توسط آسوشیتد پرس

سئول کره جنوبی — coronavirus همچنان به گسترش در کره جنوبی به ویژه در مناطق پر جمعیت سئول شهری منطقه است که به نیمی از کشور را 51 میلیون نفر است.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده 49 موارد جدید را برای این کشور روز جمعه 26 از آنها در سئول و در نزدیکی شهرستان بندر اینچئون. کره جنوبی تا به حال در مجموع 12,306 عفونت از جمله 280 مرگ و میر.

مقامات گزارش شده است حدود 30 تا 50 مورد جدید یک روز پس از اواخر مارس الهام بخش دوم حدس زدن در مورد اینکه آیا مقامات بیش از حد سریع برای سهولت اجتماعی فاصله دستورالعمل در ماه آوریل پس از این کشور موج اول از عفونت مشکلاتی روبرو شد.

صدها نفر از موارد در سئول در منطقه شده اند مربوط به اوقات فراغت و فعالیت های مذهبی و کم درآمد کارگران که نمی توانیم در خانه بمانند.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— اروپا می بیند راش جدید محلی شیوع بیماری از جمله صدها عفونت در یک کارخانه بسته بندی گوشت می آمد

— چین می گوید: عفونت های پایانی از جمله در بازار پکن

— آن را امن برای اقامت در هتل ها به عنوان reopenings جریان دریافت?

— مطالعه روابط خونی به COVID-19 خطر; O ممکن است کمک به یک صدمه دیده

— اسپانیا به تزریق $4.7 میلیارد بسته کمک به آن beleagured صنعت گردشگری.

— معاون رئیس جمهور مایک پنس می گوید ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس همه گیر است که “دلیلی برای جشن” اما یک نظرسنجی جدید می یابد و بیش از نیمی از آمریکایی ها خواستار آن عادلانه و یا ضعیف است. این گالوپ و بهداشت غرب نظرسنجی از روز شنبه نشان می دهد که 57 درصد از بزرگسالان ایالات متحده رای ملی در پاسخ به COVID-19 به عنوان نمایشگاه و یا فقیر به ویژه به دلیل امریکا در جهان, گران ترین مراقبت های بهداشتی.

— به عنوان کار بر روی پتانسیل coronavirus واکسن تشدید کشورهای غنی و در حال قرار دادن پیشبرد سفارشات برای به ناچار به عرضه محدود به ضمانت خود شهروندان هستند واکسینه اول. که در حال خروج قابل توجهی سوال در مورد چه مدت آن را به کشورهای در حال توسعه برای به دست آوردن هر واکسن.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

اکلاهما, شهرستان Oklahoma یک افزایش بزرگ در coronavirus موارد به بالا روزانه دو برابر رکورد قبلی-تنظیم شماره دو روز پیش از آن.

مقامات بهداشتی دولت ذکر شده 450 موارد جدید پنج شنبه در مقایسه با روز بالا از 229 گزارش روز سه شنبه. بیشتر موارد افزایش یافته و دولت به طور کلی مجموع 5.1 درصد به 9,354 پس از وقوع آغاز شد.

مرگ دو نفر روز شنبه آورده اوکلاهما COVID-19 تلفات به 366.

Tulsa County همچنان به عنوان کشور پیشرو COVID-19 نقطه داغ با 120 موارد جدید در مجموع از 1,945. دوم-محل Oklahoma County گزارش 107 موارد جدید آوردن مجموع آن به 1,861.

موج جدید می آید در میان تظاهرات برای اعتراض به کشتار سیاه شهروندان و جلوتر از Juneteenth جشن ها و یک شنبه تجمع برنامه ریزی شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

___

پکن — جدید کروناویروس موارد پایدار باقی مانده در چین سرمایه سهشنبه یک روز پس از بهداشت عمومی رسمی اعلام کرد پکن آخرین شیوع بیماری تحت کنترل است.

پکن ثبت جدید 25 موارد بالا فقط چهار از پنج شنبه, از مجموع 32 مورد گزارش شده در سراسر کشور.

پکن تایید کرده 183 موارد جدید طی هفته گذشته اما یک مقام چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: روزانه تعداد باید شروع به کاهش به زودی. وو Zunyou گفت: از جمله شیوع بیماری اجتناب ناپذیر است هر چند این یکی بزرگتر از حد انتظار به دلیل گسترش آن در پکن اصلی بازار عمده فروشی.

کلاس ها در این شهر متوقف شده و باز کردن برنامه برای همه چیز از رویدادهای ورزشی به نمایشگاه های هنری در حال برگزاری.

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل متحد’ مواد غذایی آژانس می گوید ít نیاز به کمک مالی فوری برای جلوگیری از خاموش شدن در اواخر جولای جهانی سیستم حمل و نقل شده است که در ارائه تن از ماسک و دستکش و دیگر تجهیزات مهم برای بیماری همه گیر کوروناویروس در 132 کشور ،

این برنامه جهانی غذا را مدیر عملیات روز پنجشنبه گفت که این سازمان همچنین می توانست به زمین هواپیما که باید حمل و نقل 2,600 انسانی و بهداشت و درمان کارگران رایگان به 40 مقصد در سراسر آفریقا و آسیا و خاورمیانه پس از همه گیر آغاز شد.

عامر Daoudi می گوید: WFP درخواست $965 میلیون برای حفظ آن خدمات حمل و نقل از طریق 2020 اما تا کنون دریافت کرده است تنها $132 میلیون حتی اگر “کل انسان دوستانه و سلامت جامعه است که با تکیه بر WFP را خدمات لجستیک در حال حاضر بیش از همیشه است.”

___

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — کالیفرنیا به مردم نیاز به پوشیدن ماسک در بسیاری از داخل تنظیمات و خارج از منزل در هنگام فاصله نیست و ممکن است تحت یک ایالت منظور صادر شده پنج شنبه.

منظور می آید به عنوان کالیفرنیا گسترده بازگشایی اقتصاد در بسیاری از استان ها مردم می توانند در حال حاضر فروشگاه ناهار خوردن در رستوران ها و موهای خود را انجام داده و رفتن به کلیسا در میان چیزهای دیگر. در ضمن coronavirus موارد در حال افزایش است, چیزی که دولت می گوید که انتظار می رود به عنوان مردم بیشتر تست شده است. بیش از 3400 نفر در بیمارستان از شنبه بیشتر بیماران بستری پس از مارس.

سفارش به مردم نیاز به پوشیدن ماسک هنگامی که در داخل و یا در خط برای هر داخلی فضاهای عمومی در تنظیمات بهداشت و درمان مانند بیمارستان ها و داروخانه ها در حالی که انتظار برای سواری یا حمل و نقل عمومی و در فضاهای باز که در آن امکان پذیر نیست به ماندن 6 فوت (1.8 متر) جدا از سایر مردم است.

تا به حال فرماندار دموکرات تا به حال اجازه دولت محلی تصمیم می گیرید که آیا به دستور ماسک مسئله ای که تبدیل به پرتنش سیاسی به عنوان برخی از آمریکایی ها مقاومت در برابر سفارشات به آنها را می پوشند. او گفت: او را به صدور دستور در حال حاضر به دلیل بیش از حد بسیاری از مردم در حال بیرون رفتن بدون پوشش صورت به عنوان کسب و کار رستوران ها و دیگر بخش های اقتصاد بازگشایی شده است.

استثنا وجود دارد برای کودکان زیر سن دو نفر که نمی تواند پوشیدن ماسک به دلایل پزشکی و اگر آن را نقض دستورالعمل های ایمنی محل کار.

___

نیویورک — رستوران ها بخش مهمی از شهر نیویورک, هویت اجازه خواهد داشت با باز کردن صندلی در فضای باز شنبه به این شهرستان وارد فاز دوم کاهش coronavirus محدودیت, شهردار, بیل د Blasio گفت: پنج شنبه.

این صندلی در فضای باز طرح ارائه خواهد شد یک تاسیسات برای نیویورک را بسیار مهم رستوران و صنعت به عنوان شهر پدیدار می شود با احتیاط از مستند.

“ما باید برای نجات این صنعت است.” “این بخشی از هویت ما است.”

رستوران خواهد بود قادر به رفتن آنلاین شروع جمعه به درخواست باز با صندلی در پیاده رو در یک حیاط خلوت و پاسیو یا با استفاده از فضاهای پارکینگ. او تخمین زده است که از 5000 رستوران استخدام 45,000 کارگران خواهد بود قادر به باز کردن شروع هفته آینده.

ادارات و سالن های فروشگاه های خرده فروشی و زمین های بازی در پارک های عمومی نیز مجاز به باز کردن در فاز 2 از بازگشایی de Blasio گفت. او گفت: 150,000 برای 300,000 بیشتر مردم باید پشت در محل کار.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو تا به حال نشان داد که این شهر خواهد بود آماده به صورت فاز 2 در دوشنبه اما د Blasio گفته بود قبلا که او فکر آن را ممکن است بیشتر طول بکشد. د Blasio روز پنجشنبه گفت که او صحبت کرده است با دفتر فرماندار مورد بازگشایی طرح و این که “شده است وجود دارد یک درجه بالایی از وحدت است.”

___

MEMPHIS, Tenn. — این Beale Street جشنواره موسیقی قهرمانی جهان مسابقه آشپزی کباب و دیگر ممفیس در مارس حوادث لغو شد دوشنبه با توجه به شیوع کروناویروس در تنسی, شهرستان.

در ماه مارس ممفیس در مارس حوادث تحت فشار قرار گرفتند که اواخر ماه سپتامبر و اکتبر در امیدوار است که شیوع ویروس را آهسته.

اما ویروس موارد و بستری شدن در بیمارستان در ممفیس افزایش یافته است در روزهای اخیر به تأخیر انداختن برنامه ریزی شده حرکت می کند به سهولت محدودیت در کسب و کار مانند رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی این هفته است.

ممفیس در این هیئت مدیره ملاقات روز پنج شنبه و تصمیم به انصراف از این سال حوادث به دلیل نگرانی های ایمنی عمومی یک بیانیه ای که در وب سایت خود گفت.

هر دو جشنواره موسیقی و مسابقه آشپزی کباب اساس شهر monthlong گردشگری رویداد در ماه مه. آنها جذب طرفداران موسیقی و آشپزی کباب تیم های از سراسر جهان است.

این می سی سی پی رودخانه شهرستان به شدت متکی به درآمد گردشگری از ممفیس در ماه مه.

“سالانه ممفیس در ممکن است بخش مهمی از فرهنگی پارچه از شهر ما, اما این بیماری همه گیر است نهفته در مقیاس بزرگ رویدادهای عمومی در سراسر جهان و ممفیس این قاعده مستثنی نیست.” گفت: James L. Holt, رئيس جمهور از ممفیس در مارس جشنواره بین المللی, در بیانیه ای.

The Lumineers, Three 6 Mafia, The Avett برادران Lil Wayne و فوق العاده کدو تنبل در میان اعمال موسیقی برنامه ریزی شده برای اجرا در جشنواره موسیقی قبل از به تعویق افتادن.

___

سازمان ملل متحد — کنیا را شکست داد تا به جیبوتی برای یک آفریقایی صندلی در قدرتمند شورای امنیت سازمان ملل در دور دوم رای گیری برگزار می شود به طور چشمگیری تحت روش های مختلف به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

در دور اول رای گیری در روز چهارشنبه نه کشور لازم را دریافت کرده دو سوم اکثریت در 193 عضو سازمان ملل مجمع عمومی. در دور دوم در روز پنج شنبه که در آن یک اکثریت دو-سوم از 128 رای لازم بود کنیا دریافت 129 رای و جیبوتی دریافت 62 رای.

کنیا در حال حاضر پیوستن نروژ ایرلند و هند و مکزیک که انتخاب شدند دوشنبه به عنوان غیر عضو دائم شورای امنیت به مدت دو سال از نظر شروع Jan.1.

در سال های گذشته سفیران از تمام U. N. عضو جمع آوری کرده اند در آن گسترده مجمع عمومی اتاق بازرگانی به رأی پنهان اما COVID-19 pandemic مجبور جهان بدن به اتخاذ قوانین جدید. برای جلوگیری از تجمع بزرگ و اطمینان اجتماعی فاصله سفیران با پوشیدن ماسک داده شد اسلات زمان برای رای گیری و گسترش در اتاق را به علامت خود را در برگه های رای.

15 عضو شورای امنیت پنج عضو دائم — ایالات متحده آمریکا روسیه چین بریتانیا و فرانسه — و 10 انتخاب اعضای کرسی های اختصاص داده شده به گروه های منطقه ای و پنج اعضای جدید منتخب در هر سال است.

چرا که از قدرت خود از جمله اجازه جنگ و اعمال تحریم های برنده شدن در یک صندلی در شورای امنیت در نظر گرفته شده است اوج دستاورد برای بسیاری از کشورها است. آن را می دهد آنها را به یک صدای قوی در مسائل مربوط به صلح و امنیت بین المللی اعم از درگیری در سوریه و یمن و لیبی در آفریقا و اوکراین به توافق هسته ای با تهدید کره شمالی و ایران و حملات گروه های تندرو مانند دولت اسلامی و القاعده است.

___

پاریس — فرانسه اعلام کرد یک برنامه در روز پنج شنبه برای از سرگیری داخلی پاراستامول تولید برای اولین بار در بیش از یک دهه به منظور کاهش وابستگی به تامین کنندگان خارجی پس از رایج مسکن به طور خلاصه جیره بندی در ارتفاع coronavirus بحران است.

فرانسه در حال حاضر صفر تولید کنندگان داخلی از پاراستامول, همچنین شناخته شده به عنوان استامينوفن و فروش تحت نام تجاری مانند تیلنول. به جای هسته های تشکیل دهنده تولید شده در کشورهایی مانند چین است.

دولت فرانسه پرده برداری از یک طرح با سازندگان دارو شرکت داروسازی, Upsa و Seqens برای اطمینان کل پاراستامول زنجیره تولید در فرانسه ظرف مدت سه سال.

این بخشی از 200 میلیون یورو سرمایه گذاری در واکسن و داروهای دیگر است که رئیس جمهور امانوئل پاکسازی اوایل این هفته اعلام شد.

با وجود داشتن یکی از بهترین های عمومی سیستم مراقبت های بهداشتی فرانسه به ضربه بسیار سخت توسط ویروس و دچار ماسک کمبود و مجبور به جیره برخی از داروها.

___

LAS CRUCES, N. M. — دانشگاه ایالتی نیومکزیکو است نورد از برنامه برای دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان آنها به عنوان آماده سازی برای بازگشت به دانشگاه در پاییز.

سند منتشر شده در این هفته به تشریح مراحل این دانشگاه را برای اطمینان از آنچه که گفته می شود استقبال و عملکرد دانشگاه محیط زیست وقتی کلاس شروع on Aug. 19.

دانشگاه مقامات می گویند این طرح یک سند زنده و به روز می شود که بیشتر آموخته است در مورد رمان coronavirus و به عنوان بهترین شیوه تکامل است. این دانشگاه برنامه ریزی شده تاون هال پنج شنبه بعد از ظهر. تعداد مثبت آزمون در مکزیک پیشی گرفته 10,000 روز چهارشنبه.

___

ققنوس آریزونا تعداد شناخته شده COVID-19 موارد شروع به پریدن کرد دوباره یک روز پس از رژیم صهیونیستی است. mlb معکوس خود گفت: دولت های محلی می تواند با پوشیدن ماسک الزامی است.

آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی گزارش شده 2,519 موارد اضافی به عنوان چهارشنبه و 32 جدید مرگ و میر. که مطرح شده دولت در مجموع به 43,443 با 1,271 مرگ و میر.

افزایش موارد گزارش شده در پنجشنبه شکست رکورد روزانه بالا افزایش 2,392 فتح کرد گرفته شد به گزارش روز سه شنبه.

Ducey رو فشار به دولت شد ملی ویروس کانون و او گفت: آریزونا شهرها و استان ها می توانند با پوشیدن ماسک صورت اجباری به سرعت گسترش coronavirus.

اجازه دادن به دولت های محلی برای تصمیم گیری کار می کند بهتر از یک ایالت دستور او گفت:.

Ducey قبلا مقاومت اجازه می دهد شهرستانها به انجام بیش از دولت اجازه می دهد تا به سرعت گسترش ویروس و گفت ایالت بخشنامه جلوگیری از یک درهم آمیخته از قوانین و مقررات.

شهرداران در شهر فینیکس, توسان و شهرهای دیگر گفت: آنها به سرعت حرکت می کند نیاز به ماسک.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

___

لینکلن Neb. — نبراسکا فرماندار گفته است که دولت های محلی آنها را بدون پول فدرال به منظور کمک به مبارزه با اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس در صورتی که نیاز مردم به پوشیدن ماسک در ساختمان های عمومی.

در این قطعنامه از کالیفرنیا ، آیووا به نظر می رسد در تقابل با معمول خود پیام تشویق مردم به پوشیدن ماسک به سرعت گسترش ویروس اوماها (روباز انتخابی) جهانی هرالد گزارش شده است. اما سخنگوی تیلور گیج گفت: فرماندار “باور ندارد که شکست به پوشیدن ماسک باید پایه ای برای انکار مالیات دهندگان خدمات است.”

برخی از 100 میلیون دلار بوده است اختصاص داده شده به نبراسکا, شهرستان ها به عنوان بخشی از دولت فدرال اقتصادی نجات قانون است.

___

میلان — ایتالیا با ثبت 333 موارد جدیدی از کروناویروس در 24 ساعت گذشته دو سوم از آنها در سخت ترین ضربه منطقه لمباردی, آوردن مجموع در این بیماری همه گیر به 238,159.

یکی دیگر از 66 نفر در مجموع از 34,514 های داخلی در آژانس حفاظت از گزارش روز پنج شنبه.

مناطق کوهپایه و امیلیا رومانا تا به حال آینده بیشترین تعداد عفونت های جدید در 31 و 32 به ترتیب در حالی که تمام مناطق دیگر شد تک رقمی یا صفر در موارد جدید. مقامات گفته اند که تعداد واقعی از عفونت است به احتمال زیاد بالاتر به عنوان تنها کسانی که با علائم شدید مردم در بیمارستان بستری بهداشت کارگران و ساکنان خانه سالمندان شده است به طور منظم مورد آزمایش قرار.

___

اورلاندو فلوریدا. — فلوریدا شکسته قبلی خود رکورد تعداد coronavirus موارد ثبت شده در یک روز, با توجه به آمار منتشر شده در پنج شنبه.

فلوریدا, وزارت بهداشت, به گزارش روز پنج شنبه 85,926 coronavirus موارد ایالت روزانه پرش از 3,207 موارد بیشترین افزایش روزانه از شروع این بیماری همه گیر در ماه مارس است. رکورد قبلی — 2,783 موارد — شنبه رخ داده است. دولت تا به حال حداقل 3,061 مربوط به مرگ و میر.

حداقل در برخی از این افزایش نشان دهنده گسترش آزمایش به ویژه در میان افرادی که جوانتر و بدون علائم است. اما رای مثبت آزمایش نیز شده است تیک تاک به سمت بالا در روزهای اخیر بالا بردن زنگ.

وی مدت کوتاهی پس از مقامات فدرال نشان داد که بیش از 86,000 فلوریدا کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته یک قطره از تقریبا 30% از هفته گذشته به عنوان همه گیر مربوط به محدودیت ادامه داد: کاهش در سراسر دولت است.

کاستن از محدودیت ها به منظور جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید به همراه شیوع بیماری های جدید در اطراف فلوریدا وادار کردن برخی از رهبران محلی به جلو و عقب.

___

آکسفورد جرم است. — مرکزی ماساچوست شهر قطع آب و برق به ورزشگاه که به مبارزه طلبیده دستور دولت و بازگشایی میان coronavirus بیماری همه گیر.

مارک رایش یک وکیل برای شهر آکسفورد گفت WBZ-تلویزیون در روز پنج شنبه که “داخلی آب و برق خدمات متوقف شده است” در نگاه نخست تناسب اندام و تغذیه. یک قاضی این هفته دستور داد شهر را تعطیل تسهیلات که باز ماه گذشته حتی اگر ورزشگاه قرار است باقی می ماند توقیف حداقل از طریق ژوئن 29.

ورزشگاه صاحب دیو ورزش ها گفت WBZ روز چهارشنبه که او “ادامه خواهد داد برای مبارزه با, اگر این می رود در دو سال پس از آن می شود.”

“آقای Blondin است که نقض قانون و از هیچ تلاشی برای احترام به بهداشت عمومی و ایمنی دستورالعمل” رایش گفت: بوستون گلوب در روز چهارشنبه. یک ایمیل به دنبال نظر فرستاده شده بود به ورزشگاه پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im