ستون: التهاب و بلاغت در دراکات

دراکات برنامه ریزی رئیس هیئت مدیره علامت نخود به نظر می رسد بسیاری برای گفتن دارد.

در ماه مارس پیز است که در حال حاضر در حال اجرا برای هیئت Selectmen ساخته شده امواج پس از تماس این شهر به “سرپیچی فرماندار دستور” و اجازه می دهد تا کسب و کار و گروه های مذهبی به ادامه عامل به طور معمول نگرانی در سراسر رمان coronavirus.

در بیانیه منتشر شده در هفته گذشته نخود نام برای یک فرد بحث بین پنج نامزد در حال اجرا برای دو کرسی در هیئت مدیره و دوباره در زمان هدف در مقامات که باید نظارت coronavirus خاموش شدن این زمان با استناد اخیر تظاهرات علیه خشونت پلیس.

“با این همه شورش و غارت در کشور ما و ملت آن را به نظر می رسد که عدالت اجتماعی trumps اجتماعی فاصله (اما حداقل بسیاری از غارتگران در حال پوشیدن ماسک). رهبران ما مانند منافقان و تقلب” نخود نوشت. “متاسفانه با دولت زانو بر گردن اقتصاد ما بسیاری از کسب و کارهای کوچک خواهد شد و هرگز دوباره. من درست بود در این یکی از همان آغاز.”

نخود تایید شنبه که پایان بیانیه خود با اشاره به کشتار جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس در روز یادبود است که موجب تظاهرات در سراسر کشور. سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس است که دیده می شود در فیلم سنجاق فلوید به زمین با زانو خود را در Floyd را از گردن متهم به درجه دوم در قتل شبه عمد و قتل درجه دوم.

“من فکر می کنم آن را نفاق از همه چیز است. شهردار بوستون گفت: خوب شما بچه ها بیرون می آیند و اعتراض او اجازه این اعتراضات. اما او نمی خواهد اجازه دهید رستوران کوچک در شمال پایان باز” نخود گفت: پنج شنبه. “منظورم این مسخره. این ارتفاع نفاق.”

تحت رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر بازگشایی طرح ماساچوست رستوران در سراسر کشور اجازه داده شد به بازگشایی جمعه برای ناهار خوری فقط.

وقتی که می آید به بحث به نظر می رسد که نخود ممکن است تمایل خود را. با توجه به نامه ای از دراکات دسترسی به تلویزیون مشترک با خورشید با نخود سازمان امیدوار به برگزاری یک مناظره تلویزیونی با پنج نامزد در 22 ژوئن در ساعت 6:30 p. m. در این نامه اشاره می کند که دراکات دسترسی به تلویزیون 1000 فوت مربع استودیو فراهم می کند فضای کافی برای اجتماعی فاصله و بحث خواهد بود پخش در محلی عمومی و دسترسی به کانال های آنلاین از طریق Facebook Live.

با توجه به نامه سازمان برنامه به تبلیغ این بحث هنگامی که تمام داوطلبان باید در پاسخ به این پیشنهاد.

به عنوان یک جانباز لوول شهرستان عضو شورا قرار داده و آن را “دن Rourke در زمان دو نفر از همکاران خود را به مدرسه” در طول هفته گذشته لوول شورای شهر نشست.

این شورا به اتفاق آرا به تصویب یک حرکت آورده توسط نمایندگان Vesna Nuon و جان Drinkwater که پرسید: شهرستان, مدیر, به گزارش هزینه ممیزی در این شهر از شیوه های استخدام و ارائه توصیه هایی برای یک “متنوع و فراگیر شهرستان نیروی کار است.”

همچنین درخواست مدیر کشف فرصت برای خارج برنامه ریزی و کمک های مالی به صندوق تلاش است.

درخواست میان می آید در سراسر کشور در اعتراض سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس در پی مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس در مینه سوتا است.

“وجود دارد فوریت” گفت: Nuon. “ما نیاز به نگاهی به این در یک تصویر گسترده تر.”
قبل از رای گیری برای حرکت اما Rourke, یکی ممکن است می گویند انتقاد Nuon و Drinkwater برای انجام مشق شب خود را.

به دبستان برای بحث Rourke تماس رهبران دو پلیس و آتش نشانی و آموخته ها در سازمان آتش نشانی, 22 از آخرین 50 استخدام اقلیت بودند.

در PD, 14 از گذشته 25 افسران استخدام شدند اقلیت Rourke گفت.

“من شخصا فکر می کنم این شهرستان در حال انجام یک کار بزرگ در این راستا” Rourke گفت. “اما اگر ما می تواند به بهبود من همه برای آن است.”

Rourke همچنین اشاره می کند به عنوان بسیاری از دیگران که بسیاری از رهبران شهر زنان هستند: مدیر آیلین _tenor; برنامه ریزی و توسعه رئیس دایان Tradd; وکیل کریستین o’connor; رئیس HR مریم Callery; رئیس ارزیاب سو لمی; و DPW کمیسر کریستین Clancy.

“به نظر من روز های خوب قدیمی پسرانه, شبکه بلند رفته است” Rourke گفت.

Rourke تحسین همکاران خود را برای آوردن حرکت جلو اما فقط می خواستم به یاد داشته باشید این شهرستان ساخته شده است که قابل تاخت و تاز در آن شیوه های استخدام.

کلنسی موافقت کرده بود به عنوان مهمان در یکشنبه, نقطه, روزنامه سهم به لوول ارتباطات Corp. اخبار هفتگی نشان می دهد LTC اخبار.

پس از آن همه گیر و همه چیز تعطیل.

خورشید نقطه شامل خورشید سازمانی ویرایشگر کریستوفر اسکات مصاحبه سیاست گذاران و shakers از شهر های سیاسی و کسب و کار عوالم است ساخت یک بازگشت پیروزمندانه در فقط چند هفته.

اسکات شده است در تماس با LTC مدیر اجرایی وندی Blom و تولید کننده کریس Macneil در مورد راهاندازی از طریق زوم تا امن خود را به اشغال دنج استودیو در بازار و کارخانه های تولید.

امیدوارم کلنسی است که هنوز هم علاقه مند به صحبت کردن در مورد تجارب خود را در چه خواهد بود خورشید نقطه را 114هفتم نشان می دهد.

با میدلسکس کالج رئیس جمهور جیمز Mabry مجموعه به بازنشسته سال آینده هیئت امنا در نظر گرفتن یک نگاه در فرایند جستجو جلوتر است.

در طول یک جلسه مجازی صبح روز پنجشنبه صندلی James Campbell پیشنهاد به دنبال به خارج از شرکت برای کمک به جستجو برای Mabry جایگزینی.

ماه گذشته Mabry اعلام کرد او می خواهد بازنشسته در ماه ژوئن 2021 در 70 سالگی به طوری که او می تواند تمرکز بیشتری بر خانواده است.

Mabry گفت که او اعلام بازنشستگی خود را خیلی زود به اجازه می دهد امنا زمان کافی برای پیدا کردن یک جایگزین.

او اعلام کرد: دانشکده اتحادیه رای اعتماد در Mabry و کمپبل در بهار گذشته. امنا بعد از استخدام خارج از شرکت برای انجام یک ارزیابی از Mabry. نتایج حاصل از آن بررسی شد و به دلیل تنها چند روز پس از Mabry ساخته شده خود را اعلام. در زمان Mabry گفت: “نمی دانم چه شد در ارزیابی و که آن را تحت تاثیر قرار بازنشستگی خود را.

در روز پنج شنبه کمپبل گفت: هیئت مدیره با او صحبت کرد ماساچوست کمیسر عالی آموزش و پرورش کارلوس سانتیاگو به دست آورد و دستورالعمل ها و یک لیست از شرکت های جستجو اخیرا استفاده شده توسط دیگر نهادهای دولتی.

کمپبل پیشنهاد ارسال لیست به کسی که در MCC اداری برای شروع بررسی صلاحیت این شرکت با شناسایی هزینه, چه فرایند خود است و آنچه در مدارس دیگر تجربه کرده در حالی که با استفاده از آنها.

“آرزوی من این است که به این صورت باز و شفاف است و این یکی از مراحل” کمپبل گفت:.

هیئت موافقت کرد که به کسی نگاه به شرکت های.

ایالات متحده هرزه. یوسف Kennedy III, تازه, کردن از یک سوم مناظره در برابر وزیر بهداشت ، ادوارد Markey در مقدماتی حزب دموکرات ایالات متحده سنا رفت و برگشت در تلویزیون جمعه با یک تبلیغ جدید با تمرکز بر نابرابری نژادی و اعتراضات رخ داده در سراسر کشور با توجه به مبارزات انتخاباتی خود را.

نقطه خواهد بود دوم از کندی کمپین سنای آمریکا پس از او صرف 1.2 میلیون دلار در اوایل ممکن است برای یک ماه اجرا از تبلیغ او به ضرب گلوله در خانه بر روی آی فون است که با تمرکز بر پاسخ به کوروناویروس.

یک کمپین رسمی گفت: سرویس خبری است که این تبلیغ جدید که با عنوان “عدالت است.”

کندی قصد دارد به صرف اضافی $1.2 میلیون در تبلیغات تلویزیونی برای ماه بعد و در نظر دارد برای باقی ماندن در هوا را از طریق به سپتامبر. 1 اصلی.

“ما نمی خواهد نگاه دور به عنوان معصوم سیاه و سفید زندگی می کند گرفته می شود,” کندی می گوید: روایت بیش تصاویری از تظاهرات. “ما نمی خواهد به نگاه به دور از خشونت و نژادپرستی و نفرت. ما نمی خواهد به دنبال شکست خورده سیاستمداران و سیاست های گذشته است. و ما نمی خواهد به بازگشت به حالت عادی به دلیل طبیعی شکسته شد.”

کندی کمپین در حال برنامه ریزی برای راه اندازی یک تلویزیون جدید آگهی در هفته گذشته تصمیم گرفت اما در زمان درست نبود که معترضان در سراسر کشور مصرف شد به خیابان ها در اعتراض به کشتار جورج فلوید در مینیاپولیس.

کمپین لغو آن برنامه ریزی زمان برای آگهی های جدید, اما نه قبل از آن پخش حداقل یک ایستگاه پخش جمعه, ژوئن 1, روز پس از تظاهرات مسالمتآمیز در بوستون تبدیل شده بود خشونت در شب و منجر به غارت و چپاول.

کندی کمپین گفت: هنوز برنامه ای برای استفاده از این آگهی در تاریخ بعد در مبارزات اما فکر آن خواهد بود “نامناسب” به آدرس این لحظه در تاریخ که در آن تنش نژادی و مسائل اطراف نابرابری در امریکا آورده شده است بازگشت به خط مقدم.

هر دو کندی و Markey گذشته دوشنبه شب در یک مناظره گفت: آنها پشتیبانی جابجایی شهرداری بودجه دور از ادارات پلیس برای سرمایه گذاری در آموزش و پرورش و سایر خدمات برای جوامع از رنگ.

Markey اما زدم کندی برای رفتن به کار برای یک محافظه کار جمهوری خواه دادستان منطقه در کیپ Cod بعد از مدرسه حقوق و کندی انتقاد Markey حمایت 1994, جرم, لایحه که اعمال سختگیرانه صدور حکم برای مواد مخدر و جرایم دیگر می باشد.

آگهی جدید خواهد شد در بوستون, Springfield, رود آیلند و آلبانی بازار در پخش کابل و اسپانیایی زبان و ایستگاه های در جریان و سیستم عامل های دیجیتال. Markey انتخاباتی هنوز به رفتن در تلویزیون به عنوان او به دنبال یک دوم شش سال در سنا است.

تازه انتخاب شده بیلریکا Selectman جان باروز است نه یک فن از مدرسه سرپرست تیم Piwowar.

“هر کس می داند که” لانه سابق مدرسه عضو کمیته گفت خورشید در مصاحبه اخیر است.

اما لانه گفت: Piwowar و دولت او رهبری در طول این بیماری همه گیر است و القا برخی از اعتماد به نفس.
“شما به او اعتقاد دارند. ارتباط خود را هنوز هم بمکد اما به اعتقاد من او به عنوان یک مربی” لانه گفت.

به دنبال مدرسه کمیته ارسال انتخابات باروز که در سمت چپ خود را منقضی نشده کمیته صندلی برای هیئت Selectmen گفت: کمیته جدید خوب عضویت.

در ژوئن 6, رای دهندگان انتخاب مجدد Darlene تره و انتخاب علامت Efstratiou به کمیته مدرسه. ربکا چافی که دریافت سوم بالاترین تعداد رای را پر نقب زدن منقضی نشده اصطلاح که در یک سال باقی مانده است.

“این یک اکثریت زنان مدیره که خیلی سرد” لانه گفت.

مدرسه سابق عضو کمیته کتی Mahoney مدت هم تمام شده بود قبل از انتخابات اما Mahoney که اغلب قفل شاخ با ابريشم را اجرا کنید برای انتخاب مجدد.

“آنها خوش شانس به آنها رو از شر کتی Mahoney من می گویند که با صدای بلند؟” لانه شوخی.

“پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” شده است تکرار در سراسر کشور برای هفته ها در حال حاضر فریاد زد از خیابان ها توسط صدها نفر از معترضان و اعلان مجدد آنلاین در سراسر رسانه های اجتماعی.

این گریه برای اجرای قانون اصلاح مصرف مقدار زیادی از منابع مالی قرار داده و به ادارات پلیس و توزیع آن برای حمایت از جوامع تلاش و خدمات اجتماعی.

از آن نظم بلند به برخی و مسخره درخواست به دیگران, اما برخی از مقامات محلی در حال تلاش برای آن را به یک واقعیت.

در Jun. 4 نه سناتور ماساچوست از جمله سه محلی – با صدور نامه ای به کمیته مجلس سنا در پیوند هزینه های سرمایه ای و دارایی های دولت به طور خاص مخالفت صرف وجوه از طریق لایحه به پلیس خرید موبایل و وسایل نقلیه برای وزارت اصلاحات و جدید زندان.

در این نامه توصیه می کند با استفاده از این بودجه برای پیشرفت های تکنولوژیکی از جمله اتوماسیون بسته بندی سوابق کیفری است.

“در یک لحظه زمانی که جورج فلوید قتل باید بیدار همه ما را به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش مهم است تا اطمینان حاصل شود که این پیوند لایحه کمک می کند تا جوامع منفی نهفته در نظام عدالت کیفری به جای آسیب رساندن به آنها” در این نامه می خواند.

محلی سناتورها در این نامه عبارتند از: جیمی Eldridge از اکتون; ادوارد کندی از لوول; و مایکل بارت از لکسینگتون که منطقه شامل بسیاری از بیشتر لوول جوامع است. دیگر سناتور شد Harriette چندلر Becca Rausch, Jason Lewis, پاتریشیا Jehlen, سونیا چانگ دیاز و جوآن mark morin.

در پیگیری آزادی مطبوعات پرداختن به نامه Eldridge با اشاره به “عظیم سرمایهگذاری ناکافی” در محلی شهرها با توجه به مشترک المنافع را “جرم حبس دستور کار است.”

هنگامی که مرجع اتوماسیون بسته بندی سوابق کیفری Eldridge اشاره کرد که چگونه این فرایند معمولا شامل دفتر کمیساریای آزادی مشروط و نیاز به دادخواست ارسال از طریق پست و یا تحویل به مهر سوابق کیفری است.

این فرایند در اصل وقتی در اتاق بسته با توجه به COVID-19. Eldridge و دیگر سناتورها بر این باورند روند الکترونیکی خواهد بود امن تر و بیشتر مقرون به صرفه.

این هفته ستون آماده شد خبرنگاران مگ مک اینتایر در دراکات; اما مورفی در لوول و بیلریکا; الیزابت دابینز در لوول; Jon وینکلر در Nashoba دره; دولت خانه اخبار خدمات و سرمایه گذاری ویرایشگر کریستوفر اسکات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehindi kesimhaneLevitraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma