پنج دقیقه خوانده

میدلسکس دا راه اندازی متن خدمات برای قربانیان جرم و جنایت

ووبورن — جشن های ملی, جرم, حقوق قربانیان در هفته, Middlesex, دادستان منطقه ماریان رایان اعلام کرد راه اندازی یک خط متن برای اتصال کسانی که نیاز دارند با قربانی و شاهد طرفداران.

این خط در نظر گرفته شده است برای اتصال قربانیان در عروق کرونر از مواقع با دا را طرفداران از طریق متن. طرفداران می تواند راهنمای قربانیان از طریق سیستم عدالت کیفری کمک به آنها را درک حقوق خود کمک در پر کردن پیشگیری از آزار و اذیت سفارشات کمک به کسانی که تحت تاثیر خشونت و ارائه ارجاع به منابع جامعه و آموزش و تجاوز جنسی و خشونت خانگی طرفداران.

“همانطور که ما همچنان به دست و پنجه نرم کردن با COVID-19 بحران نیازهای قربانیان و جمعیت های آسیب پذیر باقی می ماند در خط مقدم کار ما است. این خط ایجاد شده به طور خاص برای قربانیان یا کسانی که نگران یک دوست و یا یک دوست را فراهم می کند دسترسی مستقیم به یک قربانی شاهد حمایت کند. این مدافع در دفتر ما می توانید به اطلاعات مهم در مورد چگونه به درخواست برای یک ضابط منظور توسعه یک طرح ایمنی و یا دسترسی به سایر خدمات” رایان گفت: در انتشار اخبار.

“این گزینه جدید برای ارسال یک متن که ما را به حال قبل از می تواند به بحرانی برای قربانیان که نیاز به اطلاعات اما ممکن است قادر به یا احساس ناامنی در تماس با تلفن” رایان ادامه داد.

قربانیان می تواند رسیدن به یک مدافع از طریق پیام متنی از 8:30 صبح تا 5 بعد از ظهر در 781-281-4066. خط است نه نظارت 24/7 است و نه اضطراری خط. کسانی که در ترس برای ایمنی خود را باید تماس بگیرید و یا متن 911.

قربانیان خشونت خانگی نیز می تواند به دنبال 24/7 کمک در بیش از 200 زبان از طریق ملی خشونت خانگی تدریس خصوصی در 1-800-799-7233 یا thehotline.org/help. چت زنده خدمات در دسترس هستند.

SafeLink یک ایالت خشونت خانگی و خط تلفن نیز فراهم می کند 24/7 کمک در 877-785-2020. اگر شما در حال کمشنوا تماس SafeLink TTY شماره در 877-521-2601. ترجمه را می توان ارائه شده در بیش از 130 زبان.

قربانیان خشونت جنسی می تواند رسیدن به 24/7 RAINN تدریس خصوصی در 1-800-656-4673 یا rainn.org که در آن زندگی می کنند چت و خدمات در دسترس هستند.

برای پیدا کردن دیگر تجاوز جنسی, تجاوز به عنف, بحران و یا خشونت خانگی خدمات در نزدیکی شما بازدید janedoe.org/findhelp.

میدلسکس کلانتر, در ادامه خدمات مذهبی در خانه از اصلاح

بیلریکا — در میان همه گیر, Middlesex, کلانتر, کشیش همچنان به افتخار خدمات مذهبی در Middlesex County زندان و خانه از اصلاح.

در ماه رمضان کشیش که تضمین میکند که افراد زندانی از اسلام دسترسی به Qurans و قادر به شرکت در شکستن سریع. کلانتر نیز در حال آماده شدن برای جشن عید ماه آینده.

ماه گذشته کشیش ارائه زندانیان از ایمان یهودی با Seder صفحات و نماز کتاب برای عید فصح و ثبت خدمات عید پاک که پخش شد در داخل مرکز.

“ایمان بحرانی ستون برای بسیاری از کسانی که در بازداشت” میدلسکس کلانتر پیتر Koutoujian گفت: در انتشار اخبار. “ما متعهد به ساخت مطمئن شوید که افراد قادر به ادامه تمرین ایمان خود را در طول این زمان فوق العاده ای.”

توکسبری اقامت دریافت بورس تحصیلی از ورق فلزی اتحادیه کارگران

توکسبری — ورق فلزی کارگران محلی 17 اعطا توکسبری خود Zachary Graczyk $3,500 بورس شده است.

Graczyk یکی از 26 گیرندگان در ماساچوست مین نیوهمپشایر و رود آیلند برای دریافت کمک هزینه تحصیلی که بالغ بر بیش از 100.000 دلار با توجه به آزادی مطبوعات از اتحادیه. کمک هزینه تحصیلی تعلق می گیرد بر اساس عملکرد در کار دولت, تاریخ امتحان و یا از طریق یک قرعه کشی نقشه کشی.

بورسیه از محدوده یک بار $500 بورسیه تحصیلی چهار ساله در مجموع $16,000 با توجه به انتشار. موجود در جوایز امسال سه نفر یادبود بورسیه که افتخار دیرین محلی 17 عضو Joseph J. نیگرو, Charlie F. Geary و James M. Kelly.

برنامه بورس تحصیلی است که به طور کامل با بودجه محلی 17 عضو است که کمک هفت سنت در هر به صندوق کمک هزینه تحصیلی برای هر ساعت کار می کنند. محلی 17 عضو را اهدا بیش از $1.9 میلیون دلار کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان محلی از سال 1983 انتشار گفت.

“ما در حال افتخار به ایجاد فرصت برای دانش آموزان سختکوش و کمک به قرار دادن آنها در مسیر موفقیت” کارگران فلز محلی 17 مدیر کسب و کار باب باتلر گفت: در انتشار. “این بورسیه ها بخشی از محلی 17 تعهد به دادن به جامعه که در آن اعضای ما زندگی می کنند و کار می کنند.”

محلی 17 وزیر خزانه دار راسل Bartash اذعان سه نسل از هیوارد خانواده برای پیشرو بورس تحصیلی کمیته آزادی گفت.

“آیا دریافت کنندگان کمک هزینه تحصیلی برنامه ریزی برای ثبت نام در کالج چهار ساله جامعه یا دانشکده فنی نظامی و یا رفتن به داخل ساختمان معاملات ما هیجان زده به ادامه به بلند کردن دانش آموزان به عنوان آنها در تلاش برای رسیدن به موفقیت گفت:” Bartash.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im