نیروی است که هنوز هم قوی با این 5 کودکان و نوجوانان نشان می دهد

با وجود اینکه catered برای مخاطبان جوان بسیاری متحرک را نشان می دهد آغشته با گسترده اعماق معنا و درس های زندگی. برای بسیاری از دانشجویان rewatching کارتون از ما ابتدایی و میانی روز مدرسه به عنوان یک آرامبخش استفاده از تطهیر است. در زیر خیره کننده انیمیشن و زمین کامل کمدی, انیمیشن proffers مقدار فلسفه و حکمت. این پنج انیمیشن آموزش بدون تلاش و ارائه بینش قابل اجرا به ما جوانه زدن بزرگسالی!

1. Avatar: the Last Airbender (2005 تا 2008)

cartoons
giphy.com

به سادگی نمی Nickelodeon سری کوتاه اپیزودیک بده, “آواتار: آخرین Airbender” (ATLA) ما را دعوت به تجربه خودمان را در سفر حماسی رسیده با درگیری عمیقا relatable شخصیت و طولانی در حال اجرا جوک. نقاشی از جنبه های مختلف فرهنگ شرق آسیا, “ATLA” ارائه یک عنصری خم سیستم مندرج در آب و خاک و آتش و هوا سازمان ملل. آب قبایل مایع هستند و پر جنب و جوش پادشاهی زمین همچنان ادامه دارد محکم و مصمم ملت آتش رشد روحیه و فرار و هوا عشایر مسالمت آمیز و حتی فکر. با وجود تفاوت های گسترده در فرهنگ و ایدئولوژی و مرام و منش, تیم ها دوست مردم از تمام ملل و کشف شباهت قابل توجه در میان آنها است. “اگر جامعه خود را تقسیم به چهار گروه در پایان روز همه انسان هستند و یکی را بهتر از دیگری است. تمام چهار عناصر و گروه های ضروری برای برقراری نظم و ایجاد صلح” دانشگاه کالیفرنیا در سان دیگو دانشجوی سال دوم Jadyn کیم گفت. ما همه انسان بدون در نظر گرفتن فرهنگی و ایدئولوژیک تفاوت.

انسان tribalistic طبیعت تقویت پایدار و پیچیده تقسیم از ایدئولوژی جغرافیا کلاس دین و مذهب و نژاد و calcifies ما وفاداری به ایدئولوژی سازمان ملل و احزاب سیاسی است. اگر چه این پدیده به این معنی نیست هر ذاتی مشکلات قبیله گرایی می تواند سرعت بخشیدن به ظهور hypernationalism و متعاقب آن جنایات به عنوان کاملی توسط ملت آتش نسل کشی و امپریالیستی برنامه در “ATLA.” نه تنها “ATLA” نشان دادن خطرات شایع ناسیونالیسم آنها همچنین در حال حاضر یک راه حل: چند فرهنگی. گورو Pathik بهترین گفته: “بزرگترین توهم از این جهان است و توهم جدایی. چیزهایی که شما فکر می کنم جدا و متفاوت هستند و در واقع یکی است و همان… ما همه یکی هستند اما ما زندگی می کنند که اگر تقسیم شده است.” گنجاندن و جشن تفاوت تیم کمک نماد مقاومت در برابر تلاش آتش ملت برای ایجاد فرهنگی و قومی همگن است. این است که ارزش درس آینده از خوبی نوشته شده و به جلو فکر کردن سری کارتون برای کودکان.

2. افسانه کورا (2012 تا 2014)

cartoons
giphy.com

“افسانه کورا” (LOK)این عاقبت به آواتار: آخرین Airbenderاست که به زیبایی نوشته شده است نشان می دهد محور در آواتار Aang جانشین کورا. “LOK تا به حال بیشتر تم های که من قدردانی به عنوان یک عضو مخاطبان. آنها را لمس در موضوعاتی مانند افسردگی و هرج و مرج و ظلم [و] نبودند خجالتی در نشان دادن صفحه نمایش مرگ و میر” گفت: Prothit Halder یک دانشجوی سال دوم در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو. در مواجهه با دشمنان و رفیع انتظارات همراه با ضربه ای و سنگ دل وضع Korra اغلب طول می کشد بیش از او می تواند اداره کند. با وجود Korra تزلزل حل نشان می دهد او تعهد به عدالت و تعهد به آواتار. اگر چه کورا ممکن است مجبور به مقابله با یک کودک سرباز مانند Aang Korra صدمات به مراتب شخصی تر از Aang و چالش های او مواجه تاثیر عمیقی بر بدن او روح و خم.

در فصل یک کورا از دست می دهد او خم قابلیت های. زیر فصل کورا آواتار روح میشکند پس از اینکه به زور پاره از او. سپس در فصل سه Korra سلامت جسمی و روانی بزرگ تلفات پس از به زور خوردن فلزی سم. “[تولید] نمی خجالتی و دور از هر دو جسمی و روانی جنبه از جاده به بازیابی… ما در “کورا تنهایی” (فصل 4 قسمت 2) که او خیلی شکسته که او تصمیم گرفت به پرتاب دور آواتار تمام هویت دور چون خائنانی و عمومی نگهداری می شود گفت: جهان بهتر خواهد بود بدون یک نماد است. او احساس مهم نیست که چه چیزی او را, او نمی به اندازه کافی” Halder گفت. اگر چه کورا در ابتدا تکل او رنج تنهایی او در نهایت یاد می گیرد که Iroh (ژنرال بازنشسته از آتش ملت و مربی از شاهزاده Zuko) گفت: “هیچ چیز اشتباه است با اجازه دادن به کسانی که شما را دوست دارم به شما کمک کند.” بینندگان همدردی و ارتباط با کورا به عنوان او عازم یک روح در جستجوی سفر. “LOK” فریم تراژدی به عنوان یک تجربه یادگیری و نمونه ای چه دوره نقاهت بعد از آسیب زا تجربه هر دو جسمی و روانی نبرد. با اذعان به محدودیت های مستلزم حد خود بازتاب و پذیرش دست یاری نیاز دارد و قدرت فوق العاده ای از خود آگاهی است.

3. Star Wars: the Clone Wars (2008 تا 2014)

cartoons
giphy.com

در حالی که “جنگ ستارگان: جنگ های کلون” می گیرد “وقت پیش در یک کهکشان دور دور,” نشان می دهد conflates بین کهکشانی اختلافات با فلسفه است. نور و تاریکی طرف نیروی جدی و Sith جمهوری و امپراتوری قدرتمندی مفاهیم خوب در مقابل بد, پیدا کردن تعادل میان هرج و مرج و روشنگری است. “به نظر من یکی از مهمترین و توانمند سازی خطوط در سری زمانی است که Yoda بیان که دیگر مسلم است که یکی همیشه می کند یک جنگ برنده من هستم. پس از تأمل در تخریب و امپریالیستی کیفیت از جمهوری ارتش با کمک Jedis Yoda به رسمیت می شناسد که Jedis به طور پیوسته در حال از دست دادن اصول خود در جنگ است. اگر چه درگیری توجیه بود تحت پوشش مهار Sith تهدید شد Jedis حاضر به فدا کردن خود و اخلاق و ارزش ها به پیروزی در این جنگ است ؟ ” گفت: اندرو کامپوس یک دانشجوی سال دوم در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو. یک فرد خود اصول اخلاقی و نمایش آنچه که آنها را تعریف می کند.

اما در تلاطم یک علت و یا جنبش دلایل بسیج به سوی یک هدف بیشتر ممکن است شروع به نزاع فردی و اصول ممکن است مبهم یا تحریف شده است. Yoda نشان می دهد که چگونه شخصیت های منحصر به فرد انسان متمایز از هویت گروه را می توان کاهش زمانی که درگیر در حرکات نگهداری توسط groupthink. ما نیاز به تشخیص خود ما قبیله ای فکر کردن و در تماس با خود ما ارزش ها و اصول است. ما در قبیله ای یقین ما اغلب تحریف آنچه که ما در واقع در باور آرام از دل ما و موفق به دیدن خطا از راه ما. حاوی گیج کننده lightsaber دوئل و سفینه فضایی تعقیب “جنگ ستارگان: جنگ های کلون” هیجان بصری لذت بخش و قابل توجه در آن شبکه از داستان و فلسفه است.

4. X-Men: Evolution (2000 تا 2003)

cartoons
giphy.com

“X-Men: Evolution” به تصویر کشیده بهترین دو جهان است. بازیگران برخی از X-Men و در نوجواني خود “تکامل” متعادل داستان در مورد جهش’ پذیرش و معمولی نوجوان احساس وحشت و نگرانی. X-Men شد و مانند اکثر نوجوانان: آنها احمق اطراف در حالی که همه به تدریج در حال توسعه ابرقدرت خود را به عنوان رشد آنها در, بلوغ و آموزش تحت قیمومیت از X-Men و مانند استاد X و انواع پستانداران گوشتخوار دله. سری انیمیشن به تصویر کشیده X-Men و در هر دو جوان و مسن تکرار به عنوان غیر عادی و التقاطی گروهی از با استعداد اما ناقص افرادی که جمع با هم به عنوان یک خانواده است.

فراتر از محدوده امن از استاد X آکادمی جهش متولد شده با ژن خاص که هدایای آنها را با طیف وسیعی 0f توانایی های برتر از انسان طرد شده توسط انسان است. اما به عنوان X-Men بارها و بارها نشان که قادر به دستکاری فلزاتشلیک پرتوهای لیزر از چشم خود را و shapeshift, که, مختلف, می کند به طور خودکار تعصبی یک فرد به یک پایین تر از وضعیت. X-Men نمی ساده کارگر بودن یک جهش نه کارتون خجالتی و دور از جهش’ plights برای متفاوت بودن. حتی قدرتمند ترین جهش قهرمانان احساس به عنوان اینکه خود را منحصر به فرد بودند یک بار و یا بیماری می شود “درمان” و تلاش عمیقا با تمایل خود را به “طبیعی است.” جشن چه چیزی باعث می شود شما ویژه به جای افسوس متفاوت بودن.

5. Spider-Man: The Animated Series (1994 تا 1998)

cartoons
giphy.com

اکثر ما می دانیم Spider-Man به عنوان یک بچه ملبس به رنگ قرمز و آبی افزایش بین آسمان خراش ها hollering در سرخوشی و نشاط. با وجود رو ثابت opprobrium از J یونس جیمسون, پیتر پارکر باقی می ماند بی خیال در شهر خود-ارزیابی نوسانات relishing در منحصر به فرد خود توانایی اداره یک هدیه بسیار با شکوه و کمک به افراد نیازمند در هر راه او می تواند. اما در زندگی واقعی پیتر نخبه بی دست و پا و به طور مداوم رو به یک مجموعه از مشکلات شخصی. هر چند که پارکر تبدیل به مرد عنکبوتی او تبدیل به یک فرد متفاوت. رفته است بی دست و پا و دراز و باریک نوجوان و در محل آن سرد است و به کنایه و با اعتماد به نفس ابرقهرمان.

مرد عنکبوتی یک قهرمان است نه فقط به خاطر اینکه وسیله نقلیه خود شامل یک عنکبوت اما از آنجا که ماسک خود را به یاد او برای انجام خوب است. ایمان و اعتقاد خود نه ابرقدرت و یا اسباب بازی هستند مواد تشکیل دهنده مخفی واقعا با پوشیدن ماسک و تبدیل شدن به یک نسخه بهتر از خود. واقعا یک قهرمان به معنی فراتر از شناخت پتانسیل قهرمانی را مستلزم تحقق گفت: بالقوه. پیتر پارکر ایجاد مفهوم مرد عنکبوتی قهرمان و در نهایت می شود او را با اعتقاد و باور به خود و اعتماد به روند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید