافت حداقل یکی از این تهدیدات است. اسمیت ایمیل همه مسئولان شهرستان گفتن آنها را به مراقب باشند WLUK-تلویزیون گزارش شده است.

شورای صرف نزدیک به شش ساعت در نظر گرفتن نظرات عمومی و تعمق فرمان قبل از آن گذشت 7-5 روز سه شنبه شب.

___

مسکو — روسیه به از سرگیری پروازهای بین المللی با سه کشور شروع Aug. 1 دولت جمعه اعلام کرد.

ترافیک هوایی سر گرفته خواهد شد با بریتانیا و ترکیه و تانزانیا و روسیه در حال تلاش برای گسترش لیست با توجه به معاون نخست وزیر تاتیانا Golikova. پروازها از سر گرفته خواهد در فرودگاه مسکو اطراف منطقه مسکو سنت پترزبورگ و Rostov-on-Don یک شهر در جنوب روسیه است.

روسیه متوقف تمام پروازهای بین المللی و تعطیل مرزهای خود در اواخر ماه مارس برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس. مقامات روسی شروع به کاهش محدودیت در مه.

مقامات بهداشتی گزارش داده اند بیش از 800,000 تایید موارد ویروس ها و 13,046 مرگ و میر در کشور است.

___

لندن — انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون است را رد کرد و فعالان که به دنبال مخالفت با واکسیناسیون توصیف به اصطلاح ضد vaxxers به عنوان “آجیل.’

جانسون خواسته کارکنان در لندن مرکز پزشکی چه آنها فکر ضد vaxxers در حالی که با اضافه کردن “وجود دارد همه این ضد vaxxers در حال حاضر. آنها, آجیل, آنها, آجیل.”

جانسون تور شرق لندن مرکز برای ترویج یک کمپین برای آنفولانزا واکسن پیش از زمستان است.

ضد واکسیناسیون جنبش سوخت بود در حال حاضر بی اعتبار مقاله در مجله پزشکی لانست توسط اندرو ویکفیلد که ادعا سرخک ، اریون و سرخجه در ارتباط بود به اوتیسم. این مقاله بعدها پس گرفت و ویکفیلد خود را از دست داده پزشکی مجوز.

___

مادرید — اسپانیا مزرعه وزیر می گوید مقامات در حال فشار دادن کشاورزی کارفرمایان به ارائه مناسب اسکان و حمل و نقل به صورت فصلی کارگران مهاجر در میان ترس است که شرایط بد زندگی در حال ایجاد coronavirus نقاط داغ.

مزرعه وزیر لوئیس Planas می گوید: “عفونت در مناطق روستایی اتفاق نمی افتد و در مزارع و یا در زمینه های آنها رخ می دهد در حمل و نقل و مسکن.”

او گفت که در آلمان و فرانسه و مقامات نگران هستند حرکت ده ها هزار نفر کارگران فصلی گسترش COVID-19. او می افزاید: در مصاحبه با Cadena Ser رادیو که کارفرمایان باید ارائه “وقار شرایط زندگی است.”

اسپانیا را به وزارت بهداشت گزارش روز شنبه 971 جدید کروناویروس عفونت قبلی 24 ساعت — کشور بزرگترین افزایش روزانه از یک مستند به پایان رسید.

Planas سخنان خود را در همان روز که یک گزارش سازمان ملل متحد خواستار آن شدند که اسپانیا بهبود “اسفناک” شرایط زندگی برخی از کارگران فصلی تحمل است.

___

بروکسل — بلژیک مقامات بهداشتی می گویند 3-سال درگذشت پس از آزمایش مثبت برای coronavirus در میان موجی از عفونت در کشور است.

اعلام روز شنبه یک روز پس از بلژیک تصمیم به تقویت محدودیت اقدامات به سرعت گسترش ویروس از جمله اجباری ماسک در شلوغ, عمومی, فضاهای عمومی.

دختر رنج می برد از چندین شدید و بیماری های مرتبط, با توجه به بیانیه منتشر شده توسط مقامات بهداشتی. او معتقد بود که جوانترین فرد به مرگ از COVID-19 عوارض در بلژیک پس از 12 سال گذشت در ماه مارس است.

بلژیک گزارش کرده است 64,847 مورد تأیید و 9,812 مرگ و میر.

متوسط ميزان عفونت تا حد زیادی افزایش یافته است بیش از دو هفته گذشته و تعدادی از عفونت های جدید رفت تا 89% از هفته گذشته از ماه جولای 14-20.

___

برلین — شرکت اجرا می شود که یک کشتارگاه در مرکز اصلی شیوع ماه گذشته می گوید: 30 کارکنان باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس جدید در آزمون — اما بسیاری از آنها پیر موارد است.

مقامات مرتبط بیش از 2000 مورد به شیوع بیماری در Toennies کشتارگاه در غرب شهر ردا-Wiedenbrueck که منجر ماه گذشته به بخشی از مستند از مناطق اطراف آن. این محدودیت را از آنجا برداشته شده است و تسهیلات بازگشایی پس از چهار هفته از بسته شدن.

Toennies سخنگوی Andre Vierstaedte می گوید: 30 کارکنان همراه با دیگر کارگران مورد آزمایش قرار گرفتند در بازگشت خود را به کار و ارسال به قرنطینه هنگامی که این نتایج رسیدند.

این شرکت می گوید در بسیاری از موارد کارکنان قبلا آزمایش مثبت برای coronavirus و آن را هنوز هم قابل تشخیص خبرگزاری dpa گزارش شده است. در مورد هشت کارکنان آن را به حال هنوز به تعیین اینکه آیا یا نه آنها قبلا آلوده شده است.

___

لندن — دانشمند ارشد در سازمان بهداشت جهانی تخمین می زند که حدود 50 تا 60 درصد از جمعیت نیاز به ایمنی به کروناویروس وجود دارد به هر حفاظتی “گله ایمنی” اثر.

گله ایمنی است که معمولا از طریق واکسیناسیون و زمانی رخ می دهد که بسیاری از جمعیت است که سیستم ایمنی بدن به یک بیماری مسدود کردن آن ادامه داد: گسترش یافته است.

در رسانه های اجتماعی رویداد روز جمعه دکتر Soumya Swaminathan گفت که مطالعات انجام شده از برخی از کشورها ضربه سخت COVID-19 نشان می دهد حدود 5 ٪ تا 10 ٪ از مردم در حال حاضر آنتی بادی هر چند در برخی از کشورها از آن شده است به عنوان بالا به عنوان 20٪.

او می گوید: “به عنوان امواج وجود دارد از این که این عفونت رفتن را از طریق کشورهای, مردم می رویم به توسعه آنتی بادی و کسانی امیدوارم ایمنی بدن برای مدتی به طوری که آنها خواهد شد و همچنین به عنوان موانع و ترمز به گسترش است.”

دیگر کارشناسان برآورد کرده اند که به اندازه 70 ٪ تا 80 ٪ از جمعیت نیاز به آنتی بادی قبل از وجود هر گونه گله ایمنی اثر است.

در این بیماری همه گیر را در مراحل اولیه کشورها از جمله بریتانیا پیشنهاد دستیابی به گله ایمنی به عنوان یک شیوع پاسخ استراتژی است. اما Swaminathan با اشاره به این که دستیابی به این اثر با یک واکسن بسیار امن تر از اجازه دادن به این ویروس rip از طریق جمعیت است.

او می گوید که برای رسیدن به گله ایمنی از طریق, طبیعی, عفونت, شما نیاز به چندین امواج و شما را ببینید و مرگ و مير است که ما در حال حاضر.

___

لندن — قوانین جدید در پوشیدن ماسک در انگلیس به اجرا در آمده است با مردم رفتن به مغازه ها و بانک ها و سوپر مارکت ها در حال حاضر نیاز به پوشیدن پوشش صورت.

پلیس می تواند دست از جریمه 100 پوند ($127) اگر مردم حاضر اما مقامات امیدوارند که فشار همسالان را بی درنگ انطباق.

این حرکت تا به حال مورد بحث بوده است با دولت ارائه سیگنال های مختلط در این موضوع برای هفته قبل از آمدن با سیاست.

ارشاد صادر شد پنج شنبه که می گوید مردم باید “فرض” این استاندارد به پوشیدن صورت پوشش در هنگام بازدید از یک بیمارستان مراقبت در خانه یا جامعه بهداشت محیط.

هستند برخی از موارد استثنا به قوانین جدید با مکان های مختلف مانند رستوران ها, بارها ورزشگاه و آرایشگری معاف. دیگر معافیت به صورت پوشش شامل کودکان زیر 11, مردم با مشکلات تنفسی و افرادی که نمی توانید یک ماسک به دلیل از کار افتادگی.

___

برلین — دولت آلمان می گوید یک به روز رسانی جدید به کشور coronavirus ردیابی برنامه خطاب مشکل در بسیاری از گوشی های هوشمند است که بنا به گزارش ها منجر به برخی از کاربران دریافت هشدارهای عفونت دیر یا نه در همه.

آلمان تاج-هشدار-برنامه دانلود شده است بیش از 15.5 میلیون بار از زمان راه اندازی آن در ماه گذشته. اگر کسی با استفاده از آن آزمایش مثبت برای COVID-19 آنها می توانند دیگران بودند که در مجاورت نزدیک برای حداقل 15 دقیقه است که آنها بیش از حد ممکن است آلوده.

روز پنج شنبه در روزنامه بیلد گزارش داد که هشدار خودکار اطلاعیه ها کار نمی کند به درستی بر روی برخی از گوشی های آندروید در پنج هفته به این دلیل که برنامه در پس زمینه به روز رسانی تابع به طور خودکار خاموش برای صرفه جویی در قدرت زمانی که برنامه نیست باز.

وزارت بهداشت می گوید: آخرین نسخه از نرم افزار اجازه می دهد تا کاربران به راحتی فعال کردن پس زمینه به روز رسانی عملکرد.

___

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de