توسط آسوشیتد پرس

برازیلیا, برزیل — برزیل, دولت, رئیس جمهور می گوید: Jair Bolsonaro هنوز تست مثبت برای coronavirus پس از تاریخ 7 ژوئیه اعلام خواهد شد.

این تست مثبت سهشنبه پس از پیگیری و بررسی در ژوئیه 15. دولت می گوید او همچنان در سلامت خوب است.

سازمان بهداشت جهانی می گوید: متوسط زمان از شروع به بالينی بازیابی برای موارد خفیف است که حدود دو هفته است.

دولت می گویند Bolsonaro را حفظ خواهد کرد برگزاری videoconferences به جای چهره به چهره نشست. او تا به حال به لغو سفر به شمال شرقی برزیل است. حداقل چهار نفر از اعضای Bolsonaro دولت تشخیص داده شده اند با کوروناویروس.

Bolsonaro بارها و بارها با رد این بیماری به عنوان یک “کمی آنفولانزا” و اغلب آمیخته در جمعیت گاهی اوقات بدون پوشیدن ماسک. او درمان خود را COVID-19 با ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین اگر چه آن ثابت نشده است موثر در برابر ویروس و می تواند خطرناک برای برخی از مردم است.

دولت برزیل می گوید این کشور به ثبت بیش از 2 میلیون و تایید موارد coronavirus و بیش از 81,000 مرگ و میر. که دوم تنها به ایالات متحده در هر دو دسته با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— که آفریقا CDC کاوش طب سنتی

— مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ویروس در آمریکا بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود

— بازدید بحران لبنان را در بیمارستان و در میان بهترین در خاورمیانه

— سکوت گسترش ویروس نگه می دارد دانشمندان بتواند برای سرنخ

— تحقیقات جدید نشان می دهد که آنتی بادی های سیستم ایمنی بدن باعث می شود برای مبارزه با کروناویروس جدید ممکن است تنها در چند ماه گذشته در افراد مبتلا به بیماری خفیف, اما این بدان معنا نیست که حفاظت نیز از بین رفته است و یا که نمی توان آن را ممکن است به منظور توسعه یک واکسن موثر.

— با کروناویروس rebounding در بخش هایی از اسپانیا به نظر می رسد کاتالونیا و دیگر مناطق را به اندازه کافی آماده برای ردیابی عفونت های جدید در آنچه قرار بود یک سیستم تشخیص زود هنگام برای جلوگیری از جدید آبشار از موارد.

— بیش از یک پنجم مردم در دهلی نو آلوده شده اند coronavirus با توجه به یک مطالعه نشان می دهد که اکثر موارد در پایتخت هند منطقه رفته اند غیر قابل تشخیص است.

___

دنبال AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

مادرید — مکرر وعده و عدم ورزش در طول بیش از دو سال از اجباری خانه حبس در برابر گسترش coronavirus گرفته تلفات در اسپانیایی’ کمر.

یک نظرسنجی که توسط اسپانیا چاقی در جامعه و یا SEEDO می گوید: 44 درصد از اسپانیایی ها به دست اورد وزن در طول زمستان اجباری برای ماندن در خانه. از کسانی که 73 درصد اضافه شده بین 1 تا 3 کیلوگرم (2.2 به 6.6 پوند).

این مطالعه نشان می دهد اضطراب و خستگی منجر به بیشتر مصرف الکل و سفرهای مکرر به شربت خانه در جستجو برای قند و شکر-سنگین تنقلات. مشکل از ورزش در حالی که در خانه و کمک به کاهش وزن.

بیش از نیمی از پاسخ دهندگان می گویند که آنها اعمال کمتر از قبل از اواسط ماه مارس زمانی که اسپانیا تصویب سختگیرانه مستند به مبارزه با این بیماری همه گیر. یک سوم از 1000 مورد بررسی از طریق تلفن می گویند که آنها صرف به طور متوسط 5 ساعت در روز به تماشای تلویزیون است.

در حال حاضر این کشور در برخورد با 224 کوچکتر شیوع است. اسپانیا گزارش کرده است بیش از 28,400 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

___

بخارست, رومانی — رومانی تایید کرده است بیش از 1000 جدید روزانه موارد coronavirus برای اولین بار.

این 1,030 جدید مورد تأیید و 27 مرگ و میر گزارش شده توسط دولت است. که افزایش در مجموع به 40,163 مورد تأیید و 2,101 مرگ و میر.

روستای Cartojani خارج از پایتخت بخارست خواهد بود قرنطینه به مدت دو هفته شروع چهارشنبه پس از 32 نفر تایید شد شما با coronavirus. آنها گزارش در بخشی از یک رویداد خصوصی در سواحل دریای سیاه.

با توجه به مقررات جدید قرنطينه را می توان اعمال شده در محل شد تعداد تایید موارد فوق 3 در هر 1000 ساکنان و دیگر اقدامات تلقی قادر به شامل گسترش این بیماری همه گیر.

نخست وزیر لودویک اوربان اعلام کرد که 954 محلات گزارش شده بود حداقل یک coronavirus مورد در دو هفته گذشته از حدود 350 مکان در اوایل ماه ژوئن است.

___

سارایوو بوسنی و هرزگوین — بوسنی گزارش شده بیشترین تعداد جدید عفونت با کوروناویروس پس از شروع شیوع.

مقامات بهداشتی می گویند 324 نفر تست مثبت بر روی ویروس و پنج کشته در 24 ساعت گذشته.

بحران تیم مقابله با شیوع خواست شهروندان هوشیار باشند و احترام anti-virus قوانین اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک در فضاهای عمومی.

بوسنی و بقیه بالکان را دیده اند افزایش عفونت با کوروناویروس پس از کشورها کاسته سخت مستند اعمال قوانین در آغاز شیوع بیماری است.

شده است وجود دارد حدود 9000 تایید موارد ویروس ها و 262 مرگ و میر در بوسنی.

___

ژوهانسبورگ — سازمان بهداشت جهانی و آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری راه اندازی کرده اند تلاش برای کشف نقش طب سنتی در بیماری همه گیر کوروناویروس.

جدید مشاوره پانل برای حمایت از کشورهای در آزمایش های بالینی دیگر تحقیق و توسعه از سنتی به عنوان درمان این بیماری همه گیر در حال حاضر به سرعت در حال گسترش در بخش هایی از آفریقا است.

موارد تایید شده در این قاره تقریبا رسیده 750,000 بیش از نیمی در آفریقای جنوبی.

یک که بیانیه می گوید طب سنتی “فواید زیادی دارد” و این قاره دارای سابقه ای طولانی از آن استفاده کنید. که آفریقا رئیس Matshidiso Moeti می گوید که تحقیقات “باید مبتنی بر علم است.”

چندین کشور علاقه نشان داد و پس از ماداگاسکار رئیس جمهور ترویج محلی ترکیب گیاهی به عنوان بخشی از این جزیره در کشور همه گیر پاسخ.

___

تهران — ایران می گوید: 138 مراقبت های بهداشتی حرفه ای فوت کرده اند تا کنون در حالی که مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این semiofficial خبرگزاری ایسنا روز چهارشنبه به نقل از حسین Kermanpour سخنگوی نظارتی برای ایران متخصصان مراقبت های بهداشتی و گفت: این تلفات شامل 90 پزشکان و 28 پرستاران.

ایران این هفته اعلام کرد که 12,000 کارکنان مراقبت های بهداشتی آلوده شده است در سراسر کشور است. این کشور به تک آن روز بالاترین مرگ و میر 229 روز سه شنبه.

ایران در حال دست و پنجه نرم کردن با مرگبارترین شیوع در خاورمیانه است. آن است که تا کنون گزارش شده بیش از 278,000 مورد تأیید و 14,634 مرگ و میر.

___

استکهلم — نوبل بنیاد که مدیریت های معتبر جایزه نوبل می گوید: آن را لغو کرده است سنتی دسامبر ضیافت در شهر استکهلم سالن با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

لارس Heikensten مدیر عامل شرکت نوبل بنیاد گفت: ممکن است برای جمع آوری به 1300 ضیافت مهمانان و اجازه دهید آنها را به نشستن در کنار یکدیگر در میان زمان COVID-19 محدودیت. او گفت: همه گیر همچنین باعث می شود آن نامشخص است که آیا برندگان جایزه می تواند سفر به سوئد.

این جوایز نوبل اعلام کرد در ماه اکتبر جشن در ماه دسامبر شدت محدود خواهد شد با توجه به همه گیر. این بنیاد می گوید آن را به طور کامل روشن نیست و در عین حال چگونه و در چه صورت این جایزه مراسم برگزار خواهد شد.

جایزه صلح نوبل اعلام شده است در اسلو نروژ, در حالی که دیگران تعلق می گیرد در استکهلم.

___

پراگ — روز-به-روز افزایش جدید تایید COVID-19 نفر در جمهوری چک پیشی گرفته است 200 برای اولین بار در تقریبا یک ماه.

وزارت بهداشت می گوید: تعدادی از کسانی که آلوده رسیده 212 روز سه شنبه به بالاترین روز افزایش از ماه ژوئن 28.

جمهوری چک تایید کرده است 14,324 موارد و 360 مرگ و میر.

از 5,046 فعال موارد بیشترین تعداد از شیوع بیماری همه گیر 148 بستری هستند با 20 در بخش مراقبت های ویژه.

___

بانکوک — در مواجهه با کمبود نیروی کار در ساخت و ساز و کشاورزی تایلند موافقت کرده است اجازه دهید در مورد 120,000 کارگران مهاجر از میانمار ، کامبوج و لائوس در مرحله بعدی کاهش coronavirus محدودیت.

یک سخنگوی دولت COVID-19 مرکز می گوید جزئیات مانند قرنطینه اقدامات هنوز هم باید کار می کرد. شل شدن بیشتر از محدودیت های که همچنین شامل باز کردن مرزها به خارجی بازدید از پزشکی و اهداف کسب و کار است که انتظار می رود Aug. 1.

دولت تایلند را گسترش خواهد داد تا پایان ماه اوت یک وضعیت اضطراری اعمال شده در مارس به کمک شامل گسترش coronavirus هر چند منتقدان می خواهید آن را لغو کرد چرا که آنها شارژ آن استفاده می شود برای سرکوب مخالفت سیاسی.

ضد دولت تظاهرات روز شنبه در بانکوک پایتخت شد بیش از 2000 نفر.

___

ژوهانسبورگ — آفریقای جنوبی است و بیش از نیمی از تایید coronavirus موارد در قاره آفریقا به عنوان کشور در حال حاضر جهانی ،

جدید وزارت بهداشت داده ها نشان می دهد 381,798 موارد و 5,368 مرگ و میر.

کشور فعلی کانون Gauteng استان به ژوهانسبورگ و یک چهارم از جمعیت است. آن را تا بیش از یک سوم از آفریقای جنوبی موارد است.

وزیر بهداشت Zweli Mkhize التماس کرد با مردم در برابر همه گیر خستگی و خواست آنها را به رها کردن ماسک.

___

دلار هنگ کنگ — هنگ کنگ ساخته شده است آن را اجباری به پوشیدن ماسک بر حمل و نقل عمومی و مناطق داخلی و پایانه های مسافری.

این اقدامات خواهد شد و تا آخرین Aug. 5 به عنوان شهر تلاش می کند برای شکستن انتقال عفونت های محلی.

هنگ کنگ ثبت کرده است 2,019 عفونت و مرگ و میر 14. روز سه شنبه این گزارش 58 مورد, 25 از یک منبع ناشناخته.

این شهر وزیر بهداشت سوفیا چان جذاب به مردم به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است گفت: در هنگ کنگ است در معرض خطر بالا از یک جامعه شیوع.

___

استرالیا — استرالیا هواپیمای ویکتوریا دولت گزارش یک رکورد 484 جدید COVID-19 موارد در روز چهارشنبه و مقامات بهداشت هشدار داد اعداد می تواند همچنان به افزایش است.

با استرالیا را در دومین شهر ملبورن در مستند دو هفته مقامات امیدوار بود عفونت رای آغاز خواهد شد به فلات. به جای رئیس بهداشت افسر برت ساتون می گوید: “ما در حال رفتن به نگاه 500-600 مورد در هر روز است. من کاملا نمی خواهید ما را برای رفتن وجود دارد.”

ویکتوریا برتر دانیل اندروز می گوید نه از 10 نفر نمی خود جدا بین داشتن علائم و تست شده است. بیش از نیمی نمی خود جدا بین زمانی که آنها مورد آزمایش قرار گرفتند و زمانی که آنها به نتایج.

اندروز نیز اعلام کرد دو مرگ و میر بیشتر مردان در 90s آوردن ملی تلفات به 128.

ماسک صورت تبدیل خواهد شد الزامی برای ساکنان در مستند مناطق زمانی که آنها خانه های خود را ترک.

شش زندان در ویکتوریا قرار داده شد به کل مستند در روز سه شنبه پس از یک عضو هیات آزمایش مثبت در یکی از این امکانات است. Neighoring, New South Wales, دولت گزارش 16 مورد جدید در روز چهارشنبه.

___

کاتماندو, نپال, نپال دولت به پایان رسیده است یک مستند 120 روز پس از آن اعمال شده برای کنترل گسترش coronavirus.

وزیر اطلاعات یوبا سیتی راج Khatiwada می گوید: تعداد موارد کاهش در نپال.

دولتی و دفاتر خصوصی خواهد بود کاملا کاربردی و همه خصوصی و عمومی وسایل نقلیه اجازه خواهد داشت در خیابان در روز چهارشنبه. همه بازارها و مراکز خرید و مغازه ها باز خواهد شد. این فرودگاه و پروازهای تجاری از سر گرفته خواهد on Aug. 1.

Khatiwada می گوید مدارس و کالج ها باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی بسته. ممنوعیت ادامه خواهد داد در مجامع عمومی مذهبی, عملکرد, احزاب, ورزشگاه, باغ وحش ها و پارک ها.

این مستند برای اولین بار اعمال شده در مارس و آن تمدید شد چندین بار. این کشور دارای 17,994 مورد تأیید و 40 و میر ناشی از کوروناویروس.

___

سئول کره جنوبی — تنها چند روز پس از مقامات کره جنوبی اعلام امیدوارم این کشور COVID-19 اپیدمی بود در آینده تحت کنترل مقامات بهداشتی گزارش شده 63 به تازگی مورد تأیید.

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: حداقل 36 از موارد جدید آمد از پر جمعیت سئول شهری که در آن حدود نیمی از این کشور به 51 میلیون نفر زندگی می کنند.

این KCDC نمی بلافاصله تایید اینکه آیا این اعداد شامل جدید خوشه از عفونت های کشف شده در خط مقدم ارتش واحد در Pocheon شمالی از سئول که در آن حداقل 13 سربازان گزارش آزمایش مثبت است.

این KCDC می گوید: 29 از قانون جدید موارد محلی انتقال و دیگر 34 به ورود بین المللی به عنوان ویروس همچنان به گسترش در آسیا و ایالات متحده و فراتر از آن. دولت همچنین در نظر دارد به ارسال به ارسال دو هواپیما به عراق در روز چهارشنبه به تخلیه حدود 300 کره جنوبی کارگران ساختمانی در میان گسترش ویروس وجود دارد.

ملی تایید تعداد 13,879 موارد و 297 مرگ و میر.

این کشور گزارش شده بود چهار محلی انتقال در روز دوشنبه بود که کمترین میزان در دو ماه باعث یک جشن جیر از رئیس جمهور مون جائه در که می گوید ملت به عنوان برنده خود در مقابل مبارزه با COVID-19.

___

مکزیکو سیتی — مکزیک گذشت 40,000-مرگ علامت سه شنبه و گزارش شده نزدیک به سطح رکورد تازه تایید coronavirus موارد است.

وزارت بهداشت گزارش داد که COVID-19 مرگ و میر افزایش 915 برای رسیدن به 40,400 چهارم بالاترین مجموع پشت بریتانیا در 45,507.

مکزیک تعداد موارد تایید شده توسط 6,859 به 356,386 و این کشور در حال حاضر رقبای پرو ششم-بیشترین تعداد موارد است. اما مکزیک می کند تا کمی تست که تعداد آن در نظر گرفته شده است بسیار undercounted.

سه شنبه, مکزیک تا به حال انجام شده بیش از 820,000 آزمون و یا در مورد یک آزمون برای هر 160 نفر. در هفته های اخیر 47 درصد از تمام آزمایشات باید دوباره مثبت, نشان می دهد مکزیک است که عمدتا تست تنها کسانی که با قابل توجهی علائم.

مقامات بهداشتی نشان میدهد که این کشور تنها در حدود 170,000 آزمون های چپ و اما در سمت چپ باز امکان دستیابی به بیشتر.

___

دیترویت — یک قاضی دستور داده است تا دیترویت مدرسه منطقه به آزمون بیش از 600 دانش آموز است که شرکت داوطلبانه در کلاس های تابستان.

منظور از ایالات متحده در منطقه قاضی آرتور تارنوف روز سه شنبه در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه توسط منتقدان ادعا می کنند که این فرد در کلاس های مخاطره آمیز برای کودکان و نوجوانان و کارکنان. دانش آموزان و معلمان ملزم به پوشیدن ماسک و میز در حال گسترش از هم جدا. طرح دعوی در دادگاه به دنبال روز در اعتراض به اتوبوس متری.

سرپرست نیکولای ویتی می گوید: منطقه خواهد شد و مطابق با ترتیب آزمایش با کمک از این شهرستان در بخش بهداشت و درمان. اما او پیشنهاد قاضی تا به حال خود را بیش از حد قدرت.

“این است که توهین به پدر و مادر ما است که آنها باید فرزندان خود را COVID-تست شده برای دریافت خدمات مدرسه و در عین حال پدر و مادر در خارج از شهر می توانید دریافت خدمات مشابه بدون تست” ویتی گفت.

کلاس های آغاز شده در جولای 13. دیترویت منطقه نیز ارائه تابستان آموزش آنلاین.

AUSTIN تگزاس — در حالی که برخی از شهرهای بزرگ در تگزاس گزارش نشانه هایی که هشدار دهنده افزایش موارد coronavirus ممکن است درست کردن مقامات در استان ها و در امتداد مرز مکزیک می گویند چشم انداز وجود دارد باقی مانده است تلخ.

Dallas County, مقامات می گویند که این تعداد در بیمارستان بستری coronavirus بیماران کاهش یافته است زیر 1000 در روز سه شنبه برای اولین بار در بیش از دو هفته و مقامات در هوستون در حال دیدن نشانه هایی از خوش بینی.

اما در امتداد مرز در شهرستان استار قاضی الوی ورا گفت: “ما بسیار نزدیک به از دست دادن وضعیت” و قصد دارد به موضوع داوطلبانه ماندن در خانه توصیه های این هفته است.

او می گوید آن را شبیه به یکی از صادر دوشنبه در Hidalgo County, که مجموعه ای از مقررات و توصیه می کند که تمام غیر ضروری کسب و کار بس هر گونه فعالیت است که می تواند ارائه شده در منظقه و یا بایگانی اطلاعات.

سفارشات نیست قابل اجرا تحت کالیفرنیا ، گرگ ابوت گذشته داشتیم که اجازه نمی دهد مقامات محلی به مجموعه خود را اقامت در خانه محدودیت. تگزاس روز سه شنبه گزارش داد بیش از 9,300 تایید موارد جدید و 131 مرگ و میر در دولت دوم مرگبارترین روز از این بیماری همه گیر.

___

فورت ورث تگزاس — بیش از 500 زنان در فدرال پزشکی زندان در تگزاس آزمایش مثبت برای coronavirus در یکی از بزرگترین تایید شیوع بیماری در زندان فدرال.

اداره زندانها می گویند تعداد موارد تایید شده در مرکز پزشکی فدرال-Carswell در فورت ورث افزایش یافته و به 510 روز سه شنبه تنها دو روز پس از اداره زندانها گزارش شده است که 200 نفر از زنان وجود دارد تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

تنها زندان فدرال در سیگویل نیز واقع در دالاس-فورت وورث منطقه تا به حال بیشتر آلوده زندانیان با 1,156 موارد از شنبه.

___

سائو پائولو — برزیل, مقامات می گویند که این کشور در سائو پائولو دولت در صدر 20,000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 در حالی که ملت به عنوان یک کل است recored بیش از 80 ، 000 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

سائو پائولو برزیل است پرجمعیت ترین ایالت با 46 میلیون نفر است و کانون این بیماری همه گیر کوروناویروس در این کشور آمریکای جنوبی.

شده است اجرای اجتماعی فاصله اقدامات از اواسط ماه مارس است اما هرگز اعمال کامل مستند.

سائو پائولو رژیم صهیونیستی است. João Doria خود را جایگزین وزیر بهداشت در این هفته هر چند او می گوید: این مقام در سمت چپ پست به دلایل پزشکی نامربوط به کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de