آخرین: 23 مرگ در آلاباما خانه سالمندان برای جانبازان

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— 23 مردن از جدید کروناویروس در آلاباما جانبازان و خانه سالمندان.

— Oklahoma درآمد یک رکورد 44%.

— فلوریدا دو تا از بزرگترین شهرستانهای طرح بخشی از بازگشایی.

___

الکساندر شهرستان علا. — نزدیک به دو ده نفر کشته شده اند در آلاباما جانبازان پرستاری از جدید کروناویروس.

آلاباما Department of Veterans Affairs گفت: 23 و میر ناشی از این بیماری رخ داده است در بیل نیکولز دولت جانبازان در الکساندر شهرستان. دولت متعلق به مرکز دارای ظرفیت 150 نفر از دستياران و 91 را آزمایش مثبت برای ویروس.

آژانس می گوید: یک کارگر در خانه نبود اجازه ورود پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 مارس 30 که اولین ساکن آزمایش مثبت نه روز بعد.

خانه بوده است decontaminated و ساکنان که تست مثبت بودن جدا شده است.

___

LITTLE ROCK, ارک. — آرکانزاس دستور داده است تا یک تئاتر بزرگ به کنار گذاشتن برنامه ای برای برگزاری کنسرت در مخالفت با دولت coronavirus محدودیت در مجامع عمومی.

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون گفت: دولت در بخش بهداشت و درمان شد ارسال بس-و-دست برداشتن نامه به محل TempleLive برای به تعویق انداختن یا لغو این کنسرت جمعه شب خواننده راک کشور تراویس McCready.

این رویداد است که انتظار می رود به منظور جلب بیش از 200 نفر خواهد بود و برگزار شد سه روز قبل از آرکانزاس اجازه می دهد تا بزرگ داخلی مکانهای تفریحی برای بازگشایی شده است. از جمله مکانهای محدود به 50 نفر در مخاطبان مگر مختلف کل تایید شده توسط دولت است.

کنسرت دهندگان گفته اند که آنها در حال کاهش ظرفیت در محل از 1100 مردم به 229 و اجرای دیگر قوانین ایمنی از جمله نیاز به مخاطبان به پوشیدن ماسک و درجه حرارت خود را چک در درب.

___

سین سیناتی — اوهایو انتخابات مقامات می گویند 318 رای دهندگان در Butler County نمی خواهد که خود را شمارش آراء برای مارس 28 اولیه به دلیل ایالات متحده خدمات پستی تحویل به تاخیر بیاندازد.

اگر چه رای شهریور توسط مارس 27 مهلت آنها را دریافت نمی کند به این شهرستان انتخابات هیئت مدیره تا زمانی که در این هفته روز پس از 8 مارس مهلت محسوب می شود.

جمهوری خواه وزیر امور خارجه فرانک لاروس نوشته شده به خدمات پستی دفتر مرکزی خواستار بررسی و مراحل را به مطمئن شوید که این مسئله اتفاق نمی افتد در پاییز.

اوهایو, مارس 17 اولیه تمدید شد و پس از فرد در رای گیری که روز لغو شد و برای دلایل بهداشتی در میان coronavirus گسترش یافته است. اکثریت قریب به اتفاق آراء شد از طریق پست.

___

اکلاهما سیتی — مجموعه به اوکلاهما اصلی دولت عامل صندوق از دست رفته می بینی با 44 درصد در ماه گذشته بدترین در تاریخ مدرن دولت مالی اعلام کرد.

دفتر مدیریت و خدمات سازمانی مدیر استیو Harpe گفت: گم شده در این ماه را برآورد تعجب نیست اما به نام قدر “قابل توجه است.” Harpe گفت: به تعویق انداختن مالیات بر درآمد مهلت از آوریل تا ژوئیه کاهش قیمت انرژی و coronavirus مربوط به خاموش کردن کسب و کار در سراسر کشور به مبلغ یک “سه گانه اقتصادی فروشي.”

مارس است که از لحاظ تاریخی ماه با بیشترین درآمد مجموعه. Harpe گفت: درآمد عمومی مجموعه های از دست رفته را تخمین می زنند بیش از 40% در تاریخ معاصر است.

فردی و سازمانی مالیات بر درآمد و مالیات فروش و توليد ناخالص مالیات بر نفت و گاز تمام شد و زیر بینی. یک نقطه روشن شد موتور خودرو مالیات بر مجموعه که بیش از برآورد ماه گذشته بیش از 23 درصد است.

___

لندن — دولت بریتانیا می گوید: یکی دیگر از 627 نفر که تست مثبت برای coronavirus فوت کرده اند افزایش و انگلستان در مجموع به 32,692 دوم تنها به ایالات متحده در سراسر جهان است.

این افزایش بزرگ روز سه شنبه در روزانه مرگ و میر انتظار بود چرا که از یک آخر هفته گزارش تاخیر. این رقم نشان سنبله از 210 مرگ و میر گزارش روز دوشنبه به پایان رسید و سه روز رگه هایی از کاهش بالغ.

از اواسط ماه مارس انگلیس را هفت روز نورد میانگین از مرگ و میر کاهش یافته است اما پس از چهارشنبه گذشته شهروندان شده اند قادر به ورزش به عنوان اغلب به عنوان آنها می خواهند در حالی که هنوز رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل.

___

دنور — کلرادو گردشگری و انرژی وابسته به اقتصاد شده است خرد شده و توسط coronavirus pandemic, ارائه, مجلس با پیش بینی $3.3 میلیارد دلار کاهش آنها باید به هنر و متعادل بودجه دولت برای سال مالی که شروع می شود در 1 ژوئیه قانونی اقتصاددانان میگویند.

این $3.3 میلیارد رقم نشان دهنده 10 درصد از دولت کل بودجه و نزدیک به یک چهارم از آن صندوق به طور کلی اختصاص داده شده است بسیار مهم از خدمات دولتی. کلرادو اقتصاد می تواند قرارداد 6% در این سال, کیت واتکینز اقتصاددان ارشد از شورای قانونگذاری کارکنان گفت: مشترک کمیته بودجه.

این کمیته دو حزبی است که به اتهام نوشتن یک بودجه متعادل هر سال مالی. شده است بررسی کاهش هزینه در حالی که سال 2020 جلسه قانونی متوقف شده است و از ماه مارس به دلیل coronavirus.

قانونگذاران طور آزمایشی در حال برنامه ریزی برای بازگشت on May 26.

___

ورشو, لهستان — لهستان وزارت بهداشت گزارش 595 مورد جدید از عفونت کرونا ويروسی که بالاترین افزایش روزانه از تست مارس آغاز شد.

مقامات وزارت روز سه شنبه گفت: سنبله بود که با توجه به فشرده تست گرفتن جایی در میان هزاران نفر از کارگران معدن زغال سنگ و خانواده خود را در جنوب معدن ذغال سنگ منطقه از Silesia تبدیل شده است که یک چشمه از عفونت. وزارت گفت: 288 موارد گزارش شده وجود سهشنبه و 15000 آزمون در حال حاضر برنامه ریزی شده است.

مقامات گفتند بلند کردن اجسام از ضد coronavirus محدودیت ممکن است در سرعت کندتر در Silesia بسته بر روی تعدادی از تشخیص عفونت ها و توصیه های مقامات بهداشتی.

ملت از 38 میلیون نفر گزارش کرده است تقریبا 17,000 موارد و تقریبا 840 مرگ و میر.

___

آتن — یونان مقامات می گویند دو مهاجر در ویژه قرنطینه تسهیلات برای تازه واردان در شرق جزیره لزبوس باید آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس.

مقامات روز سه شنبه گفت: دو وارد شده بود در دریای اژه جزیره هفته گذشته هنگامی که یک قایق با 51 نفر در هیئت مدیره از افغانستان و کشورهای آفریقایی عبور بیش از ترکیه است. تمام 51 قرار داده شد در دو هفته قرنطینه در بخش شمالی این جزیره و دور از اصلی متراکم مهاجر اردوگاه Moria که در آن نزدیک به 18000 نفر زندگی می کنند. در مجموع 70 نفر در قرنطینه از جمله 19 که وارد پنج شنبه.

مقامات می گویند دو نفر که تست مثبت نیست صفحه نمایش علائم COVID-19. دیگر مهاجران در مرکز و افرادی که در تماس با آنها در حال آزمایش هستند.

هیچ coronavirus عفونت های ثبت شده تا کنون در یونان جزیره مهاجر اردوگاه که حدود 40,000 نفر زندگی می کنند در تنگ اغلب کثیف شرایط که در آن این امر می تواند دشوار برای بررسی گسترش ویروس. چند مورد در سرزمین اصلی اردوگاه شده اند به سرعت موجود است.

___

فورت لادردیل فلوریدا. — فلوریدا دو تا از بزرگترین شهرستانهای ظاهر می شود و به سمت یک بخشی از بازگشایی از اقتصاد خود را از هفته آینده از کروناویروس جدید shutdown تحت یک طرح است که اعمال محدودیت های شدید که در آینه بقیه از دولت است.

میامی-Dade و Broward شهرستان در حال به پایان رساندن یک برنامه است که اجازه می دهد تا خرده فروشان و رستوران ها و مراقبت های شخصی کسب و کار مانند باربر مغازه ها و سالن به بازگشایی در روز دوشنبه حدود دو ماه پس از آنها بسته است. دو کشور حساب برای تقریبا نیمی از دولت را تایید کرد coronavirus موارد است.

در حالی که جزئیات نمی, نهایی, زمان برنامه های تماس برای رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی بازگشایی تحت دولت قوانین است که آنها را محدود به 25 درصد ظرفیت در داخل خانه. رستوران با صندلی در فضای باز را به نگه داشتن جداول 6 فوت از هم جدا. بقیه از دولت شروع بازگشایی در هفته گذشته.

این طرح همچنین خواستار Broward و میامی-Dade سواحل بسته باقی می ماند اما چند Broward کمیسیون گفت: آنها می خواهم آنها را به هم بازگشایی دوشنبه.

___

NASHVILLE, Tenn. — ترس از ابتلا به کروناویروس نمی واجد شرایط برای رای دادن از طریق پست به دلیل بیماری در تنسی مقامات وزارت امور خارجه روز سه شنبه گفت.

هماهنگ کننده انتخابات خوانده شده را علامت Goins گفت: آسوشیتد پرس در بیانیه ای که ترس از گرفتن بیمار نمی افتد زیر تعریف بیمار است. هنوز مقامات دولتی توصیه می شود آماده سازی به عنوان اینکه همه 1.4 میلیون ثبت نام رای دهندگان که حداقل 60 بازیگران برگه های رای توسط ایمیل در اوت اولیه انتخابات.

هدایت پس از انتشار تنسی COVID-19 انتخابات طرح احتمالی که نمی تامل تغییر اجازه می دهد تا تمام رای دهندگان به بازیگران برگه از طریق پست به دلیل ترس از ابتلا یا ندانسته كردن COVID-19 در پای صندوقهای رای است.

حدود یک سوم از ایالت ها نیاز به بهانه ای برای رای غایب با توجه به کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی.

___

شهرستان آلامدا, کالیفرنیا. — مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk پدید آمده است به عنوان یک قهرمان از هجوم اقامت-صفحه اصلی سفارشات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از coronavirus از گسترش چیدن پشتیبانی و همچنین منتقدان در رسانه های اجتماعی.

در میان حامیان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در روز سه شنبه توییتی که تسلا منطقه خلیج سان فرانسیسکو کارخانه باید مجاز به باز با وجود وزارت بهداشت دستور به ماندن بسته به جز برای عملیات اساسی. مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت که این گیاه می تواند بازگشایی شد با خیال راحت.

تسلا کارخانه بازگشایی دوشنبه با مشک شجاعانه مقامات او را دستگیر کنند. این شرکت با ارائه یک برنامه برای محافظت از ایمنی کارگر که آالمدا کانتی عمومی وزارت بهداشت در حال بررسی.

این گیاه در فریمانت یک شهر بیش از 230,000 مردم جنوب سان فرانسیسکو بسته شده بود از مارس 23. آن را در مورد استخدام 10,000 کارگران است.

___

پکن — رسانه های محلی گزارش می دهند که مقامات در حال آماده سازی برای انجام coronavirus آزمون در تمام 11 میلیون ساکنان مرکزی چین در شهر ووهان پس از یک افزایش اندک در موارد.

این آزمایش ها در این منطقه شهری است که شیوع مرکز جهانی و همه گیر می شود انجام شده بیش از 10 روز دوره. هدف این است که برای شناسایی کسانی که ممکن است حامل ویروس پس از شش موارد اضافی به تازگی ثبت شده است.

ووهان به پایان رسید 76-day مستند در اوایل این ماه اما مقامات هشدار داده اند به طور مداوم در مورد یک پتانسیل موج دوم از عفونت.

___

بوگوتا, کلمبیا — نگرانی رو به رشد در کلمبیا به عنوان موارد جدید کروناویروس در ادامه به افزایش در آمازون یکی از کشور های آسیب پذیر ترین مناطق.

سلامت کارگران در حال حاضر تشخیص داده 718 موارد COVID-19 در یکی از شش آمازون بخش است. که از فقط 105 مورد در شروع ممکن است. مقامات محلی هشدار می دهند آنها هیچ ICU تخت و در حال آمادگی برای شیوع بزرگ.

قانونگذاران می گویند Amazonas گروه در حال حاضر دارای یک نرخ بالاتر از سرایت به ازای هر 1 میلیون نفر از هر بخش دیگری از کشور است. یکی از نقاط کانونی از وقوع یک زندان که در آن 89 از 181 زندانیان باید قرارداد ویروس.

یک نگرانی عمده این است که این منطقه نزدیک به برزیل که به عنوان یک کانون برای این ویروس در امریکا لاتین.

___

بروکسل — اتحادیه اروپا دیپلمات ارشد هشدار داده است کشورهای عضو به بریده بریده هزینه های دفاعی خود را به عنوان اقتصاد دست و پنجه نرم تحت فشار از coronavirus به دلیل این بیماری است به احتمال زیاد به جرقه چالش های امنیتی در سال های آینده.

پس از ریاست یک ویدئو کنفرانس وزرای دفاع در روز سه شنبه سیاست خارجی اتحادیه اروپا رئیس جوزپ Borrell گفت: روشن بود که این بیماری همه گیر است که به احتمال بسیار زیاد به وخامت امنیتی و محیط زیست در سال های پیش رو است. Borrell گفت: به عنوان بحران همچنین بازدید از اقتصاد مهم به تامین بودجه لازم برای امنیت و دفاع است.

مذاکرات بین 27 کشورهای عضو اتحادیه اروپا بیش از بعدی خود را در دراز مدت بودجه مسدود شده است برای بیش از یک سال و قبل از coronavirus آمار اروپا است. کاهش بودجه دفاع در هزینه های خود بسته بودند در حال حاضر در نظر گرفته شده و با توجه به تاثیر این بیماری به نظر می رسد حتی بیشتر احتمال دارد در حال حاضر.

___

NASHVILLE, Tenn. — دو روستایی شهرستان در تنسی در حال گزارش برخی از بالاترین سرانه coronavirus عفونت نرخ در ایالات متحده است.

خانه شهرستان دارای بالاترین سرانه coronavirus عفونت رای و Bledsoe شهرستان دارای بالاترین پنجم با توجه به خبر مربوط به تجزیه و تحلیل. در هر دو شهرستان بالا عفونت نرخ منتسب به خود را محلی زندانها.

خانه یک شهرستان بیش از 9,500 مردم گزارش کرده است 1,363 موارد این ویروس تقریبا همه کسانی که در خانه ترنر مرکز تادیبی اجرای خصوصی زندان پیمانکار CoreCivic.

Bledsoe شهرستان گزارش شده 604 موارد از جمله 586 در دولت اجرا Bledsoe شهرستان تادیبی پیچیده است. تقریبا تمام زندانیان در آنجا به اتمام 14 روز از انزوا و بدون بیمار شدن دولت اصلاحات گفته اند.

دو خانه زندانی و یکی Bledsoe زندانی اند و پس از آزمایش مثبت اگر چه مسئولان زندان می گویند که درخواست معاینه پزشکی برای تعیین دقیق علل مرگ.

___

لندن — پلیس بریتانیا در حال بررسی پس از یک بلیط راه آهن کارگر دفتر بود که قومی توسط یک مرد ادعا به کروناویروس با درگذشت COVID-19.

این TSSA اتحادیه های کارگری می گوید: حلقه Mujinga مشغول به کار بود در لندن ویکتوریا ایستگاه در مارس 22 هنگامی که یک مرد تف و سرفه در او و همکار. هر دو کارگران بیمار در روز و 47 ساله Mujinga درگذشت در لندن یک بیمارستان در مارس 5. Mujinga شوهر همسرش گفت: تا به حال زمینه مشکلات تنفسی هنگامی که او بستری در بیمارستان سه روز قبل از او درگذشت.

این اتحادیه می گوید: دو دو کارگران راه آهن گزارش تف حادثه به سرپرست اما پلیس ابتدا آگاه است. انگلیسی حمل و نقل پلیس گفت: آن را در حال حاضر بررسی

نخست وزیر بوریس جانسون به نام این حمله را “نفرت.”

___

ACCRA, Ghana — اتحادیه های کارگری در شهر صنعتی فقط در خارج از غنا پایتخت خواسته اند دولت برای انجام تست توده کارگران و مردم در شهر و برای ضد عفونی کردن محل های کار است.

این درخواست پس از مقامات دولتی گفت: یک نفر که آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس آلوده حداقل 533 کارگران در یک ماهی-پردازش کارخانه در طمع. عفونت در پیشگام مواد غذایی کنسروسازی اعلام شد بیش از آخر هفته.

همانطور که از اواخر روز دوشنبه در این کشور غرب آفریقا به حال تست شده بیش از 161,300 مردم که 5,127 آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به غنا خدمات سلامت.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو